MZUK

Opinie o MZUK

LuksusowaPetarda

Żebyś sobie paznokci nie złamała panienko mogłaś się do lepszej firmy zatrudnić a nie narzekać. Jeszcze trafisz na gorszą robotę w życiu i dopiero w tedy docenisz to co straciłas.

Myszka Miki
@LuksusowaPetarda 30.08.2018 01:34

Tam robi praktycznie patologia i ludzie bez ambicji co tu doceniać praca za najniższa krajowa jak pracy dziś jest dużo rynek się rozszerza trzeba mieć swoją godność i wymagać jakieś traktowania ludzkiego a nie być jak śmieć

LuksusowaPetarda
@Myszka Miki 05.09.2018 09:18

Mówisz o sobie?

Myszka miki
@LuksusowaPetarda 05.09.2018 22:39

Nie mówię o tobie niby luksusowa patologii szlaul to szlauf nikt nie chce tam przyjść i się poniżać prócz ewenementu patologii i alkoholików powodzenia w braku ambicji i zacofaniu

Patrycja

Pracowałam kilka dni na zieleninę tej cudownej firmie istne nieporozumienie nikomu nie polecam firma niby państwowa a nawet umowy o pracę nie można się doprosić ubrań szatni zero organizacji zarobki to najniższa krajowa przyjmują cały ewenement bo nikt tam nie chce pracować ratują się więźniami

Nowy

Witam jestem zainteresowany pracą w MZUK jaka jest stawka na kierowcę kategorii T po ile godzin on praca

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w MZUK? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Glodu

Wazne ze nie jestem zlodziejem pisze szybko bo w trasie jestem jq to driver jrstem a nie jak wy nieroby i zlodzieje

Glodu

Zobaczymy jak bedziecie madzrzy jak dyrektorowin zdjegia pokaze jak paliwko spuszcacie i za kratko zlodzieje

LOLO
@Glodu 06.03.2018 15:37

Piszesz tak z bledami ze nie wiem czy mam do czynienia z analfabeta czy z malym nidorozwojem psyhicznym

Glodu

Sam chodziles nacpany kolego a za ujawianie zleonienia lekarskiego sa paragrafy

OTELLO
@Glodu 28.02.2018 01:05

Nie strasz nie strasz bo sie panie glodu zesrasz!!!!! Kaftan od psychiatry i do pokoju

Glodu

Witam bylem pracownikiem MZUK w Sosnowcu.Ta praca to istana rzenada przyjmuja na kierowce i tak masz umowe a karza robic wszystko,auta maja tylko wybrancy Ciebie np wysylaja n alatanie dziur na miescie albo na jakas budowe zarobii to absurd 2200brutto.Tadeusz z Antkiem to wmowic Ci chca ze te many co sa wlasnoscia firmy da ich i na ich zmianie tylko im wolno nimi jezdzic.Umowy nie dostaje sie tak jak nalezy zaraz po podjeciu pracy tylko panie z biura z laska wydadza Ci jak moze po 2 tygodniach.Nikomu nie polecam tej pracy dyrektor powi nirn sie dowiedziec jak co ponoektorzy kradna tam rope i zawyzone normy spalania na samochodach.Obecnie jest nowg dyrektor jak ktos ma do niego e mail nirch poda chetnie dam mi sporo fajnych infoarmacji popartch faktami i skonczy sie cwaniakowanie i kolesiostwo oraz zlodziejstwo w tej firmie

montt
@Glodu 25.01.2018 11:30

I to mówi gość nie potrafiący jeździć i wbić wstecznego wiecznie naćpany który po trzech dniach przyniósł zwolnienie od psychiatry a za dwie godziny przyszedł naćpany jak stodoła do pracy kierowca chyba taczki

Lucjusz Antoniusz

Witam przyszłych i obecnych pracowników tej cudownej firmy ! Byłem pracownikiem MZUK w Sosnowcu i podzielę się z Wami wrażeniami jakie mnie tam spotkały. Przedewszystkim zarobki : około 1250,00 na ręke a przy przyjęciu z-ca dyrektora obiecuje cuda aby Cię tylko złapać na siatę ! Po około miesiącu dostajesz umowę i przeżywasz szok - 1680,00 brutto :) Przyjmują wszystkich z ulicy aby tylko miał kat. "C" . Karani , nieroby i inny podejrzany element !!! Praca w tej firmie to dosłownie cyrk, jak się schowasz w szatni na rannej zmianie to ci nie przydzielą żadnej roboty i oglądasz filmy przez 8h lub kombinujesz gdzie się przespać ! . Na nocnej zmianie meldujesz się u dyspozytora i wyjmujesz materac, koc lub śpiwór z szafki aby przygotować się do snu w lepszym miejscu szatni :) Czasami jakąś dziurę się zalepi na mieście przez 30min i potem luzik. Nie śpią bygadziści bowiem muszą spuścić paliwo z baków i pochować w swoich norach, pilnują tego "biznesu" jak oka w głowie i nie dopuszczają nowych do tych praktyk a jak coś spuścisz z baku to aferę na cały zakład robią !!! Spuszczone paliwo z samochodów wywożone jest na drugiej lub trzeciej zmianie i nikt tego nie kontroluje - możesz wywieść wszystko autem służbowym !!! W każdym aucie pod siedzeniem pasażera wężyki do spuszczania paliwa a bańki prawie w każdej szafce ubraniowej , czasami w szatni śmierdzi jak na dawnym CPNie w PRLu :) Na moje oko około 2 tony paliwa jest skradzione w ciągu 1 miesiąca. Kradną wszyscy : operatorzy , kierowcy a nawet ci co zagęszczarką pracują. Takiego zakładu nigdzie nie znajdziesz - wypoczniesz, wyśpisz się, umyjesz auto w czasie dniówki, spuścisz trochę paliwa z MANA lub ładowarki jak brygadzista nie widzi lub nie spuścił już wcześniej. Zatem polecam tą firmę jeśli nie lubisz pracować i kasa Ci zwisa, płacą ZUS, 1280 na ręke i pełen socjal !!! REWELACJA !!! Pozdrawiam Dyrektora który to wszystko kryje i toleruje. Gdyby dali 2000zł na ręke to bym tam pracował do emerytury. Na dzień dzisiejszy mają jeszcze 2 etaty - dzwoń - zarób - wypocznij !!!

Zostaw opinię o MZUK - Sosnowiec

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MZUK