Kazar

Opinie o Kazar

U220

Praca w tej firmie ,daje bardzo dużo satysfakcji.Klient jest wymagający i poczebuje rzetelnej bardzo dobrej Obslugi a my jako dobrzy handlowcy doradzamy, doradzamy proponujemy...Nie zostawiamy klienta samego sobie jak kupuje obuwie,tworzymy zestawy rozmawiamy o pielęgnacji -bierzemy odpowiedzialność za klienta chętnie pomagamy przy reklamacji i nie zgadzam sie z opinia iż klienta z reklamacji traktujemy gorzej niż klienta który robi zakup.Problem z hejtami odnośnie reklamacji to tylko klienci którzy dostali negatywna opowiedz na swoją reklamacje bo takie sie zdążają.Jesli oddalenie jest nieuzasadnione mozna sie odwołać czyli nie zostawiamy klienta bez opieki nawet w takich kwestiach.Ja jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie i jestem zwykłym handlowcem ale nie sprzedaje tylko doradzamy i finalizuje dobry wybur klienta i to jest satysfakcja jak klient, klientka wraca i potrzebuje Twojej pomocy i ty to potrafisz.Pozdrawiam i zapraszam do współpracy w Naszej Firmie...A klientów zapraszam do Nadzych Krakowskich Salonów

Zostaw opinię o Kazar - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kazar