Grupa Biznes Polska S.C.

Wysokie Mazowieckie

Opinie o Grupa Biznes Polska S.C.

dovi147

Witam Ja po prostu przedstawiam państwu przedstawić ofertę sprzedaży po kilka wyszukiwania, aby znaleźć pracownika, poważnie. Mamy inwestor prywatny, rok stary mężczyzn politykier, które miały współpraca z wiele głów państw w Afryce ma więcej niż 150.000.000,00 USD, a on szuka poważny człowiek, uczciwy i dyskretny, z kim współpracować, że środki zostały zainwestowane z Afryki w działalności, jak budownictwo, hotele, nieruchomości, rolnictwa, telekomunikacji... Jeśli masz projekty, inwestor zamierza powierzyć pieniądze, będziesz na zarządzanie funduszem i inwestować w swoje projekty, Czekam na odpowiedź. E-mail : consultant.afrima@yahoo.com Mr Ferdnand Bovi

STANISŁAW

witam witam .dzięki istnieniu BIZNES-POLSKA kilka firm już dobrze zarobiło a przy okazji oczywiście niejeden pracownik...przejrzystość oferty tej firmy pomaga i skłania do wydajniejszej pracy... ja korzystając z ich oferty nie narzekałem !

były klient

...bardzo dobra przetargowa...kilka lat korzystałem z usług tej firmy i naprawdę warto...łatwy dostęp przecież również do różnych inwestycji...itp., ja polecam mimo tych uwag krytycznych tutaj czytanych..., dobra oferta...ja zaprawszam

balboa

Ta firma to jedna wielka porażka, praca bez przyszłości, bez możliwości rozwoju czy jakiegokolwiek awansu o tym nawet nie śnij, wszystkie stołki zajęte przez znajomych, ciotki, siostry itp. Kołchoz to mało powiedziane, zarobki hmmm aby jak najmniej zapłacić. Kiedyś płacili dobrze, teraz najniższa krajowa wystarczy. Ludzie który tam pracują to idioci którzy dorabiają zarząd hehe . Dobrze, że po kilku latach pracy tam doszedłem do wniosku, że tracę czas na tą durną firmę. Atmosfera w firmie co najmniej dziwna, króluje przerzucanie się odpowiedzialnością za wykonywaną pracę, brak samodyscypliny pracowników. Raz pracowników zwalniają grupowo, za miesiąc przyjęcia Żal, nawet matek z dziećmi nie oszczędzają, czy ludzi który mają kredyty. Praca będzie dobra na chwilę dla młodych osób które np studiują zaocznie l i chcą przez ten czas zarobić sobie bo przyszłości tam nie ma albo dla osób mało ambitnych którym pasuje monotonna beznadziejna praca ctrl+c ctrl+v . Ja zdecydowanie odradzam!

Majot

Nie polecam. Mało płacą, kołchoz. Nie wiem kto pisze te pozytywne komentarze.

kaja

a czy teraz poszukują kogoś do pracy, bo tak zachwalacie firme, że chciałabym zobaczyć czy faktycznie jest taka dobra i pasuje w niej dobra atmosfera no i jeszcze można zarobić. Dajcie znać czy mozna przesłać do nich aplikację.

były współpracownik

Bardzo dobra oferta dla firm.Usługa Grupy BIZNES-POLSKA naprawdę potrafi ułatwić pracę niejednemu pragnącemu coś zarobić. Przyzwoita strona,łatwa w obsłudze.Osobiście polecam. Pragniesz ulepszyć sobie komfort pracy? Skorzystaj z ich usług.

gbp worker

Zapraszamy do nas ;) GBP to poważna firma, rozwijająca się stale dobrze traktują ludzi może trudno się dostać ale chyba dużo trudniej z niej wylecieć szanujesz pracę to i Ciebie szanują. Rzeczywiście w regionie GBP ma chyba najlepszą opinię pracodawcy - zasłużoną zresztą. Ja pracuję tu już 4 latka i nigdzie się nie wybieram.

Zostaw opinię o Grupa Biznes Polska S.C. - Wysokie Mazowieckie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Biznes Polska S.C.