Bamet

1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Bamet

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Na jakie wsparcie w Bamet mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda ścieżka awansu w Bamet?

Pomocny
Pracownik
@Pytanie

Nie ma ścieżki awansu w tej firmie, przychodzisz na dane stanowisko i robisz na nim aż się nie zwolnisz. Jedyna możliwość ,to tylko jeśli jesteś znajomym dyrektora, to od razu jesteś kierownikiem.

Elżbieta
@Pomocny

Hej @Pomocny, dzięki za informacje. A co sądzisz o wypłatach oferowanych w Bamecie, czy można liczyć na jakieś comiesięczne dodatki do pensji - może płatne nadgodziny?

Romek
Pracownik
@Pomocny

Ewentualnie możesz awansować jak pracujesz, a nie opierdzielasz się albo wychodzisz co chwile zapalić. Zazwyczaj nie wytrzymują ciśnienia ci, co maja najwiecej do powiedzenia, a niewiele do zrobienia.

121212 Nowy wpis
Pracownik
@Pomocny

Święta prawda

niedźwiedzpolarny Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Kompletne bzdury. Znaczy, że każdy może dodać opinię to prawda. Ale kto ma równo pod sufitem to inna kwestia.... Każdy z nas jest inny więc sugerowanie się opiniami zwłaszcza na takim portalu jest dla tych co mają nie równo :) Ja pracuję od roku i jestem zadowolony. Może nie każdy się na wszystkim zna, ale gdzie jest inaczej??? Cała wypłata jest na umowie. Raczej zawsze w terminie. Multisport + ubezpieczenie + opieka zdrowotna dla chętnych. Po co kłamiecie??

321209 Nowy wpis
Pracownik
@niedźwiedzpolarny

Po co ci Multi sport jak nie dożyjesz emerytury. Tej kturą nam płacą od najniższej krajowej.

Moderatorzy a opinie
Pracownik
 Pytanie

Ja myślicie z czego utrzymuje się serwis Go Work? Czytelnicy nie są zainteresowani płaceniem za czytanie opinii. Kasę można wyciągnąć jedynie od właścicieli firm. Ja sprawić żeby firma zapłaciła portalowi? Wystarczy że moderator podkręci atmosferę i wystawi kilka negatywnych opinii. W firmie zawsze znajdą się osoby niezadowolone które podchwycą temat. W efekcie punktacja spada. I to jest ten moment kiedy Go Work może firmie przedstawić propozycję płatnej edycji wszystkich wpisów. Firma traci kasę, opinie niezadowolonych pracowników są i tak usuwane. Jednym wygranym jest Go Work. Gratuluję pomysłu na model biznesowy

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bamet na stanowisko Automatyk - Elektronik - Elektryk bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Pytanie
 Pytanie

Czy zdarzają się nadgodziny w Bamet?

Pytanie
 Pytanie

Czy pracodawca Bamet organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jasiek
Pracownik
@Pytanie

Nie ma szkoleń, zapomnij w tej firmie

Elżbieta
@Jasiek

Hej @Jasiek, jesteś aktualnie zatrudniony w Bamecie? Powiedz, jak firma podchodzi do tego, gdy ktoś chciałby "wybrać" cały urlop na raz?

Pytanie
 Pytanie

Czy Bamet zapewnia kartę multisportu?

gajowy
Pracownik
@Pytanie

wczasy w siodle

apollodor
Kandydat
 Pytanie

W jakim systemie pracują operatorzy CNC? Dwu- trzy zmianowym? Praca w soboty jest obowiązkowa?

Cnc
Kandydat
 Pytanie

Na jakie zarobki może liczyć nowy doświadczony operator CNC ?

Zostaw merytoryczną opinię o Bamet - Wielka Wieś

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej