ATUR Biuro Podróży

Poznań

Opinie o ATUR Biuro Podróży

Paweł

Szkoda, że niektórzy klienci firmy piszą na forum przeznaczonym dla pracowników. Mam chęć aplikować do firmy czy możecie coś podpowiedzieć?

maga

ale czy mozecie mi polecic bo widze, ze komentarze takie sobie, moze ktos opisze jakas konkretna sytuacje?

Jolka

Hotel Chaika to przede wszystkim turyści z Polski i sprzedają go chyba wszystkie biura na rynku Itaka, Neckermann, Wezyr, TUI, SunFun, Prima, BestReisen, Net... Widziałam hotel na study i położony jest super. A serwis, cóż pewnie adekwatny do ceny, a że hotel tani to i tłum turystów z Polski.

gość

nie polecam biura. lecą w kulki, zmieniają ciągle ceny, w Bułgarii mają same beznadziejne hotele jak np Chaika !! brud, smród, ubustwo.

srat

biuro, które kasuje negatywne opinie - wiele to świadczy o nim ! Nie polecam !!

Aldona

Już długo są na rynku. Nie jest to wielkie biuro ale rzetelne, specjalizują się w kilku kierunkach i sporo klientów z nimi wysyłamy. Mogę spokojnie polecić Costa Bravę, nawet teraz nasi klienci są z nimi w Lloret de Mar. Słonecznych wakacji życzę :-)

Kasia

@Monika widzę ze właściwe odczucia pojawiły sie u Ciebie juz od samego początku. Brawo!!

Kasia

Zgadza się. Wszelkie negatywne opinie są usuwane ze wszelkich możliwych portali opiniotwórczych. Podobnie zniknęły wypowiedzi np. z tur info

monika

Zapomniałam dodać bardzo istotną rzecz dot. oferty pracy. W ciągu rozmowy Pani kilka razy wspomniała o tym, że jest to praca pod presją czasu, odpowiedzialna, w sezonie jest nawał pracy i trzeba pracować po godzinach (o dodatkowych z tego profitach nic...), a na koniec propozycja wynagrodzenia najniższego

chico

A co sie stalo z reszta wypowiedzi ???? Kto wykasował wszystkie prawdziwe opienie o tym pracodawcy ?!

Paulinamiska

My lecieliśmy z Set Travel. Mogę szczerze polecić, na poczatku mielismy obawy ale wszystko bardzo fajnie poszło i bez problemu wszystko załatwiliśmy:) My bylismy w Egipcie z nimi a znajomi na Teneryfie. Świetnie dobrali hotel dla nas:) rewelka poprostu:) znajomi leca tez z nimi w lipcu na podroz poslubna;) Wszystko zalatwilismy praktycznie przez internet:) swietny kontakt z nimi byl nie tak jak inne biura np traveligo itd. To co chcielismy to sie dowiedzielismy i juz:) dla zainteresowanych podaje namiar (usunięte przez moderatora)pozdrawiam ich gorąco i dziękuje za wspaniały wyjazd:) napewno jeszcze z nimi polece:)

xxx

zgadzam się z twoją opinia w 100 % !!!

Zostaw opinię o ATUR Biuro Podróży - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATUR Biuro Podróży