Jmm Mariusz Lewandowski

Poznań

Jmm Mariusz Lewandowski

Opinie o Jmm Mariusz Lewandowski

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w JMM MARIUSZ LEWANDOWSKI o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

jaworc

Bardzo dobry poziom szkoleń przeprowadzanych przez JMM Mariusz Lewandowski wynikający z dużej kompetencji osób prowadzących szkolenia tematyczne. Polecam wykład Krzysztofa Jakubca z podstaw prawa.

jaworc

jaworcy

Zostaw opinię o Jmm Mariusz Lewandowski - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jmm Mariusz Lewandowski