Opinie o Perfumy bi es (BI-ES) w Iława

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy BI-ES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w BI-ES o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BI-ES w Iława

Tom

Może ktoś zdradzić jakie są warunki dla PH do spraw sieci międzynarodowych? Jaka podstawa netto, jaki system premiowy, czy plany realne, dodatkowe benefity dla ph?.

Rumcajs

Chodzi o to że 80% firm obiecuje gruszki na wierzbie a później się okazuje że pieniądze o których była mowa na rozmowie są nierealne. Szczerze to ostatnio na trzy takie firmy nadziałem więc dziękuję bardzo... nie mam zamiaru co 2-3 miesiące zmieniać bo u mnie krótka piłka - stan faktyczny nie zgadza się z przedstawianym na początku to do widzenia, jest wystarczająco dużo ofert pracy dla PH więc szkoda tracić swój czas na firemki. Podstawa też jest dla mnie istotna - praca PH jest narażona na ryzyko wypadku samochodowego (odpukać na razie 0). Lecz gdyby mnie kiedyś jakiś pech dopadł i przez 2 miesiące będę musiał siedzieć w domu z kołnierzem ortopedycznym to chciałbym dostawać jakieś godziwe pieniądze z L4 za które mógłbym chociaż czynsz zapłacić i się wyżywić a nie jałmużną z minimalnej krajowej. Ludzie szanujmy się bo czasy gdzie pracodawcy mogli nas robić w balona i wykorzystywać już minęły - emigracja, niż demograficzny jednak zrobiły swoje. Wiadomo że każdy mierzy swoją miarą ale jak ktoś jest ogarnięty i ma chociaż trochę doświadczenia jako przedstawiciel to nie powinien pracować za mniej niż 3000.

Olek

Czy ktos tez dostal zaproszenie na rozmowe w katowicach na ph ds. Sieci.?

@@@@
@Olek

witaj olek czy byleś na rozmowie w Katowicach ,jak to wyglądało, jakieś szczegóły dot zarobków i warunków?

kuzyn janosika

@haw a jaka ma podstawe ?

Po punktualnym przybyciu do siedziby biura pan prezes poprosił o zaczekanie minutki. Po 15 minutach siedzenia, podczas gdy pan prezes odbywał rozmowy w pokoju obok postanowiłam wyjść ponieważ szanuję swój czas. Na odchodne usłyszałam kilka niemiłych słów. Także nie polecam tracić czasu.

Czy skoro rekrutacja odbywa się w Warszawie, a produkcja i pewnie laboratorium mieści się w Iławie, w ogłoszeniu nie powinna znaleźć się taka informacja?

Leszno
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Janosik

@anter Rumcajs chce 3k na reke z samochodem do użytku prywatnego lub 3,5 k bez możliwosci użytkowania samochodu do celow prywatnych ;p

Rumcajs

Witam. Zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko PH ds. sieci międzynarodowych. Czy mógłby mi ktoś zdradzić jak się pracuje w tej firmie? Atmosfera, czy czas pracy jest mocno korpo czy jednak liczy się efektywności, jakie samochody i czy do użytku własnego, no i przede wszystkim jakie wynagrodzenie? Dodam tylko że sobiście nie interesuje mnie praca w której miesiecznie zarabia się conajmniej 3k netto rękę, przy założeniu że pracodawca zezwala na prywatne użytkowanie samochodu - jak nie to 3,5k - jak się to ma do Urody Polskiej ???

odp
@Rumcajs

3 tysięcy nie dostaniesz :) Podstawa to 1460 czy jakos tak na ręke w okresie próbnym :) Premia jest jakiś system premiowy o którym usłyszysz na rekrutacji :) Auto Skoda fabia jak dla nowego pewnie bez klimy :)

moniaa

Hey, na czym dokladnie polega praca przedstawiciela handlowego ds sieci? czy chodzi tylko o rozwozenie i zamowienia towarow do poszczegolnych sieci czy trzeba jezdzic z oferta i pozyskiwac klientow?

tak se
@moniaa

Praca polega na -Dostawianiu testerów -Robieniu zdjęć ekspozycji -Klikaniu w emigo -- Pozycji produktu za każdym razem -- Ceny raz w miesiącu --Czy jest tester czy nie za każdym razem --Ilości produktu (inwentaryzacja )za każdym razem --Klikaniu swoje pozycji czyli wysyłaniu lokalizacji gps na telefonie -- stan licznika w samochodzie Proszeniu Kierowników o dodatkowa ekspozycje bez budżetu itd itp :D

anty

Widać ,że firmie jest duża rotacja pracowników

anty anty
@anty

Do Anty: jeśli nie masz informacji lub nie umiesz czytać ze zrozumieniem to nie pisz głupot. a jeśli ktoś nie pisze debilizmów lub nie wylewa syfów to nie znaczy, że jest podstawiony. nie wszyscy to trolle

Czarna

Dziękuje za skopiowanie ogłoszenia :)

Czarna

Czym się u nich dokładnie zajmuje Koordynator Sprzedaży?? Ogłoszenie napisane bardzo ogólnikowo...

zdegustowany

AUTOPROMOCJA PEŁNĄ GĘBĄ...żenada

Sandra

Nie wiem jak teraz ale tez mówiono na rozmowie ,że duza częścią składowa zarobków jest premia Rzeczywistośc jest bolesna Premii praktycznie nie bylo :D Wiec życze powodzenia

Abe

Dałam ocenę na 2, bo i tak przestali tak wyzyskiwać ludzi. Do końca 2015 roku stawka na tej wysepce handlowej to było śmieszne 5zł/h. Dodam tylko, że święta, nie święta, praktycznie wszystkie dni w roku pracujące.

obca
@Abe

To mówisz,że gdzie ta wyspa była? Z tego, co się orientuję, to wyspy są w centrach handlowych, a centra handlowe w święta są ustawowo nieczynne, więc może jesteś innego wyznania i Twoje święta wypadają w inne dni w kalendarzu? :)

ktos
@obca

Byłem na mniej wiecej podobnym stanowisku. Dostaniesz auto - jak prezes ma gest to skodę jak bedzie mial focha to chevroleta golaska:) Dużo jeżdżenia, mało wpływu na cokolwiek a wymagania ogromne. Rządzi prezes i jego dupowłas Ł.W. - uwaga na tego pana... Prezes nie szanuje nikogo - każdy dla niego to potencjalny złodziej i oszust. Do każdego zwraca się bezosobowo. Regionalny koordynuje pracę PH, którzy mają jeszcze gorzej... Chcesz przejść szkołę życia - to próbuj. Jedyny plus tej firmy - pozwiedzasz Polskę, jeśli to lubisz:)

d
@obca

Niektóre centra handlowe takie jak M1 chociażby w święta takie jak Wigilia i Sylwester są otwarte i w tym wypadku również było :)

kuzyn Hanki
@d

Wigilia i Sylwester dla większości Polaków to są dni pracujące.

Abe

Pracowałam dla nich na wyspie handlowej i.. dramat! Szukają osób uczących się, nie umożliwiając przy tym nauki. Pani kierownik obiecywała 2 weekendy pracujące, 2 wolne, tymczasem pracujące były wszystkie i nagle nikogo nie obchodziło to, że się uczysz. Do tego doszedł wyzysk 8.26pln/h gdzie na sąsiednich wyspach uczniowie dostawali minimum 10pln na rękę. A premia od obrotu o której tyle było gadane? chore kwoty utargu nie do zrealizowania, co najwyżej może przed świętami. Wtedy jednorazowo dało radę go zrealizować i dostałyśmy po 250 pln.. za 90 czy 100%! Za standardowe zrealizowanie 60% (o ile się uda, czasami jest jeden klient dziennie, czasem nie ma wcale), to raptem 50 pln, bo podają tylko kwoty brutto. Z maksymalnych 500pln za 100% utargu dostaje się nieco ponad 200. Nie wspominając o umowie ZLECENIE na pół roku. Najgorszej kategorii śmieciówka, co jest w zasadzie niezgodne z prawem, bo pracuje się w stałych godzinach na terenie centrum handlowego na pełen etat. Praca prosta, ale z racji tragicznie nie prouczniowskich warunków i zwyczajnego wyzysku nie polecam, nie polecam i jeszcze raz nie polecam. Chyba, że jest się w finansowym dołku, wtedy co najwyżej na miesiąc.

michelin

A nie wiesz jakich zarobków jako specjalista ds eksportu mozna sie spodziewać i czy jest to praca na miejscu czy w terenie?

michelin

Hej A nie wiecie czy tam jest jakaś dobra praca na miejscu? Bo podobno niezłe laski tam pracują:) kolega tam był i mi mówił że oh i ah :)

Leszek

Wykształcenie wyższe ??Jako przedstawiciel ds sieci wystarczy zawodowo wykładać towar będziesz bo kasy niema na merchendaiserow

obeznany

Nie wierzysz to się tam zatrudnij. Proste! Mam tylko nadzieję, że będziesz miał tyle odwagi aby potem napisac swoje wrażenia ... Nie kłamie - pracowałem tam i wiem jak tam jest. Tak dostaniesz auto - ale prezes skąpi na naprawy na przykład:) Osobiście widziałem przypadek gdy do serwisu dzwonił koleś od floty i pytał się czy można wymienić tylko jeden klocek hamulcowy. A takich kwiatków znam więcej... Ale śmiało - uderzaj do nich i walcz o swoje! Żal mi ludzi, ktorzy myślą, że są najmądrzejsi... a nie słuchają innych którzy to już przeszli.

Byly
@obeznany

masz racje tez nie wierzyłem myslalem pisza ludzie którzy nie umieją sobie poradzic .... Przyjechalem do firmy i szok Hotelu niema tylko jakies smieszne mieszkanie o diecie zapomnij o zwrocie za dojazd do firmy zapomnij o telefonie zebys mógł dzwonić zapomnij limit 5 zloty miesiecznie :d Wszyscy wystraszeni ;) Ciesze sie ,ze juz tam nie pracuje i tak mialem wyrąbane na ta firme jak zobaczylem jaki to syf Wszystkim pracujacym i zamierzajacym tam pracowac zycze wysokich premi moze uda sie zarobic te 2 tysiace i zeby auta sie nie psuły :D bo nawet warsztaty NAPRAW sie smieja ze ta firma niema kasy na naprawy :D

Byly

Nie masz premii ponieważ z sieci Auchan przychodzi zamówienie ogolne Z sieci C4 tez są zamówienia centralne :) Jedynie za listing ,a tu tez znajda zawsze powód żeby nie wypłacić Ci kasy

obeznany

Przecież w tej firmie nie ma prowizji a premie sprzedażowe or realizacji targetow. Sporo tu tekstów sponsorowanych...kompletnie zaciemniających obraz tej firmy...

HEHEH cbyba nie wierzysz w to co piszesz :D

pozytywny

produkty dobrej jakosci ??? Chyba jestes spoza branży !!! średniej jakosci produkty nop wymiana kremu do zmarszczek bo sie wylewał itd Zreszta firma niema na nic kasy :D Pozdro dla KAM od sieci auchan ktory mowi ze merch , przedstaiciel moze co innego wykładac :D

Zostaw merytoryczną opinię o BI-ES - Iława

• Jak się pracuje w BI-ES?

Zobacz opinie na temat firmy BI-ES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BI-ES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BI-ES?

Kandydaci do pracy w BI-ES napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BI-ES