Opinie o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Concordiasalus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Concordiasalus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Ostatnie miesiące tutaj to same zapytania o dany turnus. Więc interes się w ośrodku kręci. Ja chciałam zapytać o samą prace, dużo turnusów to dużo pracy, pracodawca jest bardzo wymagajacy ?

Witam, Mam termin wyjazdu do Osieczka na 5.10.2022r. jestem z okolic Oświęcimia, ale mogę dojechać na śląsk lub okolice Krakowa itp, jeżeli ktoś ma wolne miejsce mogłabym się zabrać , proszę o kontakt 793 397 308. Pozdrawiam Katarzyna

ASIA
@Kasia

Hej. Też jadę do Osieczka 5.10 i jestem z okolic Imielina i jadę autem bo dojazd tragiczny

@ASIA

Chyba że mogę się z tobą zabrać. Pozdrawiam

ASIA
@Michi

Witam Mam wolne miejsce . Jedzie jeszcze Kasia z Chełmka na ten sam turnus Mój tel. 666-847-411 .Pozdrawiam

@ASIA

Witam niestety próbowałem się do Ciebie dodzwonić ale nie ma takiego numeru. Może jakiś błąd się wkradł..To jest mój numer 506 706 094

@Michi

Pozdrawiam i czekam na info.

Dave

Witam, Do zobaczenia 05.10.2022 ruszam z śląska :) Pozdrawiam.

Alicja
@Dave

Witam, Mam pytanie czym tam się dostać bo nic nie znalazłam a auta nie posiadam. Też jadę 5 .10. o ile znajdę połączenie ???????? Pozdrawiam

Jolka
@Alicja

Witam. Również główkuję jak się tam dostać 5.10. z woj.kuj-pom. Pozdrawiam

Dave
@Alicja

Najłatwiej samochodem, wiem drogo ale innego wyjścia nie ma. pozdrawiam

Ja też że śląska 5.10 chętnie się zabiorę.Pozdrawiam

Jacek

Mogę Cie zabrać z Czestochowy

@Jacek

Ok.jak masz Facebooka to napisz Lidia Zaczyńska .Pozdrawiam

Betiii
@Lidia

Hej z kad dokładnie jesteś

Betiii
@Lidia

Hej Lidia czy ty masz już transport

@Betiii

Nie jeszcze nie mam????

@Dave

Cześć Dave jedziesz może autem do tego Osieczka 05. 10.2022?? Jesli tak to byłaby taka możliwość żeby z Tobą się zabrać?

@Jolka

Witaj a dokładnie skąd jedziesz ??

Alicja
@Dave

Jadę z Gliwic a pan? Autem czy pociągiem i dalej z nieszczęsnymi przesiadkami ? z chęcią bym się zabrała . Dołożę się do paliwa oczywiście

@Jacek

Czy ma Pani może wolne miejsce proszę o kontakt nr 793397308

Wiesiek

Witam jadę na turnus od 24.11.2022 samochodem z Katowic - mogę zabrać jedną osobę telefon 609447870 Pozdrawiam Wiesiek

Aplikowałeś do firmy Concordiasalus Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Maciek

Czy ktoś jedzie z Łodzi na turnus od 30.10?

Jadę autem z okolic Olsztyna 10.09 chętnie kogoś zabiorę

@Beata

Zamieść również na BlaBlaCar.pl, pozdrawiam.

@Beata

Cześć,kolega jest z Twoich stron, chętnie zabierze się w drogę powrotną. Pokój 213, telefon ten sam. Dziękuję.

Emilia

Do wszystkich, którzy mają turnus od 24.11.2022 = utworzyłam na fb grupę - tak żeby w jednym miejscu poznać się, wymienić informacji, może umówić na wspólną podróż. Serdecznie zapraszam, www.facebook.com/groups/855608455363887/

Syla

Witam wszystkich w terminie 10 wrzesnia czy juz jrstescie przygotowani pozytywnie na wyjazd hi hi hi bo ja tak nie moge sie doczekac az was wszystkich poznam pozdrawiam

@Syla

Oczywiście, pozytywne nastawienie to połowa sukcesu, druga to fajnie ludzie ale wierzę że będą tam tacy. Pozdrawiam

@Syla

Witam również, myślę,a raczej jest pewna,że grupa będzie fantastyczna.Spotykamy się 10 września.Pozdrawiam bardzo serdecznie.

@Beata

Cześć myślę że cały turnus będzie ok????????????pozdrawiam.

@Mariola

Ja nie widzę innej mozliwosci????????????????

@Beata

Cześć. Jak przygotowania do wyjazdu?

Etap prasowania.

Etap pakowania????????????

@Mariola

Cześć. Pomału się pakuje i jestem przerażona ilością rzeczy które muszę wziac????????????

@Syla

Cześć Jesteś niesamowita Do zobaczenia ????

@Syla

Nie podniecajcie się bo nie ma czym !personel jest przemiły ale ośrodek jako ośrodek to jest jedna wielka porażka radze wziasc ze sobą rower

@Iwona

Witaj nie jade pierwszy raz i wiem jak to wyglada kijki spakowane laptop spakowany dziewczyny wspaniale wiec mi nic wiecej nie trzeba pozdrawiam

@Syla

Hahaha ,obys szybko zdania nie zmieniła ,turnus turnusowa nue równy tak jak osrodek ośrodkowi widząc pogodę dziekuje ze ja właśnie tam nie jestem ????????

Mariola

Hej czy ktoś już w podróży? Ja będę w Wawie Zachodniej ok 4.

Witam. Jadę na turnus 10 września własnym transportem, zo Lublina mam wolne miejsce w samochodzie ,mogę kogoś zabrac

Beata

Dziękuję bardzo za pomoc ale ja już mam transport

Lubelak
@Beata

Proszę bardzo. Może mnie zabierzecie z Międzyrzeca? Żartuję,nie po drodze.

@Lubelak

Jak przyjedziesz o 6 rano do Lublina to Cie zabierzemy hihihi

@Lubelak

Jadę z Łukowa autem ????

Lubelak
@Ewa

Cześć, jadę z Międzyrzeca,tylko że 10-10.30 wyjadę. Mogę Cię zabrać. tel.883 702 145 Pozdrawiam

Iwona

Dojazd do ośrodka to jedna wielka porażka droga jak dla dziecięcych samochodów ,osrodek zadna rewelacja nawet prania nie ma w czym zrobić !parking płatny 300zl nue strzeżony ,telewizor wypożyczenie 150,przedłużacz 30,zł,lampka 40zl -????????????????Zero rozrywki ,sady opryskiwane są i przez to bawet ptaków nie ma żadnych ,wcale nie jest powietrze zdrowe ,bez książki zanudzić mozba sue na smierć ,zabiegi nic nadzwyczajnego ALE LUDZIE TAM PRACUJĄCY SĄ SUPER!!!mloda bardzo sympatyczna grupa młodych ludzi !!!wogole ludzie tam pracujący naprawdę są super tylko osrodek jako osrodek to jedno wielkie nieporozumienie ,w obrębie 3km nie ma nic tylko sady ,ja nie mogłam nigdzie chodzić bo mam problem z poruszaniem się wiec byłam uziemiona odcięta od świata bo bawet PLUS NIE MA TAM ZASIegu ,reszta sieci ma ,zasięg ,

Edyta

Jade 10 września na turnus ,jestem z okolic Krakowa,ktoś będzie moze z mich okolic?

@Edyta

Tam same dziewczyny będą? Bo z facetów ,jak na razie,tylko ja...

Ja jade z twoich okolic tez 10 wrzesnia pozdrawiam

@Syla

To do zobaczenia, pozdrawiam:)

Justyna
@Edyta

Wysłałam zaproszenie,być może do innej Edyty:(

1967oliwka@wp.pl
@Edyta

Witaj Edyta jadę na turnus od 10 Września na 24 dni jestem z okolic Zawiercia to mój numer telefonu 690-850-277 jak chcesz to możemy porozmawiać telefonicznie albo popisać SMS-Y w wolnej chwili , pozdrawiam Sławek

1967oliwka@wp.pl
@1967oliwka@wp.pl

Jadę swoim samochodem do Osieczka od 10 Września jak ktoś chętny z okolic Zawiercia w obrębie do 100 km to mogę zabrać 690 - 850 - 277 pozdrawiam Sławek

Witaj,to blisko moich rejonów, jestem na fb Edyta Lenik,

MAgata
@1967oliwka@wp.pl

Witam, mogę się zabrać ? jestem z Myszkowa. Proszę o odpowiedz . Pozdrawiam Mariola

@Edyta

Witam jadę z Trzebini koło Krakowa również na turnus 10 09 serdecznie pozdrawiam

@Piotr

To do zobaczenia:)

YamAgata
@MAgata

Hej! Pisze Agata ,jedzie ktoś do Osieczka od 16.08 ???

Hania
@YamAgata

Witam ! Tak, jadę również 16.08.22 z wojewodztwa pomorskiego.

@Hania

Witam ja również 16.08.22 z Kujaw.Do zobaczenia nie bawem.

Jola
@YamAgata

Ja też mam turnus od 16.08. :) Do zobaczenia!

Krzysztof

Gosia

Hej, też zaczynam 16.08, do zobaczenia

Nikola
@Gosia

Czy ktoś może jedzie z okolic Zamoscia 16 .08 ? pozdrawiam.

Beti
@Hania

Hania czy ty jedziesz z woznik

@1967oliwka@wp.pl

Jestem z Czestochowy i szukam kogoś,kto jedzie 10 września do Osieczka.Do tej pory nikt się nie zgłosił z tych rejonów.Bardzo chętnie skorzystam z podwiezienia mnie.Oczywiscie płacę za przejazd.Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

@Barbara

Cześć. Czy masz już się z kimś zabrać?

@Mariola

Tak , jadę z panem Sławkiem.

@Barbara

Ok do zobaczenia.

ANDRZEJ

WITAM WSZYSTKICH TURNUS 10, 09, 2022 GLIWICE CZY KTOŚ MA JUŻ TRANSPORT Z GLIWIC LUB OKOLIC . CHYBA BĘDĘ JECHAĆ WŁASNYM AUTEM Z GLIWIC CENTRUM. - bo nic ciekawego nie znalazłem pociąg i przesiadki .dzięki. 280 km. JAK COŚ TO dzwonić 604854799 . może ktoś chętny pozdrawiam.

@ANDRZEJ

Trudy przesiadek czy deklaracja Syla podziałała? Też będę,ale do młodych nie należę. Pozdrawiam.

Kamil

Witam jadę 10.09 czy jest ktoś z okolic Kłodzka lub Wrocławia?

Grażyna

I jeszcze ta tablica... :) Czy ktoś jedzie 10.09 ze Śląska do Osieczna autem i ma wolne miejsca? Będę wdzięczna za kontakt! 669 674 000

@Grażyna

Cześć. Można wiedzieć,z jakiej miejscowości?

Aga

Hej. Może jednak ktoś jedzie z okolic Łodzi 10 09 do Osieczka? ????

Izabela
@Aga

Ja jadę z Ostrowa mogę zgarnąć

Aga

Hej. Jedziesz sama czy z kierowcą? W jakich godzinach tak mniej więcej będziesz jechała? Jak się z Tobą skontaktować?

Izabela

Aga czy masz się czym dostać już

Gertruda
@Izabela

Na chwilę obecną to jeszcze nie próbuje pomału ogarniać

Gertruda
@Izabela

Przepraszam pomyłka

@Aga

Jeśli jest jeszcze Pani zainteresowana to może się Pani ze mną zabrać 10.09.2022, jadę swoim samochodem z Pabianic

@Emka

Hej. Napisałam maila

Syla

Ci co jada 10 wrzesnia napewno sie nudzic nie beda naprawde jada sami pozytywni ludzie przynajmniej kobiety mamy grupe poznalysmy sie troche i wiem ze bedzie super nawet na tym zadupiu pozfrawiam wszystkich

@Syla

No nudzić to się na pewno nie będziemy. Będziemy pląsać wśród sadów ????

@Aga

Super, mogę się dopisać do tego zespołu ludowego?

@Podlasiak

Do pląsania czy zbierania jabłek????????

@Aga

I do tańca i do....jabłek ; )))

@Edyta

Jabłek tych przetworzonych jak szarlotka w płynie????

@Aga

Mamy 24 dni to coś wyciśniemy hihi ;))

@Aga

Jabłka będziemy zrywać zdalnie, bo w tym czasie będziemy ,,rehabilitować się"...

@Edyta

Będzie jeszcze ciepło-może nam ta pulpa zbimbrować.I co wtedy zrobimy?

@Aga

Aga tak jak Edyta, Lajkonik? Ja jestem Podlasiak.

@Podlasiak

No to jeszcze zarobimy na tym siczku)))

Jan
@Syla

Ja też jadę w tym terminie

@Jan

Witam,a skąd jedziesz? Ja z lubelskiego.

Aneta
@Syla

A skąd masz wiedzę że jadą sami pozytywni ludzie? To jakaś zgrana grupa która zawsze razem jeździ czy co?

@Aneta

Ja jestem pozytywna osoba i poznalam juz kilka osob ktore sa tez pozytywne i jada w tym terminie mozna tak powiedziec ze grupke juz mamy

@Aneta

Ja potwierdzam to co pisze Syla, rzeczywiście kilka pozytywnych osób już jest, mam nadzieję że będzie wiecej. Rozumie że Ty też jedziesz w tym terminie. A skąd jesteś?

@Syla

Skąd jedziesz? bo ja z okolic Tar_-góry

@Narola

Hej ja oswiecim a tance sa 3 razy w tyg a reszte dni to sami sobie cos zorganizujemu hihihi

Do zobaczenia 10 września

Cześć. Ja tez mam ten termin. Coraz więcej nas się zgłasza. Fajnie. Pozdrawiam

@Beata

Część. Z jakich okolic jesteś?

@Narola

Cześć. Ja jestem z Lublina. Może popiszemy przez messengera bo tutaj ciężko jakoś kontakt złapać. ?Beata Majczak

@Beata

Cześć .Nie mam messengera . .

@Narola

To jeżeli chcesz się poznać jeszcze przed turnusem to może rozmowa albo sms przez telefon?. Mój nr 782661019

@Syla

Ja też jadę 10.09.2022, gdzie macie tą grupę? Na messenger? Chętnie dołączę ☺️ Proszę o kontakt przez e-mail milka1bartoszek@gmail.com

Emka

Witam, jadę na turnus 10.09.2022 mogę kogoś zabrać z Pabianic lub Łodzi. Proszę o kontakt przez e-mail milka1bartoszek@gmail.com Pozdrawiam

Ryszard

T-mobile taki jak miałem bardzo dobry.Podobno inni narzekali na Plusa

Viki
@Ryszard

Dzięki za odpowiedź. Choć to dobre że kontakt ze światem będzie;)

Mirek

Najlepszy jest play

ANDRZEJ

WITAM TURNUS 10,09,2022 GLIWICE CZY KTOŚ MA JUŻ TRANSPORT Z GLIWIC LUB OKOLIC . ZASTANAWIAM SIĘ CZY NIE JECHAĆ WŁASNYM AUTEM PISAĆ e - mail andrzejs01@o2.pl albo dzwonić 604854799 .

Zostaw merytoryczną opinię o Concordiasalus Sp. z o.o. - Osieczek

• Jak się pracuje w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concordiasalus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 43 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Concordiasalus Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 453 ocen.

Concordiasalus Sp. z o.o.