Opinie o ZREW Transformatory S.A. w Łódź

Jesteśmy łódzką firmą, która na rynku transformatorów funkcjonuje od 60 lat. Przedmiotem działalności naszej spółki jest produkcja, modernizacje, remonty oraz pełna diagnostyka olejowych transformatorów mocy. ZREW produkuje transformatory mocy dla sieci dystrybucyjnych, transformatory blokowe dla elektrowni i elektrociepłowni o mocy do 120 MVA i napięciu do 145 kV oraz transformatory specjalne, piecowe i przystosowane do zasilania układów prostownikowych. ZREW Transformatory S.A. jest częścią grupy R&S International Holding.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZREW Transformatory S.A. w Łódź

Kkk

Dobrze to płacili na dziale nawijalnia jak u jednej osoby dziobałeś to i miałeś CU.

Szczepan
@Kkk

Ta płacili na składzie chyba

Lucyna
@Szczepan

To prawda płacili dobrze jak miałeś 200kg co miesiąc to źle nie było chyba na dziale ?

Emilia
@Lucyna

A ile płacili konkretnie dasz znać?

Gucio

Firma jak firma ale gdyby nie miedz,to nikt by tam nie pracował...

Rudi
@Gucio

Zgadza się praktycznie cały czas kroimy ten tort

Olaf
@Gucio

Przecież każdy z nas chce dorobić

Nie wiem kto to
@Rudi

Ale jesteś (usunięte przez administratora) niź ustawa przewiduje, podpuszczajcie ich dalej że próżnia z pieca gine albo pioruny z udarów.

....

To prawda.

Ojciec
@Gucio

Uszanuj to że dostałeś drugą szansę. Patrzę z góry i wstyd mi za ciebie

Bezstronny
@Gucio

Są w procesie działy które nie dotykają miedzi więc nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.

.....
@Gucio

To prawda Gucio ale wiadomo kto brał najwięcej

Krystyna
@Gucio

O co chodzi z tą miedzią? Bo nie rozumiem

Ccc

Taka prawda .

Bączek
@.....

Jak kto? BP nie mylić z koncernem paliwowym.

Edward
@Ccc

Czyli co? Dobrze płacą i dlatego ludzie zostają w robocie? Podasz jaka jest teraz aktualna stawka? Bo jak są dobre zarobki to może bym się zdecydował.

Miedziany Bartek

Kto moze mi dac miedz bo papiez sie opieprza i nie dostarcza tyle ile bylo ugadane... ps. olej tez kupie

Zenek
@Miedziany Bartek

Co za Baran to pisał pewnie cichy (usunięte przez administratora)

Cycu

Wszyscy przyzwyczaili się dzień bez tortu dzień stracony abyście tylko z tej lewej kasy nie zapili się na śmierć

Łucja
@Cycu

O co chodzi z tym tortem? Macie jakieś święto firmowe czy co? :D

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ZREW Transformatory S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Magazynier?
Seba

Kiedyś więcej nam zostawało ale nie jest źle

Bbb
@Seba

Seba kiedyś jakie były ceny Miedzi a jakie są teraz . Ten Dyrektor po co tu przyszedł zaszkodził nam wszystkim .Tylko węszy i węszy !!!!

Łucja
@Bbb

Nie rozumiem, jeśli ceny surowca się zwiększyły to chyba wszystko powinno iść do góry, tj ceny usług, pensje pracowników? Serio muszą wam odbierać?!

Prezes
@Łucja

Skoro ceny surowców wzrosły, trzeba zabrać pieniądze pracownikom, żeby firma nie była stratna

.cc
@Prezes

Prezes tylko zabrać tym co się dorobili na MIEDZI WIADOMO O KIM MOWA.

Iza
@Prezes

Tymczasowo pewnie tak, szkoda że kolejnym etapem nie jest wdrożenie działań w celu zwiększenia obrotów, żeby później pracownikom to wynagrodzić nawet z naddatkiem. Tutaj to raczej nierealne, co nie?

kandydat

osobiscie odraszam pracowac w tej firmie stawka na piaskarza to 23 brutto zenada ale. pewnie znajda losia co za tyle przyjdzie

Sebastian
@kandydat

To dla takiego bez doświadczenia ma się rozumieć? Bo 23 zł dla kogoś z fachem w ręku brzmi śmiesznie.

Życie
@Sebastian

ZREW 2018-2022. Kabaret.

TT
@Życie

A tobie mistrzu wciąż żal, że już ciebie nie ma w tym... kabarecie. a mnie nie, ha ha ha

@kandydat

23zł brutto dla nowego pracownika który poprawnie nie potrafi napisać po polsku komentarza to i tak dużo, więc nie narzekaj.

@kandydat

Jestem absolwentem Politechniki Łódzkiej kierunek mechanika, czy są jakieś wolne wakaty w firmie ZREW? Aktualnie poszukuję pracy.

Zenek

Po ile teraz mieć

Lucyfer

Mam pytanko ile wam zostaje po nawijalni ...

Gumiś

Prawda jest taka że słabo płacą i wszyscy oko przymykają nawet na bramie

Wiesio

Uwielbiamy ten tort ...

B....

Nowy dyrektor produkcji sprawił cud pojawia się miedź w magazynie powinien się tym zainteresować.

@B....

I sprawił jeszcze że prężnie funkcjonuje Dział kontroli jakości z Brusem Wszechmogącym na czele. I tu nie napiszę nic więcej bo administrator i tak usunie. Zawsze mówiono że firmie wszyscy gramy do jednej bramki.Panie szanowny „ kierowniku” działu do której Pan gra? Nie oczekuję odpowiedzi.

Jacek

Zgadzam się tylko potrafisz gadać że nic Ci pasuje razem z twoim współpracownikiem tylko narzekać potraficie

Lucjan
@Kornel

Kornel podpisujesz się były pracownik, co ty wiesz o firmie i kontroli jakości, nic. Ten dział wykonuje ciężką pracę porównywalną do NKWD i ci którzy się nie dostosują zostaną eksterminowani. Zapamiętaj Brus czuwa.

@Lucjan

Lucjan co ty wiesz o NKWD. Zarząd jest zachwycony z pracy Działu Kontroli. Porównać można jednego z nich do zbawiciela firmy który w imię procedur i procesu zrobi wszystko by błyszczeć jak (usunięte przez administratora) w latrynie. Brus, Bóg cię opuści bo wszyscy już dawno to zrobili, ale ufaj w łaskę Pana.

Przemek

Moje doświadczenia podczas trzy letniej współpracy z ZREW Transformatory S.A. na stanowisku spawacz są bardzo pozytywne. Dzięki tej firmie poznałem bardziej branżę spawalniczą jak i energetyczną, zaczynając pracę w tym zakładzie nie miałem takiej wiedzy jaką posiadam teraz, wiele się nauczyłem na temat spawania rur, kadzi oraz innych elementów transformatora. Sprzęt jaki jest używany pozwala na praktyczną naukę którą można później wykorzystać, może nie jest najnowszy ale jest na dobrym poziomie, podkreślam słowo dobrym. Pracownikom regularnie wykonywane są szkolenia czy inne uprawnienia, na które również się załapałem. Atmosfera w firmie jest luźna, znają się wszyscy z innych działów, biur czy magazynu, ludzie są w większości pozytywni, chętni do pomocy nowym pracownikom o ile wykazuje ktoś chęć pracy i zainteresowanie. Nie powiem złego słowa o ZREW, dzięki tej pracy rozwinąłem skrzydła, z czystym sumieniem polecam firmę młodym pracownikom którzy rzeczywiście chcą się czegoś nauczyć jak i starszym szukającym stabilnego zatrudnienia.

Czlowiek

Na jakie zarobki mozna liczyć w firmie na stanowisku spawacza

...

Stara Ekipa boi się o stołki

Kornel

Dlaczego już nikt nic nie pisze o firmie? Przekonaliście się że i tak nic nie zrobicie i dalej będziecie pracować ,prezes i tak zrobi co chce w porozumieniu z pseudo związkami a wy będziecie przyklaskiwać. Pandemia zrobiła swoje, to nie jest wina zarządu. Gdyby w tej chwili podnieśli stawki wszystkim o złotówkę Prezes był by noszony na rękach. Boże błogosław zarządowi. (usunięte przez administratora)

@Kornel

Kornel może napiszesz coś więcej o pracy w firmie, bo ja szukam pracy, a dokładnie chcę zmienić na inną. Śledzę gowork i tylko u was jest mowa o podwyżkach. Chyba że to ściema u mnie w firmie to przez 10 lat nikt o tym nie wspominał.

Bimber

Odradzam prace z zlew wszędzie klan rodzinny a nowych ganiają jak przy produkcji pralek a produkujemy transformatory za miliony złotych,przy takich kiepskiej jakosci rdzeni i poganianiu człowiek ma dosc

Wyrobnik

Witam towarzyszy niedoli. Jeżeli myślicie że coś się zmieni na lepsze to odpowiadam NIE, jesteśmy Szwajcarską strefą ekonomiczną ( specjalną ). Idziemy w stronę korporacji gdzie tabelki i zestawienia mają znaczenie , człowiek rzecz nabyta na wschodzie ludzi dużo. Tylko bul prze zemnie przemawia i pytam dla czego firma z 60 letnią tradycją idzie na dno. Lider w produkcji transformatorów jest RENEGATEM* (usunięte przez administratora). Nikt tu nie poda się do dymisji bo to jest zarezerwowane dla ludzi honoru , a tu takich nie ma i w dodatku doprowadzają ludzi do rozpaczy i upodlenia. 13:30 dziś sztuczne ognie zapraszam.

NIewyrobnik
@Wyrobnik

Żal mi Wyrobników których buli gdy ktoś chce przesadzić ich z 60 letniego fiata do chociażby dużo nowocześniejszej skody.Widać,że tyłki przyrosły im do zdezolowanych foteli a przez zabrudzone szyby nie mogą dostrzec że wybudowano autostrady i wyprzedzają ich nowoczesne auta. Ale, kiedyś fiat był szczytem marzeń.Przecież jechał. Wyrobnicy chcieliby Japonii ale nie mają wiedzy a zwłaszcza chęci aby dowiedzieć się co oznacza renegat a co ronin. Byłem o 13.30 zobaczyć "sztuczne ognie". Nie było niestety ale za to była zwięzła informacja o przyczynach obecnych problemów ZREW oraz o planach naprawczych. Dziwię się że prezesi i dyrektorzy nie namierzają tych kilku "Wyrobników", którzy psują atmosferę i opinie o firmie oraz sieją zamęt. Wyrobników najwyższy czas wymienić na kompetentnych i chcących osiągnąć sukces z tą firmą. Wyrobnicy niech idą do tam gdzie ich zechcą zatrudnić, w co wątpię.

@NIewyrobnik

Witam,jak widzę kolega ściśle powiązany towarzysko albo krótkowzroczny żeby nie widzieć problemu.Papier wszystko przyjmie plany naprawcze są przedstawione zobaczymy ile z tych zapowiedzi zostanie zrealizowanych.Pozdrawiam załogę zrew

stary pracownik ZREW
@NIewyrobnik

Nikt nie pisze nieprawdy.Faktem jest że płaciliśmy kary umowne,a co do namierzania to bardzo proszę zwrócić uwagę że portal jest anonimowy,bo w przeciwnym wypadku taki pracownik byłby szykanowany.

Xxx
@NIewyrobnik

Nie wiem co brałeś czy paliłes przed napisaniem tego komentarza, ale ja chce to samo.

Niewyrobnik
@pracownik ZREW

Widzę że Wyrobnicy łączą siły w hejtowaniu kogokolwiek kto chce pomóc w remoncie ZREW. NIe trzeba być 'powiązanym' aby rozumieć co się mówiło na spotkaniu ( a było jasno i otwarcie o karach, problemach i działaniach ale widać zbrakło chęci słuchania ze zrozumieniem ). Wystarczy być związanym z tą firma i wspierać remont zREW a nie hejtować i kibicować aby spisany plan na papierze się nie udał. Ogarnijcie się , nie zatruwajcie tej firmy swoimi frustracjami Czas zezłomować fiata i do roboty aby na skode zarobić. Ze zrewoskimi pozdrowieniami od niepowiązanego NIewyrobnika

@Niewyrobnik

Jak widać Pan Prezes jak zwykle w dobrym nastroju,dobra zmiana NOWYCH PANÓW.????

anty_wyrobnik
@Wyrobnik

Ci ludzie to wyprowadzili was z dołka bo byliście w takim kanale ze to ludzkie pojecie przechodzi, następnym razem jak przyjdziesz po robocie i otworzysz dwa zubry i pomyślisz jaka jestem żałosna pierdołka i pomyślisz na kogo zwalić swoje przegrane życie to się zastanów na kogo piszesz...smutne to bardzo ale taka jest prawda jak ktoś myśli ze kiedyś lata temu naprawiał lampowe rubiny to jest fachura z nie tej ziemi. A i weź się do roboty jeden z drugim bo niedługo sam z kumplami z Ukrainy zostaniesz!!!

@anty_wyrobnik

Ci, że tak powiem ludzie doprowadzą do upadku,transformatorów na placu coraz mniej,i co wtedy,wyprzedaż majątku czy pożyczka z Reszta.Polityka kródkowzroczna nie mająca nic wspólnego z poważnym biznesem.Poprzednia ekipa chociaż inwestowała w ZREW a nie wypinała pierś do niezależnych orderów.

xx
@anty_wyrobnik

Ląduj koleś na jakim paliwie latasz?a chyba na tym Żubrze i ????uważaj na te bajki w tym Rubinie - ogłupiają !!!!!

@xx

Masz rację pan prezes po Żubrze ogląda w Rubinie jakieś pierdoły o żabkach i próbuje zainteresować tym innych.

Bolek
@anty_wyrobnik

I co ,przeglądam stare posty,a tu taki kwiatek,cyt."Ci ludzie to wyprowadzili was z dołka bo byliście w takim kanale ze to ludzkie pojecie przechodzi", koniec cytatu.A teraz wspaniały Zarząd zrobił 9.5 mln długu i może uda się przetrwać jeszcze że dwa miesiące,i narobić jeszcze trochę zamieszania .Pensja leci, a (usunięte przez administratora) składają rdzeń.Dziękujemy Panie Dyrektorze handlowy za ciepłe słowa ,teraz wiemy co o Nas myśli Zarząd.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w ZREW Transformatory S.A.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Nikt

Jak jesteś córką związkowca lub kolegą z poprzedniej firmy to przyjmą cię natychmiast.

Bolek
@Nikt

Zatrudniony kolega kogoś z Zarządu zajmuje się pozorowaniem zakupów ze Skandynawii ,problem w tym że nie mamy certyfikatu ma działanie na tym rynku,pensja leci"na pewno nie mała",poziom zadowolenia Zarządu "master",a w laboratorium kierowniczka nie będzie pracować sama ,ten etat uzasadniony.

Leon

@Kulfon Przecież firmy z reguły zastrzegają sobie, że będą kontaktowały się z wybranym kandydatem.

Kulfon

Bardzo nieprofesjonalna rekrutacja Brak jakiekolwiek informacji zwrotnej sama rozmowa chaotyczna nie przygotowana Wynagrodzenia proponowane na żenującym poziomie kasierki w markecie

C
@Kulfon

Jeśli można wiedzieć na jakie stanowisko kolega aplikował?

Zostaw merytoryczną opinię o ZREW Transformatory S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w ZREW Transformatory S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZREW Transformatory S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZREW Transformatory S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZREW Transformatory S.A.