Opinie o SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI w Żarów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI w Żarów

Luter

Sami sobie gotujemy taki los. Przecież w pracy przebywamy większą część dnia ale niestety ludzie wzajemnie sobie dokuczają. Każdy ma określoną pracę do wykonania i jedni robią to dobrze a inni na odczepnego. To z takich sytuacji biorą się kłótnie i najlepsza firma niewiele zmieni.

Tak, jestem byłym pracownikiem jak sama nazwa wskazuje :) za mojej kadencji z dnia na dzień zniknęło kilka osób - mówię o biurach, nie wiem jak to było na produkcji. Dziś pracujesz, jutro dostajesz wypowiedzenie (jeśli masz umowę o prace, a nie zlecenie).

Natalia

@były pracownikwspominasz o rotacji jaka panuje w firmie. Możesz powiedzieć o tej kwestii coś więcej? Rozumiem, że Ty również nie jesteś już pracownikiem ULTRA PLUS. Od jak dawna? Czy rotacja dotyczy całej firmy, czy może któregoś z jej działu szczególnie?

Jestem byłym pracownikiem U+. Jeśli macie inną alternatywę, nie aplikujcie. Ogromna rotacja wśród pracowników o czymś świadczy... Awantury i pretensje są o wszystko i bardzo łatwo wypaść z łask, a wtedy konsekwencje są wręcz finansowe. Źle się tam pracuje, psychicznie człowiek zaczyna wysiadać po dość krótkim czasie. bo nie zna dnia ani godziny, a wysłuchiwanie wrzasków to chleb powszedni. Nie polecam.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie profesjonalne, mnie akurat rekrutowała Pani Prezes, widać było, że jest dobrze przygotowana, przedstawiła mi model działania firmy, produkty, pokazała materiały którymi posługują się handlowcy. Z tego co opowiadała firma cały czas się rozwija, wiec są szanse na większe zarobki i dodatkowe premie od wyników.

Raczej bez zaskoczeń, rozmowa była dość luźna, co pozwoliło mi się otworzyć i ustalić wszystkie warunki bez zbędnego stresu, jak ktoś jest pewny swoich umiejętności i ma doświadczenie bez problemu sobie poradzi. Przynajmniej na takie stanowisko jak handlowiec.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Natalia

@Bartosz zamierzasz aplikować na stanowisko Specjalista ds. Exportu? Pojawiła się taka oferta pracy. W jej treści bardzo szczegółowo opisany jest zakres obowiązków, jednak rzeczywiście, informacje bezpośrednie od pracowników tego działu mogą być bardzo pomocne.

Bartosz

Czy może ktoś podpowiedzieć mi kilka informacji o pracy w eksporcie na rynek francuski, przynajmniej z takim językiem.

odp. Laluna

z pewnością "Super atmosfery" nie tworzy Mirek W i pan Filip J !!!

@odp. Laluna

No cóż , rózne charaktery tu pracują . P. Filipa nie słychać , a z p. Mirkiem trzeba rozmawiać jego językiem

Natalia

@Laluna co masz na myśli mówiąc o warunkach socjalnych? Rozumiem też, że nie znasz do końca aktualnych warunków zatrudnienia. Czy też nie wiesz na jakie mogą liczyć osoby nowe? Ktoś z pracowników ULTRA PLUS mógłby wypowiedzieć się w tej kwestii?

@Natalia

Warunki socjalne w tej firmie kuleją tz. -brak stołówki -słabe zaplecze sanitarne( do wyboru toy toy albo męska toaleta ) -wysoka temperatura na hali , zimą dośc chłodno -byle jak szatnia -nie ma bonów świątecznych, premii żadnych Tak jak napisałam , nie wiem jaką umowę dostają teraz nowe osoby . Plusem ogromnym jest bardzo dobra atmosfera w pracy

Mam zamiar aplikować do formy i robiąc małe rozeznanie dowiedziałem się, że ULTRA PLUS ma dobrą opinię jako pracodawca. Może mi ktoś podpowiedzieć jak się teraz pracuje? Na jaką umowę mogę liczyć na początek? Dobrze będzie jeśli dostanę się do firmy!

@Marek

Praca jak praca , presji nie ma, jest dobrze, załoga super , mimo ,że w większości to Ukraińcy, zarobki też nie złe ,co do umowy to nie wiem jak to teraz jest , kiedyś przez trzy miesiące było o dzieło , nie spodziewaj się tylko komfortowych warunków socjalnych !!

Lucek

Myślę, że firma bardzo dobrze radzi sobie bez niektórych osób. To co produkujemy zawsze będzie potrzebne. Mam przynajmniej pewną pracę nawet w kryzysie

Mm
@Lucek

Do: Lucek, Lutek, Luter, to super że firma sobie bardzo dobrze radzi bez nas :) nie ma przecież ludzi niezastąpionych ;) ja też mam przynajmniej pewną pracę i nawet bez kryzysu;)) pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego

Golas

Za zadne pieniądze nie chciałbym tu pracować, znam parę osób które tu pracowało - po pręty nawet jakby mi zapłacili 100 tys miesięcznie nie przyszedł bym nawet na rozmowę . Tutaj po tygodniu psychicznie jesteś kompletnym zerem a fizycznie po dwóch tygodniach. Współczuję wszystkim którzy walczą o chleb w tej firmie

Golas

Dariusz

Czy stanowisko ds. eksportu na rynek niemiecki jest jeszcze aktualne? Wiem, że to pytanie nie na forum ale czasami tu wienie wiecie i więcej się dowiem niż drogą oficjalną. Wiele dobrego słyszałem o firmie,

Justyna

Interesuję się firmą ponieważ aplikowałam na stanowisko technologa . Czy może mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji? Jaka jest atmosfera w firmie? Czy są dodatki socjalne?

@Justyna

Poczytaj post Mm , w pełni odzwierciedla sytuację w firmie pomijając tę premię - nic dodać , nic ująć

Mm

Witam to może ja podsumuję swoją opinię na temat swojej dość długiej pracy na Kwiatowej, oczywiście jest to wyłącznie moja opinia i moje odczucia, nie każdy musi się z tym zgadzać PLUSY: - dość dobre wynagrodzenie podstawa+ ruchoma premia - fantastyczna atmosfera między pracownikami - bez problemu urlopy, wolne jeśli jest potrzeba wyjść chwilę wcześniej, przyjść do pracy np godzinę później nikt nie zrobi z tego powodu problemów oczywiście w uzasadnionych sytuacjach - umiarkowanie ciężka fizycznie ale w miarę spokojna praca - dość luźna atmosfera - względny porządek na hali MINUSY - brak socjalu ( mam na myśli bony, paczki wczasy pod gruszą itp.) - brak stołówki - słabe zaplecze sanitarne - latem temperatury bardzo wysokie na hali - jedna przerwa 15 minut ( przy upałach druga 5 minut) - brak możliwości rozwoju i awansu - kierownik produkcji o specyficznym charakterze ale tę ocenę zostawię dla siebie

@Mm

Zgadzam się z Twoją opinią , ale z tą premią to coś nie tak , jakoś nie widzimy jej nigdy

Natalia

@Dobra radaco sprawia, że odradzasz innym pracę w ULTRA PLUS? Masz jakieś konkretne argumenty? Jeśli tak, to chętnie je usłyszymy. Ważne jest również by pamiętać, że to co Tobie w firmie nie odpowiadało, dla innej osoby może nie mieć aż takiego znaczenia. Dlatego tak istotne są merytoryczne i bardziej szczegółowe wpisy.

LuteMater

Mam nadzieję, że sprzedaż na rynek niemiecki to dobra opcja?

Dobra rada

Nie aplikuj !

Luter

Mam zamiar aplikować do firmy i dlatego bardzo proszę o kilka istotnych informacji. Słyszałem sporo dobrego o firmie i chciałbym uzupełnić swoją wiedzę. Jaka jest atmosfera w firmie? Czy poza pensją są jakieś dodatki?

Zdzichu

cześć jakie są warunki pracy i płacy w Ultra Plus, czy można liczyć na stałą i stabilną pracę. Proszę o pomoc, uprzejmi koledzy i koleżanki.

• Jak się pracuje w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI?

Zobacz opinie na temat firmy SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI?

Kandydaci do pracy w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI