Adres: Os. Jana Iii Sobieskiego 37 lok. 21, 60-688 Poznań

0 0 6 5 1

Opinie o Jmm Mariusz Lewandowski

Filtruj opinie po kryteriach:

Wiktor

Firma z długoletnim doświadczeniem można się wiele nauczyć pracując tu.

Tak1Nie
Iuliia

Pracowałam w tej firmie i jak najbardziej mogę ją polecić innym osobam, które szukają pracy. Zaczęłam jako stazystka. Po czasie byłam juz pracownikiem. Pracodawca dał mi szanse przekwalifikować się i nabyć potrzebnego doświadczenia, którego wcześniej nie miałam. Rzadko spotyka się takich serdecznych i wyrozumiałych ludzi, bardzo doceniam wszystko co dla mnie zrobili. Cieszę się że mogłam tam pracować, wierzę że sam Bóg mi ich postawił na drodze ????

Tak1Nie

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w JMM MARIUSZ LEWANDOWSKI o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

jaworc

Bardzo dobry poziom szkoleń przeprowadzanych przez JMM Mariusz Lewandowski wynikający z dużej kompetencji osób prowadzących szkolenia tematyczne. Polecam wykład Krzysztofa Jakubca z podstaw prawa.

jaworc

jaworcy

Zostaw opinię o Jmm Mariusz Lewandowski - Poznań

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie