Opinie o Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o. w Sosnowiec

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o.?

Poziomka

Atmosfera nie wygląda . Wcale jej nie ma . Tu ludzie patrzą by tylko komuś się noga powineła albo by miał jakieś nie powodzenie wtedy się cieszą . Nie polecam

Agata
@Poziomka

Aha.xd A cieszą się, ponieważ...? Co ewentualnie z tego mają?

Ryś

Witam jakie warunki trzeba spełnić aby pracować w ochronie na Eurocash.

@Ryś

Doświadczenie jakieś masz czy to pierwsza praca?

biuro

Kiedyś pracowałem tam w biurze za marne grosze. Ale w odróżnieniu od innych wypowiadaczy , było wesoło przyjemnie no stres, z przyjemnością chodziłem do pracy. Magazynierzy ok Kadra spoko, zero problemów. Pozdro

Były
@biuro

To chyba nie miałeś do czynienia z logistyka transportu. Kompletna klapa panowie nie mają pojęcia o tym co robią totalna porażka, nadają się do zamiatania magazynu.

On
@Były

Najlepszy to jest Pan Bartek M. i jego kolega Jacek M. Nic panowie nie robią tylko siedzą i oglądają (usunięte przez administratora) A kierownik transportu zezwala im na to.

Dorota
@On

A Ty ich cały dzień pilnujesz że wiesz co ciągle robią? Może przerwy robią po wykonaniu obowiązków?

Lilla
@On

Jakie trzeba mieć nudne życie żeby pisać takie rzeczy a swoją drogą bardzo ciekawe że płacą ludziom za to że nic nie robią nic tylko się tam zatrudnić ... ale patrząc na te durne komentarze to nie chciałabym pracować z takimi podłymi ludźmi którzy mają w sobie tyle jadu i nie potrafią komuś powiedzieć w oczy tylko oczerniają innych na necie...

Alicja
@On

A skąd Ty to wiesz ? Też tam w biurze pracujesz ?

Bolo

Najlepsza jest ochrona.

Alicja
@Bolo

Chodzi o stanowisko ochroniarza? :) Dlaczego najlepsze jest?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o..
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Najlepszy wózkowy na Śląsku

Chciałbym się dowiedzieć jaki system pracy obowiązują na logistycznej w Sosnowcu euro cash. Jedna dwie czy trzy zmiany? Realne zarobki netto dla początkujących? Czy to jest od poniedziałku do piątku? Czy jest możliwość nadgodzin ale płatnych? Jakie wózki boczne wysoki skład są? Joystick czy klawiatura? Proszę o odpowiedź rzetelna bez bluzgania i tego jaka jest atmosfera do pracy przychodzisz zarobić a nie pogadać sobie i obgadywać innych.

Szefowie

Szefowie ekipy na fresh to jakaś band (usunięte przez administratora) nie znających się na swojej robocie co do nich przyjedziesz to on nie wie albo zajęty jest liczeniem żarówek na suficie albo graniem na telefonie idioci totalni jeszcze trochę i spier... z tego (usunięte przez administratora) a na sam koniec każdemu napluje na pysk ;)) pozdrawiam "szefowie ekipy" buhahah

@Szefowie

Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, są tam osoby z którymi normalnie się rozmawia no z małym i wyjątkami :))

Szczepić się !!!

Szczepić się !!!

500 +
@Szczepić się !!!

Teraz daja 500 Szczepic sie !!

Xxx
@500 +

Pierwsze słyszę aby proponowali 500 zł.Nie pisz bzdur.

500+
@Xxx

Jak kopiesz rowy to jak masz wiedzieć ?

Nie polec pracy w tym obozie ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) co szef ekipy to lepszy patrzy na cb z góry jakbyś był jakimś (usunięte przez administratora)trzeba ostro się narobić żeby te chore targety zrobić

Najgorsza Praca

Ludzi traktują gorzej od (usunięte przez administratora). Kierownictwo totalna porażka , nadają się jedynie do zbierania kartofli na polu. Zmuszali pracowników do nadgodzin . Zdarzały się przypadki gdzie pracownik za wzięcie urlopu na żądanie dostawał notatkę do akt . Mało tego, kierownictwo kazało zostawać za 4pak piwa 13 stąd godzinę w pracy. Omijajcie ten zakład tam pracują ludzie bez honoru

Czy w firmie Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Tak, są.

Cześć, czy po przepracowaniu 1 roku przysługuje z automatu 200 zł podwyżki czy trzeba to gdzieś zgłosić? Czy trzecia umowa jest na czas nieokreślony?

@..

Czy jest nowy kierownik magazynu

@Paweł

Tak, jest

Wtajemniczony

Panowie kierownicy (usunięte przez administratora)jako kierownicy waszym obowiązkiem jest zadbać o pracownika zadbać o jego zdrowie a nie oszczędzać bo to są jakieś jaja żeby jedna maseczka która po 2 max 3 godzinach staje się mokra i nadaje się jedynie do wyrzucenia wy każecie ludziom je nosić po 8 godzin to jest oszczędzanie na ludzkim zdrowiu i narażenie go na różne choroby a chciałbym przypomnieć poinformować bo może Panowie nie wiecie ale „ § 1. Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.” A to co się na chwile obecna dzieje to jest nic innego jak narażanie człowieka na utratę zdrowia lub co gorsza w czasie pandemii nawet i życia Druga sprawa to jak można narażać człowieka aż tak bardzo ze w jednym miejscu czyli w biurze w jednym momencie ma się gromadzić po kilka kilkanaście osób żeby się podpisać bo pan liczący jarzeniówki pan Paweł postanowił schować listę obecności do szafki a pan denko mu przyklaskiwał ja się pytam co to ma na celu? Czy to jest normalne? Nie wydaje mi się ale mam nadzieje że pewnego dnia się obudzicie i nastanie normalność choć przy takich rządzących szczerze wątpię

Lala
@Wtajemniczony

Czego piszesz takie bzdury, chłopaki karzą się nam podpisywać w czasie dniówki aby na koniec pracy nie robić skupiska ludzi w biurze. Może stałeś za długo w kolejce do podpisu i dlatego tak marudzisz jakbyś miał okres :). Wez się za pracę a nie pisanie głupot bo Twoje komentarze robią się żenujące. Nie pozdrawiam.

@Lala

Nie zakłamując prawdy proszę bo widzę że na sile próbujesz pokazac że jest dobrze ale tak nie jest to że Ty masz w nosie swoje zdrowie to nie mój problem to że Ty pchasz się tam gdzie jest dużo ludzi Ok to że Ty oddychasz przez mokra maseczkę która robi się bezużyteczna mnie to nie interesuje ale proszę nie zakłamuj prawdy nie oszukuj sama siebie otwórz lala oczy

Lala
@Wtajemniczony

Zakłamujesz to sam siebie, po co tam pracujesz skoro jest skupisko ludzi ? Maseczki leżą w biurze i wszyscy je codziennie możemy brać, a tak naprawdę to nikt w nich nie chodzi bo każdy ma swoje. Tak więc oczy otwórz sam bo piszesz (usunięte przez administratora)

Xxx
@Lala

Jak wy będziecie się zachowywać w czasach kryzysu ? Już teraz zamiast się trzymać razem to jeden drugiemu nóż w plecy. No ale cóż to tylko eurocash. Obudźcie się, otwórzcie oczy, to boli ale warto widzieć prawdę.

@Lala

Lala owszem masz racje każdy może brać maseczki ale dziwnym trafem dopiero po moim wpisie po moim komentarzu bo jakoś wcześniej tak nie było wcześniej nie można było bo panowie kierownicy powiedzieli jedna maseczka na 8 godzin pracy i jeszcze trzeba było się podpisać że się ją pobrało żeby ktoś przez przypadek dwa razy nie brał A jeśli twierdzisz że było inaczej to oznacza tylko jedno że nic się w firmie nie zmieniło odkąd została przeniesiona do sosnowca i w firmie są równi i równiejsi smutne to ale właśnie tym sposobem takim postępowaniem eurocash co raz słabiej sobie radzi i to widać gołym okiem

Karas
@Wtajemniczony

Po twoim wpisie.Dzieki ze nam to załatwiłeś.Ty to jesteś gość.Nic tylko po życi całować.Zalatw jeszcze podwyżki.

Bąbelek
@Wtajemniczony

Siema tu eurochash Kraków Nie macie lepszych problemów Proszę się nam Nie pchać na nasza stronkę Bo będzie otwarta wojna z wami Bawcie się w swoich chlewie ahahha

Jak się pracuje z ludźmi z Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o.?

Wiem

Brak współpracy między szeregowymi pracownikami, obgadywanie, (usunięte przez administratora) wykorzystywanie - nigdy nie ma pieniędzy ale pracy za to jest dużo. Brak reakcji kierownictwa na konflikty. Już na starcie jesteś postrzegany jak potencjalny (usunięte przez administratora) Szkoda czasu ...

stokrotka

porażka, nie polecam pracy w tej firmie. wyzysk, stres, nie ma życia prywatnego. tylko praca, jest się nikim. (usunięte przez administratora)na pełnych obrotach

Witam Czy wiadomo kiedy wróci się do starych godzin pracy?

Bialy

Zamykają eurocash gastronomia .żeby nie dać naleznych odpraw w zwolnieniu grupowym przenoszą kierowców z 10 letnimi stazami na inne oddziały z aneksami do umów..to samo z magazynierami..pracownicy się zmawiają i będą walczyć w sądzie pracy o odszkodowanie..już mają prawnika.pozdrawiam i walczcie o swoje prawa.

Waga
@Bialy

Najważniejsze to zysk dla firmy i kasa kasa..pracownik na samym końcu.

andrzej
@Waga

Niedługo przenoszą mrożonki na Inwestycyjną

Piko

Witam wszystkich. Dla tej firmy pracownik jest smieciem nie dajcie sie podejsc rozmowami praca w zespole itd przyklad juz podaje . Na pismo wyslane do zarzadu firmy podpisane odrecznie przez 20 pracownikow nawet nie odpisali wiec sami sobie ocencie na jaki poziomie znajduje sie ta firma. Jakies pytania ? Chetnie odpisze!

Była
@Piko

Ta firma to (usunięte przez administratora) od samej góry ( siedziba ) to czego można się spodziewać od pracowników zarządzających w regionach. Przykład idzie z góry. Jako przykład - Pani kierownik kadr w siedzibie firmy jest arogancka i bezczelna. Jak dzwoni się do niej i słyszy po drugiej stronie słuchawki, że rozmawia z byłym pracownikiem to traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora)

Robulus

Same negatywy tu widzę. Pracowałem w tej firmie parę lat temu na mrożonkach jako kierowca i mogę zostawić pozytywną ocenę. Co do kasy... może być, ale trza siedzieć po 12 godzin żeby coś uzbierać z diet, gdzie indziej o 8 załadunek, szybkie kursy i 12 już byłem na bazie za te same pieniądze. największy problem tkwi u klienta. Marudzą te baby w tych sklepach, dokładnie trza wszystko liczyć, bo magazyn się pomyli i jest na kierowcę że zjadł karton lodów. Potem protokoły, kolejne 15min bazgrołów bo ktoś zwalił robotę, a i tak będzie na kierowcę. Do kadr nic nie mam bo pewnie nic do gadania nie mają, tylko tam w Komornikach jakiś siedzi i karty rozdaje co nigdy pracownika na oczy nie widział. Takich to nie szanuję, czym bliżej koryta, tym bardziej wyje... Ja się pytam gdzie jest Solidarność?

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o.?

Error

Doprecyzuj pytanie o jakich liderów Ci chodzi ? Jakiego szczebla ? managerów ? dyrektorów ?

Zagłębiak

Co tam słychać u wujka Zbyszka z Rudy Śl.? Kierownika działu z Czeladzi, najbardziej fałszywego hanysa jakiego znam! Dalej ma tego krzywego pieska, który tylko żarówki liczy?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o.