Opinie o Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o. w Sosnowiec

Maksym Nowy wpis

Witam, jestem chłopakiem z Ukrainy, mówię po angielsku, mam 17 lat, zatrudnię mnie do pracy na wózku widłowym. W zeszłym roku pracowałem w magazynie lodów na wózku widłowym. Mieszkam z mamą w Sosnowcu.

IVAN KOMARENKO Nowy wpis

Pracowałem kilka lata w Eurocash gastronomia. Na mroźni, suchym, chłodni, załadunku aut komorowych i paletowych w deszczu, śniegu często gęsto trzeba było robić za 5 bo koledzy się wypinali i szli do domu po 8 godzinach a człowiek był prześladowany przez kierowników zmian żeby zostać nadgodziny z których i tak się było okradanym. Szefowie i kierownicy zmian pod wpływem alkoholu/środków odurzających. Ukraińcy immunitet pod każdym względem robili co chcieli i jak chcieli. Kierownik Magazynu dla którego słupki w Exelu liczyły się bardziej niż stan faktyczny głuchy na słowa swoich pracowników którzy wiedzą lepiej niż on co się dzieje na magazynie wolał przymykać oko na patologie która się odbywa na magazynie nie wyciągał konsekwencji z niczego (wypadek z udziałem szefa ekipy oraz pracownika gdzie pracownik spadł z wideł w metalowym koszu), (źle przeprowadzona inwentaryzacja przez tego samego szefa ekipy skutkiem było wyrzucenie towaru za kilkadziesiąt tysięcy złotych) zero wyciągniętych konsekwencji. Organizacja pracy wśród szefów czy kierowników zmian zerowa przychodzili do pracy i zachowywali się jakby pierwszy raz do niej przyszli (panika i zmuszanie ludzi do nadgodzin). Zarobki najniższa krajowa dla magazyniera który i tak musiał robić za kolegów którzy mieli wyższe stawki. A jak były osoby które potrafiły walczyć o swoje negatywnie odczuwały to na swoich wypłatach. Polecam omijać to miejsce z daleka.

Benek

Witam chciałbym się zapytać jakie są wasze opinie na kierowcy kat C w tej firmie?

@Benek

Kasa dobra warunki pracy Ok.Zreszta pewnie jesteś jednym z kierowców firmy eurocash ????????????

Dominik K. Nowy wpis
@Benek

Nie szanują kierowców. Robią po kilka kursów w ciągu dnia, w praktyce praca od wczesnych godzin porannych do wieczora, dużo dźwigania. Słaba firma i żaden rozwój, omijajcie.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy w firmie Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o..
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Wojas

26.10.2023 05:10

Wojas ikona wywiad

Pracownik fizyczny, zajmowałem się kompletacją towaru.

Wojas ikona wywiad

Firma nie przedłużyła ze mną umowy po tym, jak dwukrotnie przebywałem na zwolnieniu lekarskim. Nie zostały mi przedstawione powody zakończenia współpracy.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Wojas ikona wywiad

3500 złotych z nadgodzinami.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Około roku.

Wojas ikona wywiad

Plusem jest to, że nie jest to zbyt wymagająca fizycznie praca - kompletowane towary nie są ciężkie.

Wojas ikona wywiad

Minusem były mocne naciski na wyrabianie norm oraz groźby zwolnienia. Nie były też przestrzegane zasady BHP - na przykład w magazynach wysokiego składowania nie były obowiązkowe kaski i kamizelki odblaskowe.

Wojas ikona wywiad

Nie było tu możliwości rozwoju. O ewentualnym udziale w szkoleniach albo zmianie stanowiska decydował kierownik, ale nie było żadnej jasnej ścieżki awansu.

Wojas ikona wywiad

Nie było żadnej oferty szkoleń.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Wojas ikona wywiad

Myślę, że wynikało to z braku chęci ze strony przełożonych oraz - być może - z oszczędności.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Wojas ikona wywiad

Atmosfera była po prostu średnia. Zdarzali się mili współpracownicy, którzy pomagali mniej doświadczonym osobom, ale bywali też tacy, których to nie interesowało.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Wojas ikona wywiad

Atmosfera poniżej średniej. Jedyny kontakt z pracodawcą to naciski z jego strony na szybszą i bardziej wydajną pracę.

Wojas ikona wywiad

Nie. Nie otrzymaliśmy kasków mimo pracy w magazynach wysokiego składowania, a kamizelki odblaskowe pojawiały się tylko przed kontrolą. Wózkami widłowymi mógł jeździć, kto chciał.

Wojas ikona wywiad

Miałbym wiele uwag, ale jedną z nich na pewno byłoby przyjrzenie się bliżej kadrze kierowniczej i zmiana osób zatrudnionych na tych stanowiskach.

Co wchodzi w socjal Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o.?

Czy w Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Bioły

Tak , dopiero po przepracowaniu 1000godzin można dostać um. o pracę

Moja opinia o pracownikach firmy Eurocash w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Jana Kilińskiego 35B jest bardzo negatywna, wręcz karygodna. Dnia 2 maja 2023 roku koło godziny 15:55 zostałam wysłana przez swojego pracodawcę do tej firmy, po towar w postaci papierosów wchodząc do budynku firmy na linii kas stała pracownica, która jak tylko mnie zobaczyła od razu powiedziała do swojej koleżanki z którą stała znowu przyszła ta (usunięte przez administratora) po towar i mnie już (usunięte przez administratora) Nie jednokrotnie pracownica miała pretensje, że chodzę tam po towar, bo jak się tłumaczyła nie życzy sobie widzieć mojej osoby w swoim miejscu pracy. Dla mnie jest to zachowanie pracownika nie do pomyślenia, bo każdy z nas jest wolnym człowiekiem i po towar może chodzić tam, gdzie pracodawca ma podpisaną umowę. Dla mnie osobiście ta firma bardzo dużo straciła jeśli chodzi o podejście do klienta. Nie pozdrawiam kadry kierowniczej Marta

Sknerus

Pracowałem w eurocash, na sokolskiej ludzie są ok ale jest jeden kierownik co notorycznie piję na zmianie Pan A.Czaj... i nic z tego nie robią.Powinni go (usunięte przez administratora) na zbity pysk,jak on został kierownikiem chyba z pomyłki.

Pracowałem w Eurocashu przy ulicy Sokolskiej. Praca znośna, ludzie ok. Jednak odradzam każdemu ze względu na (usunięte przez administratora)i atmosferę jaką wprowadza kierownik-Adam Cz..r Regularnie spożywa alkohol w pracy i wyżywa się na swoich pracownikach, często obrażając w prymitywny sposób. Sumiennie wykonywałem swoje obowiązki, ale to nie na moje nerwy.. 24 zł brutto na godzinę, trzy zmiany, i stany depresyjne. Tak wyglądała moja przygoda w tej "firmie"

Kierowca

Witam szacowne grono. Pytanie kieruję głównie do kierowców kat. C firmy eutocasch. Jak wygląda u Was organizacja pracy? Jaki obszar obsługuje kierowca? Jak wyglądają załadunki i załadunki? Jaka atmosfera i na jakie realne pieniądze się zarabia.Wszystko jest na papierze ,czy najniższa krajowa i reszta pod stołem? Dzięki z góry za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Co jaki czas w Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

O co?? W tej firmie nie ma podwyżek. Jak wzrośnie stawka ,to dostaniesz mniej premii i na jedno wyjdzie. W mrożonkach kierowca ciężarówki dostaje mniej premii niż kierowca na dostawczakach.

Gabriela

Na jedno tym kierowcom wychodzi? Tyle samo zarabiają? A jakie to są mniej więcej kwoty?

@Gabriela

4200-4300.

Tegoroczne karty podarunkowe to jakaś jedna wielka porażka , jedno to że pieniadze dla dziecka sa doliczane do bonu na jedzenie a dwa iż karty można zrealizować tylko w delikatesach w których nie dość ze nic nie ma to jest problem ze sklepami ponieważ ludzie z Sosnowca , Dąbrowy czy Będzina maja po jednym sklepie w mieście... a niektórzy wogole muszą pokonać długą droge aby coś kupic... Jednym słowem porażka , firma dała niby bony a i tak kiedy je zrealizujemy pieniadze zostają w firmie bo przecież delikatesy sa Eurocaschu ;) ktoś to sprytnie wykombinował , szkoda tylko że jak zawsze muszą na tym tracic pracownicy tego (usunięte przez administratora)

Agata

A na jaką sumę te bony dostaliście? Bo to też ważne. W wielu firmach i tego nie ma, uwierz mi...

@Agata

480 zl

To przy 1 dziecku i, jeśli bez dziecka to 370

@Marcin

aha czyli przy kolejnych stówka z hakiem wlatuje? skoro w tym przypadku doceniają rodziców z dzieciakami to tak z ciekawości w ciągu roku coś dla nich jeszcze tutaj jest, lub coś organizują?

załamany ta fimą

Jak Wam sie podobają tegoroczne karty przedplacone a raczej mozliwosc ich zrealizowania w naszych super zaopaczonych sklepach ktorych w okregu jest kilka a wygladaja jak spozywczaki za czasow (usunięte przez administratora)

@załamany ta fimą

Wszystko jest ok.Super Zdrowych Wesołych

@załamany ta fimą

Jedna wielka porażka, ta firma od dłuższego czasu robi wszystko żeby ludzie sie sami zwolnili

@ja

Pewnie ze tak , stawiaja na ukraine a nie na ludzi co naprawde cos potrafia i robia... zobaczymy co będą robic jak sie pozwalniaja normalni pracownicy i nie bedzie mial kto robic , chyba same te mądre głowy wyjda na magazyn i beda skladac zamowienia :d

Irena
@ja

Co takiego masz konkretnie na myśli? Co robi firma, żeby pracownicy się zwalniali? Czyli rotacja pracowników jest u was spora, tak?

Rex

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) przy zatrudnianiu wszystko pięknie ładnie, a później dowiadujesz się ze musisz (usunięte przez administratora) w praktycznie każda niedzielę liczona jak za zwykłą dniówkę, zero zasad BHP, biegają wózkowym pod widłami przy ściąganiu towaru, w jednym czasie w alejce jest 20 wózków, oraz zero poszanowania dla towaru,, jedzenie wala się dosłownie po ziemi a potem trafia na sklep, dramat!!!!!!!!!!!!

herald

Może doczekam czasów w których dobry pracownik będzie doceniany w tej firmie , a nie stawiany na równi z leniami i wiecznie spędzającymi czas na L4 !!! W myśl zasady - ,,Ważne , że towar wyjechał '' !!!! A , że ci co uczciwie pracują muszą nadganiać robotę swoją i czyjąś ma się gdzieś !!! Może doczekam czasów , gdzie kierowca wracający z trasy łaskawie posprząta swoje auto służbowe , a nie liczy na magazyniera , bo taki jego zas...y obowiązek @@!!@!!!!

Na jakie zarobki może liczyć kompletujący z doświadczeniem?

@Zainteresowany

4.500 na rękę

@Xxx

To na start czy na zawsze? Nie ma perspektyw na podwyżkę?

Szukający pracy
@Zainteresowany

Jaka podstawa i ile premii do zdobycia?czy Eurocash funduje pracownikom obiady?

@Agata

Na start.okres próbny.pozniej 300 zł więcej

hehe

To dobry żart , chyba przy 30 nadgodzinach i ponad 200 normy :d

Sylwia

A ktokolwiek zgłasza to, że dochodzi do takich sytuacji? Ciekawa jestem, co konkretnie masz na myśli. Zwłaszcza, że w sumie na początku komentarza ostrzegasz na podstawie tego, jak wygląda praca wózkowego. No bo co innego ma robić, jak nie przewozić towary? Nie o to chodzi?

Uciekinier
@Sylwia

Wózkowy przewozi towary . A w eurocash się przenosi towary. Sylwia jesteś botem ?

Uciekinier
@Sylwia

Dlaczego eurocash usuwa opinie ????? Boicie się tego że ludzie prawdę przeczytają ??? Ta firma to żenada.

uciekinier

Witam wszystkich chętnych na stanowisko operator wózka widłowego wysokiego składu i chciałbym was przestrzec przed tym co was czeka w tej pracy. Polega ona na ciągłym rozwożeniu i dokładaniu towaru do miejsc wyznaczonych do tego. 80% czasu zmianowego spędzicie na przerzucaniu skrzynek z piwem , zgrzewek z wodą , kartonów z napojami i innym ciężkim asortymencie a 20% czasu spędzicie na wózku którym trzeba operować w wąskich regałach między tłumem ludzi którzy za nic mają zasady BHP. Codziennie dochodzi do sytuacji w których tylko cud ratuje czyjeś zdrowie albo życie . Praca ciężka fizycznie i przede wszystkim psychicznie . Człowiek skazany na radzeniu sobie samemu bo uzyskanie czyjeś pomocy a w szczególności kadry zarządzającej nie jest wskazane . Po prostu lepiej im nie przeszkadzać. Pozdrawiam i dobrą radą jest szukanie pracy gdzie indziej . Żegnam.

Dorota
@uciekinier

gdzie jest w ogóle taka oferta? Bo widzę tylko na kierowcę kat. c. Zastanawiam się czy serio tak jest jak piszesz? Na rozmowie rekrutacyjnej nie informowali o tym jakie będą obowiązki?

niki

witam Na jakie zarobki może liczyć operator wózka widłowego ? Praca tylko na pierwszą zmianę.

Najlepszy wózkowy na Śląsku
@niki

Nie dowiesz się. Dawno temu zadawałem pytanie. Tylko wykłócają się między sobą kto niby robi a kto nie robi. Pacanowo totalne intersowanie się kimś. Jak szukasz na wózki idź do biedronki lub stokrotki na wózek boczny dużo lepsze pieniądze

Maciek
@niki

Nie ma żadnych dodatków dla osób z uprawnieniami na wózek. Pracują na stanowisku magazynier jak każdy inny. Nie ma też pracy tylko na jedną zmianę.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o.