Conhpol-Bis Sp. z o.o.

Stanisław Dolny

Opinie o Conhpol-Bis Sp. z o.o.

Anonim

Nie zgodze się z żadną negatywną opinią. Zaczne od tego, iż dziewczyny mają staż w tej firmie po 6 lat- zatem czy to świadczy, że firma jest tak beznadziejna? Po drugie- zarobki. Następna bzdura. Premie jak to wszędzie zależą od miesiąca ale jest nieprawdą, że są najniższe. Pani menager- jak każdy ma swoje lepsze i gorsze dni ale jest bardo empatyczną i bardzo dobrą osobą!! To samo tyczy się właścicieli!! Osoby, które potencjalnie chciałyby rozpocząc pracę w tej firmie są wprowadzane ewidentnie w błąd. Sama przed rozpoczęciem pracy czytając tutaj opinie byłam sceptycznie nastawiona- spróbowałam i kompletnie nie żałuję- wręcz przeciwnie- cieszę się, że miałam okazję wyrobić sobie swoją własną opinię. Czy poprzedniczki/poprzednicy naprawdę pisali o Conhpolu? Bo nie jestem w stanie uwierzyć w to co czytam. Pozwólcie, by inni sami wyrobili sobie zdanie o firmie, a jestem pewna, że będzie ono na ogromny plus. Następna bardzo ważna kwestia- nie ma podziału KIEROWNIK i "zwykły" pracownik- każdy traktowany jest tak samo! Atmosfera w pracy jest przemiła. Dodatkowo nie ma czegoś takiego jak przerwa 20 minutowa- kiedy masz ochotę masz przerwę, co jest ogromną zaletą, biorąc pod uwagę politykę innych firm. -Cytuję wypowiedź " salony zamykane są z dnia na dzień" - osoba z zewnątrz pomyśli sobie, że firma upada. Natomiast jest zupełnie odwrotnie- firma się ciągle rozwija!! Owszem prawdą jest fakt, że doszło do zamknięcia kilku salonów. Ja z całego serca P O L E C A M :)!

MalaMi

Salony zamykane z dnia na dzien. Jak mozna klamac w zywe oczy ze wszystko jest ok a nastepnego dnia zamknac salon. Naszczescie pracownicy sa madrzejsi niz Pani menager mysli i byli przygotowani. Pracowalam w kilku firmach i w zadnej nie spotkalam tak malo profesjonalnego menagera. Nie polecam.

Roman

Najgorszemu wrogowi nie poleciłbym tej firmy! Omijajcie ja szerokim łukiem. Najniższe zarobki. Szef nie widzi nic oprócz czubka swojego nosa. A kierownicy nieuczciwi i zaklamani. Wykorzystują pracowników za śmieszne pieniądze! Nie polecam!

Anty

Warunki płacy w tej pracy dla pracownika to jakiś żart. Najniższa krajowa + drobne premie (jak dobrze pójdzie ). Właściciele noszą się bardzo wysoko a słoma im z butów wystaje. Cały czas powtarzają ile to oni musza dokładać do "interesu", i jacy to oni są wspaniałomyślni bo dają wypłatę na czas. Śmiechu warte! Zamiast dać większa podstawowa stawkę dla pracownika to niestety wolą inwestować w "gwiazdę" czarnoskórego zawodnika do ich śmiesznej 4 ligowej drużyny która sponsorują szerokim strumieniem! Ciagle tylko powtarzają jacy to oni biedni i ile musza do sklepów dopłacać - żenada! Perełką na torcie jest ich menagerka Majeczka, która krąży wokół męża właścicielki jak mucha przy miodzie. Bardzo lubi donosicielstwo i plotkowanie na innych pracowników. Jest bardzo mało profesjonalna w kierowaniu ludźmi i w swoim wizerunku. Jej styl ubioru nie pasuje do reprezentowanej funkcji . Znalazła sobie kilka dziewczyn z 1-2 salonów które lubią używać bardzo dużej ilości wazeliny :) kupują jej prezenciki bez okazji, przesyłają słodkie wiadomości , donoszą na inne dziewczyny itp. Wiec maja większe szanse na podwyżki. Firma otwiera niebawem salon w Zakopane, oby górale im pokazali jak sie traktuje pracownikow z szacunkiem, ze ludzie to nie bydlo. Ja pracowalam w tej firmie któtko I intensywnie, teraz już wiem że o wiele za długo.

Kaśka

Od jakiegoś czasu widzę stale wiszące ogłoszenie o pracę na witrynie sklepowej w jednej z galerii, i tak się zastanawiałam czy tam nie złożyć CV... teraz już wiem co jest nie tak. Dobrze że można przeczytać opinię o ewentualnym przyszłym pracodawcy w internecie... niezłe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam musi być ;/ Podziękuje :P

kawa

O! w końcu ktoś napisał prawdę o tej firmie i o Majce! Byłam pracownikiem niedawno zlikwidowanego salonu, salon został zamknięty z dnia na dzień, zero informacji o przyczynach takiej decyzji. Zero choćby współczucia czy zrozumienia dla pracownika który nagle pozostaje bez pracy i środków do życia , pracownicy zostali potraktowani jak zwykłe śmieci. Nawet słowa dziękuje nie usłyszałyśmy za tyle miesięcy pracy. A co do menager Majki O. to niestety wszystkie negatywne komentarze są w mojej ocenie prawdziwe. Zawsze kojarzyła mi się z osobą która po trupach idzie do celu, wiec informacja że uciekła z miejsca wypadku wcale mnie nie dziwi- to bardzo w jej stylu. Mało tego podczas licznych wizytacji jej stosunek do męża włąścicielki był co najmniej dziwny, moim zdaniem tak nie powinna wyglądać relacja pracodawca- menager. Jakieś dziwne z jej strony mrugania oczkami i uśmieszki- zachowanie menager było potem szeroko komentowane przez pracowników. No cóż brak jej profesjonalizmu ;/

negatywna

Niektore z was sie rozpisuja jaka to menager Majka jest w porzadku, jak docenia pracownikow, jaka jest mila itp. A mi w stosunku do niej "zapalilo" sie czerwone swiatlo gdy podczas jednego ze szkolen na parkingu hotelowym uderzyla w inne auto, uszkodzajac je. Niestety nie potrafila zachowac sie odpowiadzialnie i profesjonalnie, tylko odjechala, bez zadnej informacji dla kierowcy uszkodzonego samochodu. Pokazujac tym samym swoja prawdziwa twarz ;/ Wspomniala rowniez, iz podobna sytuacje miala z rowerzysta!!! Kazda z Nas juz wtedy wyrobila sobie opinie na jej temat ;/ A co do umow o prace i wynagrodzenia w terminie- to zadna rewelacja- zawsze tak mialam w innych firmach, a oni sie tym chlubia jak by bylo czym.

Vava

Polecam !!! Pozytywna firma!!!

Czarnula

Spokojna , bezstresowa praca. Dowodem jest 4-rok pracy w tej Firmie. Umowa o prace i terminowe wynagrodzenie + premia każdego miesiąca.

Anusiaaa

Pracowałam w tej firmie niecały rok i zrezygnowałam ponieważ zmieniałam miejsce zamieszkania . Bardzo żałuje !!! Praca , płaca , premie dobre. Dzięki Pani M.O otrzymałam kilka razy premie uznaniowa i bardzo miłe podziękowania za dobrze wykonywana prace. Mam nadzieje ,ze kiedyś otworzą sklep w Częstochowie . Napewno złoże tam CV.

Pozytywna

Jestem od kilku lat pracownikiem tej firmy i nie ma zamiaru szukać nowej . Praca spokojna nie stresowa , atmosfera bardzo dobra. Właściciele jak i Pani manager bardzo normalni . Zarobki dobre a szczególnie premie, no i umowa o prace !!!!!! Załoga na salonie rewelacyjna . A asortyment piękny . Polecam z pełna odpowiedzialnością.

smoczyca

Pracuje w Conhpol Elite kilka tygodni i już szukam czegoś innego! Praca z menager Majką to jakaś porażka. Skąd ta osoba na takim stanowisku? Jej praca po znajomości czy rodzina właścicieli? Niby chce być miła, ale widać że to wszystko udawane i nie szczere. Jej gadanie o prywatnych, bardzo intymnych rzeczach to już naprawdę duża przesada. Strasznie zrazila mnie swoja postawa do tej pracy, tak bardzo, że już roznosze Cv po innych firmach. Praca i zarobki w salonie tez nie taka kolorowa jak było mi przedstawione na rozmowie przed zatrudnieniem, koleżanka odradzala mi tu pracę, ale na gwałt potrzebowalam czegoś wiec przyjęłam- teraz żałuję. Po prostu "sklepowa prostytucja"!

misia

ZAROBKI KATASTROFA!!! Pracowałam w Conhpol Elite jako pracownik dochodzący (weekendowy), w największy mieście w polsce, i prawda jest taka, że jeśli firma nie inwestuje w reklamę i pozyskiwanie nowych klientów (gazetki i iventy to za mało) to ludzi i utargów nie będzie. Premii nie da się wyrobić, nie dlatego że ktoś jest leniwy, a dlatego że po prostu klientów którzy chcą kupić nieznany im produkt po tak wysokiej cenie jest bardzo mało. 60 par! do premii!- to nie Kazar czy PM.gdzie buty same się sprzedają! Stawka za godzinę żenująco niska!- tym samym pracodawca pokazuje jak docenia pracownika. Pogardliwa, obelżywa i pozbawiona szacunku do innych ludzi , menager Maja O. to zdecydowanie najsłabsze ogniwo. Naprawdę kiepska praca i płaca ;/

Była pracownica

Byłam pracownikiem tej firmy, więc znam jej funkcjonowanie od wewnątrz. Zwolniłam się sama. Niestety pracodawca źle dobiera kadrę zarządzającą (np. menagera M.O) Ta dziewczyna miała chyba problemy w młodości, bo widać to w jej zachowaniu, sposobie bycia itd. Właściciele ze współpracownikami w firmie robią dużo posunięć złych dla pracowników. Towar, który oferują jest bardzo przeciętnej jakości. Jest to w zasadzie wciskanie klientowi bubla po znacznie zawyżonej cenie. Nie polecam. Obiecują złote góry, a pozostaje rozczarowanie

Ewelina

Pracuje 5 lat w firmie z roczną przerwą na urodzenie dziecka . ...niepokoiłam sie co zastane po powrocie do pracy po trzech miesiącach otrzymałam podwyżkę , i w każdego miesiąca otrzymuje premie . moje kolezanki z innych sklepów również biora wiec @maszina musiałaś byc zwykłym leniem skoro premii nie wyrabiałaś. dziwie sie ze oni cie wcześniej nie zwolnij powodzenia

zdziwiona

To po co Pani siedziała tam 3 lata :)

maszina

Niestety jestem zmuszona "odszczekać" moją wcześniejszą pozytywną opinię o tym pracodawcy ;/ po 3 latach nie przedłużyłam umowy i się zwolniłam (z resztą jak pozostał część załogi która pracowała tam po kilka lat). Pierwsze lata były w mojej ocenie bardzo udane, miła atmosfera itp. ale przez ostatni rok Firma Conhpol Elite bardzo się zmieniła, właściciele stopniowo wprowadzają "małe" zmiany które bardzo negatywnie rzutują na zarobki i atmosferę w salonach. Wprowadzenie progu sprzedaży min 60 par (co jest trudnym osiągnięciem nawet u świetnych sprzedawców) do otrzymania jakiekolwiek premii spowodowało ciągłą narastającą negatywną atmosferę, i wyrywanie sobie klientów przez sprzedawców. Sprzedaż indywidualna w najgorszym znaczeniu tego słowa! Ale oczywiście nikt wprost tego nie powie. Oczywiście inne premie też ostały poucinane, tak że w rezultacie pracownik pozostaje z gołą wypłatą (najniższa krajowa- w zależności od salonu i umowy może być trochę więcej- na podwyższki nie ma co liczyć). Pracodawca nierzetelny w stosunku do pracownika, na każdym kroku go oszukującym, np. obiecane premie uznaniowe nie są wypłacane, świadectwa pracy z przekłamaną liczbą wykorzystanych dni urlopowych. A co do P.Menager M.O. to jej stosunek do pracowników wszystko zależy od obrotów salonu, jak salon przynosi dochody (a mało jest takich) to wszystkim "je z dzióbków" a jak nie, to zaczynają się problemy: dziwne telefony z ukrytymi groźbami zwolnień, insynuacje itp. Ogólnie pracodawcy nie polecam, bo za taką wypłatę, naprawdę można znaleźć ciekawszą pracę gdzie szanuje się pracownika, a nie wyciska się jak cytrynę!

ulaG

uuuuu ;/ miałam tam składać CV, ale po przeczytaniu tych informacji sobie chyba podaruje ;/ praca za najniższą krajową i takie nastawienie pracodawcy... Ja jednak podziękuje ...

Wilk Morski

Nierzetelny i nieuczciwy pracodawca! Z dnia na dzień potrafiący zamknąć salon, wcześniej kłamiąc prosto w oczy iż są przenosiny do innego lokalu. Praca za najniższą krajową, bo premie nie osiągalne w przeciętnym sklepie. Szemrana Menager łasa na komplementy lubi donosicielstwo. Dałam rade tylko kilka miesięcy tam pracować... NIE POLECAM!

X

Moja opinia bardzo pozytywna . Właściciele jak i ludzie pracujący w firmie bardzo fajni . Zarobki ok. Atmosfera bardzo miła . Polecam prace w tej firmie.

Obiektywna

Odniose się do Manager, p. M... Brakuje jej przede wszystkim wykształcenia. Udaje, że zna język angielski, ale nie potrafi w płynny sposób poprowadzić krótkiego dialogu. Innym zarzuca brak znajomości języka, udając poliglotkę :) Nie piszę tego złośliwie, ale prawdziwie. Poza tym patrząc na nią odnosi się wrażenie, że dobrze się czuje w towarzystwie rozrywkowych cwaniaków. Wygląd i pewne przyzwyczajenia i zachowania też o czymś świadczą. Dobra rada: zmienić wizerunek!!!!!!!

atena

Proszę o informacje ile można zarobić w tym sklepie?

xxx

Ja nie zostałam stamtąd zwolniona, ale sama odeszłam po 3 latach. Oczywiście jeśli chodzi o Pani Menager zgodzę się z wcześniejszymi wypowiedziami, że jest ok... ale tylko wtedy kiedy w salonie jest obrót. A jeśli pracuje się w salonie gdzie lokalizacja jest słaba, brak reklamy i duża konkurencja niestety handel nie idzie a wtedy Pani Menager już nie jest taka miła :) A, że firma nie inwestuje w reklame, i jak wiadomo jest producentem obuwia i kilka sklepów obok, który ma dobrą renome ten sam model jest kilkadziesiąt złotych droższy... Pracując w tym mieście, gdzie jest siedziba firmy to można polecić ta pracę natomiast jeśli już w innej części Polski... to jest dramat...

Rita

Również nie polecam pracy w tej firmie...wykorzystywanie pracownika za małe pieniądze .....

stefania

Ja wyjątkowo polecam tego pracodawcę. Oby inni tak mieli jak ja. Popieram swoją przedmówczynię.

maszina

Widać że, ktoś tu jest mocno rozgoryczony zwolnieniem, i chce za wszelką cenę się odegrać;/ Jestem pracownikiem firmy Conhpol już od 2 lat, moje koleżanki mają wyższy staż bo 3 i 4,5 roku, i z tego co kojarzę to w innych salonach jest podobnie- więc o tym to świadczy? Gdyby było tak jak piszesz to w salonach była by ciągła rotacja pracowników, a tak nie jest  Zarobki jak na Polskie realia pracy są ok., a co do właścicieli i Pani menager to nigdy w tej firmie nie spotkałam się z żadną formą zastraszania tudzież gróźb (!), jeśli jest krytyka to jest ona konstruktywna i wynika z błędów popełnianych przez salon, ale od tego chyba właśnie jest menager. Ja z cała odpowiedzialnością mogę polecić tego pracodawcę, jako kompetentnego i bardzo „ludzkiego”  (co w dzisiejszych czasach bardzo rzadko się zdarza). Smutna konkluzja : Polak po złości napisze każdy stek bredni, i wyleje wiadro pomyj, byle by tylko komuś dopiec.

Alter Ego

Niestety pracowałam w tej firmie dłuższy czas i z przykrością chciałam napisać negatywną opinie na temat tejże firmy, może i zarobki jak na Polskę są w miarę dobre, jednak na początku pracy wszystko jest piękne i cudowne zarówno ludzie jak i właściciele ale po pewnym czasie widzi się fałszywe i nieszczere twarze oraz nigdy nikt nie powie Ci nic wprost tylko dowiadujesz się od osób 3 coś na swój temat czy sklepu jak funkcjonuje... wieczne groźby i zastraszenia ze strony rzetelnej pani manager, która w dziwny sposób raz jest uprzejma aż do bólu, a z 2 strony wygraża się swoimi mało kompetentnymi zdaniami :/ !! Najgorsza praca w której pracowałam !! NIE POLECAM !!

uta

ja rowniez radze omijać tą firmę!!! (usunięte przez administratora)

xyz

Widzę, że znów znalazł się ktoś komu nie wyszkolona "szefowa" zalazła za skórę. Nas jest coraz więcej :) I nie zadowolonych klientów !!! Pozdrawiam XYZ

XYZ

Radzę omijać tą firmę szerokim łukiem. Wiem co piszę...

dzoana

jest super!!!! pracuje w tej firmie 1,5 roku i jest super ekipa i super szefooo. Ja polecam. Kasa tez wieksza niz najnizsza krajowa i premiowanie tez OK. Jak widzisz ze kartka wisi to wal jak w dym bo warto!!!

mnm

dlaczego nie polecasz? ile sie tam zarabia?

yxz

prosze o napisanie czegoś wiecej na temat pracy w firmie conhpol jako sprzedawca...dziękuje

xyz

nie polecam

Zostaw opinię o Conhpol-Bis Sp. z o.o. - Stanisław Dolny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Conhpol-Bis Sp. z o.o.