KAZAR Footwear Sp. z o.o.

Opinie o KAZAR Footwear Sp. z o.o.

Ilona

@Ja Administrator forum ma możliwość kasowania wypowiedzi, które zawierają obraźliwe epitety i są niezgodne z regulaminem. Każda wypowiedź, pozytywna jak i negatywna ma istotę bycia na forum, gdy jest uargumentowana.

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w KAZAR Footwear Sp. z o.o.?

Czy ktoś dysponuje informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w KAZAR Footwear Sp. z o.o.? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

Ja
@Administrator 22.02.2018 12:33

Kazar wszystkie negatywne opinie usuwa, mają udziały w GoWork - wiec po co pisać?

kamil

W kazarze w zielonej górze jest jeden sprzedawca , którego uwielbiam . Jest to wyższa brunetka z dużymi brązowymi oczami- jej oczy są niesamowite po plakietce już wiem , że ma na imię Patrycja , odrazu przykuwa uwagę i aż chcę się z nią rozmawiać . Jest przesympatyczna , dotatkowo umie dobrze doradzić , stwarza miłą i przyjazną atmosfere . W dodatku zawsze ładnie pachnie a od wejscia wita pięknym usmiecham . Jako klient uwielbiam jak tylko ona mnie obsługuje . Jest tam tez menager Monika .. ktory ma bardzo nieprzyjemny wyraz twarzy , wygląda jkaby oceniała z góry to jak wyglądasz jest to nieprzyjemne. Reszta dziewczyn jest ok . Ale naprawdę cieszę się jak ide do tego salonu i pani ta jest na zmianie . Fajne dziewczyny ogólnie ale jakżdy ma w sklpeie faworyta moim jest wspomniana Pani Patryjcja - polecem obsługe tej Pani !

Adam
@kamil 09.04.2017 08:21

Jestem stałym klientem, od lat razem z żoną robimy zakupy w Zielonej Górze i nigdy nie miałem nic do zarzucenia personelowi! Wszystkie dziewczyny są niesamowicie miłe aż chce się wracać do tego sklepu. A Panu Kamilowi może Pani Monika przeszkodziło w poderwaniu Pani Patrycji i jak widać sam ją Pan ocenił z góry! Ja mimo wszystko polecam ten sklep i pomoc jaką dziewczyny oferują!

rt5yu

nie wiem czy sie dogadac..wydaje mi sie ze to jest raczej kwetia tego co masz zawarte w umowie ktora podpisales dlatego trzeba dokladnie czytac wszystkio

jaa

Praca jak praca, zależy od szefowej, ekipy itp. Za to zarobkiem fajne jak na prace w sklepie - nawet do 2200zl

Zostaw opinię o KAZAR Footwear Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KAZAR Footwear Sp. z o.o.