Bamet

1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Bamet

Waluś

No i koniec bamet kierownicy z McDonalda nic nie potrafią robić my nie będziemy na nich (usunięte przez administratora)

Maciek

To prawda ze dostaje się wyplate do ręki?

Oo
@Maciek

Tak. Część na konto jeśli chcesz a reszta do reki.

gajowy
@Maciek

to zależy ale nadgodziny napewno koperta

Czy Bamet zapewnia kartę multisportu?

gajowy
@Pytanie

wczasy w siodle

apollodor
Kandydat

W jakim systemie pracują operatorzy CNC? Dwu- trzy zmianowym? Praca w soboty jest obowiązkowa?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bamet na stanowisko Automatyk - Elektronik - Elektryk bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Cnc
Kandydat

Na jakie zarobki może liczyć nowy doświadczony operator CNC ?

Maciek

Dlaczego na umowie jest najniższa krajowa ,a resztę dostaje się do ręki ?

Maciek 2
@Maciek

Bo tak sie (usunięte przez administratora) system.

Marysia

Tu się dzieją jaja zła organizacja kolega mi opowiadał że tylko wybrani jeżdżą na delegacje. Bo jo na trosecke węgla kupię se. A podobno kradnie wszystko co znajdzie.

xoxo

Nieterminowe wypłaty, oszukiwanie systemu - najniższa krajowa na papierze, a reszta do ręki. Nie wiem kto w XXI wieku jeszcze lubi takie kombinatorstwo. Jeden duży pan działu obróbki, lekki mówiąc niezrównoważony... Oj dzieje się dzieje.

@xoxo

To dosyć poważny zarzut, który powinien mieć rzeczywiste podstawy. Forum nie jest miejscem od rozstrzygania tego typu spraw. Czy możesz wymienić jakieś plusy pracy w Bamet?

Iwo

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje może kogoś do pracy?

Wyplata po raz kolejny nie w terminie. To juz jest kpina z pracownikow. Nie dosc ze ubezpieczenie od najbizszej krajowej, reszta pod stołem a i tak nie w terminie.

Gutek
@Pracownik

Hahaha???? ale sciema... dziwne ze jak rozmawiamy miedzy soba to kazdy mowi ze ok. Moze kilka osob cos tam jojczylo. Ale w porzednich firmach tez tacy byli...

Gorol

Teraz wszystko się popiepszyło są kontrolę. Kamery. Paru panów goni kontroluje nie można kawy wypić śniadania zjeść jak normalny człowiek ca będzie zawijać manele.

Obcy666

Witam, ktoś coś wie na temat pracy jaki Elektryk Automatyk w Bamecie ? Na jakie wynagrodzenie można liczyć spełniając ich wymagania ?

Jajakobyły

Robiłem kiedyś tam a nadal kolega jest u nich i mówi ze od pewnego czasu sporo się zmieniło maja zajeb..ste zlecenia i kasa poszła na stół

@Jajakobyły

A wiesz może, co dokładnie się zmieniło? Mógłbyś porównać w wątku sytuację z przeszłości i aktualną? Rozumiem, że obecne projekty są ciekawsze, a także podniesiono wynagrodzenie? Czy z czystym sumieniem poleciłbyś tego pracodawcę?

Maja

Minęło już sporo czasu od ostatnich wpisów. Na stronie internetowej firmy nie pojawiają się niestety aktualności na temat jej działań, czy ktoś z Was mógłby się podzielić nowymi informacjami? Bamet współpracuje z Polską Akademią Nauk we Wrocławiu, a także Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Może pracodawca organizuje jakieś staże dla studentów lub też bierze udział w targach pracy? @asd, kwestię wynagrodzenia najlepiej omówić podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Doświadczeni pracownicy na pewno zarabiają więcej, wiele też może zależeć od negocjacji z pracodawcą.

asd

Ile zarobi operator CNC na start?

Maja

@Wojtek jesteś zainteresowany pracą w Bamet? Szukasz zatrudnienia bardziej w działach produkcyjnych czy może sprawdziłbyś się w pracy biurowej? Polecam zajrzeć na: http://bamet.pl/pl/praca/ a także śledzić zakładkę praca na: https://www.gowork.pl/bamet,836466/praca

Wojtek

Zastanawiające jest to wasze milczenie. Czy warto aplikować?

A jak obecnie wygląda praca i warunki pracy w Bamet? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Maja

Pracujesz w Bamet? Chętnie usłyszymy jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity można liczyć?

olo

walczyc jest czasem o co, ale musisz trafić na "dobry dzień" i mieć co soba reprezentować. W sumie jak w kazdej firmie. Jak nie masz doświadczenia to nie licz na dużo. Myslalem ze cos siezmieniło osatnio ale dostaje dalej info ze jest po staremu. Albo inaczej - ci co robili maja dalej tak samo

Zostaw merytoryczną opinię o Bamet - Wielka Wieś

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Bamet?

Zobacz opinie na temat firmy Bamet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bamet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Bamet?

Liczba opinii klientów firmy Bamet, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!