Opinie o Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej w Kraków

intersped

moj znajomy wspolpracowal z kbig i mi ich polecil, dzialam juz pol roku i jest ok, uzywam raportow oraz dopisalem dluznikow, bardzo sprawnie sie kontaktuja - telefon i mail - to na duzy plus bo w firmach konkurencyjnch, jest jedna linia i czekasz po 10 min az ktos odbierze ... polecam

jacek
@intersped

zdecydowanie nie polecam ,szkoda pieniędzy ,brak kontaktu

Dorota Nowy wpis

Cześć wam, ciekawi mnie czy Doradca Klienta Biznesowego może od samego początku liczyć na 7k brutto, czy dopiero po tym 3-miesięcznym okresie wdrożenia?

Nagroda Best ESG Solution 2023 Nowy wpis

Usługi świadczone przez KBIG S.A. pozwalają na bieżąco oceniać ryzyko biznesowe podczas każdej zawieranej na rynku transakcji. Biuro zapewnia wszystkim stronom transakcji równy dostęp do pełnej, aktualnej i wiarygodnej informacji gospodarczej o nich samych i innych podmiotach. Dzięki temu wszyscy uczestnicy rynku mogą podejmować decyzje w poczuciu większej pewności i wzajemnego zaufania. Równy dostęp do kompletnej informacji gospodarczej jest kluczowym wyznacznikiem poziomu życia gospodarczego. Pozwala jego uczestnikom na świadome podejmowanie optymalnych decyzji. Doceniając znaczenie tego procesu KBIG S.A., przy wsparciu Grupy CRIF, umożliwia współdzielenie pełnego zakresu danych, nie tylko informacji negatywnych, ale również pozytywnych. 29-30 listopada w Krakowie, ICE Centrum Konferencyjne, odbyła się coroczna konferencja dla sektora bankowego i fintechowego, corocznie organizowana przez SEM Banking Club. Miło nam poinformować, że rozwiązanie CRIF – Synesgy, platforma do własnej oceny ESG i monitorowania łańcucha dostawców otrzymała nagrodę Best ESG Solution 2023. Dziękujemy za to wyróżnienie. Platforma CRIF – Synesgy.pl umożliwia firmom gromadzenie i zarządzanie na temat ich poziomu zewnętrznego poprzez samoocenę ESG wraz z sugerowanymi wzorami postępowania i wskazówki dotyczące planu rozwoju, które należy wyodrębnić, by zlokalizować lub wprowadzić swoją ocenę ESG. Na Platformie każda firma może: dokonać samooceny poziomu ESG, zweryfikować swoje mocne strony i miejsca, których dotyczą działania naprawcze, uzyskać certyfikat Synesgy, a szefowie łańcucha dostawców (wartości) mogą monitorować poziom zrównoważonego rozwoju swoich partnerów biznesowych.

intersped

Inia Nowy wpis

Hej hej, a od kiedy próbujesz nawiązać kontakt z firmą? Długo? Może brakuje im personelu po prostu, i trzeba wstrzelić się akurat w dobry moment. Ktoś z pracowników podpowie, czy nie potrzeba kogoś do obsługi klienta, bo w sumie szukam ofert i nie widzę żadnych?

jacek Nowy wpis
@intersped

zdecydowanie nie polecam ,szkoda pieniędzy ,brak kontaktu

Chciałabym po długiej przerwie przejść do pracy pod swój zawód. Ale chciałabym spróbować najpierw czegoś w formie stażu. Jest taka opcja w tej firmie? Jak wyglada szkolenie?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.

Dzień dobry Proszę o informację, co w sytuacji, gdy dłużnik spłacił w całości swoje zobowiązanie, jak można zmienić bądź usunąć jego zadłużenie w systemie KBIG?

Jakie wartości są cenione w Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej?

TranSped Tom

działam w branży transportowej, oprócz wpisów na giełdzie działam na dłużników z ich wpisami, przydają sie te raporty gospodarcze, weryfikuje firmy i wiem z kim działam, ogolnie polecam, na ten moment jestem zadowolony

Hej, chciałam dowiedzieć się czegoś o zarobkach i widziałam, że ktoś już w komentarzach zaczął temat. Ale nadal bez konkretów z Waszej strony, czy mógłby ktoś napisać, na jakie konkretnie kwoty mogę liczyć?

@Anna

Hej, Co do zarobków to każdy ma swoje ustalenia. To są informacje poufne. Wszystkiego można się dowiedzieć na rozmowie o pracę.

@Monika

czyli umiejętności negocjacyjne się przydadzą czy patrzą na coś innego bardziej? co dla firmy jest najistotniejsze u kandydatów?

StalMet

byłem bardzo sceptycznie nastawiony co do działania na dłużników i ich firmy, jak się okazało - niepotrzebnie. 23 tys z odsetkami zalatwione w 4 miesiące, maja dobre raporty na Niemcy i PL.

Jarosław
@StalMet

Jak wygląda kontakt z nimi? Sprawą zawsze zajmuje się ta sama osoba, czy różnie z tym bywa? Powierzyłem kiedyś wierzytelność do odzyskania w innej firmie, to nawet nie wiedziałem z kim mam się rozmawiać, tak duża była rotacja pracowników.

KBiG
@Jarosław

Nasi klienci zawsze mają do swojej dyspozycji osobę przypisaną (Opiekun) dostępną pod jednym numerem telefonu komórkowego.

krzysiek

mają bardzo dobre raporty jak na polskie standardy, poblokowalem dluznikow i odzyskalem naleznosci

Dachterm

dzięki ich blokadom gospodarczym dłużnik nie dostał kredytu i oddał mi ok. 28 500 z odsetkami, warto było im zaufać bo w windykacji mi powiedzieli, że nie do odzyskania. Byłem sceptycznie nastawiony na początku ale jak się okazało wystarczyło dać im 6 miesięcy i temat był załatwiony. Miłe zaskoczenie, bo nie chcieli prowizji. Polecam.

Czy firma Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

tak, każdy handlowiec zarabiał tyle samo nie ważne od płci - liczy się zaangażowanie i jakość pracy.

Ilona
@Ania

Czyli jakoś to zaangażowanie jest doceniane? Są jakieś premie za wyniki itp?

Pp
@Ilona

tak, premie za wyniki są

@Pp

No to brzmi motywująco. A jakie zazwyczaj wpadają, jakie średnio wyniki wychodzą?

POLGEO

W firmie pracują sami specjaliści, doradzili mi w trudnych kwestiach z dłużnikami. Teraz korzystam z raportów gospodarczych i zakładam blokady.

@POLGEO

Super że ci tak doradzili bo to na pewno pomaga w interesach. Dużo kosztuje takie doradztwo, bo może też skorzystam.

polgeo

odzyskalem swoje naleznosci (okolo 50 000 ze wszystkich spraw - kaucje, faktury itp) i wyszlo 3500 zl za wszystko, fajne jest to ze nie chcieli prowizji, pozdrawiam

Metall Zaune

Miałem parę spraw po 2-3 tys euro z Niemiec, nie opłacało mi się i czasowo i $$$ zakładać spraw sądowych za granicą, dostałem dobrą ofertę na współpracę i w około pół roku dzięki blokadom miałem załatwione sprawy, fajne jest to, że nie chcieli prowizji.

Jolanta
@Metall Zaune

No to super! A jaki koszt poniosłeś prowadzenia takiej sprawy? Zdradzisz?

Metall Zaune
@Jolanta

cześć Jolanta, za pół roku działania w sumie wyszło 2000zł, następnie to co na nich wydałem dłużnik z niemiec musiał oddać

Paweł95

Polecam prace w biurze we Wrocławiu, bardzo dobry pakiet szkoleniowy, świetna atmosfera i zarobki. Jako student potrafiłem zarobić 4,500-5,500 zł na rękę. Najpierw miałem lidera, który mi pomagał ,a potem sam zostałem liderem i miałem ludzi pod sobą. Oczywiście nie jest to praca w której siedzisz 3 godziny na telefonie i patrzysz na fb, tylko trzeba się przyłożyć żeby były dobre wyniki. Dobre wyniki = dobre zarobki

Julia
@Paweł95

Od czego było zależne czy zarobiłeś 4,5 czy 5,5? Są jakieś premie ? Czy realizacja planu?

Pozdro
@Paweł95

Pakiet szkoleniowy w tej firmie jest tylko w ofercie o pracę. Szczerze mówiąc nie możecie się spodziewać niczego po tej pracy. Zarobki nie są złe, ale cała reszta praktycznie... Praktycznie jej nie ma. Za moich czasów nie było niczego. Zaplecza socjalnego, miała być umowa o pracę, ale było zlecenie na miesiąc xD. Ogólnie beka, taki mini januszex. A jeśli chodzi o zaplecze techniczne, to śmiech na sali. Mimo wszystko polecam się przekonać na własnej skórze, bo teraz przynajmniej wiem jak nie powinno wyglądać biuro i w jakich miejscach lepiej nie pracować.

@Pozdro

Dawno tu pracowałeś bo może teraz nie ma już zlecenia? Jak ci nie zmieniali kontraktu to jak to tłumaczyli skoro na początku miałeś obiecane?

sun

Dalej zlecenie.

Natalka

Najlepsza firma na polskim rynku! Gorąco polecam pracę w tej firmie. Można się tu dużo nauczyć i bardzo dobrze zarobić. Bardzo dobry klimat pracy. Mam doświadczenie u innych pracodawców i nigdzie nie było tak dobrze jak w KBIG!

@Natalka

No to brzmi spoko, a skoro masz takie porównanie to może wypiszesz te najważniejsze aspekty, którymi się te miejsca różnią od siebie?

Hahaha

Po mojej długiej nieobecności wracam do Was Bardzo mi Was brakowało Będzie się działo Ojjj -KBIG NAJLEPSZY TEAM-

@Hahaha

A gdzie byłe? Na zwolnieniu czy urlopie? A tak serio to pracujesz tutaj bo szukam informacji o warunkach. Szczególnie jak płacą. Pomożesz coś?

potencjalny pracownik

Byłam w tej firmie na rozmowie o pracę i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Rozmowa trwała 45 minut. Wszystko zostało mi bardzo dobrze opisane. Szczegółowo i w przyjacielskim tonie mogłam porozmawiać i zadawać pytania. Bardzo chciałabym podjąć pracę, którą oferują. Czekam na informację do końca tygodnia:)

Ewelina
@potencjalny pracownik

o co dokładnie pytali na rozmowie ? możesz podzielic sie wieksza iloscia informacji ?

Wszystko jest ok. atmosfera, zarobki, rozwój. Polecam to miejsce

@.

polecam

klient

Witam w lipcu 2021r.podpisałem umowę na blokadę dłużnika i co ''głucho wszędzie,cicho wszędzie i nic nie będzie''tylko windykacja od nich wydzwania o czynsze,kolejna wpadka.

klient
@klient

Witam żadnych efektów od lipca 2021r. brak info. od opiekuna. Dwóch dłużników z POLSKI i SZWECJI, psu na budę ta cała blokada na zawodowych (usunięte przez administratora) tylko "siły specjalne" .

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej - Kraków

• Jak się pracuje w Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej?

Zobacz opinie na temat firmy Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 22 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej?

Kandydaci do pracy w Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej
4.3/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Lublańska 38
    31-476 Kraków