Opinie o Bamet w Wielka Wieś

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bamet. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bamet o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bamet w Wielka Wieś

Milena

Jaki jest powód tak długiej ciszy na forum? Jest aż tak dobrze, że nie chce się pisać?

@Milena

Nie można sie głośno wypowiadać młoda szefowa pani K. Się potem złości.

Maja
@2321678

Forum GoWork.pl to odpowiednie miejsce, aby wyrazić swoją opinię na temat pracodawcy. Dlatego jeżeli chcesz napisać coś więcej na temat aktualnych warunków zatrudnienia w firmie Bamet to zachęcam Cię do tego. Wcześniej na forum ktoś wspominał, że firma ma problemy z wypłatą wynagrodzeń w terminie - czy to prawda? Często się to zdarza?

@Milena

Proszę wpisać imię i nazwisko pani K inaczej nikt nic nie napisze. Ha ha ha.

Łukasz
@1313

Na forum obowiązuje anonimowość, a podawanie nazwisk innych osób nie jest wskazane ze względu na ochronę danych osobowych. Czy możesz przybliżyć warunki zatrudnienia i wynagrodzenia? Szczególnie interesuje mnie rodzaj benefitów oferowanych przez pracodawcę, więc liczę, że o tym napiszesz.

Romek
@Maja

Wypłata jest zawsze na czas. Można się dogadać oprócz tego na różne dodatki, ekstra ubezpieczenie albo Multi Sport. Jak jesteś fair oni są fair. Tak jak wszędzie. Idziesz do pracy żeby popracować . Firma idzie do przodu i to jest super. Można się dużo nauczyć.

Ktoś

W tym zakładzie nie ma miejsca dla pozorujących pracę. Jeżeli ktoś jest fachowcem lub chce się nauczyć czegoś konkretnego to warto poświęcić swój czas.

KAjman

No to się zatrudniłem, wyplata jest spoko i wszystko na umowie. Oby tak dalej

Moderatorzy a opinie

Ja myślicie z czego utrzymuje się serwis Go Work? Czytelnicy nie są zainteresowani płaceniem za czytanie opinii. Kasę można wyciągnąć jedynie od właścicieli firm. Ja sprawić żeby firma zapłaciła portalowi? Wystarczy że moderator podkręci atmosferę i wystawi kilka negatywnych opinii. W firmie zawsze znajdą się osoby niezadowolone które podchwycą temat. W efekcie punktacja spada. I to jest ten moment kiedy Go Work może firmie przedstawić propozycję płatnej edycji wszystkich wpisów. Firma traci kasę, opinie niezadowolonych pracowników są i tak usuwane. Jednym wygranym jest Go Work. Gratuluję pomysłu na model biznesowy

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Bamet? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Smutny

Dobrzy ludzie uciekają z tej firmy , coś jest nie tak ????

Czy pracodawca Bamet organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jasiek

Nie ma szkoleń, zapomnij w tej firmie

@Jasiek

Hej @Jasiek, jesteś aktualnie zatrudniony w Bamecie? Powiedz, jak firma podchodzi do tego, gdy ktoś chciałby "wybrać" cały urlop na raz?

cała prawda

nie wierzcie opiniom na tym portalu. człowiek się wypowiada i pisze jak jest na prawdę, a że to nie podoba sie pracodawcy to płaci $$ i moderator usuwa komentarze lub wycina w wygodny dla siebie sposób. Przy czym zmienai sens wypowiedzi. A w bamecie zawsze kase dają pod stołem, wiec to ma być porządna firma??

ja wiem
@cała prawda

wiecej w kieszeniu zostac. Ja bym nie plakal. Po co sie dzielic z panstwem ? na 500 + lozyc innym ? czy na bakruta ZUSa ?

informator
@ja wiem

Szanowny Panie trafiłem tutaj przypadkiem ale chciałbym Cię wyprowadzić z czeluści niewiedzy w jakiej tkwisz. Tak więc, to że pracodawca płaci potocznie mówiąc pod stołem to tylko świadczy o nim i tylko o nim i o niewiedzy Twojej i pracowników, gdyż koszty związane z pracownikami itd. idą na mniejsze płacenie podatków przez pracodawcę, a skoro tego nie robi to po prostu kantuje najpierw swoich pracowników a później Państwo Polskie! i wrzuca lewe fakturki w koszty zamiast płacić uczciwie! Dla podsumowania zaznaczam iż różnica w ogólnym rozliczeniu dla pracodawcy to zaledwie kilka procent ogólnej kwoty Twojej wypłaty! (Dla firmy zatrudniającej około 25 osób i płacach średnich na poziomie 3,5-4,0 na rękę dla pracodawcy to będzie dodatkowo około 30 tys. miesięcznie więc gdzie to te miliony oszczędności?,a fakt oszczędza na Tobie nie na ZUS-ie Szanowny Panie!

kk
@informator

co za bzdury, żebyś dostał na rękę 3k to koszt całkowity pracodawcy to jakieś 6k więc dwukrotnie większy a nie kilka procent, polecam się doinformować przed wytykaniem komuś niewiedzy. Nie zmienia to faktu że pracodawca który stosuje praktyki typu na umowie najniższa krajowa a reszta do ręki to zwykły oszust i taką firmę omijałbym z daleka

Ola
@kk

Niestety tak jest płacą od najniższej. Reszta do koperty.

@Ola

Rozumiem Twoją frustrację @Ola, ale chciałabym Cię zapytać o inną kwestię: czy Bamet zatrudnia osoby świeżo po studiach, które nie mają jeszcze doświadczenia zawodowego?

Elżbieta

Hej, czy na rozmowie kwalifikacyjnej do Bametu możemy spodziewać się jakichś testów sprawdzających nasze umiejętności? Liczę na pomoc ze strony aktualnych pracowników firmy - pomoże to lepiej przygotować się kandydatom ubiegającym się o pracę w firmie.

Waluś

No i koniec bamet kierownicy z McDonalda nic nie potrafią robić my nie będziemy na nich (usunięte przez administratora)

Maciek

To prawda ze dostaje się wyplate do ręki?

Oo
@Maciek

Tak. Część na konto jeśli chcesz a reszta do reki.

gajowy
@Maciek

to zależy ale nadgodziny napewno koperta

Czy Bamet zapewnia kartę multisportu?

gajowy

wczasy w siodle

apollodor

W jakim systemie pracują operatorzy CNC? Dwu- trzy zmianowym? Praca w soboty jest obowiązkowa?

Cnc

Na jakie zarobki może liczyć nowy doświadczony operator CNC ?

Maciek

Dlaczego na umowie jest najniższa krajowa ,a resztę dostaje się do ręki ?

Maciek 2
@Maciek

Bo tak sie (usunięte przez administratora) system.

Marysia

Tu się dzieją jaja zła organizacja kolega mi opowiadał że tylko wybrani jeżdżą na delegacje. Bo jo na trosecke węgla kupię se. A podobno kradnie wszystko co znajdzie.

xoxo

Nieterminowe wypłaty, oszukiwanie systemu - najniższa krajowa na papierze, a reszta do ręki. Nie wiem kto w XXI wieku jeszcze lubi takie kombinatorstwo. Jeden duży pan działu obróbki, lekki mówiąc niezrównoważony... Oj dzieje się dzieje.

Maja
@xoxo

To dosyć poważny zarzut, który powinien mieć rzeczywiste podstawy. Forum nie jest miejscem od rozstrzygania tego typu spraw. Czy możesz wymienić jakieś plusy pracy w Bamet?

Iwo

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje może kogoś do pracy?

Wyplata po raz kolejny nie w terminie. To juz jest kpina z pracownikow. Nie dosc ze ubezpieczenie od najbizszej krajowej, reszta pod stołem a i tak nie w terminie.

Gutek

Hahaha???? ale sciema... dziwne ze jak rozmawiamy miedzy soba to kazdy mowi ze ok. Moze kilka osob cos tam jojczylo. Ale w porzednich firmach tez tacy byli...

Gorol

Teraz wszystko się popiepszyło są kontrolę. Kamery. Paru panów goni kontroluje nie można kawy wypić śniadania zjeść jak normalny człowiek ca będzie zawijać manele.

Obcy666

Witam, ktoś coś wie na temat pracy jaki Elektryk Automatyk w Bamecie ? Na jakie wynagrodzenie można liczyć spełniając ich wymagania ?

Zostaw merytoryczną opinię o Bamet - Wielka Wieś

• Jak się pracuje w Bamet?

Zobacz opinie na temat firmy Bamet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bamet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bamet