Opinie o Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o. w Sosnowiec

Hanna

@Hek Przypominam, że na forum nie jest dozwolone używanie wulgaryzmów ani obraźliwych określeń. Jeśli jesteś byłym pracownikiem firmy Eurocash, może podzielisz się swoją szczegółową opinią o tym pracodawcy zgodnie z zasadami naszego forum?

Hanna

@Satan Skoro twierdzisz, że firma Eurocash to "złodziejska firma" to powiedz proszę jak zostałeś przez nią okradziony. Są to bardzo poważne zarzuty, dlatego powinieneś napisać jakieś konkrety na temat tej sytuacji. Napisz je proszę, a będzie to bardzo cenna informacja.

Hanna

@Satan666 Zapoznaj się proszę z regulaminem serwisu zanim umieścisz komentarz, gdyż Twoja wypowiedź go łamie. Niemniej, czy na pewno nie da się napisać nic pozytywnego na temat pracy w firmie Eurocash? Zastanów się proszę, może coś uda się znaleźć. @Iro A co Twoim zdaniem jest teraz najlepszym punktem w pracy w firmie Eurocash?

Iro

Jo pracuja tukej trocha chocioż oko mi ucieko jesteh hanys z dzioda pradzioda nie wszystko umia ale potrzeba mi czasu z 10 lot jeszcze w eirocashu i bydzie ok lubia pawyła i dydre i pypla ciul jakich mało ale przezyja dojezdzomy razym z rudy śl.puki co jest dobrze

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o..
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Bartek

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie. Może trzeba dobrze pracować i wszyscy będą zadowoleni?

Xxx
@Bartek

Pewnie jesteś jakimś kierownikiem albo obłąkany. Gościu zapieprzam tam kilka lat a jest coraz gorzej. Jestem jednym z najlepszych pod względem wydajności. Obiecywali więcej kasy a się zarabia mniej. Progi dali malutkie. Ludzie którzy mają około 30 tys punktów nie mogą zarobić 3 tys na rękę. Złodziejstwo i tyle.

Magazynier
@Bartek

Człowieku chodz byś niewiem jak zapierdalal to i tak będziesz na czarnej liście u kierowników

Rks
@Bartek

Weź sie za robote chudy nierobie

Zawód Magazynier

Witam firma ma gdzieś pracownika z Polski wózków brakuje nawet Ukrainiec ma wózek, który robi po 80 kartonów na godzinę zamiast sprawdzać kto ma wyższa normę już nie mówiąc o podwyżkach które do dnia dzisiejszego nie ma żadnego aneksu które prawdopodobnie miały być na początku kwietnia za styczeń, luty, marzec wyrównania pewnie tez nie będzie....

@Zawód Magazynier

Pracuj dalej w (usunięte przez administratora) i czekaj

Satan666

Co do pracy w tym (usunięte przez administratora) odradzam kazdemu co chce sie przyjąć,burdel nieład lizanie tyłkow hanysom pyplowi dyrdzi i innym o pawle nie wspomne bo to (usunięte przez administratora) uklady ukladziki punkty punkciki ten kto lize (usunięte przez administratora) pyplasowi ma dobrze januszek kurak i inne świnie innych nie bede przedstawial szkoda czasu kto mądry spierdolil nigdy wiecej tego birdelu

Hanna

@Zawód Magazynier, skąd to porównywanie swojej pracy z pracą osób z Ukrainy? Czy w firmie Grupa Eurocash przeważają pracownicy z tego kraju? Jeśli chodzi o podwyżki i zaległe wynagrodzenia, jak w tej chwili wygląda sytuacja? Poprawiło się coś na tym polu?

Hanna

@M.D , @Sven prosiłabym o przeczytanie regulaminu forum : https://www.gowork.pl/regulamin i stosowanie się do jego zasad. Szczególnie chodzi mi o nie używanie wulgaryzmów oraz zwrotów powszechnie uważanych za obraźliwe. Proszę o zachowanie kultury dyskusji. Forum jest miejscem, gdzie osoby chcące aplikować do firmy Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors, mogą przeczytać racjonalne, pozytywne lub negatywne opinie i dzięki temu podjąć decyzję o aplikowaniu bądź nie. Czy w takim razie mógłbyś ktoś napisać, jak w tej chwili wygląda atmosfera między pracownikami firmy i czy warto kandydować na stanowiska pracy?

Sven

I jeszcze jedno.Zawsze wrzuca negatywne opinie kierowca który został wyj..z roboty.To jest ciekawe nie prawda?Jakby sam się zwolnił za porozumieniem stron to by tej opinii nie zamieścił

M.D
@Sven

Sven będę rano z kartką pod bramą to pogadamy mam jeszcze wiadro wazeliny będziesz miał jeszcze lepszy poślizg ....hehe ty jesteś deb.il i to bardzo ograniczony kolega obserwator ma racje twoje IQ a raczej jego brak jest bardzo widoczny w twoich wypocinach jakie opisywałeś --D.E.B.I.L!!!!!!

Obserwator

Po pierwsze „sven” prosiłem żebyś się już więcej nie udzielał na tym forum z przyczyny którą podałem poniżej. Drugą kwestią którą muszę Ci uświadomić z powodu małego IQ jaki widocznie posiadasz. Mianowicie w internecie nikt nie jest anonimowy więc robienie z siebie guru kierowców jak i bohatera wschodnich sztuk walki jest po prostu komiczne, gdyż prawda jest zupełnie inna. Trzy: tabliczka z napisem jest zbędna, będę miał potrzebę konfrontacji z Tobą to sam do Ciebie podejdę. Czwartą rzeczą na jaką chcę zwrócić uwagę to skąd wiesz który kierowca zamieścił na tym forum opinie? Widziałeś przez jego ramie jak pisze? czy też miałeś kurs detektywistyczny dla ubogich umysłowo ? Po piąte przestań kogoś oczerniać skoro nie masz żadnych dowodów na jego wpis tutaj. Skoro uważasz że Eurocash jest dobrą firmą, godną polecenia jak i zewnętrzni przewoźnicy to zamieść tu takie informacje i przestań opowiadać jakieś farmazony jak i tworzyć teorie spiskowe. Prawda jest taka że po prostu zabolał wpis kierowcy i teraz pod innymi nickami chcesz to sprostować. Sześć: Skoro osiągnąłeś szczyt swoich możliwości zawodowych w tej firmie to gratuluję ale daj innym swobodę wypowiedzi.

Sven

P.Obserwator i tu się mylisz że piszą to dwie osoby.Każdy znał tego kierowce i wiedział że trzeba uważać na niego.Jak jesteś taki cwany i masz jaja zapraszam na pogaduchy z kierowcami o 5 rano na plac.Stań z tabliczką szukam Svena to sam podejde.

Obserwator

Pani/e seven bardzo proszę skup się tutaj tylko na czytaniu, pozostaw wpisy ludziom którzy posiadają zdecydowanie większy intelekt od Twojego. Nie od dziś wiadomo że Eurocash to (usunięte przez administratora). Natomiast jeśli chodzi o przewoźników świadczących usługi dla Eurocashu suchego czy też świeżego towaru wystarczy wejść na portal z ogłoszeniami o pracę. Wiecznie powtarzające się te same ogłoszenia od tych samych pracodawców. Nie rozumiem dlaczego obrzucacie hejtem kierowcę który chciał podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy przecież po to jest to forum. Przypuszczam że piszą tu dwie osoby zmieniające nick obrażając tego kierowcę.

Sven

Już wiem skąd pomysł na stanowisko podpierd..Podobno na Sztabowej pan murzina Ci w d..gwint zerwał i dlatego chciałeś posade podp..bo (usunięte przez administratora) boli jak się jeździ

Driver

Chciałeś wydymać Freda to Fred wydymał Ciebie :))))

Sven2

Tak tak.. zwolniony kierowca nie moze sie pogodzic ze swoim losem.. ktory sam sprzedawal w naiwny sposob i jakby mogl to by kazdego rozliczyl z kazdego kilometra. Wszyscy sie smiejemy z Twojej bezradnosci i kiepskiej gry aktorskiej.

Sven

Do p.kierowcy SE-MI.Ty siebie nazywasz kierowcą podpier..innych.Sprzedajna dz..z Ciebie.Teraz wiem czemu nikt Cię nie lubiał w firmie.Współczuje innym pracownikom w nowej robocie.Masz szczęście chłopie że to teraz wyszło bo jakby chłopaki się dowiedziały wcześniej to by Cię za jaja do belki od windy przywiązali i kilka kółek zrobili na parkingu.Gardze takimi jak Ty.Nigdzie na ma lekko.Trzeba j..jak wszędzie

kierowca se-mi

Witam jesli planujesz podjecie pracy w euro jako kierowca nie polecam firmy SE-MI 100 proc.wyzysku brak poszanowania czasu pracownika i czepianie sie wszystkiego.Szanowny dyspozytor Artur zwany w kregu "z metra cięty" jak nie bedziesz mu wchodził w d..e to bedziesz dymał po600km dziennie,brak wolnego tylko pałzy co 2 tyg.zapomnij o urlopie kiedy chcesz to oni decydują kiedy i ile dni mozesz dostać brak przestrzegania KODEKSU PRACY

tomek
@kierowca se-mi

ten kto to napisal zostal zwolniony i ma duzo za uszami niech sie zajmie swoja osoba

Tomcio Paluch
@kierowca se-mi

Widzę, że tutaj koledze wylała się czara goryczy, domyślam się, że został w..b..ny i teraz sra ogniem ( jak się wtyka nos w cudze sprawy to tak właśnie się to kończy). Z tego co się orientuję to kolega swoje info wyssał z palca. A tak na koniec dodam, że zrobił błąd w pisowni, nie pisze się "pałza" tylko "pauza". Serdecznie Pozdrawiam

Tomcio
@kierowca se-mi

ale jak się pożyczało kasę od szefa to kodeksu nie było....

"Z METRA CIęTY"
@kierowca se-mi

Szanowny Kierowco SE-MI w odpowiedzi na zarzuty które opisałeś w swojej wypowiedzi chyba coś Ci się pomieszało!!!!! TO TY przyszedłeś do mnie, że chciałbyś w firmie podpierdzielać innych kierowców.I zając się tym (zawodowo) za lżejszą prace i lepsze zarobki,a gdy Ci odmówiłem wziąłeś sprawy w swoje ręce: chciałeś wiedzieć kto co robi ,ile zarabia, kto z kim sypia.No i chciałem nadmienić ze robiłeś 600 km ale tygodniowo.Tak na zakończenie w tej Firmie nic takiego nie będzie miało miejsca bo do tego nie dopuszczę, dlatego nie skorzystałem z twojej propozycji, oj bo zapomniał bym dodać a w d......pe to próbowałeś włazić TY, ale no cóż ale ta sztuka ci sienie udała. Pozdrawiam

Tomcio biedny ucisniony platek
@kierowca se-mi

Biedny ucisniony Wyjatkowy platek sniegu sie kur....znalazl...teraz pewnie stara nap.cie walkiem po glowie za to co zrobiles...tak jak ja wczoraj napier..w du...znajdz jaja mekepeto

Zenon

W tym Sosnowcu to jakieś nieporozumienie. Obiecywali ze miało byc lepiej a tu (usunięte przez administratora) Dali ostatnio długo oczekiwane progi. Śmieszni są bo dali mniejsze od poprzednich. Teraz mają być podwyżki. Juz są słuchy ze każdy dostanie max 100 zl. Moim zdaniem wszyscy zostali oszukani. Ludzie nią są głupi, odchodzą wszyscy w odpowiednim czasie. Ukraińcy tez narzekają.

Pozdrowienia dla byłego oddziału czeladź po opiniach widzę że tęskno wam za Starym miejscem . Ale mieliście wybór wszyscy a jak tak źle jest to po kiego ....... tam robicie.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o.