Opinie o Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o. w Sosnowiec

Artur

A jaką trasę ma ten bus który dowozi pracowników? Jest to trasa elastyczna i dopasowana do miejsc zamieszkania pracowników czy są to konkretne punkty odbioru?

być może nowy

Witam mam pytanie jak wygląda praca na magazynie i jakie godziny pracy

Sylwia
@być może nowy

Nie umiem Ci odpowiedzieć, bo sama szukam informacji o Eurocash. Mam nadzieję, że ktoś coś nam napisze. A jakie godziny pracy by Ci odpowiadały?

magaynier
@być może nowy

Praca na 3 zmiany. W niedziele tez się pracuje od 2 zmiany. Nie jest to lekka praca ale jak chcesz pracowac i zarabiac to nie jest najgorzej. Lokalizacja firmy jest fatalna ale na szczescie firma zapewnia dowozy busem. Dominują ukraińcy także każdy polak pewnie mile widziany :-)

Iwona

Czy dadzą więcej bonów na święta Bożego Narodzenia tak jak obiecali? Bo na wielkanoc ta czekolada to była porażka.

Nicolas
@Iwona

A byłaś na Mikołaju?Ryzyko,że szału nie będzie

Nicolas

Mikołajki 2019 Grzecznie? Hała do kwadratu,to mało powiedziane. Zamiast "cateringu" w postaci kilku pizz,batonów, częściowo pognitych owoców, które trzeba było najpierw obejrzeć,żeby wybrać dobre i dać dziecku,Wolałabym dostać paczkę taką jak w zeszłym roku.Ciekawe czy premia świąteczna,będzie w podobnym stylu,czy ZNOWU czekolada jak na Wielkanoc?Bo Ja osobiście jestem na diecie :(

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o..
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Nieznajoma

Praca jak praca, jeśli chodzi o chłodnie to wieczny mobbing na magazynie. Obserwacje i nekanie. Kobiety dzwigaja towar ponad swoje siły a jeszcze ciągle słychać pretensje że to "za mało". Nic jak uciekać. Na magazynie wiecznie (usunięte przez administratora) rozjechane jedzenie i szczury z gołębiami. Może się ktoś tym wszystkim zainteresuje zanim zajmą się tym odpowiednie służby. Nie pozdrawiam.

Praktiker

Witam jak mniej więcej wygląda praca kierowcy na C jakie godziny , czy się samemu ładuje i rozładowuje auto i, soboty czy się robi i na koniec jaką kasa z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

Xxxx
@Praktiker

Podpuszczasz???Jezeli nie to wbijaj jest super.

Paktiker
@Xxxx

Nie podpuszczam chce gdzies zaczac robote na kat c i chcialbym sie cos dowiedziec tyle w temacie oczywiscie licze na szczerosc :-)

Karas
@Paktiker

To się najlepiej skontaktuj z kierownikiem

Jakub
@Paktiker

Zdecydowałeś się na zatrudnienie? Jeśli tak napisz jaki rodzaj umowy Ci zaproponowano i czy możesz starać się o premie.

Gutek

Witam osoby które mają jakiś wpływ na to by kierowcy którzy dostarczają towar jakoś szybciej Byli obsługiwani w centrum dystrybucji Otóż w dniu 7 czerwca tego roku przywiozłem towar w euro na Eurocash z firmy konsor Fruit Polska zostałem szybko rozładowany Jak najbardziej po zwrocie czekałem na papiery ponad dwie godziny Może ktoś by się zainteresował tymi paniami czemu to tak długo trwa

@Gutek

Chyba jest na to ciche przyzwolenie.Chłopcy na przyjęciach pocą się jak świnie żeby wszystko sprawnie szło a Państwo w biurze..."państwo w państwie"

Magazynier

Czy jest to normalne w tej firmie ze idzie się pracować 1 i 3 maja przecież to święto państwowe czemu wszyscy siedzą cicho w tej firmie i nie potrafią się odezwać przecież to jakaś patola kierownicy robią sobie jaja z ludzi.A hanysowo to sobie niech przychodzi przecież to Niemiec to nie musi obchodzić święta flagi to niech siedzi w (usunięte przez administratora)firmie.

papa

Witam. A jeżeli chodzi o ochronę to jaka firma ochrania Eurocash w Sosnowcu.

he

Ułomy z grupą.

mag
@papa

jak ktoś napisał wcześniej ułomy a zwłaszcza ten ich Jacuś, największy poje... lizus do dyra jego kolega

Juwentus
@mag

Jestem ciekaw czy nie aninimowo też byś sie tak wypowiadał cwaniaczku

Anonimowo
@papa

Taka że kierowcy ukradli tabletach i portfel i Nokia nie pomoże tylko policja a gdzie kierownik hańba

Do mag nieroba
@mag

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Wszyscy narzekaja i wszyscy pracują. Pare osób znam które nawet kilkanaście lat i są zadowolone???? znam też takich co zwalniają się i wracaja bo jednak po przemysleniach stwierdzają chyba że firma jednak była (usunięte przez administratora) Za stanie i gadanie nikt nie płaci???? Można iść do Te..co, 2 żółte kartki i jesteś bezrobotny, wtedy masz dużo czasu żeby wybrać sobie idealny zakład pracy ???? Wszysto jest w waszych rękach hejterzy. Malutko jest wypowiedzi od osób które już nie pracują, a są tych którzy nie mają odwagi zrobić coś z własnym życiem..... Pozdr.

Jacek

Czy ochrona jest spoko.

Lola

Jedyne co mnie irytuje w ten firmie, to ze nocna zmiana nigdy nie ma wolnych wózków. Ukraincy maja a Polakom (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) Człowiek przychodzi do pracy i pierwsza godzine biega i bije sie z każdym o wózki. Bo firmy nie stac na zakup nowych. Nie raz "kierownik" zabieral nam wózki, a dlaczego ? Bo ukrainiec nie ma na czym pracowac. Do tego wspomne ze polowa jest na tyle uszkodzona ze nie powinny byc używane. Ale BHP to tam wymarlo wieki temu.

Panienka z okienka

Czytam wasze komentarze i wiedzę, że nawet po Polsku nie potraficie pisać. Nie pasuje praca w Eurocash to można się zwolnić a nie trzymać się kurczowo i narzekać na wszystko i wszystkich. Najwięcej mają do powiedzenia nieroby i kombinatorzy, dlaczego jak wyrabiam normę i nie zajmuję się nikim tylko pilnuję siebie to nikt mi nie zwraca uwagi. Po wyrobieniu normy zarobki jak dla kobiety to są bardzo dobre i jeszcze posiłek regeneracyjny. Ale jak się nie chce robić to tak jest, że się narzeka i pluje na wszystko do okoła.

Fan transportu
@Panienka z okienka

Popieram Panienka z Okienka Nierobom nie chce się robić to siedzą i piszą głupoty. Fajna praca jak robisz swoje to nie ma problemów.

BekaZHejtow
@Fan transportu

Z tym posiłkiem regeneracyjnym to bym sie tak nie wychylal, bo psu bym nie dal tego syfu co przyjezdza

Ktos

Hej pracuje w eurocasch jeszcze zastanawiam się nad przejściem do biedronki czy warto chce uciec od tego hanysowskiego scierwa z rudy co rządzi na chłodni wredni i dwulicowi ludzie co innego mówią a co innego robią nie ma mocnych w grupie by ich wysiedlić za biurka lubią ludzi donosicieli i sprzedawczykow co tutiaja koło tylka pozdro dla ranki a raczej do jednej osoby co lubi bajeczki opowiadać jak jej się nudzi to niech dziecia na dobranoc opowiada a nie do kierownictwa latać a tak na marginesie niech sobie poczyta artykuł 212kk to może ja do pionu ustawi. Chyba ze ma za dużo pieniędzy to może płacić charytatywnie za pomówienia i zniesławienie ale to inna sprawa.chodzi o to czy ma ktoś tu jaja by pomoc gdzie można uderzyć w jakie służby by ukrucic chamskiego traktowania pracownika bo skargi do menadżera nic nie dają PIP wątpię bo pieniądz zadzi w tym kraju.

Małpa
@Ktos

Spróbuj na zieloną linie. E-mail : linia.zaufania@eurocash.pl Tel. 664 106 106 dyżur pon 10-12 i czw 14-16 A jak to nie pomoże to napisałabym do samego prezesa. Sam mocno się nad tym posunięciem zastanawiam.

Serdecznie nie pozdrawiam grubasa z dzialu przyjecia towaru, ktory ma chyba przykre zycie, a poziom jego prostactwa to maximum. Wszystkiego złego :)

???
@:)

Potwierdzam,Pan i władca,tak mu sie tylko wydaje,poziom jego zachowania i traktowania innych-ponizej zera

Bas
@:)

Dlaczego usuneliscie moją opinię na temat grubasa z działu przyjęć? Zresztą blond pudło obok nie lepsza, za karę tam są się wydaje, jeżdżę po różnych firmach ale takiego buractwa to jeszcze nie spotkałem, traktują cię z gory, ty jesteś tylko zwykłym kierowcą który im przeszkadza

Bursa
@Bas

Rozumiem, że blond pudło to chodzi ci o tą starą co wydaje papiery ? Jeżeli tak to potwierdzam, że nie ma drugiej tak niskiej istoty na ziemi. Dno, dno, kompletne dno.

@-)
@Bursa

Jeszcze dwa dna obok niej by się znalazł...

Nikt
@Bursa

A ci pod ścianą ??? Co przychodzę to internet przeglądają ....

@
@Nikt

No przecież Facebook rządzi,przegladanie netu lepsze niż obowiazki w pracy????

???

Mam w rodzinie bliską osobę,ktora pracuje w sosnowcu.Odkad przeszli do tego "pięknego"miasta,nie ma dnia abym nie słyszała co tam się dzieje.Żenada,mobbing i łapówkarstwo.Jeden wielki (usunięte przez administratora) jesteśmy w trakcie szukania nowej pracy, żal tylko że po tylu latach pracy trzeba to zrobić.I wspomnę tylko, że osoby pracujące w biurze na przyjęciach do wymiany(poza dwoma)bo nie da się z nimi pracować.Wiec jeśli masz wybór-szukaj innej firmy.

Www
@???

Ciekawe, które dwie osoby zasługują na zachowanie stanowiska? Myśle, że nie masz na myśli blond pudła jak to określił jeden z kierowców 20.08. bo ona non stop narzeka, poniża ludzi i przegląda pudelka.

Grażyna

A pani blondi z transportu to ma jakieś przywileje ?? W piątki po 7 rano do pracy ?? Czy to już system 7 godzinny obowiązuje niektóre osoby ?? Gdzie jest kierownik Ja się pytam ???

@
@Grażyna

Kochana,nie tylko p.blondi ma przywileje...Inna pani zaczyna swoją pracę od śniadania i narzekania,ze kierowcy patrzą jak je,z kolei inni siedzą na portalach społecznościowych lub słuchają muzyki z słuchawkami na uszach...hahaha,coz za firma????

Lel
@@

Za 1800 na ręke to czego oczekujesz? Kawy do ręki ?

FreshGuy

(Chłodnia) Wszyscy tylko narzekają.. Szczerze to nie jest tak źle, to prawda, że za biurkami siedzi stała ekipa, ale nie ma tragedii. Jeżeli ktoś chce pracować i się stara, to dostaje dobrą wypłatę. Pamiętajcie drodzy opiniodawcy, że to praca na magazynie. Nie popadajcie w skrajność i nie wymagajcie zarobków jak dla prezydenta... W okolicy magazynu Eurocash'u nie zarobicie więcej. (Na tym samym stanowisku i identycznym wymiarze godzin) Podwyżki były, ale obniżono płacę z akordu, więc wychodzi na to samo co przed aneksem. Obcokrajowcy zalewają magazyn, bo brakuje rąk do pracy, więc nic dziwnego, że jest dużo wypadków. Przyjeżdżają z papierkami bez jakiejkolwiek umiejętności obsługi wózków. To prawda, ale nikomu w biurach to nie przeszkadza. Potem tylko widać olbrzymią ilość zablokowanych i uszkodzonych regałów. Na całe szczęście jest parę osób, z którymi da się porozmawiać. Pozdrawiam :)

Nie wiecie jak nazywa się Pani która wczytuje kody do poszczególnych towarów?

sony

A gdzie ta Pani pracuje

Hanna

Aktualnie Grupa Eurocash poszukuje kontrolera jakości produktów świeżych. Miejscem pracy jest Sosnowiec. Z treści oferty wynika, że pracodawca m.in. umożliwia swoim pracownikom rozwój wewnątrz firmy. Czy wśród Was jest osoba, która mogłaby tę kwestię rozwinąć i napisać w jaki sposób w tym miejscu można rozwijać swoje kompetencje i nabywać nowe? Czy jest to równoznaczne z możliwością późniejszego awansu?

papa

Witam. A jeżeli chodzi o ochronę to jaka firma ochrania Eurocash w Sosnowcu.

Hanna

@???, czy to oznacza, że Ty nigdy nie pracowałeś w Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors i Twój wpis na tym forum jest poparty doświadczeniem osób z Twojego najbliższego otoczenia? Jeżeli tak jest, to chcę Ci powiedzieć, że na tym forum powinny znajdować się merytoryczne opinie o tej firmie jako pracodawcy od osób zatrudnionych w niej, aby były wartościowym źródłem informacji dla potencjalnie przyszłych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Eurocash S.A./Premium Distributors Sp. z o.o.