Opinie o Dom Pogrzebowy Drejka w Maków Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dom Pogrzebowy Drejka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dom Pogrzebowy Drejka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Pogrzebowy Drejka w Maków Mazowiecki

Mariola

Lubię atmosferę w Dom Pogrzebowy Drejka za: Bardzo dziękuję Kierownictwu i całej Załodze Firmy GLOB za profesjonalną pomoc udzieloną nam podczas sprowadzania ciała mojego Brata z Norwegii. Profesjonalizm, rzeczowość, zrozumienie, cierpliwość, bezproblemowy kontakt, pomoc pomoc, pomoc w każdym momencie. Zapewniam, że w tych trudnych chwilach można się zdać na doświadczenie Pracowników Firmy. Nie było też żadnej niespodzianki co do opłaty. Patrząc na reportaż w TVN o horrorze jaki mogą zafundować inne firmy działające na tym rynku to dziękuję kolejny raz, że trafiliśmy na Was.

Jasiek

Ja uważam , że jak ktoś dobrze pracuje to nie narzeka i wszyscy są wtedy zadowoleni!!

Alicja

Chcialabym podziekowac Firmie Drejka za profesionalne zalatwienie wszystkich formalnosci zwiazanych ze sprowadzeniem zwlok mojej mamy z Wielkiej Brytanii do Polski. Szczegolne podziekowania naleza sie Pani Izie, ktora wspaniale zajela sie wszystkim z wielka empatia i zrozumieniem, wielokrotnie powtarzajac czynnosci, ktore ja sama powinnam wykonac i pilnujac abym nie zrobila jakiegos bledu, bo jak wiadomo byl to dla mnie bardzo smutny czas. Rowniez chcialabym podziekowac kierowcy Panu Lukaszowi, ktory rowniez byl bardzo uprzejmy i pomocny. Jeszcze raz serdecznie dziekuje i polecam firme innym potrzebujacym.

Edyta

@mam dość, czy Dom Pogrzebowy Drejka na rozmowie kwalifikacyjnej zapewnił Cię o zmianie warunku finansowego wraz z upływem Twojego zatrudnienia? Wspominasz, że masz bardzo dużo obowiązków. Czy mógłbyś na tym forum opisać swój przykładowy dzień w pracy?

Firma Dom Pogrzebowy Drejka poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
mam dość

praca ciężka i kiepsko płatna, robią z pracowników (usunięte przez administratora) jak się zatrudniałem to stawka niska bo zawsze na początku, później że niby się nie opłaci, najlepiej jak byś do domu nie wracał, tylko trasa, nie polecam

Firma godna polecenia. Empatia, profesjonalizm,życzliwość ...Ceny też przyzwoite. Mojego syna sprowadzali z Irlandii, zadbali o niego , załatwili wszystkie formalności (wcale nie proste) szybko i sprawnie. A Pani Ewa Jasińska z cierpliwością i zrozumieniem sytuacji pomagała tak ,że miałam wrażenie iż zna nas i mojego zmarłego Syna. Bardzo im dziękuję i POLECAM. Karolina Chabowska

Edyta

Wasze wpisy pozytywnie opisują Dom Pogrzebowy Drejka, ale oceniają usługi tej firmy. Forum jest poświęcone dzieleniu się merytorycznymi opiniami o firmach jako pracodawcach. Jeżeli ktoś z Was jest pracownikiem Domu Pogrzebowego Drejka, to proszę o zamieszczenie tutaj wszystkich swoich spostrzeżeń o pracy u tego pracodawcy.

POMORSKIE

Profesjonalizm w każdym calu. Empatia i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Ciało sprowadzane było z Niemiec. Pomimo problemów po stronie niemieckiej firma załatwiła wszystko . Polecam w 100%

many

z racji tego że jest to portal opinii o pracodawcach chciałbym zapytać jak wygląda praca w GLOB s.c. dość często poszukują pracowników, mało płacą czy jak?

M

Wiesz co, no generalnie to firma jest dobra, faktycznie trzeba powiedzieć, że zajmuje się "Sprawą" od A do Z, kilka lat temu bardzo nam pomogli i rzeczywiście w tych trudnych chwilach ktoś się nami zajął, pracownicy bardzo mili, jedni z bardziej profesjonalnych jakich spotkałem

Paulina

Rzetelna, profesjonalna i uczciwa firma - polecam

Ania z Makowa

Podzielam opinie przedmówców i nie polecam tej firmy nikomu. DRAMAT!

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Pogrzebowy Drejka - Maków Mazowiecki

• Jak się pracuje w Dom Pogrzebowy Drejka?

Zobacz opinie na temat firmy Dom Pogrzebowy Drejka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dom Pogrzebowy Drejka?

Dom Pogrzebowy Drejka
3.7/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Wrzosowa 2
    06-200 Maków Mazowiecki