Jmm Mariusz Lewandowski

Adres: Os. Jana Iii Sobieskiego 37 lok. 21, 60-688 Poznań

NIP: 8211060291 REGON: 300838403

Jmm Mariusz Lewandowski

Opinie o Jmm Mariusz Lewandowski

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w JMM MARIUSZ LEWANDOWSKI o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

jaworc

Bardzo dobry poziom szkoleń przeprowadzanych przez JMM Mariusz Lewandowski wynikający z dużej kompetencji osób prowadzących szkolenia tematyczne. Polecam wykład Krzysztofa Jakubca z podstaw prawa.

jaworc

jaworcy

Zostaw opinię o Jmm Mariusz Lewandowski - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jmm Mariusz Lewandowski