Opinie o MCS Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MCS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MCS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MCS Sp. z o.o. w Żory

M.S.

Cześć, Widzę że padają tutaj pytania o rozwój i szkolenia, takowych w firmie mcs nie ma, albo są niepraktyczne, tak żeby można było powiedzieć że były, pracowałem w MCS 9 lat jako specjalista, obsługi CNC i konwencjonalnych, po odejściu z firmy musiałem się przebranżowić, robiąc kurs z naprawy klimatyzacji, bo w mcs masz tylko kręcić kluczem i wciskać guzik, maszyny to szepty które ciężko spotkać w innych firmach więc specyfika ich obsługi po za firmą się nie przydaje - do czego dążę, szukając zatrudnienia, w branży CNC gdy rekruterzy widzieli MCS to już się pytali - Pan był guzikowym tak, nigdzie mnie nie przyjęli oprócz dwóch firm gdzie okazało się że faktycznie nic nie umiem i wylatywałem na zbity pysk po miesiącu, więc musiałem się przebranżowić, tutaj tylko, klucz, guzik, jechać i słuchać że mało.

@@Pracodawca

Ja tu z zapytaniem jak teraz jest z aktualnymi stawkami bo szczerze czytam ten post, który dodany był ponad pół roku temu i widzę, że na systemie równoważnym z premiami 3900 zł? Szczere pytanie jak średnio obecnie wygląda zarobek osoby powyżej 26 roku życia na systemie równoważnym?

Efka

2 młode blondynki ze zmiany od A. Ich nie obowiązuje ubranie robocze? Chodzą w leginsach, ta 1 ostatnio miała założone prześwitujące legginsy, było widać jej zadek. Każdy widzial, dlaczego nie zwraca się uwagi na to aby mieć ubranie robocze.

Urszula
@.

jakie mogą być tego większe konsekwencje? I co z pozostałymi pracownikami, również mogą pójść w podobnym kierunku? czy występują jeszcze jakieś obszary, w których idzie się na pewne ustępstwa? jak na starcie nowy pracownik jest wdrażany we wszystkie procedury, które powinny obowiązywać?

Zainteresowana

Witam. Myślę nad podjęciem pracy w firmie MCS. Możecie mi powiedzieć czy praca jest bardzo ciężka? I jak zarobki? Na ile mogę liczyć na początek?

Heh
@Zainteresowana

Ogólnie to straszny (usunięte przez administratora) wracasz do domu cały uwalony. Maszyna koło maszyny, nie masz jak oddychać latem. Ma.przyjechac jeszcze więcej maszyn. Ale (usunięte przez administratora) BRUD praca ciężka chyba ze masz uklady i pracujesz na Danfos i koncoweczki tam to mówią że jest RAJ , straszny hałas, słuch pogarsza się, wiory lecą do oczu, latem to jest tak ciepło jak w saunie, taka 8 godzinna sauna.

Były

Jak to jest ze dziś dziewczynę karetka odwiozła bo zrobiła sobie coś z kręgosłupem hahahaha to pan p. już nie ma chłopów by się wykazali? Mam nadzieje ze po takiej akcji Grzesiu straci stołek czarnego władcy. Tak jak stracił go Parówek Aka wojtus

@Były

Czy gniazdka są aby podłączyć wiatraki miało być to robione, ciepło w tej budzie nie do wytrzymania, ale co oni ludźmi się nie przejmują norma ma być, może zainteresuja się dopiero jak zaczną się omdlenia pracowników

Joe Nowy wpis

Jeden sracz na cały zakład, bo na hali pozapychane i bez drzwi kabina a druga toaletę remontują śmiech na hali

Model

Porażka. Zero organizacji.Zawszec cos sie dzieje wychodza błędy dziwnym trafem jak wizytacje są. Alarmy na maszynach sa naprawiane poprzez wylaczanie maszyny i wlaczanie ponownie. I po alarmie a sztuki pewnie wychodzą bez szwanku...produkcja trwa dalej apotem wychodza cuda na sztuce. Nie mówiąc o zagrozeniu gdzie alarm dotyczył chociazby kabla. Malo tego alarm żywotność narzędzia. Tez oczywiscie przedluza sie żywotność zamiast wymienić narzędzie. A potem co? Otwor za mały np. A wiertlo przeciez tez sie zciera. Tutaj zaczela sie liczyc norma. A jak cos nietak to pretensje do szaraka. Chociaz sa ludzie ktorym dobrze sie placi za pracę którą czasem olewają. Niekazdy nadaje sie do szkolenia innych. Tymbardziej ze czasem wystepuje bariera językowa. Dlaczego i za jakie pieniądze mam byc odpowiedzialny za wyszkolenie pracownika. Majac 4400 brutto? Pozatym pilnuj ich i sam dobrze pracuj. Trzy sztuki mniej a opieprz dlaczego niema normy...

@Model

Bo dali na kierownika kogo... gościa dla którego się liczy norma i tylko NORMA MA BYĆ a gdzie porządek bezpieczeństwo pracy?

Ona Nowy wpis
@Model

To dlaczego tego nie zgłaszasz wyżej lub do BHP? Jak zgłosisz to na pewno będzie to przez nią poruszone .. zgłoś

Rupupupu

Dzień dobry, jak wygląda praca w firmie ? Jak zarobki, jak warunki ? Jak z podwyżkami itp. Czy w firmie panuje przesadny rygor i presja czy może pracuje się swobodnie robi swoje i jest święty spokój ? Jak z nadgodzinami ? Trzeba robić, zmuszają ? Przeciętna pensja ponad 4k czy poniżej ? Mam na myśli goły miesiąc, od pn do pt 8h. Z góry dzięki za odpowiedź, proszę o konkrety, bez owijania i bez naciagania.

@Rupupupu

Skandaliczne warunki pracy, (usunięte przez administratora), małe wypłaty, temperatura latem na hali jest niedozwoloną aby ludzie pracowali jest za wysoka, blaszak nagrzany a wiatraków brak No i miejsca nie ma bo przywieźli maszyn pełno, a jak idziesz to można się przewrócić bo na ziemi pełno oleju wylane lub chłodziwo z maszyn cieknie Praca w strasznym hałasie, maszyna obok maszyny. Ostatnio nerwowa atmosfera

Hogata
@:)

Ilu jest majstrow jest podobno jakas majstrowa co lubi siedzieć w majstrowce albo w pomiarowce ?jak dostać się na szefowa? Jakie umiejętności trzeba posiadać?

@:)

OKROPNE WARUNKI PRACY CHLODZIWO I OLEJ NA ZIEMI MOZNA SIE PRZEWROCIC JAK IDZIESZ NIE MA MIEJSCA, GLOSNO MASZYNA OBOK MASZYNY

@-.-

Ta firma to ...czy pani z BHP nie widzi że maszyna obok maszyny, leci z tych maszyn chłodziwo i olej I np że można się przewrócić bo olej tlusta podłoga jest????

Ze zmiany G dużo osób się zwalnia dlaczego??

Lis Nowy wpis

pupile na l4

Witam. Na jakie zarobki konna liczyc pracując na czterobrygadiwce ?

G

Ja mam 4200 na reke

Wydaje mi się że maszyny są spleśniałe dlatego tak z nich cuchnie i swendzi skora twarzy i rąk, siwo na hali z dymu maszyn 8 lub 12 godzin ludzie to wdychają do płuc

Mata
@:)

W dokumentacji masz bhp. Tam sa opisysy substancji z ktorymi mamy doczynienia

H Nowy wpis
@Mata

Z pleśnią w maszynie. Z maszyn tak wali że szkoda gadać w niektórych maszynach jest żółte smierdzace stare chłodziwo

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MCS? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Niezadowolony

Panie Kierowniku. Rusz ten (usunięte przez administratora) i dawaj te urlopy. Ludzie czekają a już niewiele czasu zostało. Nikt nie chce zapindalać przy świętach. Jak trzeba coś załatwić to biere pan L4 i tyle go widzieli. Lepszy był poprzedni Kierownik.

Dlaczego na hali nie ma przejścia te maszyny są tak poustawiane, zero zasad bhp , a z tych maszyn leję się chłodziwo????????

Ktoś

To współczuję ci skoro nie potrafisz nad soba zapanować bo wydaje mi się że jesteśmy ludźmi nie zwierzętami, pozatym gdyby dawali na zleceniu ciuchy to chętnie byśmy je nosiły pozdrawiam kolegę

Ktoś

No dobrze się zrozumieliśmy, takowe osoby są na zleceniu i nie mają ciuchów roboczych, jeżeli ktoś się nie umie skupić to proszę abyście nam kupili ciuchy które waszym zdaniem nie będą rozpraszały waszej uwagi, litości.

LOL

Te dziewczyny z produkcji nie dostają ubrań roboczych i chodzą w tym w czym im wygodnie.

@LOL

Maja ubrania ale wola chodzić w swoich, bo te niebieskie są okropne. Się wygląda w nich, (usunięte przez administratora)

Guzikowy

Ludzie z kuźni mają tak fajną stawkę że ze 100 osobowej ekipy ze Skoczowa przeszło trochę ponad 20 osób ;D

DLACZEGO BRAMY NIE SA OTWIERANE CHOCIAZ NA PRZERWIE 10. 18 I 2 BYLO MOWIONE ZE BEDZIE WTEDY WIETRZONA HALA CHCA LUDZI UDUSIC JEST SZARO NA HALI GORĄCO

Jola

Cześć, poważnie piszecie, że od czegoś tutaj skóra piecze? Ja widziałam w ogłoszeniu na produkcje, że przestrzegane jest BHP, więc o co tu chodzi? Zgłaszaliście coś? Mam zamiar niedługo aplikować

Lisek
@Jola

No było zgłaszane i nic z tym nie robią bo nie umia wiatraki są ale kontaktów nie ma duchota straszna i zarobki małe jak na taką pracę totalna sauna czym bardziej się starasz tym mniej dostajesz i jesteś wykorzystywana ogólnie jako facet nie polecam

Były

@Były

A czym te chłopy się wykazują? (usunięte przez administratora), brak pomocy. (usunięte przez administratora)

????
@Były

Czyli nie mogę się czuć na zmianie G bezpiecznie ? Coś mi się stanie, zasłabne z ciepla to nikt nie udzieli mi pomocy ??

Eh
@Były

Co do majstra G. Wykonuje swoją pracę bardzo dobrze, jest uprzejmy, miły do każdego, i zawsze pomoze jego zastępca też, pomoże przy maszynie jeśli poprosisz, ale ten 3 to jest chodzaca katastrofa, kto mu dal takie stanowisko?!?!

;)

Jest taki (usunięte przez administratora), nie ma przejścia bo nowe maszyny są rzucane gdzie wlezie, maszyny w stanie tragicznym zasyfiale i smierdzace. Brak imprez firmowych a podobno miała być, a co z premia roczna czy jest ?i jak to będzie wyglądało w grudniu wolne czy praca ?bo nikt nic nie mówi a powinni się określić . Nadgodziny tylko pupile

@;)

Imprezy nie będzie. Premi rocznej już nie ma.

@:)

Dlaczego nie będzie imprezy firmowej było zebranie że impreza odbędzie się we wrześniu, każdy by chciał bliżej poznać się pobawić porozmawiać. Firma która nie robi imprez firmowych a było mówione ze będzie

@Były

Pracodawca ma obowiązek dać wolne za sobotę 11 listopada, wiadomo kiedy będzie wolne za ten dzień? Bo żadnych zebrań i informacji nie ma

;/
@Były

Wiadomo coś czy w święta pracujemy?

@;)

Nie ma jeszcze informacji. Za wcześnie na to. Pracodawca musi Cię poinformować najpóźniej 7 dni przed Świętem. Skąd wiesz, czy będziesz jeszcze pracował w listopadzie? ;)

@;)

A to czekaj, jakie macie teraz okresy wypowiedzenia? Minimum miesiąc bym wolał, żeby w razie czego był czas aby coś sobie znaleźć. Co do tej sugestii jest o co się martwić czy raczej jak dobrze robisz to nie ma problemu?

@Były

A jak specjalistka nie umie czegoś zrobić to zwalnia się i idzie do domu tak można?

@12

W jakim sensie nie umie czegoś zrobić? O jakich okolicznościach piszesz? Bo jeśli dobrze się domyślam to nie można ewentualnie do kogoś się zgłosić o poradę i ewentualną pomoc? Jak to na szkoleniu wygląda?

Specjalistka i specjaliści potrafią sami robić przezbrojenie oraz inne od tego są specialisci

On
@Były

Jak to jest czy za urlop na żądanie tracimy premie ?

@On

Tak za każde nie przyjście do pracy tzw UŻ premia stracona.

On
@Były

Ile jest urlopu na żądanie w firmie Kuźnia ? Bo prawnie 4 na rok w kuźni jest więcej?

Dżorcz

Co to się dzieje na tym magazynie u Was... Tyle czekać na załadunek to już przesada. Jeszcze magazynier oschły człowiek, krzyczy po mnie jak po dzieciaku. (usunięte przez administratora) a nie firma.

Obserwator

Witam. Jak już wiecie nadgodzin nie ma bo trzeba oszczędzać. To ja się pytam dlaczego kierownik z jakości z jego stawką przychodzi prawie każdą sobotę skoro w laboratorium w weekend zawsze ktoś jest z chłopaków z równoważnego. On totalnie nic nie robi. Zawsze gada że niby pisze jakieś programy ale to nie prawda, bo tylko siedzi i dubie w nosie. Dla mnie to jest jawne (usunięte przez administratora) z jego strony i naciąganie firmy na kasę. Bardzo dużo ludzi to widzi że on chytry jest i przy okazji kombinator. Bardzo proszę zarząd aby mu się przyjrzeć.

Guzikowy

Dlaczego oddział w Żorach nie stosuje się do zarządzania Prezesa spółki Kuźnia Polska? Wszystkim pracownikom spółki Kuźnia Polska pracującym powyżej 6h przysługuje 30 minut przerwy.

Obecny
@Guzikowy

Bo to dalej MCS a nie kuźnia ???? Może się zmieniła nazwa... Ale dalej te same osoby na krzesełkach ????????????

K.
@Guzikowy

Jest 20 minut przerwy no chyba ze palisz to masz dodatkowo 2 przerwy na papieroska. Pupilki co maszyna długo obrabia siedzą po 15minut na papierosku:D

F
@Obecny

Tak Racja i biorą urlopy w tygodniu a potem w każdą niedziele i sobotę chodzą na nadgodziny.

@F

Tak a dziewczyna zastęp. majst dostęp do tego kto kirdy ma urlop, dlaczego ma ten urlop, ciągle przesiaduje w majstrowce przezbrojenie włączy i 100,%ma najbardziej lubi nocki bo przesiedzi w telefonie całą szychte Praca od 2 lat tylko na Danfosie jak to mówią chodzą tam wybrańce.

@Guzikowy

w tym nagrzanym blaszaku powinni zrobić dodatkowa przerwę, ale w klimie siedzą to nie rozumieją.

Majstrowa
@-.-

Pani F.A.awansowac na majstra doświadczenia juz zdobyte (przesiadywanie w majstrowce ,przechadzka po hali ,obsluga tel ,interesowanie sie ludzmi ,obgadywanie ,donoszenie wszystko zdane na 100 procent)tylko sprzatac jescze sie naucz bo jak bylas na nadgodzinach to zapomnialas posprzatac maszyne z toyoty po sobie ,bo inni zrobili to za ciebie ,a majster musi dbac o porzadek wiec tu duzy minus.Ale jak na razie jestes zwylkym pracownikiem ,wiec zajmij sie praca bo twoje miejsce jest przy maszynie a nie w majstrowce .Twoje umiejetnosci sa oceniane sama wiesz przez kogo ,wiec jestem w przekonaniu ze u innych majstrów na zmianach dopiero bys poznala co to jest praca .Nigdy nie bylas i nie jestes obiektywnie oceniana i moze to sie kiedys skonczy i co nie ktorym te klapki z oczu spadną.

Guzikowy

Nie musi, obróbka w Skoczowie dalej działa i dalej produkuje, ratując tym samym sytuacje Kadra zarządzająca i ludzie z Żor mają stare, złe nawyki. W tej sytuacji KP zdecyduje się na zwolnienia, zresztą sami zobaczycie.

J.

Masz racje jest może czasem impulsywny ale daje radę przynajmniej jest szczery i ci mowi offen a jak widzi że dajesz radę to i stanie za Toba nie lubią go bo wymaga a o to chodzi jak chcesz pracować to pracuj a nie obijając się przynajmniej każdy jest równy i nie eliminuje danej osoby tylko wyciska z niej potencjał dzieki niemu wiem że umiem i przynajmniej dobrze robię i nikt mnie za plecami nie obgaduje

Nik

Wszyscy pracownicy powinni ,byc traktowani tak ,jak traktowana jest F.A.i jescze miec mozliwosc odmowy pracy kierownkowi (maszyna toyota sw )nie majac przy tym żadnych konsekwencji dyscyplinarnych .

Polecam Majstra G. Opanowany, zawsze uśmiechnięty nigdy nie odmówi pomocy Najlepsza zmiana.

To ze nie ma wiatraków na każdym stanowisku to nie jest normalne. Praca w takim cieple to praca bardzo uciążliwa. Ale oni siedząc w klimie nie dają sobie z tego sprawy.

@12

Bardzo polecam zmianę Majstra G, Majster przejdzie się po wszystkich stanowiskach i pyta jak idzie praca, zadowolony. Uśmiechnięty kulturalny, polecam jak chcecie przyjść to tylko na zmianę do niego

12stka

The Best of majster jest nasz mistrz Sebastian człowiek któremu kultura bliskiego wschodu nie jest obca co znakomicie przekłada się na prowadzenie zmiany problemy ze wszystkiego i do wszystkich to że któraś z dziewczyn płacze raz w tygodniu to już jest standard w kadrach oczywiście cisza nic się nie dzieje. Nie pozdrawiam(usunięte przez administratora)

Ona
@12stka

Dobrze powiedziane,może w końcu KTOŚ otworzy oczy.Dziewczyny nie chcą zostawać w nadgodzinach u niego i uciekają z 12 taka prawda właśnie

He

czy będzie przysługiwać Nam 30minut przerwy zamiast 20mimit ?bo tak było w kuźni a jesteśmy przecież Kuźnia

Kowol
@He

Na miano pracownika kuźni to trzeba zasłużyć, przede wszystkim umiejętnościami. Wy dalej jesteście MCS i nie będziecie tak traktowani jak ludzie w Skoczowie bo się boicie przełożonym odezwać. Skoczów nie dostał premii uznaniowej a tylko miesięczna, narobili rabanu i po 5 dniach był przelew.

Jo
@Kowol

W planach bydzie utworzenie związków jak dalej zarząd nie wyjdzie z inicjatywą wyższych wynagrodzęń badz premi od sprzedazy.

koka

Pączek przysługuje raz na 5 lat. Limit wykorzystany.

@Kowol

To wiadome że nie będziemy traktowani jak ludzie z kuzni, dlatego się ludzie zwalniają albo uciekają na długie

Raubo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jako tako jest to firma szkoleniowa bez perspektyw! Nie oczekuj, że się dużo nauczysz a raczej jak szybko kręcić i dokręcać. Ale przede wszystkim firma ma motto praca, wyzysk, (usunięte przez administratora). Będziesz pracować na rozklekotanych maszynach z ery neolitu jak i na maszynach gdzie głębszy oddech będzie wiązał się z stratą jednej sztuki z normy a to już tragedia i płacz bo aktualnie wiadomo, że każda sztuka jest na wagę uśmiechu dyrektorów bo oba te łepy, łysy i kubokold bardzo chcą dostać złoty krzyż fałszywca. (usunięte przez administratora) Ale apropo aneksów ci ludzie powinni się leczyć i przebadać że myśleli że dadzą komuś 300 zł więcej i będzie dobrze. Polecam się zwolnić może te zapite oczy się otworzą. Co nie zmienia faktu, że naprawdę chciałbym by pracownicy dostali na papierze dowód, że nasza (góra niebo) jest poczytalna, (naprawdę zróbcie te badania dla samych siebie) bo te przeciwstawne działania są irracjonalne kto układał te maszyny że nie da się nawet wyjechać kolebą, kto wymyślił normy które wymagają na pracowniku bieg, co miało już skutek taki, że był wypadek! na tokarce. Czy naprawdę w tej firmie jest potrzebne żeby ktoś zginął byście się ogarnęli? W hali szaro mgiełka chłodziwa truje nas każdego dnia bo filtry nie działają. Omijajcie kuźnię mcs szerokim łukiem nie ma co sobie niszczyć psychiki.

Bywalec

Owocowa środa? A owoce w akwarium lub w utrzymaniu ruchu. Kiedyś były na stołówce. Teraz niebardzo wiadomo czy można podejść i się poczęstować?

@Bywalec

Czemu uważasz, że nie można byłoby się poczęstować? Wcześniej wprowadzali tego typu ograniczenia? A znacie powód tego, że zostały przeniesione? Nikt nie udziela takich informacji przed zmiana?

Sam

Kiedy będą podwyżki?

@Sam

No właśnie, pracy dokładają a podwyżek brak ??? ???????

Xxxx
@Sam

Jak już masz umowę na czas nieokreślony tak już musisz pogodzić się, że co roku inflacja będzie zjadać Twoją pensję. Nie kiedy zakład rzuci "podwyżką", ale realnie i tak będziesz do tyłu. Myślisz, że dlaczego jest taka rotacja?

@.

Gdzie podwyżki ? Pracy dokładają o podwyższkach nic nie słychać, to, a panna szef już się podlizuje nowym kierownika

@Xxxx

Dlaczego ludzie się zwalniają a najwięcej zwalnia się ludzi ze zmiany od G?

ktoś
@.

Bo inne firmy maja lepszą płace i warunki? To tak ciężko zrozumieć? Zdziwko będzie dopiero po tych niskich podwyżkach, wtedy dopiero ludzie ruszą do innych firm,a tych w koło nie brakuje. Zostanie tylko śmietanka, która nic nie potrafi i nie ma perspektywy na przyszłość.

H
@ktoś

Dokładnie czyli zero przeszkolenia a jedziemy dalej ta firma już nie jest co kiedyś co nią niszczy proste nie równe traktowanie pracowników i brak szkoleń i dawania szkoleń do innych co chcą a nie ich uziemniania i jeszcze te obgadywanie nadal są w przedszkolu flaszywosc tych ludzi nie zna granic

Juk

Niech porządek zrobią z maszynami bo strach o nasze życie leję się z tych marzyn chłodziwo lub olej I kapie z maszyn jakiś olej na głowę

...
@Sam

300 zł brutto mi zaproponowali podwyżki. To upokarzające. Dosłownie kilka dni l4 i żadnego użeta w całym roku. Dodam, że na tokarkach, boshu czy danfosie nie siedzę. Żegnamy się.

Jest taki (usunięte przez administratora) że tragedia. Brak przejścia, zero bhp a maszyny są zasyfiałe i smierdzace, podwyżki małe, roboty dokładają coraz więcej Niech pomyślą o klimatyzacji bo latem nie wiem kto tam wytrzyma :D

@12

Ile procent podwyżki dostaliście ?

H
@Sam

Ja mam pytanie czy pracodawca może obserwować na kamerach w trakcie pracy?prawo jest takie że może spojrzeć na kamery tylko wtedy gdy stanie się jakiś wypadek przy pracy?

Paulina

A wy już w ogóle strajkowaliście może? w jednym wątku sugerowano jeszcze niedawno by do maszyn nie podchodzić to może cos by się w firmie zmieniło. wszyscy pracownicy są na tyle zgrani ze mogliby się na to faktycznie ugadać teraz?

Maszyna obok maszyny i nie ma przejścia a z każdej maszyny leję się chłodziwo czy olej jakiś, można się przywrócić a gdzie w tym BHP ????? JA SIE PYTAM GDZIE W TYM BHP?

@:)

A nie możesz bezpośrednio zapytać o to kogoś wyżej postawionego w firmie? Może wtedy byłaby szybsza reakcja z ich strony. W ogóle firma szybko reaguje na zgłaszane przez pracowników problemy techniczne?

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie MCS Sp. z o.o.? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

Firma MCS Sp. z o.o. dodała ofertę pracy na stanowisko Inżynier Procesu. Warto składać swoje CV?

Natalia S

Chciałabym powiedzieć, że ta strona nie ma na celu wpieprzania się do cudzego życia prywatnego. Jeśli ktoś nazywa się Aniołem Stróżem to może niech odezwie się prywatnie do tej osoby, a nie wypisuje na forum ogólnym i to jeszcze w taki okropny sposób. Przykre jest to, że pracujemy między takimi ludźmi. Najwidoczniej Aniele, sam nie poświęcasz za dużo uwagi na to jak pracujesz, bo skoro ktoś ma czas na obserwowanie i rozpowszechnianie takich komentarzy w internecie ma za dużo czasu w pracy i mu się ewidentnie nudzi. Współczuję każdej osobie, która na tej stronie została obsmarowana i życzę odwagi, żeby następnym razem powiedzieć coś komuś w twarz. Dziękuję za uwagę, nie pozdrawiam

Witam. Jakie obecnie są zarobki na rękę pr,y systemie równoważnym?

Pogo
@M.S.

To niezły z ciebie musi być inteligent skoro uważasz że to wina firmy ze nic nie potrafisz. Miałeś 9 lat by coś zrobić ze sobą i wciskałeś tylko guzik? Na tym kończyły się Twoje ambicje? Wielce Wam potrzeba szkoleń a ile osób daje coś od siebie? Jakoś nie widać po ustawiaczach żeby nic nie umieli. Ale najlepiej zwalić wine na pracodawce że jest się porażka życiową. Żeby zasłużyć na rozwój trzeba najpierw dać coś od siebie.

@Pogo

Nieźle ci tam wyprali mózg, skoro dałeś sobie wmówić że na rozwój trzeba zasłużyć, posłuszny i ambitny, dać z siebie, najlepiej karton mięsa na górę zanosić, albo mieć familijne koneksje. Bez włażenia w 4 litery w tej firmie będzie tylko guzik, nic więcej. Był chłop Chwile jak motyle, przynajmniej tak o nim pisali w toaletach, ustawiczne kolizję, kartony bubli, nie wiedział nawet jak paletę obrócić, ale po znajomościach od razu awans, więc nie kłam publicznie że w.tej firmie ambicje i chęci coś znaczą, a że cię prawda boli to już twój problem. Ja poszedłem na pół roczny kurs, drugie pół przyuczenia z fachowcem i mam własną działalność i 7 tys., Na czysto, a ty dalej sobie wmawiaj że kiedyś zasłużysz na rozwój i zobaczysz na żywe oczy 5 z przodu jak nawaliszs nadgodzin których ponoć nie ma. ????????

Krzysiek
@M.S.

haha, nic dodać nic ująć.... podsumował pan to wszystko w idealny sposób, stagnacja i regres, tacy ludzie jak w tym zakładzie budowali komunę.....poczciwi i bez wymagań 2000 byle bułka i wrzątek był haha

Iza
@Krzysiek

I nic więcej nie dają tutaj akurat? To co z tego rynku pracownika? ;-)

Krzysiek
@Iza

2000 to było nawiązanie do (usunięte przez administratora) "czy się stoi czy się leży 2000 się należy", oczywiście tutaj można trochę więcej zarobić, 2000 to chyba mniej niż najniższa placa, ale szczegółów nie zdradzę bo na umowie mam, że jest to objęte tajemnicą...hahah

@Pracodawca
@Iza

PRZEDSTAWIAMY WARUNKI TWOJEJ PIERWSZEJ UMOWY W MCS Sp. z o. o. • Wynagrodzenie w przedziale od 3500 brutto i uzależnione jest od Twoich kompetencji • Pierwszą umowę zawieramy na okres próbny od 1 do 3 miesięcy • Po okresie próbnym otrzymasz umowę na czas określony lub nieokreślony oraz 10% premii do stawki zasadniczej • Po okresie pełnego miesiąca otrzymasz dodatkowo premię w wysokości 25% (od stawki zasadniczej) pracując w systemie równoważnym • Jeżeli zauważymy Twoje zaangażowanie, dyspozycyjność, motywację i chęć do rozwoju - to Twoja stawka ulega zmianie, możesz też awansować na wyższe stanowisko PRZYKŁADOWE WYLICZENIE WYNAGRODZENIA MCS Sp. z o. o. STAWKA BRUTTO / PREMIA 10% * / PREMIA 25% / RAZEM BRUTTO Z PREMIĄ / RAZEM NETTO Z PREMIĄ (NA KONTO) 3500 / 350 / 875 / 4725 / 3710 na konto do 26 lat 3500 / 350 / 875 / 4725 / 3484 na konto powyżej 26 lat 4000 / 400 / 1000 / 5400 / 4240 na konto do 26 lat 4000 / 400 / 1000 / 5400 / 3915 na konto powyżej 26 lat *PREMIA 10% - premia po okresie próbnym 1 miesiąc *PREMIA 25% - pracując w systemie równoważnym *RAZEM NETTO Z PREMIA (NA KONTO) - dodatkowo otrzymasz wynagrodzenie za godziny nocne *SYSTEM RÓWNOWAŻNY - to taki system, który pozwoli Ci więcej dni spędzić w domu, zaoszczędzisz na dojazdach do pracy ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z DZIAŁEM KADR: tel. +48 (032) 472-40-70 wew.124 E'MAIL: rekrutacja@mcs-zory.com.pl

????
@@Pracodawca

Plus zarządzania na sobotę i reżim

@@Pracodawca

A na tym okresie próbnym to jaka jest umowa?

Mariusz
@@Pracodawca

Czyli wychodzi na to ze nowi pracownicy zarobia wiecej niz niektórzy co pracuja od 5-10 lat w tej firmie.

Agata
@M.S.

Niepraktyczne szkolenia, czyli jakie? Podasz jakiś przykład, bo to dośc zabawnie brzmi że firma inwestuje w szkolenia ale takie niepraktyczne.

@M.S.

A czy to zakładu pracy wina ,że nic pań nie umi?

Kapusniaczy

Święta prawda

Ktoś..
@M.S.

Masz rację w mcs tego nie ma a wiesz co jest niesprawiedliwość jak nie podpierdzielasz nie masz nic uczysz się czegoś nie masz nic i jeszcze kierowniczek który na chuj.....się zna ale oczywiście najmodrzejrzy laski oczywiście są. Doceniane przez swoich lodziarzy to można się wybić ogólnie firma na (usunięte przez administratora)

Ktokolwiek
@M.S.

Specjalista to guzikowiec i taka prawda gdyby ci zależało na swoim własnym rozwoju to byś się sam nauczył, co innego gdybyś był programistą czy technologiem... Twoja opinia jest krzywdząca... Byłeś guzikowcem więc jedyne wymogi co do ciebie to było naciskać guzik, ogratowac i pomierzyć szkolenia miałeś pewnie jakościowe bo nic więcej na Twoim stanowisku nie było potrzebne. To że Cie nigdzie nie zatrudnili to twoja wina nie zakładu nikt Cie nie wyślę na żadne szkolenie jeśli nie widzi w Tobie potencjału... Jest to przykre ale prawdziwe... Wiele jest rzeczy złych w tej firmie ale akurat Twoje oskarżenia to prywatny żal że nic nie potrafisz.

MCS

Szkoda tylko ze Ci wasi operatorzy ze Skoczowa nie potrafią liczyć ???????? pakują detale do palety i deklarują inne ilości niż spakowali :)))))) cyrk na kółkach :))))

KPS
@MCS

To jeszcze idzie naprawić, wysłanie detali które de facto są wybrakami na wzorce to porażka haha

J.
@MCS

W sumie u nas tak samo pakują i tak się nie zgadza czyli źle szkolenie wszyscy na nich najeżdżają ale oni przynajmniej maja kierownika który dba o swoich o to się chwali a o was kto dba?

######

Jak wygląda przedłużanie umowy w Kuźnia Polskiej? Kiedy dowiem się o tym?

@######

Co mam zrobić gdy przyjeżdżam 13 30 do pracy i nie mam gdzie zaparkować samochodem? NA PARKINGU NIE MA MIEJSC PARKI GOWYCH

Autobusem mówisz? A występuje przy tym jakieś dofinansowanie na dojazd czy cos w ten deseń? co firma współfinansuje tak w ogóle? I z tym rowerem to tez masz gdzie go bezpiecznie zostawić tak w ogóle?

-.-

Miejsc parkingowych brak, albo auto po kolizji bo ktoś uderzy, bo tak ciasno na parkingu .

Xd

Maszyny w opłakanym stanie, smierdzace, zasyfiałe, prawie z każdej maszyny leję się chłodziwo

Najlepsza zmiana? A jakie macie jeszcze inne? w ogóle ma się jakiś wpływ na to gdzie trafisz czy to jedynie loteria jest? ludzie w ogóle między zmianami mogą przechodzić?

Mówią że najlepsza zmiana A pozniej G a najgorsza S U G spoko tylko nie rowno traktuje swoich pracowników są na tej zmianie wybranc szefowa tam rządzi na tej zmianie.

a wy nie możecie swoich sugestii jakoś wprost sygnalizować? Właśnie jeśli chodzi na przykład o ten cały parking? Są tu w ogóle jakieś audyty przeprowadzane i tym podobne? albo ankieta satysfakcji z pracy?

@######

3 dni po tym jak skończy Ci się poprzednia

Paula

Jak to możliwe, żeby trzy dni po? Normlanie ktoś przyszedł dalej do pracy nie mając kolejnej umowy i robił tak przez trzy kolejne dni? To w ogóle możliwe? wyraziliby na to zgodę?

Mata
@Paula

Niestety to możliwe, ja pracowalam 5 dni zanim dostałam umowę. Zakład chyba niezdaje sobie sprawy że to karalne.

Gosia
@Mata

Nawet jeśli to udało się z tego wyjść bez szwanku? Jakby nie patrzeć po przypisie widzę, że chyba wciąż się zatrudniasz? I teraz tylko te dni mnie zastanawiają. Jaka była data na dokumencie? Po prostu się opóźnili tak jakby z drukiem? Potem już wszystko ok jest?

Zostaw merytoryczną opinię o MCS Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w MCS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MCS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MCS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 10 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MCS Sp. z o.o.