Opinie o BI-ES w Iława

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BI-ES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w BI-ES o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BI-ES w Iława

poinformowany

Jeśli więszość tutaj opinii jest negatywnych i to jeszcze podają szczegóły to chyba jest coś na rzeczy... Ja pracowałem zarówno z ludźmi w biurze w Warszawie jak i w terenie. Prawdą jest, że w biurze jest całkowity zakaz jedzenia i picia. Można pić tylko mineralną. Spowodowane jest to gigantyczną kasą jaką szefo wpompował w te biuro. W terenie to są biedne auta dla PH, bez klimy i radia. Mają targety ale nie mają możliwości ich zrealizowania...(przykład: jak zrealizować target w C4? - zainteresowani wiedzą o co kaman) itd itp

Ktoś

Wyglada to moze fajnie ,a rzeczywistość jest inna ;)Zreszta podobny komentarz już sie tutaj pojawiał wiec sadze , ze jesteś z biura tej firmy

nik

Ludzie darujcie sobie tą firmę! Prezes pożal się Boże!! Chyba nie umie mówić po polsku i zamiast mówić to się drze. Myśli że jak ma helikopter, to moze ludzi traktować jak bydło. Do nikogo nie zwraca się po imieniu nie mówiąc już o Pan/Pani. Wszyscy to "Ty" czyli w jego mniemaniu (usunięte przez administratora) i podludzie. Słuszałem, że w biurze z Warszawie zabronił ludziom jeść i pić....sami więc pomyślcie co to za "człowiek"! nie polecam!

Magda Z

Hej. Widzę w większości opinie o pracy jako przedstawiciel handlowy. Mam możliwość aplikowania na stanowisko Sprzedawcy na jednej z wysp handlowych. Czy ktoś jest w stanie napisać cokolwiek na temat pracy na ww. stanowisku? Jak wygląda płaca, warunki pracy oraz czy dostaje się umowę o pracę czy zlecenie. Pozdrawiam serdecznie, Magda Z.

Po punktualnym przybyciu do siedziby biura pan prezes poprosił o zaczekanie minutki. Po 15 minutach siedzenia, podczas gdy pan prezes odbywał rozmowy w pokoju obok postanowiłam wyjść ponieważ szanuję swój czas. Na odchodne usłyszałam kilka niemiłych słów. Także nie polecam tracić czasu.

Czy skoro rekrutacja odbywa się w Warszawie, a produkcja i pewnie laboratorium mieści się w Iławie, w ogłoszeniu nie powinna znaleźć się taka informacja?

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

byly

No i co związku z Tym ze maja taka oferte ?? Wiesz co za nia sie kryje ??? Bedziesz jezdzil starym samochodem i klepal w telefon cyferki robiąc zdjecia :D po marketach

Szyderca

No tak w Iławie rzeczywiscie praca w Uroda Polska to jakas alternatywa :) Zawsze moze ta osoba do warszawy leciec helikopterem prezesa :D i trzymac drązek :D

whisky

pracowałem w tej firmie 2 lata na regionie na kórym praktycznie każdy odbierał premie - nie zadziało się to w pierwszy czy drugi miesiąc ponieważ początki sa ciężkie , ale później jak się ogranie temat jest ok.

Szyderca
@whisky

To jak jest Ok to czemu nie pracujesz dalej ??? Czyżby skoda Fabia albo chevrolet nie pasowal bo zalezy na jakim Kanale pracowałes ??

Ph

Przyjdz ,a sam sie przekonasz :) poczytaj tez opinie o Bi-es Na początek 1420 zl jako PH to nie jest naprawde duzo na rozmowie mi rowniez mowili ze premia to najwaznijesza składowa pensji : masz okres jesieno zimowy wiec klimy nie bedziesz potrzbowal :D

niebraksłów

Generalnie zacznę od słowa ,, kłamstwo", które już występuje na rozmowie o pracę w tej firmie. Kierownik regionalny kłamie Ci w żywe oczy że będzie Ci pomagał w deal'ach a jak już jesteś tym pracownikiem to udaje że tematu nie było. Czyli pracujesz niesprawnym autem, na którego nie ma pieniędzy żeby naprawić i ,,pustym bagażnikiem'', sprzedając towar którego nikt nie chce. Kierownik przyjeżdża na wizytę i zachowuje się do twoich klientów prostacko i małomiasteczkowo, bez zachowania jakiegokolwiek dystansu oraz klasy. Swoim zachowaniem również upokarza Ciebie, abyś wiedział gdzie twoje miejsce. Żebyś przypadkiem nie zapomniał że jesteś murzynem który haruje na jego premie. Już nie wspomnę o plotkach łóżkowych z Panem Dyrektorem które są obrzydliwe!! Ale jeśli chcesz pracować na najniższą krajową bez możliwości zrobienia premii przez kilka miesięcy i odpowiada Ci poobijany , niesprawny ,śmierdzący samochód ..z katalogiem produktów wydrukowanym na drukarce ( dla klientów nie ma !!, nie ma też próbek kosmetyków ani gratisów!) to firma Uroda Polska jest dla Ciebie! Ps: Kierownik regionalny to kobieta! Myślę że teraz każdy wie o kim jest mowa a jeśli nie to szybko się dowie .

nikczemny01
@niebraksłów

Tez pracowałem w tej firmie: jednym słowem tragedia ale to już w całej Polsce o tym wiedza ... jak w innych firmach slysza uroda to się smieja Co do tej kierowniczki to pamiętam ze sa dwie ale domyślam się o jaka chodzi ja akurat miałem kierownika który nie miał czasu na nic bo wiecznie po galeriach się bujal odradzam

byly

Jak nie zarobisz wiecej ??? jak samej podstawy mozesz miec wiecej 600 zloty oraz auto z klima i Radiem ,a nie ze masz to albo to :D

obeznany

Tak, oferują i co z tego:) Skoro od pierwszej minuty będziesz potencjalnym złodziejem, który chce z tego koncernu światowego wyciągnąć parę sztuk b tanich wód toaletowych...nie pakuj się tam jeśli możesz

Szczęsliwy ze juz tam nie pracuje

Tak oferuja 1400 zloty na okresie próbnym Prowizje pod byle pretekstem nie wyplacane albo obnizane samochod jako nowy dostaniesz skode fabie zdezelowana i musisz posprawdzac ja ze wszystkich stron zeby pozniej Ciebie nie obciazli Mi dali auto gdzie na osi byly dwie rozne opony Telefon zalezy jak trafisz ale ładowarka samochodowa obowizkowo Telefon jak smycz wszedzie musisz dawac znac w emigo o swojej lokalizacji I zapomnij ,ze to samodzielen stanowisko :D

Ilawa
@obeznany

Właśnie po 4 latach pracy maagazynie zostałem zwolniony potraktowany jak (usunięte przez administratora) z kolegą człowiek pracował uczciwie to na wariograf nas brał bo w każdym widzi złodzieja (usunięte przez administratora) urodę nie idźcie tam do pracy

on

Spowodowane to jest całkowitym brakiem kompetencji osób zarządzających tą firmą..Osoby, które chciały coś zmienić, ulepszyć zostały albo po cichu albo perfidnie z tej firmy wyrzucone. Zostali tylko mierni, bierni ale wierni przydupasy prezesa. Co do niego się nie wypowiadam bo szkoda słów...

kasia

bo za dużo zarabialiśmy widocznie choć 1200 to nie jest tak dużo jak pracujesz codziennie i zarabiasz tyle co nic i masz 2 niedziele w miesiącu wolne. zal jakich mało. myślą ze jak dadzą plany sprzedażowe które nie są do zrealizowania będziemy lepiej sprzedawać?? odechciewa się wszystkiego brak słów na ta firmę co się dzieje w niej to jakaś porażka.

byly...

Nie wiem czy w tej samej urodzie pracowałem, ale chyba tak... pracowałem jako ph i podstawa zawsze była na czas tj. do 10 każdego miesiąca. Z prowizja było różnie ale do końca miesiąca przeważnie była. Konkursy ogłaszane ale nie rozliczane. Kasy za sprzedaz określonej liczby wod toaletowych na przełomie grudnia i stycznia nigdy nie zobaczyłem i dałem sobie spokoj. Po drodze było kilka innych konkursow które nie zostały rozliczone. Totalne robienie pracownikom w konia. Dyrektor to porażka. Prezes porażka i traktuje pracowników jak złodziei. Jedynie panie z kadr są spoko. Ogólnie nie polecam, chyba ze dla młodych handlowców, którzy zaczynają, bo dostaną tam szkole życia. Niestety fyrma zatrzymała się w latach 90 tych. Prezes myśli, że każdy chce jego towar, ale przespał czas i nie wie ze jest konkurencja która bije oferta na głowę. Nie narzekam, bo dostałem szkole życia i teraz wiele rzeczy już mnie nie zaskakuje. Polecam nie opierzonym ph. Fama w kraju jest taka, że jak w urodzie sobie poradzisz ( tzn. popracujesz pol roku i zrobisz plan i nie wykitujesz psychicznie) to dasz rade wszędzie. Początkowo się z tego smialem, ale teraz wiem ze to prawda. Pozdro.

BYŁY PRACOWNIK

NAJGORSZA FIRMA W JAKIEJ PRACOWAŁAM. ZERO ORGANIZACJI. JAK PROSISZ O COŚ TO MAJĄ CIE GDZIEŚ,A SAMI MAJĄ TAKIE WYMAGANIA,ŻE SĄ NIEREALNE DO OSIĄGNIĘCIA. WYPŁATA ZAWSZE Z OPÓŹNIENIEM. TRAKTOWANIE PRACOWNIKÓW JAK NIEWOLNIKÓW. ŻAL. ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE.

Dramat

Ludzie ogarnijcie sie i zamiast tylko narzekacbyscie wzieli sie do roboty byscie chcieli zarabiac kokosy siedzac w domu zalosne

@Dramat

No to masz pecha, ponieważ ja tam pracowałem po 12h dziennie, prawie po całej Polsce. Więc przestań pieprzyć farmazony bo albo nie wiesz o czym piszesz albo ściemniasz bo Ci prezio każe tak pisac

Xyz

Po zmianach kadrowych w firmie hmmmmm żenada praca jak w przedszkolu zero szans rozwoju i awansu!!!!!! Atmosfera kiepska socjalu brak

aktualny pracownik firmy

jasne, sponsorowany :P . Nabiorę doświadczenia to może zmienię na coś ciekawszego. Na razie siłą nikt mnie tu nie trzyma, więc nie sr.m w swoje gniazdo.

aktualny pracownik firmy

rzeczywiście tragedia, że prywatnie nie można jeździć a tylko pracować mając narzędzia pracy, wow! masakra! jeśli VAT płaci pracodawca i nie potrąca za to kasy od pracownika tzn że nie jest to auto do celów prywatnych

hehe dobre
@aktualny pracownik firmy

Widzę że post sponsorowany:) Jeśli chodzi o targety to ph niewiele już ma do gadania. Np w C4 zamówienia są robione z systemu albo centralnie. Ten kto pyta się o takie rzeczy nigdy nie pracował w handlu...

Były
@aktualny pracownik firmy

Tak masz racje zazwyczaj tak powinno byc ,ze PH ma zarabiac na prowizji. Natomiast tutaj pod byle pretekstem masz ja ucinana tylko pupilki dostaja Jesli chodzi o targety nie masz żadnej informacji na ile sprzedałes.Tylko informuja,że nie wykonales planu. Listing mozliwy do wykonania aczkolwiek tak jak pisalem wyzej moga Ci ta premie i tak zabrac pod jakim kolwiek pretekstem Kierownicy nie patrza na specyfike regionu tylko masz zrobic porownuja Cie do innych.Wiec suma sumarów zostaje Ci Tylko podstawa.

@Były

jaki listing? nie wiem o co chodzi. to może byłeś na tych większych sklepach. Ja mam rynek tradycyjny, masę klientów do zrobienia, roboty jest od groma, zapierniczać trzeba ale kierownik jest spoko, tylko dyrektor ciśnie jak cholera ale jest już od dawna, nie było żadnych zmian..

znowu hehe
@aktualny pracownik firmy

JAk tam cudownie:) jak popracujesz tam dłużej to może zrozumiesz o co wszystkim chodzi... Otwórz oczy - bo w życiu nie widzialem gorszego pracodawcy. (ja tam również pracowałem!!! i to na b wysokim stanowisku, więc wiem co piszę)

OLGA

Werzcie ze szkoda zdrowia na tą firmę... przedstawiciel handlowy zarabia najniższą krajową (1400,00) i dostaje Skodę Fabię bez klimy, centralnego i radiem do bani. Progi planu z msc na msc wyższe i bez kombinowania nie realne do zdobycia. Limit na paliwo, limit (5 pln) na telefon, cokolwiek uszkodzisz pobierają za to z wynagrodzenia, nie wyrobisz się z dostarczeniem czekogolwiek rówież karzą.. O cokolwiek poprosisz usłyszysz NIE! Naprawdę, przemyślcie! Pytajcie..

Sonia

Dla Przedstawiciela w Uroda Sp. z o.o. umowa przewidziana to najnizsza krajowa, czyli dostaje 1400,00 w porywach do 1500,00. Premia bez kombinowania, nie mozliwa..Chyba ze bedziesz czlowieku jezdzil po 10 h i wciskal na sile te dezodoranciki... Auto to gola Skoda Fabia, czyli bez klimy, bez niczego! Zadnej elektroniki, radia'! Paru przedstawicieli ma jeszcze stare, male telefoniki a nowy przedstawiciel tez pewnie taki dostanie. Zadnego socjalu, nawet na wode w lato.. A w samochodzie po 60 C ..

Zostaw merytoryczną opinię o BI-ES - Iława

• Jak się pracuje w BI-ES?

Zobacz opinie na temat firmy BI-ES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BI-ES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BI-ES?

Kandydaci do pracy w BI-ES napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BI-ES