Kazar Group Sp. z o.o.

Opinie o Kazar Group Sp. z o.o.

Witam pracowałam w firmie Kazar pracy bardzo dużo wymyślanie różnych dziwnych żeczy typu formułki do nauki po angielsku nauki od groma płaca średnia nie ma wogóle premii jeśli ktoś mówi bądz pisze o premi i Ci z góry niech trochę wyluzuja z tą sprzedaża może niech sama stanie na sklepie i po sprzedaje 12 godzin zobaczymy może jej sie uda na paragonie musza byc dwie sprzedaze bo ci z gory niev widza innej obcji zeby bylo inaczej (usunięte przez administratora)Kamery wszystko widzą zdjecia robia i przesyłaja do kierownika gdy nie dojdziesz do klienta (usunięte przez administratora)Dziewczyny sie nie lubią rywalizacja nie samowita.Ktoś nowy rozpocznie prace to sam sie przekona,Regionalni też nie lepsi wymagania wymagania .Nigdy bym nie wrocila/wrocił do pracy w firmie kazar.

Andzi

Cześć a Ty z jakiego miast jesteś ? Bo mam propozycje pracy w Krakowie , i podobno premie w wysokości (usunięte przez administratora)

A czy to prawda że premie (usunięte przez administratora) za wyrobiony plan salonu i swój indywidualny ?

Odbyłam rozmowę w dużym mieście wojewódzkim. Na plus, przynajmniej w tym przypadku, jasno przedstawiony system wynagrodzenia. Nie było dziwnych pytań typu proszę coś o sobie opowiedzieć. Ale fakt mam ogromne doświadczenie z klientem. Tak naprawdę nie miałam pytań po spotkaniu. W miarę wszystko mi powiedziano. (usunięte przez administratora) Zakup produktów za połowę ceny to żaden atut przy tak niskiej pensji. Pakiety socjalne takie same jak wszędzie. Opieka medyczna, jakieś bilety do kina.

Ciekawski
@Kandydat

Cześć , 2 tys netto +premia ? Czy to razem z premią. Właśnie mnie czeka rozmowa w poniedziałek jestem ciekawy . Pozdrawiam

GO -29 - PL

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szanować ludzi i ich pracę oraz zaangażowanie. (usunięte przez administratora)

@GO -29 - PL

Oczywiście, zarówno pracodawca, jak i pracownik powinny wzajemnie się szanować. To chyba nie ulega żadnym wątpliwościom. Chyba większość osób, które wchodzą na ten wątek przyzna mi rację, że Twój komentarz tak naprawdę mało nam mówi o firmie Kazar Footwear jako o pracodawcy. A przecież to przedsiębiorstwo zostało założone w 1996, więc na pewno sporo można o nim powiedzieć. Jak opisałbyś tamtejszy poziom wynagrodzenia podstawowego?

Piekny i mlody

Warunki pracy nie sa zle,pomijajac placenie za braki. Raz mozna zaplacic 400, raz 50 . odcinaja to po prostu z wyplaty. Atmosrera pracy zalezy od zespolu ale wszedzie tam,gdzie jest wiekszy ruch i klient sa tez klotnie,przepychanki, udowadnianie kto wiecej sprzedal. Jest duzo spraw papierkowych, gorzej niz w korpo. Stres pracy 100 procent, praca tylko dla silnych psychicznie i pewnych siebie osob. Bardzo czesto trzeba sie uzerac z niemilymi klientami i wspolpracownikami .dobra szkola zycia, lepsza niz surviwal. I to tego, i to tamtego trzeba doplacac za udzial

Nana
@Piekny i mlody

Jeśli w kasie są jakieś braki to są one spowodowane błędem pracownika. Nic wiec dziwnego, ze zostaje on nimi obciazony.

PieknaiMloda
@Nana

Nie chodzi o braki w kasie, pracownicy płacą za braki w towarze (czyt.kradzieże)

Kierownik Sklepu

Rekrutacja z dzialem HR. Pani Blond bardzo kiepsko przygotowana. Obiecanki cacanki a glupiemu radosc. Brak konkretow. Pytanoa typilu: czy lubi Pani sprzatac!:?????!!! Co to za poziom. Opowoada o pracy tak aby zniechecic. Drugi etap jeszcze gorszy. Brak profesjonalozmu. 2.tyg szkolenia? menager? Zenada! Zaproponowano mi praca ale jak uslyszalam podstawe to sie usmialam. Niby wysokie premie ale menager musi sprzedawac... Komuna!!! Droga firmo uczcie sie uczcie bo daleko Wam do miedzynarodowych firm. Generalnie to najslabsza jakosc rekrutacji na jakiej bylam. Poziom zero!

Berak slow.przykelam oferte ale zrezygnowalam po kilku dniach. Regionalna byla bardzo zdziwiona haja

noranora

pracuję od ponad miesiąca. Na chwilę obecną jest ok. Wyrobilam 2 próg premii. W salonie mam przyjemne kolezanki. Dużo nauki, papierologii, bylam przerazona na poczatku, ale jest coraz lepiej, bo coraz lepiej wiem i czuję się pewniej. pensja moglaby byc większa, ale premią trochę dorobie

Ludzie odpuśccie sobie pracę w tej firmie mówię szczerze pracowałam więc wiem ale chyba trzeba samemu się przekonać żeby wiedzieć to tyle.

Iza

@Jasiek Dlaczego tak uważasz? Gdzie dokładnie widzisz działania konkurencji na tym wątku forum? Zależy nam na tym, aby na forum były jednie prawdziwe informacje, więc jeśli coś wzbudza Twoja podejrzenia lub wiesz, że coś na pewno wygląda inaczej, napisz o tym. @pam pam Dziękuję za Twoją opinię, na pewno będzie ona służyła pomocą osobom zainteresowanym pracą w firmie Kazar. Czy pracujesz w Przemyślu? Domyślam się, że punkty które zostały przez Ciebie wymienione są pewnymi standardami, które są utrzymywane we wszystkich sklepach. Natomiast jeśli pracujesz w Przemyślu chętnie dowiemy się czegoś więcej o specyfice pracy, czy o tym jaka panuje atmosfera. @Czarek Aktualnie nie widziałam żadnych ofert pracy w firmie Kazar w Przemyślu. Jeśli zależy Ci na pracy w tej firmie warto jest śledzić na bieżąco pojawiające się oferty pracy lub skontaktować się bezpośrednio z firmą. Daj znać czy udało Ci się znaleźć pracę odpowiednią dla Ciebie.

pam pam

+ zarobki + zróżnicowanie stanowisk - można rozwijać się w kierunku sprzedaży, zarządzania itp. + przestrzeganie prawa pracy + wypłaty na czas a nawet i przed czasem + zniżki dla pracownika oraz jego przyjaciół i rodziny + konkursy sprzedażowe, w których nagroda to karta podarunkowa, kosz słodkości itp. + dodatkowe pieniądze z okazji Bożego Narodzenia i Wielkanocy - dużo biurokracji - nawet klienci zwracają na to uwagę przy podpisywaniu dokumentów podczas zwrotów - stres wynikający z dużej presji na sprzedaż, wypełnianie standardów, strachu przed zwolnieniem itp. Firma jako pracodawca jest rzetelna i daje dobre warunki. Wszystko zależy od lokalizacji salonu oraz atmosfery w zespole.

Jasiek

Konkurencja zainspirowała niektórych do pisania?

Iza

@PP, jeśli jakieś wypowiedzi zostały usunięte przez administratora to musiały być niezgodne z naszym regulaminem. Dana firma nie ma możliwości usuwania komentarzy na forum GoWork.pl. @@, wyjaśnienie dotyczące usuwania komentarzy znajdziesz wyżej. Rozumiem, że pracujesz w Kazar - co możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu? @Ulka, a na podstawie jakiej umowy pracuje się w Kazar? Czy forma umowy jest negocjowalna?

PP

Dlaczego usuwają Państwo negatywne opinie na temat tej firmy, pomimo faktu, że nie są sprzeczne z regulaminem strony?

@
@PP

BO ZAMIAST ZMIENIĆ ATMOSFERĘ PRACY I ZAROBKI - LEPIEJ USUWAĆ KOLEJNE KOMENTARZE !

Ulka

Jak ktoś zaczyna pracę to przeważnie od najniższej i tak już jest.

Wysokość zarobków zawsze jest punktem spornym między firmą a pracownikiem. Może teraz jak zaczyna brakować ludzi to firma zacznie podnosić stawki?

Iza

Jakie są rodzaje stanowisk w salonie ? I czy wiąże się to z wysokością pensji ?

welwet

Nic dziwnego że ogłodzenie o pracę w sklepie jest non stop. A jak czytam że pracuje się w salonie 10 dni z rzędu po 10-12 godzin to powinni proponować pracę bezdomnym- taka prawda, a nie ludziom którzy mają rodzinę , naukę, czy zwyczajnie chcą pracować by żyć, a nie żyć by non stop pracować.

Iza

@Iza, stanowisk na pewno na wiele w jednym salonie nie ma, są sprzedawcy i kierownicy, a ich pensje jak już tutaj była dyskusja na ten temat różnią się. Wiele zależy tutaj o wyrobienia planów i premii, które otrzymują pracownicy. Czy ktoś może się jeszcze do tego odnieść i potwierdzić?

Magda
@Iza

Pracowalam w tej firmie dwa lata.Zaczynalam jako handlowiec i po pol roku doradca klienta (usunięte przez administratora)brutto. Menadzer zarabia (usunięte przez administratora)brutto.-moja serdeczna kolezanka. Niestety praca w tej firmie to nie tylko sprzedaz.Trzeba tam byc sprzataczka,magazynierem,handlowcem a gdy menadzer na zwolnieniu rowniez menadzerem! Plany salonowe trzeba robic a nie sa male.Do tego sa jeszcze indywidualne wskazniki typu ATV UPT ktore musisz miec powyzej salonowego tzn jak najwieksza ilosc sztuk na paragonie i jak najwyzsza kwota na paragonie. Oczywiście jesli jestes ponizej to oznacza wg regionalnych koordynatorow ze nie radzisz sobie ze sprzedaza!i cwiczysz z doradca albo menadzerem scenki jak sprzedawac!???? co oczywiście handlowcy potrafia tylko nie kazdy trafi na takiego klienta ktory kupi za(usunięte przez administratora)tys za jednym zamachem. Nauki jest mnóstwo i musisz uzywac podczas sprzedazy regulek. (usunięte przez administratora)brakuje pracownikow i dlatego handlowcy na pol etatu musza pracowac po 11,12 h kilka dni z rzedu mimo ze podczas rekrutacji mieli powiedziane "pol etatu z mozliwoscia dobdopelnienia" nie ma z możliwością oni musza przyjsc bo pozniej maja w papierach ze sa niedyspozycyjni!!! DORADCA ciagle dostaje zapytania typu "i co ty z tym zrobisz?","jaki masz pomysl na podniesienie wynikow handlowcow?" Moglabym duzo powiedziec o tej firmie...Duzo pracy duzo stresu ,zarobki marne.

Goch

Witam,a macie jakieś info jak praca w Jankach..aplikuje na managera? Ktos coś?

kinia
@Goch

Witam czy dostala Pani te prace?

Iza

@lena ale na pewno nie to liczy się najbardziej, tak jak widzisz dyskusja wcześniej dotyczyła zarobków bo to tak naprawdę najbardziej się dla pracowników liczy. Czy Ty mogłabyś powiedzieć coś na ten temat z własnego doświadczenia, które masz w Kazarze?

Lena

Moim zdaniem praca w otoczeniu pięknych rzeczy ma swój urok.

Leonid

Czy zawsze musimy być bardzo zadowoleni z pracy, czy wszystko musi być po naszej myśli? Kto płaci ten wymaga i niestety trzeba się dostosować do tych wymagań. Myślę, że ludzie ugodowi mają spokojniejszą pracę.

Iza

@Laura oczywiście, że tak. Forum jest idealnym miejscem do wymiany zarówno tych dobrych, jak i złych doświadczeń w zatrudnieniu. Najważniejsze są jednak konkretne informacje - często tez o perspektywie czasu, z jakiej oceniamy pracodawcę. Rynek pracy jest bardzo zmienny, a każda firma musi reagować na zmiany w nim zachodzące (i zmieniać się).

Zostaw merytoryczną opinię o Kazar Group Sp. z o.o. - Przemyśl

• Jak się pracuje w Kazar Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kazar Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kazar Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kazar Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kazar Group Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kazar Group Sp. z o.o.