Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

CCCP

Podobno znana firma konsultingowa z Poznania , doradza co robić kilku osobowemu zarządowi spółki. Z tego co słyszę jest jeszcze przeszło razem 20 dyrektorów i ich zastępców. To na czym polega ryzyko w podejmowaniu decyzji Zarządzających w spółce ?. Kto je ponosi? W tej sytuacji wydaje się że wiedza i kwalifikacje nie są najważniejsze ??. I po co ta firma konsultingowa przy tylu prezesach i dyrektorach ??.

Bear
@CCCP

Jak zwykle chodzi o kasę żeby jak najwięcej się dało wyvyckac firmę

Czy ktoś się orientuje ilu przypada biurowych na jednego w terenie.

CBA w Exalo czekajcie aż zapukają a macie wiele na sumieniu

wilk
@3333

No podobno zabrali jednego z dyrektorów w ZG. i jeszcze jakiegos pracownika. ktoś wie coś więcej ?

Tadeusz

Za wielu.

serwisant
@3333

"Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy". Mam nadzieje, że zajmą się wszystkimi. którzy wyrzucali na bruk 3 lata temu chłopaków z 20 letnim stażem.

@serwisant

Najwyższy czas aby wzięli się za wszystkich pycha was zgubi.

1:1

Czy aneksy do umów z nowymi stawkami zasadniczymi już dostajecie ???

Nowe stawki zasadnicze dostajecie?

były

No I co ze jestes kier wiertnii to sprzedajesz paliwo poznaniakom do ciągników a kaske bierzesz do kieszeni dziadu.

@były

nieee nikt nie bierze a pod koniec zmiany auta jada "tyłkami" po płytach ale to wina złej drogi i kiepskiego zawieszenia tylko....

@były

Twój komentarz jest całkowicie nie na temat. Musisz wiedzieć, że na bieżącym wątku zajmujemy się kwestiami, związanymi z warunkami zatrudnienia w Exalo Drilling, a także wszelkimi nowinkami z "życia" tej firmy. Nie interesują nas zatem poboczne tematy. I proszę, żebyś wypowiadając się tu unikał wulgarnego słownictwa. Zapewne jesteś pracownikiem tego przedsiębiorstwa. Powiedz, czy jako pracownik masz dostęp do jakichś atrakcyjnych dodatków pozapłacowych?

Rozbawiony
@Anna

Hahaha... no właśnie o tym ludzie tu piszą - o "atrakcyjnych" dodatkach poza płacowych....

@Anna

No właśnie taki "obciążony" bagażnik jest dodatkiem pozapłacowym więc wypowiedz jest jak najbardziej w temacie

TP
@były

Dziadu?I Ty podły człowieku nazywasz mnie dziadem.Pomyśl może masz w rodzinie lepszych .Mój Ojciec został ranny w czasie II wojny Światowej ,wujek został odznaczony orderem VM za zdobycie Kołobrzegu( stracił tam rękę i nogę) .Ja przerobiłem dla Nafty ponad 30 lat w tym większość na kontraktach .Nie chcę mi się pracować z takim elementem jaki jest teraz w Exalo i uważam ,że większość kierowników z mojego pokolenia ma to samo.Te wszystkie lata przepracowane w Nafcie nie spałem z kucharkami i nie sprzedałem ani jednej litry ON (usunięte przez administratora) jeden.Jest nas w nafcie dwóch o takim nazwisku w różnych firmach i pewnie to my zdecydujemy kiedy koniec tej przygody

@były

Kilka dni wcześniej taki kierownik na wiertni głośno trąbi dookoła i przestrzega przed lewym tankowaniem, grozi innym dyscyplinarką.Póżniej sam podjeżdza swoją karetą...jemu wolno.

Uyhnajs
@obserwator

Z zasady " co nie jest zakazane jest dozwolone" kazdy moze korzystac do woli... slyszeliscie aby kogos choc dla przykladu zwolniono za paliwo? Cokolwiek zrobiono aby proceder ukrucic? A moze problem jest taki, ze jesli nawet nie kazdy korzysta to kazdy wie jak jest i nie zglasza gdzie trzeba, co tez jest naruszeniem przepisow prawa. Wie kazdy lacznie z Panem Prezesem, ktory swoje w terenie tez widzial.

@Uyhnajs

Cóż tutaj jeszcze można dodać: to nasz naftowy, państwowy BAŁAGAN.Z Prezesuniami spółeczek na czele.

obrzyn
@TP

Jak ci sie nie chce pracowac to(usunięte przez administratora) . Tatus pewnie ranny walczac dla wermahtu.

@Anna

Panno Anno jak komentarz zbędny? Kwestia zatrudnienia to plecy tzw. znajomości. Inaczej zatrudniają jak ludzi im brak po dwóch latach zwalniają bo wynika to z umowy jeszcze Pani chce coś wiedzieć to opowiem szczegółowo pozdr.

@Anna

premia paliwowa to ważny dodatek na wiertni, bo dyro i prezesunio mają czyste premie kwotowe

@TP

Ani jednej LITRY? Ale na śniadanie jeden LITR na główkę, a wieczorem LITRÓW w beczce stówkę! Ten jeden litr, a potem te dwa litry

stb

A co panowie po spotkaniu w krosnie

Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Czy ktoś robił kiedyś rozpoznanie jaka jest średnia wieku ludzi w terenie.

Dannny

Witajcie. Warto u was w Tym kołchozie pracować? Jakie zarobki na poszczególnych stanowiskach? Stole wieży, asystenta wiertacza, wiertacza proszę o opinie rzetelne a nie pierdzielenie

Młody

Jak tam Panowie Barbórka była ?? :D (usunięte przez administratora)

AAAAA
@Młody

W 2016 r przed zwolnieniami ok.800 osób u Nas . Podczas spotkania związkowców z Exalo z Prezesem PGNiG-u grzmiał iż nie da na odprawy dla zwalnianych nafciarzy z naszej firmy.Dla nafciarzy nie było kasy ,dla striptizera w listopadzie 2018 na Barbórce centralnej w Rzeszowie to się kasa znalazła. Szkoda że w tym kraju większość "białych kołnierzyków" ma mentalność pańszczyźnianego chłopa.

Ostatnio tak głośno było o zwolnionych kolegach z S. Płuczkowego. Udało się ich ocalić ? Ktoś coś jaki finał sprawy?

prawdziwe
@1

Ano finał spawy jest taki że SP obsadzą tylko celebryci z ZG i paru desantowców z KR

biurowy
@1

Na razie na tym stanęło, że serwisanci zatrudnieni na umowę o pracę (etat) zostali zwolnieni (mają wypowiedzenia), natomiast pozostawiono w serwisie ludzi z Zielonej Góry na umowach zleceniach (kontraktach) - trochę absurd, ale co się dziwić -taka firma. Z tego co wiem znaczna część zwolnionych złożyła pozwy do sądu i sprawa obija się o różnego rodzaju ministerstwa i ogólnopolskie instytucje. Być może za to zostanie odwołany jeden z dyrektorów w ZG, chyba chodzi o KRZ serwisów - ponoć całe zamieszanie z serwisem płuczkowym to jego sprawka.

@biurowy

Nikt nic nie wskóra..... o nich nikt sie nie wstawi tak samo jak było z geofizyka kraków ponad 500 ludzi poszło na bruk...... bo taka była wola jaśnie nam panującego karła..... ministerstwa związki nikt nic nie pomógł i tu będzie to samo....

obserwator:)
@biurowy

A jak się nazywa ten AS z ZG i czemu nie wylądował w Pakistanie,Ukrainie gdzie takich potrzeba .Teraz wiem dlaczego ZG nazywana jest zagłębiem ...kabaretów w Polszcze:)

Monty Python

Pół żartem pół serio- Panowie rozpędzili się i nastąpią jeszcze inne zmiany. W związku z tym iż w Exalo cała wierchuszka związana z Serwisem Płynów(Dyrektor ds.Operacji , główny specjalista i inni specjaliści na umowach ) , oraz wielu serwisantów kontraktowych pochodzą z Gorlice i okolic-Gorlice stały się „Watykanem serwisu płuczkowego. Serwisanci z Gorlic i okolic oraz dla prestiżu kilku z Krakowa, zostaną mianowani –kardynałami elektami. Ks. kanonik S. Ruszel z bazyliki mniejszej w Gorlicach ma zwołać konklawe. W oparach białego dymu kardynałowie-elekci wybiorą Grzegorza XVII na kolejnego Papieża. Prezes „podobno” prowadzi rozmowy z Watykanem co do abdykacji Franciszka I. Franciszek się opiera ale jak podają służby dyplomatyczne Watykanu „niebawem skruszeje”. „Szykuje się nam” pierwszy papież co będzie miał oficjalnie 4 dzieci i żonę działaczkę lewicy. No cóż takie czasy ;-)

abc
@Monty Python

Dobrze że chociaż co do papieża mamy jasność,,

J-23 znofu nadaje
@Monty Python

Wymień wielkich specjalistów urodzonych w okolicach Zielonej Góry?Plz. Przynajmniej jednego i co by AGH skończył.

J-23 znofu nadaje
@Monty Python

Zapomniałem dodać ,że zaoczne AGH się nie liczą :)

@Monty Python

Zmień lekarza bo ten cię oszukuje :)

@Monty Python

Jest nowy scenariusz.Nastąpi wielki zakup rowerów ( koniecznie z przerzutkami) i wygodnych leżanek Jedzenie w tubkach opracowane wspólnie z NASA coby przy okazji chodzenia za potrzebą runa leśnego nie niszczyć Jeśli mowa o dzieciach papieży to tylko nieoficjalne bo taka jest moda na zachodzie kraju:)

KRZ
@J-23 znofu nadaje

Fujaro południową zacofana, w Pile masz full ludzi po AGH, Były KRZ skonczyl AgH, a w Zielonej tak samo, ludzi miejscowych jest b. dużo i także tych którzy się uczą nadal, zazdrosc zżera. Cóż musisz być wielką (usunięte przez administratora) południową. Zielona Rządzi, możesz sobie kierat uruchomić i ciągnąć linki.hehehe

J-23
@KRZ

Nie czyta Pan ze zrozumieniem,pisałem wyraźnie okolice Z.G i wielkich specjalistów .Piła miała bardzo dobrego gościa Pana MJ z którym miałem przyjemność pracować i chylę czoła przed wiedzą i doświadczeniem ( a robiłem z wieloma , tylko On się nie urodził w okolicach Z.G i dodałem dzienne studia AGH ). Bardziej chodziło o serwis płynów wiertniczych bo jak sądzę ktoś od Nich łapiąc neta u sołtysa na agroturystyce zaczął temat:). Co do rządzenia to pamiętam jeszcze jak w "Polszcze" komuna rządziła i wielu myślało ,że tak już zostanie.

puk puk
@KRZ

Panowie co to za poziom?Jeżeli to ,że masz KRZ to prawda to podejrzewam ,że zrobiony w OUG Poznań i albo Arek lubo Wiktor W. byli w komisji:).Piotruś za dużo masz tam chyba czasu ( nie podejrzewam Krzycha bo nie ma czasu na pisanie takich głupot) .Jest jeszcze z Z.G ale to prawdziwek z okolic Krosna:).

Jack Strong
@KRZ

Mam pytanie .pracowałeś na kontrakcie?. Byłeś Rig Managerem ,potrafiłeś zadbać o załogę i wykłócić się po angielsku a prawa jakie się należą wynikające z kontraktu?. Pracować tak aby nikomu nic się nie stało na Twojej zmianie nawet przy zatłaczaniu rur przy zapuszczaniu .Mnie się udało ale przyznam Ci się ,że dużym kosztem.Zanim kogoś nazwiesz fujarą pomyśl jaką Ty musisz być ...piz...ą robiąc to co robisz i będąc tym kim jesteś

@KRZ

Jak czytam takich grubasów to aż robię się głodny.Wycinajcie konfetti,przypinajcie sobie skrzydełka a pewne miasto jak było dziurą tak i dziurą zostanie.

dbalec

wschód i południe. TYLKO

@J-23 znofu nadaje

Małopolska i Podkarpacie i paru ze Świętokrzyskiego, a z Zielonej to tylko syn byłego dyrektora po AGH (nie mylić z wielkim spec.). Dobry z Piły po AGH? Syn KRZ?

@rupiosz WLKP

Oczywiście byłego sprzed 6 lat KRZ

@rupiosz WLKP

Nie żartuj ,że myślisz o Łukaszu bo taki z niego specjalist jaz mojej:)

machamnik
@9999

Lepszy od wielu których KK iJP nie zwolnili.

Rymer

Siema nafciarze jak to w końcu jest u was w Tym Exalo, Waro tam pracować nie warto? Z 7 lat doświadczenia by się znalazło PS. Zdrowych wesołych świąt

@Rymer

Pewnie że warto, dobra firma z perspektywami :)

@obserwator

Z jakimi może o jakiś nie wiem ale przekonaj się sam do 1 wypłaty wszystkim normalnym w exalo wesołych pogodnych świat i lepszego nowego roku 2019

Nie pij więcej ????

@Rymer

Toś chłopie trafił. Uciekaj od tej patologii jak najdalej

@obserwator

Aby zachęcić Rymera dalej opiszę swoją drogę zawodową pełną sukcesów i orderów.

machamnik
@Rymer

27 lat doświadczenia i zwalniali. A ci z mniejszym sami się pozwalniali, bo płace mizerota

SzaryCzłek

Witam, Czytając to forum złapałem się za głowę. 95% wypowiedzi to jakieś żale - nie wiadomo do kogo - pewnie sami do siebie. Oszczerstwa zazwyczaj ludzi którzy nie mają odwagi powiedzieć komuś w oczy co i jak tylko oblewają go łajnem na forum i myślą ze są anonimowi. Powiem Wam tak: Jesteście żałośni z swoimi wypowiedziami. Może ktoś dla odmiany napisze jak sytuacja ma się w firmie czy są jakieś perspektywy itd. Coś co wnosi coś pozytywnego w naszą pracę.

kolorowyczłek
@SzaryCzłek

Brak perspektyw, firma dla pociotków i ślepo posłusznych roboli, miernych, biernych ale wiernych. Samodzielne myślenie niemiło widziane. Przejaw jakiejkolwiek inwencji jest torpedowany przez dwór z poczucia zagrożenia.

@kolorowyczłek

I to jest konkretna odpowiedź na którą czekałem. Nie mam już więcej pytań :) Wszystko wyjaśnione w krótkiej ale za to treściwej wypowiedzi.

Dokładnie

InnyPunktWidzenia
@1234

Szkoda że nikt nie napisze nic pozytywnego, co firma zapewnia pracownikom: - wypłata zawsze jest na czas - wczasy pod gruszą - wczasy profilaktyczne - kasa na święta jedne i drugie - zwrot kosztów dojazdu - wyżywienie - odzież robocza - dofinansowanie do kolonii - nagroda Barbórkowa - jubileusze - PPE - PZU Zdrowie Każdy kto narzeka powinien na rok trafić do pracy do firmy prywatnej takiej gdzie pracodawca zna każdego pracownika i widzi ich pracę. Nie pisali byście później takich bzdur….

@SzaryCzłek

Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Zarzut anonimowości także nieuzasadniony, Pan również używa nicka.Czy znajdzie Pan w sobie tyle odwagi aby obnaźyć się na forum?Wątpię.

@obserwator

Nik - jak widać można modyfikować

o i tak

@SzaryCzłek

I napisze że nazywam się Johnny Bravo wiertni Stacja Kosmos i zaraz mi ktoś wyciągnie że mam dziecko z kolegą ze zmiany albo że w 1910 roku wbiłem krzywo gwóźdź w deskę... Po co ... trzymajcie się. Cześć.

@InnyPunktWidzenia

Dodałbym jeszcze możliwość rozkręcenia produkcji płotowo/grilowej wg człuchowskiej technologii, np.na massie. PS.Gdyby Nafta nie dawała pewnych gratyfikacji to zniknęłaby z rynku z powodu...braku chętnych do tej ciężkiej pracy ,szczególnie w terenie. Straszenie pracą w firmie prywatnej jest niedorzeczne.

@InnyPunktWidzenia

Wielu poszło na bruk, bo mówili kierownikowi prawdę w oczy - byli pierwsi na liście. Wielu specjalistów wypowiedziało pracę, bo płace jak za PRL - równo i byle płacić. Dojazd, wyżywienie opodatkowane!!! Śniadanie i kolacja jak ośmiorniczki i kawior i składka ZUS dochodzi. Gdyby wypłata była nie na czas to nikt za te grosze nie pracowałby

@obserwator

Wpis 12.12.2018 o godz.15.42 napisany przez fałszywego* obserwatora *nie należy do mnie.Ktoś używa MOJEGO NICKU na forum.Być może jest to forma jakiegoś dyskredytowania mnie.

nikt Cie nie dyskredytuje - chciałem Ci pokazać ze nicka można zmienić

@obserwator

ale tak zupełnie na poważnie to twoje wypowiedzi są "śmieszna" obrażasz kolejny raz kogoś z fabryki na której pewnie robiłeś i zakładam że nie dałeś rady. Siedzisz "obserwatorze" jak zbita dziewczynka i płaczesz w kąciku. Jak Ci źle a jesteś fachowiec na 105 to idź najzwyczajniej do innej roboty. Pokaż klasę powiedz jestem mistrz mam Was gdzieś ..... jesteś kolego żałosny ....

@kolorowyczłek

miały być oceny pracowników punkty miały być wiele tych osób które piastują swoje stanowisko nie zawdzięcza tego swoimu doświadczeniu oraz wiedzy tylko znajomości i wypiciu w dobrym towarzystwie W każdej dobrej firmie istnieje ocena pracownika w exalo też tylko nie ma to nic z rzetelnością i fachowością tylko układy i płaskie kolana i wielki kac

kolorowyczłek
@InnyPunktWidzenia

To fakt, firma to zapewnia. Puki co jest to państwowa firma i jakieś standardy trzeba trzymać. Zapewnienie odzieży ochronnej, noclegu, czy nawet wyżywienia to chyba nie jest jakis luksus w takiej branży, a przynajmniej nie powinien być. W prywatnych szanujących się firmach podobnej wielkości też wcale nie jest gorzej, tylko zarobki lepsze (kto pracował lub pracuje to wie - fakt trzeba dac z siebie trochę więcej ale i motywują do tego). Trochę nietrafione jest porównywanie standardów względnie dużej firmy jaką jest Exalo z jakąś małą prywatną firmą Zdzicha czy Mirasa. Ale trudno się dziwić skoro kiedyś miłościwie panujący nam (usunięte przez administratora)na jednym ze spotkań z pracownikami za wzór dla exalo podawał sposób działania niewielkiej firmy spod Brzozowa, wiercącej trochę większe studnie.. O jakości usług i sposobie zatrudniania i podejściu do pracownika w tej firmie krążą legendy. Niestety, Exalo jak widać dąży do tych "standardów" podejścia do pracownika, a przykładem może być obecna sytuacja z chłopakami z serwisu płuczkowego exalo, gdzie usunięto specjalistów na umowach o pracę (z dawnego Jasła i Krakowa), niektórych z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą , a pozostawiono serwisantów z byłej ZG (wielu bardzo kiepskich) na kontraktach, tylko dla tego, że są protegowanymi jednego z głównych dyrektorów z ZG. Podobno maja zamiar takie (usunięte przez administratora)umowy wprowadzać jeszcze w innych serwisach i później w załogach. Wtedy to już na pewno będzie firma ala u Zdzicha czy u Stacha.

@obserwator

Ja NIE ZMIENIŁEM swojego nicka.To pan posługuje się moim w celu wprowadzenia zamieszania na forum.

@obserwator

Fałszywy *obserwatorze* wytrzyj pianę ze swojej mordy.Naftowy obciachowcu.

@OBSERWATOR

o właśnie tak zrób jak napisałeś :) tak na marginesie to ciekaw jestem czy jest ktoś na tym forum kto jest zadowolony z tego ze pracuje w tej firmie? Zakładam taki scenariusz że Ci zadowoleni to pewnie nie mają czasu na pisanie bo muszą pracować :)

@OBSERWATOR

Celowo zmieniłem swój nick na większe litery żeby odróżnić się od podstawionego *obserwatora*.On tę zmianę spostrzegł i również podpisał post 13.12.2018 godz.9.40 dużymi czcionkami.

Czarny człek
@OBSERWATOR

Widać Exalo zatrudniło trola aby pisał po forach pochwalne dla firmy posty. Zenada

@o b s e r w a t o r

słuchaj młody człowieku - zachowujesz się jak szczeniak - regulamin portalu pozwala na używanie Nicku jaki kto chce nie ma potrzeby rejestracji i blokowania nazwy - także nikt Cie nie szykanuje. Ja pracuje w nafcie dużo ale to dużo czasu i nie jedno widziałem złe i dobre ale zanim kogoś oskarżę to mam dowody i zdaję sobie sprawę z tego co dalej... Ty młody człowieku plujesz na innych jak szczeniak bo szczeniakiem jesteś a nie zdajesz sobie sprawy z tego ze na twoje nieszczęście Cię znam. Nie chcę ci robić krzywdy i napisać na forum twojego nazwiska i imienia - Ciekaw jestem jak potem spojrzysz ludziom w oczy. Zakładam że jak w następnym poście się odszczekasz to napiszę krótkie info - zakładam że popuścisz w gacie jak młody info do czarny człek - nie nie bronie firmy piszę prawdę a że to nie jest wygodne to dalej obszczekujcie firmę w której pracujecie ...

@Czarny człek

Farbowany "obserwator" ponownie naśladuje mój nick, zwiększyłem odstępy między literami ,on zrobił to samo.To próba zamulania moich postów. Farbowany "obserwator" sam się zwerbował na trola piszącego peany na cześć prezesów.To pożyteczny idiota.

@o b s e r w a t o r

Kim panie jesteś ?Gulgoczący indorze,może Wańką, któremu z życia zrobiono bajkę wtedy gdy otrzymał służbowe walonki i kufajkę.

@OBSERwator

A więc tak: jeden jest obserwator który obserwuje i został zaobserwowany przez innego obserwatora i jest obserwowany :) jeden jest obserwator na gowork-u i tylko on obserwuje pracuje w tajemnica i ubiera czarno :)

@OBSERwator

Fałszywy obserwatorze to tylko JA jestem prawdziwym obserwatorem, i nie obserwuj się pod moim obserwatorem

Niechluj

Ja was wszystkich obserwuję

www.jaja.pl
@Niechluj

Niechluj ,Ty prawie jak Bóg ,też ktoś wychowuję Twoje dziecko:). Ja też się czasem czuje jak Bóg ,wszyscy mnie ignorują dopóki nikt czegoś nie potrzebuje

OBSERWATOR obserwujący
@OBSERwator

Wy tak poważnie? Czy se jaja robicie.

ab
@OBSERWATOR obserwujący

że, niby co ?

Niechluj

A kiedy załogi wiertnicze Exalo idą masowo na L4 ?

@Niechluj

Trzeba mieć jaja a nie wydmuszki jak większość nafciarzy.

OBSERwator

Z moich obserwacji wynika jasno że cuda to były 2 tyś lat temu w Kanie Galilejskiej

www.jaja.pl
@OBSERwator

Jak pracuje ponad 30 lat pamiętam ,że kiedyś w Poszukiwaniach Jasło na transporcie była podjęta próba strajku( zablokowany wyjazd z bazy) ale potem się okazało ,że to "balonowiec" się zepsuł na wyjeździe ( kto jeszcze pamięta Kraza na tzw"pojedynkach"). Wracając do Kany to u mnie w domu się zdarzają cuda tylko w ...drugą stronę:). Pozdrawiam tych Nafciarzy co mają resztki jaj i ponad 30 lat pracy .

obserWATOR
@OBSERwator

Jeszcze raz.Podstawiony obserwator dalej naśladuje celowo mój nick . Jeśli ja zmienię np.wysokość liter on natychmiast zrobi podobnie. Wprowadza zamieszanie, pisze różne bzdury np.o Kanie Galilejskiej próbując mnie ośmieszyć i zdezorientować innych . Śpiewa jak skowronek ale ma lisie zamiary.

@obserWATOR

UWAGA!!! To nie jest moja wypowiedź znów fałszywy obserwator podszywa się pode mnie! Kim jesteś fałszywy obserwatorze czemu się pode mnie podszywasz? Te jego fałszywe wypowiedzi nie są moje. Zmieniam litery w nazwy daje spacje a on ciągle mnie zastępuje. Chce mnie skompromitować na tym forum wypisując posty że niby to ja.

Dolowy

Ktos cos o nadchodzacym wietrze zmian ?

olimpijczyk
@Dolowy

Medale rozdaje się przed zmianami...

niechluj
@Dolowy

zielona góra porozdawała sobie "zasłużone" medale: ), towarzystwo wzajemnej adoracji. Pycha kroczy przed upadkiem...

Szalom
@niechluj

Sinking ship?

dbalec
@niechluj

Staszek. nadajesz na swoich?

@Dolowy

Ponoć po nowym roku ma ruszyć akcja wprowadzania kontraktów (umów o pracę) na dużą skalę. W pierwszej kolejności następne Serwisy.

@obserwator

Cha, cha ... ponoć.Piszesz plotki i oczekujesz merytorycznej dyskusji nad nimi?Żenada.

Bardzo dobrze ,że Zielona Góra ma ostatnio wpływ na Pakistan.Przykład jak Pany z Krakowa zamiatali pewne rzeczy pod dywan.Parę miesięcy temu zmiana nocna idąc na obiad (zdążyli się już zrobić) po drodze elektryk odłączył zasilanie z nagłośnienia meczetu jak lokalni się modlili.Został zauważony ,szybko aby nie zaogniać sprawy wysłano go do Kraju ,poczekano jak sprawa przycichnie ,a że jest krewny kierownika z Rig 305 wysłano Go na właśnie ten Rig.No i kto właśnie za to wszystko zapłaci? .Ten biedny wpo ze stawki krajowej?

@5555

Tylko nie mów Figan ,że o ty nie wiedziałeś?.Szpyre za mniejszą głupote wy...

jack
@5555

Z tego wpływu nic nie wypływa.

N/n
@5555

Miejscowi potrafią się naprawdę głośno modlić i to 5x na dobę. Więc szlag by niejednego trafił od tej pobożności

@5555

Przeciez Zielona góra nie ma wpływu na Pakistan , to Kraków wysyła na kontrakty.

obserwator

Proszę się nie dziw się niewiedzy* 5555*, często wyskakuje jak filipek z konopi.

lajkonik
@5555

tak , zielona ma (usunięte przez administratora) doświadczenie na kontraktach, walnij sobie baranka z przytupem, może zmądrzejesz , bo pleciesz bzdury

@obserwator

Tak ? To co gościu powiesz na instrumentacje na KH-1 jak wiertacz krakowski "płynnym angielskim" powiedział no need safety clamps i poszło w piz...u . paker wraz z dolnym uzbrojeniem.I za to wszystko musiało zapłacić Exalo .Czyli ja płacę ,Pan płaci ,my płacimy.Następna sprawa zamieciona pod dywan

@lajkonik

Na tej samej zmianie załatwili Top Driva i Iron Rafnecka ( czytaj klucz automatyczny).Jasło i Kraków kupiło Drillmeci ,oba urządzenia miały takie same klucze automatyczne(IR). Kraków sobie z nim na Lubyczy K. nie poradził więc odesłali do Piły gdzie spadł z ...Tira.Na jasielskiej wiertni pracował doskonale zanim go krakusi nie wykończyli w Pakistanie.

@5555

Napisz teraz gościu ,że jestem jak filip z konopi nie do informowany.

@5555

Co odpowiem?Nic, ten obszar nie jest moja branżą. Jedyną radę, którą mogę dać *5555* to PIJ DUŻO ZIMNEJ WODY.Bezwarunkowo przed napisaniem każdego postu.

@obserwator

A jak jest Twoja branża? Sprawdzanie przecinków i kropek plus malowanie kluczy maszynowych na różne kolory .Zawsze się można zamknąć w WC jak ktoś Cię obudzi bo się zdarzył problem.

No i co z tego ,że potraficie to cuś nazwać dobrze po angielsku jak z naprawą jest już gorzej?A Szalom kojarzy mi się z pewnym mechanikiem który trochę kręcił przy tym kluczu:)

Niewidomy
@5555

To co i jak z tym kluczem? Nikt za to nie poleciał?

@Niewidomy

Nikt, ten na złom,a coby miejscowych nie drażnić przytargali klucz z Rigu co jest w remoncie.Pomyślcie te same urządzenia, podobne warunki ale inne kultura obsługi ( mam na myśli TD i IR) potrafiły na tym urządzeniu zrobić 5 projektów i to całkiem sporych jak Goździk,Pniewy,Lisewo,Fredropol ,Angowice. Panowie z Krakowa je wykończyli po dwóch otworach w Pakistanie.Można ? Można1

@5555

Piszesz sam do siebie czy do swojego sobowtóra?cha, cha...

@obserwator

Już tak mam ,że jak chcę z kimś " inteligetnym " pogadać to muszę sam ze sobą:).A merytorycznie podchodząc do sprawy to mylę się co do błędów krakowskich "specjalistów"do ich pracy na kontrakcie?Swego czasu w Pile straszyła pompa płuczkowa przysłana z urządzenia na Ukrainie gdzie jej korba bokiem wyszła:)Mistrzowie w tzw. du...chronach mylę się?

@5555

Pisz dalej swoje te opowieści dziwnej treści.Tylko nie do mnie.

Gośc

Słyszałem że związki zawodowe chciały by wszyscy dostali po RÓWNO. Zarząd i dyrektorzy się nie zgodzili ,strasząc że zerwią rozmowy na temat Barbórki i zwalą na związki. Podobno dlatego że pracownicy w biurach nie maja premii a w terenie mają. I tym z biura trzeba wynagrodzić. Bzdura jakaś !!! Jak w biurach siedzą jak mysz pod miotłą nie walczą to i nie mają..proste.

aaa
@Gośc

Nawet nie wiesz jakie w biurach pensje mają.... tam poniżej 5tki mało kto schodzi...

ssss
@aaa

Jeżeli dla ciebie 5 tyś złoty na rękę to dużo, to żal mi ciebie.

aaa
@ssss

Powiedz to otworowym którzy mają prawie 3 a o 4 marzą po nocach bo nic wiecej im nie zostaje...

nic dodać
@aaa

Jeżeli się nie domagają, nie protestują ,to i nie mają. Widocznie 3 tyś na rękę ich zadowala. Takich robotników Exalo potrzebuje...

Pryk

Witam Panowie,coś słyszałem ,ze mister Uhu trochę szaleje na Kramarzówce, czy to takie plotki?

Neo
@Pryk

a kto to mister Uhu?, coś możesz więcej na ten temat?

obserwator

Barbórkowe życzenia dla byłych i aktualnych(z niektórymi wyjątkami) nafciarzy.Z elektrycznym pozdrowieniem.

Dwa lata temu zwolniono 800 osób i wielkie NIC, kto się tym zainteresował w mediach? Zostali sprzedani niczym na targu niewolników. To ktoś się dziś zainteresuje że wypie..ją kolejnych 20 ? Chociaż jeśli ,,psy zostały spuszczone,,,?

pan dziedzic
@98765

Wstyd to przyznać ale nafciarze szczególnie w Exalo są jednymi z największych tchórzy z pośród grup zawodowych w Polsce. Po budach psioczą, że mało zarabiają, ujadają że to, że tamto. Ale jak trzeba podpisać się pod jakimś pismem, zorganizować protest, czy z otwarta przyłbicą powiedzieć prezesowi czy dyrektorowi jaki ma się oczekiwania i co się nie podoba, wówczas ogon pod siebie,uszy po sobie, strach w oczach i ucieczka w popłochu do budy. Wprost zdumiewające jest, że teraz w czasie obecnej dobrej koniunktury, niskiego bezrobocia, braku pracowników w załogach nie ma żądań podwyżek. Otworowi zarabiają na rękę marne 2500 - 3000 zł. Nawet wiertacze myślą, że jak zarobi 4000 - 5000 to Pana Boga za nogi złapał, w takiej branży i z taką odpowiedzialnością za ludzi i sprzęt. Tu wychodzi mentalność chłopa pańszczyźnianego, niewolnika , wasala, i banie się pana dziedzica.

@pan dziedzic

To fakt przykład ostatnie wybory do h...wie czego .Wybrano Andrzeja L.który dawno powinien być na emeryturze a sławił się tym ,że zrobił dziecko kucharce

@12234

Nie stosuj chwytów poniżej pasa kolego

Pan Dziecica:)
@12234

A nie, zapomniałem dodać ,że srał jeszcze na Piotra B.

hahah
@pan dziedzic

Masz rację na papierze zarabiają mało, tylko zapomniałeś dopisać ile ciągną z lewizny. Dlatego wszyscy siedzą cicho....

Panowie, a co tam z Barbórką?? ci co mają małe stawki dostaną mało a ci co duże stawki dostaną dużo.?? Moje sugestie dla Exalo Drilling S.A.: Panowie, a co tam z Barbórką?? ci co mają małe stawki dostaną mało a ci co duże stawki dostaną dużo.??

@Gość

Tak 100proc wynagrodzenia noooo i oczywiście minusssss podatek

Przemyślanin z Podkarpacia

Witam, Dawno nie byłem w Polsce i sam jestem ciekawy co tutaj się dzieje. Ja wtedy pracowałem w Dziale Wierceń w Jaśle i później wyjechałem, ale nie da się zapomnieć jak K.(Klęskunio), P.Jesion, oraz Siołunio pisali wyroki na ludzi (ten pierwszy to inż, drugi to zwykły technik pizduś, a Siołunio dziw, że jeszcze go nie dopadli). Szkoda ludzi dobrych, wiertaczy i załogi, która chciała pracować. Klęskunia, Jesiona i Siołunia powinni zlikwidować - tak jak oni likwidowali . - Klęskunio nadal jesteś takim obrzydliwym (usunięte przez administratora).Gościu lepiej uważaj bo świat jest mały - A zastanowiłeś się czy zwalniając wiertacza, który pracował na Bentecu jak poradzi sobie z utrzymaniem dzieci? NIE Klęskunio nie zastanowił się . Dziś jest zwykłym specjalistą, (usunięte przez administratora) wartym. Karma przychodzi i przyjdzie. Ogólnie przykra sprawa, ja 9 lat za granicą, odchodziłem z Jasła w roku 2010 ( w dobrym czasie) aż nie do uwierzenia, ze poźniej takie manewry działy się w tej firmie. Przykre.

@Przemyślanin z Podkarpacia

W 2010 w Dziale Wierceń Jasło? 9 lat za granicą ( trochę rachunki nie pasują mamy 2018?). Ja też pracowałem w Jaśle i na kontraktach. Piotruś to nie Ty chyba ,ani Antoni ,tych od płuczek nie biorę pod uwagę:)

były były miś
@Przemyślanin z Podkarpacia

Na pewno z Jasła? Za dobrze opisałeś byle szefostwo (BYLE). Oni mogliby być katami gdyby w Bieczu była nadal szkoła.

@Przemyślanin z Podkarpacia

Nie pracowałeś w Jaśle w Dziale Wierceń .W tym czasie kierownikiem Działu był JG.Jest wiele nazwisk co mi się kojarzy .Ponieważ mnie nie zostało wile lat moje nazwisko na B

@Przemyślanin z Podkarpacia

w 2010 raku z Jasła odeszło paru gości do Halliburtona ale żaden z Dyrekcji.Może ktoś był taki ,że na urlopie bezpłatnym zdecydował się zerwać umowę.

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.