Opinie o Jmm Mariusz Lewandowski w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jmm Mariusz Lewandowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jmm Mariusz Lewandowski o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jmm Mariusz Lewandowski w Poznań

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.
 Pytanie

Czy zdarzają się nadgodziny w Jmm Mariusz Lewandowski?

Mateusz Sadecki Nowy wpis
Inne

BARDZO POLECAM! Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą JMM Mariusz Lewandowski. Dzięki projekcie wsparcie na starcie otrzymałem dotację na rozwój działalności. Mogę teraz spełniać marzenia jako przedsiębiorca i pasjonat dziedziny w jakiej wykonuje swoja działalność. Polecam współpracę z Panią Martą oraz Panem Mariuszem. Oddział w Toruniu z Panią Julią jest zawsze skory do pomocy. Uważam, że nie mogłem lepiej trafić. Z poważaniem Mateusz Sadecki Zadowolony klient projektu

Ania Nowy wpis
Inne

Bardzo polecam oddział w Kluczach. Brałam udział w projekcie "Z POWERem na starcie" 4 miesiące temu. Dzięki pomocy Pań z biura (Pani Zuziu, pozdrawiam!) udało mi się dostać na szkolenie, które sobie upatrzyłam. Doradztwo zawodowe z mentorką Natalią (również pozdrawiam!) pozwoliło mi poukładać sobie wszystko związane z powrotem na rynek pracy po urlopie macierzyńskim (zarówno oczekiwania jak i realia obecnego rynku pracy). Jeszcze w trakcie trwania szkolenia udało mi się znaleźć pracę w kierunku, w którym chciałam, a od miesiąca pracuje w firmie, do której najbardziej chciałam się zrekrutować. Bardzo polecam i kiedy tylko będę miała okazję chętnie znowu skorzystam z takiego wsparcia. :)

Sandra Nowy wpis
Inne

Firma jak najbardziej godna zaufania i polecenia. Pani w biurze w Toruniu pomaga ze wszystkimi formalnościami, odpowie na każde pytanie i wytłumaczy wszystkie wątpliwości. Jestem bardzo mile zaskoczona rzetelnością i wysokimi kompetencjami. Cierpliwość do klienta, kontakt w każdej możliwej chwili, pełen profesjonalizm dodają ogromny plus. Polecam tę firmę.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jmm Mariusz Lewandowski? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Salowa szpitala?
logo firmy Spedytor / Spedytorka
Poznań
Galaxy Logis Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Praca sezonowa w Wielkiej Brytanii bądź Irlandii
Poznań
Ametros Facilities Management
(257 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Lektor języka obcego
Poznań
LINGUA MAGISTER Sp. z o.o
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Mechanik Utrzymania Ruchu
Poznań
Stal Warsztat Sp. z o.o.
(26 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Agnieszka
Kandydat

Bardzo rzetelna firma. Pani Julia z biura w Toruniu udzieliła mi dużo informacji oraz pomogła z dokumentami. Fachowa i miła obsługa. Polecam w 100%

Karolla
Inne

Nie dawno zakończyłam projekt w Kluczach i jestem bardzo mile zaskoczona tym w jaki sposób się mną opiekowano podczas projektu. Dostałam wiele praktycznych porad i wskazówek od pań prowadzących biuro,ponadto dzięki porady mentorskiej nabrałam pewności siebie w rynku pracy. Bardzo polecam te firmę!

Paweł
Inne

Nie polecam, zmarnują Ci tylko czas, co z tego że zrobisz kurs i mentorstwo w momencie w którym kurs na 100h będzie trwał 3 miesiące, przez czas których nie będziesz mógł podjąć pracy. Plus ostatecznie z 10h doradztwa zawodowego przerobiłem 1h a wpisano mi w papiery 10, po czym pani przestała się odzywać. Na koniec pani doradca kazała mi sobie zapisać 10 firm w których chciałbym pracować i wysłać tam CV...... no naprawdę cudowne doradztwo zawodowe, cudowne staże, nie wpadł bym na to żeby wysłać CV tam gdzie chce pracować ..... Nie wiem czy się śmiać czy płakać, bo tylko straciłem czas. Z całego serca nie polecam(Klucze)

1
Werusiek
@Paweł

Również brałam udział w tym projekcie, również w Kluczach i nie zgadzam się z Pańską opinią, kurs był bardzo fajnie przygotowany a z Panią z mentoringu miałam kontakt przez cały okres trwania projektu. Z reszta te projekty mają za zadanie pomóc a nie zrobić za Pana cała robotę. Serdecznie pozdrawiam ;)

kamilek
@Paweł

@Paweł ja również brałem udział w projekcie w kluczach i nie zgadzam się z Pańską opinią, dla mnie kurs był przecudowny dał mi dużo możliwości i perspektyw. Dzięki mentoringowi udało mi się szybko znalezć pracę za co bardzo dziękuje. Więc ja nie wiem czemu pan takie rzeczy wypisuje bo moi znajomi też brali w tym projekcie udział i każdy z nich był bardzo zadowolony i nie miał żądnych negatywnych uwag. A znając życie wydaje mi się że Pan myślał że pani od mentoringu wyśle za pana CV i znajdzie za pana prace. Ja na Pana miejscu wziąłbym się za szukanie pracy bo nikt za pana tego nie zrobi a nie pisał takich bredni i psuł opinie innym .

Mateusz
Inne

Polecam usługi świadczone przez tą firmę. Osobiście by uczestnikiem projektu, dzięki któremu mogłem skorzystać ze stażu, który otworzył przede mną wiele nowych możliwości. Panie, które pomagały mi załatwić wszelkie formalności związane z projektem jak i w trakcie jego trwania. Osoby pracujące w tym miejscu są kompetentne oraz bardzo rzeczowe w tym co robią. Rewelacyjny kontakt, pełen profesjonalizm, super podejście do współpracy, cierpliwość oraz elastyczność w stosunku do klienta. Firma na bardzo wysokim poziomie - wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań w planowanych terminach, wykazując się profesjonalną wiedzą a także należytą starannością podczas współpracy. Przy każdej nawet najmniejszej wątpliwości istnieje możliwość skontaktowania się z osobami z tej firmy i uzyskanie wszystkich informacji. Jestem pełni uznania dla rzetelnej i fachowej pracy tej firmy.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Jmm Mariusz Lewandowski zatrudniani są obcokrajowcy?

Pytanie
 Pytanie

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Jmm Mariusz Lewandowski. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Dominika

@żabcia czyli ktoś zniszczył twój dokument stażowy a winę zrzucono na ciebie?

żabcia

Dzień dobry, niestety nie wszyscy są pod wrażeniem tej firmy. Miałam zatarg z pracodawcą, u którego miałam staż. Była moja racja, na dodatek nie uwierzyli, że to nie ja zniszczyłam pewien dokument, na którego podstawie wypłacane jest stażowe. Zamiast mi pomóc to stanęli po stronie pracodawcy, i ukręcili mi wspólnie staż ostatni miesiąc oraz zgarnęli pieniądze. Nie słyszałam, żeby za mnie kogoś przyjęli, więc 1700 zł zostało się w kasie. \ale czego się dla niej nie robi. Nie polecam.

Marta Lewandowska
@żabcia

Witam, przy kilku tysiącach staży bywa, że dokumenty giną w drodze. Każdorazowo można je odtworzyć. Jeśli jednak pracodawca uzasadnia i odmawia wystawienia duplikatu listy obecności - nie ma mowy, żeby wypłacić wynagrodzenie za staż, który nie jest potwierdzony. Pieniądze w takim wypadku wracają do urzędu, z którego dostaliśmy dotację. Nikt z naszego zespołu ich nie "przejadł". Nie możemy ich jednak wypłacać "na słowo" lub "na żądanie" - wszystko jest uregulowane w trójstronnych umowach stażowych. Uczestniczce życzymy powodzenia w powrocie na rynek pracy i satysfakcji z kolejnej podjętej pracy lub stażu. Pozdrawiamy Zespół JMM

dyanna
Były pracownik
@żabcia

U mnie było podobnie - kadrowa samodzielnie podjęła decyzję o wywaleniu mnie ze stażu co nie musiało się stać bo nie było za co - JMM stanął po stronie PGK Olkusz, ja zostałam z niczym, albo raczej z długami do spłacenia za rozprawę a oni wzięli kasę. JMM nie liczy się ze stażystami tylko z bogaczami. Chyba trzeba napisać do UE.

Pytanie
 Pytanie

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Jmm Mariusz Lewandowski?

Marta Lewandowska
@Pytanie

W firmie mamy 3 rodzaje stanowisk: Asystent, Specjalista, Kierownik projektu.

Kondzio

Jak teraz jest tu z tymi stażami? Bo jak czytam komentarze to tak średnio to wygląda, są jakieś problemy z płatnością za nie czy jak?

Marta Lewandowska
@Kondzio

Wynagrodzenie co do zasady jest wypłacane do 14 dni od otrzymania od uczestnika listy obecności za dany miesiąc stażu lub szkolenia. Przy ogromniej skali staży (średnio miesięcznie mamy około 300 osób na stażach/szkoleniach) - w sporadycznych przypadkach bywają opóźnienia, najczęściej dotyczą przekazywania stypendiów za pośrednictwem poczty na adres uczestnika. w jednostkowych wypadkach opóxnienia wynikają z braku dokumentów.

żabcia

Dodam, że firma, u której byłam na stażu stosowała mobbing. Zero reakcji.

Lena

Pozytywne opinie ciesza. A jakie stanowiska są do obsadzenia i jakie uprawnienia są niezbędne?

Wiktor

Firma z długoletnim doświadczeniem można się wiele nauczyć pracując tu.

Iuliia

Pracowałam w tej firmie i jak najbardziej mogę ją polecić innym osobam, które szukają pracy. Zaczęłam jako stazystka. Po czasie byłam juz pracownikiem. Pracodawca dał mi szanse przekwalifikować się i nabyć potrzebnego doświadczenia, którego wcześniej nie miałam. Rzadko spotyka się takich serdecznych i wyrozumiałych ludzi, bardzo doceniam wszystko co dla mnie zrobili. Cieszę się że mogłam tam pracować, wierzę że sam Bóg mi ich postawił na drodze ????

Administrator

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w JMM MARIUSZ LEWANDOWSKI o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
jaworc

Bardzo dobry poziom szkoleń przeprowadzanych przez JMM Mariusz Lewandowski wynikający z dużej kompetencji osób prowadzących szkolenia tematyczne. Polecam wykład Krzysztofa Jakubca z podstaw prawa.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Jmm Mariusz Lewandowski - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Jmm Mariusz Lewandowski?

  Zobacz opinie na temat firmy Jmm Mariusz Lewandowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jmm Mariusz Lewandowski
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Os. Jana Iii Sobieskiego 37 lok. 21
  60-688 Poznań
 • NIP: 8211060291 REGON: 300838403
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Jmm Mariusz Lewandowski
Przejdź do nowych opinii