Opinie o MCS Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MCS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MCS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MCS Sp. z o.o. w Żory

Uwaga

@Pracodawca Radzę wam byście wycofali wysłane detale z toyoty z okresu gdy czujnik na maszynie 1000 był zepsuty. Jeżeli tego nie zrobicie będziecie mieli co chwila reklamacje. A tak po za tym powinniście zatrzymać obróbkę do czasu naprawy tego czujnika. A nie stosujecie maksymę: Napraw to bardzo późno a później patrz na konsekwencje.

Krzysiek
@Uwaga

Ten szrot dalej jedzie?!?! W 2015 jak się zwalniałem to już ledwo stał i wylatywało chłodziwo z olejem na wszystkie strony, musiałem czysciwem tamować bo by nas zalało. 2 wory na szychtę szły.

Czy w MCS poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

@Pracodawca

1. Premia miesięczna 2. Premia kwartalna 3. Premia roczna 3. Tygodniowy stały abonament do automatów żywnościowych na terenie firmy 4. Bezkosztowy dla pracownika wynajem i pranie ubrań roboczych 5. Dopłata do opieki zdrowotnej - dostęp do każdego specjalisty "od ręki" Zapraszamy sprawdź i poznaj inne bonusy umawiając się na rozmowę kwalifikacyjną do pracy.

Tak tak
@@Pracodawca

Odnośnie premii to 1) premii miesięcznej brak za jeden użet lub chorobowe co skutkuje także brakiem premii kwartalnej i premii rocznej !!!

@@Pracodawca

a w którejś firmie płaci sie za pranie szmat? (usunięte przez administratora) jesteście jak to uważacie za główne zalety pracy. Premie jeszcze bardziej żałosne, roczna w wysokości jednej dniówki, rzeczywiście zachęca do zapier*dalania przez rok... zamknijcie ten (usunięte przez administratora) i bedzie po sprawie

dodać należy kartę FITPROFIT

@@Pracodawca

halo halo ale odkad wiem to praniem ubrań roboczych powinna sie zajmowac pracodawca lub ma obowiazek wyplacic ekwiwalent Wiec czym sie tu chwalicie? Osobiscie uwazam ze tylko dobre firmy nie musza publikowac ogloszeń o prace bo szanuja swoich pracowników i pracownicy nie odchodza z tych firm No chyba ze firma sie rozbudowuje

Włodi

Co z tego ze płaca na czas jak cała reszta kuleje hala to jeden wielki garaż maszyny w coraz bardziej opłakanym stanie brakuje nawet na narzędzia a teraz najlepsze trzeba się już nawet prosić o swój urlop tak tak ten który się nam należy i udowadniać tłumaczyć dlaczego go potrzebujemy NIE POLECAM

@Włodi

masakra

vmc

Machajcie jeszcze bardziej ukrainskimi flagami wyjdzie wam to na dobre

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MCS? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Zacząłem w styczniu pierwsze wrażenie ok ale po prawie 3 miesiącach widzę mega (usunięte przez administratora) na hali wszyscy nerwowo biegają da się odczuć na pierwszej zmianie szczególnie ogólnie polecam niezdecydowanym

...

Narusza dane osobowe

fantasi

Jeśli chodzi o pracowników, to Pan Marcin najlepszy z jakim miałem styczność.

N

Jaka ruda z jakiej zmiany?

Taki ktoś

Raczej niee

J

Ale która

Maestro

Nic nie trzeba podglądać skoro majstry się nie czają. Skoro cie nie ma to nie wiesz to się nie udzielaj. Gry milosne idą ofen przez 8 godzin i robi to 4 kolesi na czarno wiec nie tylko twój ukochany majster. Panienki oczywiście nie są bez winy i tu się kłania poziom pracownika o którym mówisz.

Koleś
@Maestro

Maestro to ksywa bo aż tak cenisz, swoje umiejętności??? Widzę, ze należysz do ścisłego grona zawodników, którzy nie mają nic do roboty tylko baczne obserwowanie innych i użalanie się jak to źle Tobie w pracy jest... Mam radę dla Ciebie nie rozglądaj się tak bo zazdrość syneczku to choroba... Powodzenia na zmianie heheheh.

zgadzam sie

@Koleś

Koleś też masz 1/8 mózgu że wyczytałeś zazdrość między wierszami. Czego niby zazdrościć tym pacanom? Przecież to głupota i brak profesjonalizmu.

Normalna osoba nie będzie plotkować , kablować itd..., tylko chamy ploty robią, zamiast zająć się pracą i spojrzeć na siebie najpierw , a nie oceniać innych jaki kto jest, bo wkrótce może być tak że Ci co plotkują i mają z tego frajdę, to mogą też być obgadani i ciekawe jakie potem miny będą mieć . To jest zwykle prawda -jaki wygląd taki charakter .

Stan
@Maestro

Bo niektóre laski za grosz wstydu nie mają bo szukaja wrazen (usunięte przez administratora)

Dziamdziak

Witajcie po długiej przerwie ???? co tam u Was? Tak szczerze piszę bo dziwią mnie te posty typu" sto lat pracowałem , okradali mnie" jako już były pracownik muszę przyznać, że w Mcs poznałem dużo fajnych osób, pracowało się całkiem dobrze dopóki nie zatrudnili osób z "opla". Byli i dobrzy fachowcy tacy jak Darek , Mały czy Dziadek jak i wiele innych osób z którymi dobrze się pracowało. Jedna moja rada dla reszty, mniej jadu a będzie Wam się lepiej żyło, pozdrawiam ????

@Dziamdziak

Żeby Wam się lepiej żyło to wypiepszać jak najszybciej z tego bagna mcs-u

@Dziamdziak

Nic dodać , nic ująć:) -mniej jadu...

roberto

Chciałoby się napisać "Panie i Panowie, lecz czytając wasze wypociny najwłaściwszym określeniem będzie "drogie dzieci". Czy jesteście świadome że obrażacie personalnie, używając danych osobowych konkretną osobę? A może dalej żyjecie w przekonaniu że w internecie wszyscy są anonimowi. Proponuję zapoznać się z Dz.U.2018.0.1600 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. W przyszłości proponuję zastanowić się nad tym co w akcie odwagi przed klawiaturą macie zamiar wypisywać na kogoś innego. Czyż nie prościej byłoby podejść i powiedzieć to prosto w oczy? Tak byłoby prościej, ale do tego trzeba jeszcze mieć odwagę 3 Pomimo tego życzę powodzenia w marnowaniu sobie życia lecz może lepiej zacząć żyć swoim

Racjonalny
@roberto

A ja tu nie widzę ujawnionych danych personalnych w związku z obelgą

@roberto

Przyjacielu ładnie napisałeś ale nienda się żyć swoim życiem w takiej (usunięte przez administratora) Przychodze do roboty staram się przestrzegam bhp i przyjętych norm. Pilnuje czasu pracy, schodze szybko z przerwy żeby być na stanowisku na czas i puścić obróbkę. W tym samym czasie ktoś na żywca sobie bimba i to nie jest drugi szeregowiec jak ja tylko liderzy i majster. Kolesie którzy powinni trzymać morale i dać mi przykład wzorowej pracy. Dobrze że ludzie o tym piszą tutaj. Druga sprawa jest taka że od pewnego czasu słyszę że nie mam szans na podwyżkę bo firma kuleje i dyrektor na pewno się nie zgodzi a koleżanki od przyjemności czarnej kasty mają stawki wystrzelone na maksa. A za co? Za przekladanie wyrobu gotowego w pojemnikach? Ja na tym cierpię więc nie mów mi proszę że mam się zająć swoim zyciem nie poruszając tego tematu. W trosce o własny rozwój będziemy się pruć o te sprawy aż nie będą rozwiązane.

Święta prawda

Witam wszystkich tutaj . Aktualnie szukam nowej pracy . Mam doświadczenie pracy na maszynach szczególnie prasach . Jak wygląda praca w mcs szukam czegoś na dłużej. Czy pułap 3.5 tys jest u was możliwy . Wcześniej tyle zarabiałem bez nadgodzin i weekendów . A wiadomo wszystko poszło do góry i jakoś przeżyć trzeba .pozdrawiam

Nie warto

Nie warto szkoda czasu

Mikołaj
@Nie warto

Dlaczego nie warto? Słabo płacą, atmosfera nie pasuje? Czy o coś innego chodzi? Liczę że napiszesz coś więcej!

Felek
@Zainteresowany

Po kilkunastu latach pracy niestety tyle na rękę nie mam. Pozdrawiam . Oczywiście bez nadgodzin których aktualnie nie ma i nie zapowiada się.

Agent Tomek
@Zainteresowany

Halo! Halo! Pobudka!!! Przypomnę, że mieszkasz w PL ;-) Pokaż mi jeden zakład na Śląsku w którym na start płacą operatorowi maszyn 3500 na rękę... Takowych na ten moment nie ma ;-) ( przyp. na dokładkę, że mamy czasy pandemii ) Pracowałem w tym zakładzie spoooro czasu.. i tyle to miałem z sobotami ;-) Po X latach pracy. Życzę szczęścia w życiu i pozdrawiam :-D

@Felek

Coooooo? Jak nie masz 3500 netto? (usunięte przez administratora)

Nie warto

Ja też tam pracowałem w życiu bym tam nie wrócił płacą najniższa krajowa daj spokój sobie z tym syfem

Ktoś
@Agent Tomek

Gdzie w firmie nkt cabels podstawa 3500 i dużo dodatków do wypłaty .

Adik o
@Mikołaj

Mogliby lepiej placic

Pinki
@Adik o

Płacą płacą ale swoje trza zrobić

@Zainteresowany

@Zainteresowany: Wynagrodzenie w wysokości 3,5 tyś. jest możliwe, a uzależnione od posiadanych kwalifikacji oraz zaangażowania i motywacji do dalszego rozwoju na urozmaiconym parku maszynowym (Mazak Mori Seiki, Okuma, Dematec, Robodrill, Chiron, SW Schwäbische Werkzeugmaschinen najnowszej generacji) w powiązaniu z różnymi oprogramowaniami. Wynagrodzenie jest uzależnione od zadań, które pracownik potrafi wykonywać (młodszy operator CNC, operator CNC, specjalista operator CNC, Specjalista SMED CNC - ustawiacz, specjalista programista CNC). Każdy obszar umiejętności opisany jest w karcie kompetencji pracownika. Zapraszamy do złożenia CV i umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną.

Koleś
@@Pracodawca

Dlaczego piszemy, że 3500zl jest możliwe do zarobienia a dlaczego w obecnym czasie i wzrostach cen praktycznie na wszystko nie mówimy o zarobkach min 4500zl, tym bardziej, że większość pracowników pracuje na maszynach które zostały wymienione czyli są wszechstronnymi pracownikami...a za takie zalety się odpowiednio płaci.!!! Pozdrawiam Pracodawcę.

@Pinki

Chyba żartujesz, większego (usunięte przez administratora)sie nie widziałem w życiu, normy które można zrobić w 3,5 godziny. Ale ogl nie polecam (usunięte przez administratora) kiła i mogiła, z reszta ta firma zostanie za niedługo zamknięta.

Bianco

A gdzie i na której maszynie są aż tak niskie normy, że podobno w 3,5h można obowiązujące zrobić??

Ogórek

Hej jest to prawdą że dyrektor za nie podpisanie się na bramie zabiera premie ? Pozdrawiam

lolek

brak premii, szacunku do pracownika i śmieszne wypłaty

S
@lolek

Ale „miłość”za to kwitnie .żenada

Mikołaj
@S

O czym mówisz? No i lolek pisał o słabych wypłatach, możecie mi powiedzieć ile tu się dostaje obecnie netto?

@Mikołaj

Wynagrodzenie jest uzależnione od posiadanych kwalifikacji oraz zaangażowania i motywacji do dalszego rozwoju na urozmaiconym parku maszynowym (Mazak Mori Seiki, Okuma, Dematec, Robodrill, Chiron, SW Schwäbische Werkzeugmaschinen najnowszej generacji) w powiązaniu z różnymi oprogramowaniami. Wynagrodzenie zależy od zadań, które pracownik potrafi wykonywać (młodszy operator CNC, operator CNC, specjalista operator CNC, Specjalista SMED CNC - ustawiacz, specjalista programista CNC). Każdy obszar umiejętności opisany jest w karcie kompetencji pracownika. Zapraszamy do złożenia CV i umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną.

Gość z rur

Pozdro dziewczyny. Szczególnie Ty Adulka. Bardzo Cię lubiłem. Zawsze miła ,uśmiechnięta ,promienna. Miło się patrzyło jak przechodziłaś obok. Zdarzało się że pierwsza mówiłaś cześć z uśmiechem na twarzy a to mało spotykane. Nawet podczas rozmowy dało się odczuć że nie masz syndromu księżniczki. Miło było Cię poznać. 3maj się. PS:Dyrektor nie zaproponował innej zmiany?

INFERNO

zainwestuj w słownik bo się tego czytać nie da

Jestem twoim kolegą
@INFERNO

Ale pczeczytales xd

Inferno
@Jestem twoim kolegą

Przeczytałeś, właśnie o tym mówię

Jestem twoim kolegą
@Inferno

Ty pczeczytales

numeryczny

Witam, moje pierwsze wrażenie po odwiedzeniu firmy jest jak najbardziej pozytywne, tyle w temacie.

Roksa pl

Co dalej się (usunięte przez administratora) w Mcs ???

Pick

Nie macie co pisać frajerzy i jeszcze z błędem.

J

Wstyd

Trzeba mieć 1/8 mózgu żeby mówić tu o żalu czy zazdrości. Kobieto ogarnij się

Maestro

Panie dyrektorze Proszę sprawdzić również o której godzinie czarni panowie idą pod prysznic na koniec zmiany. Sam dostałem kiedyś za to opieprz jak zszedłem z hali za 3. Oni wychodzą za 10 i nikt im uwagi nie zwraca.

Weźcie się lepiej do roboty i niech każdy pilnuje swojego nosa.

Racjonalny

Ha no właśnie nie da się robić roboty gdy majster i reszta czarnych panów jest nieosiągalnych albo mają zajęte ręce. Poziom rozproszenia jest tak duży że niedługo ta zmiana będzie robić A1 na zamówienie

Zostaw merytoryczną opinię o MCS Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w MCS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MCS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MCS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MCS Sp. z o.o.