Bamet

Opinie o Bamet

Pracodawca

Aktualność
Szanowni Państwo,
Dziękujemy za zainteresowanie Naszym profilem i Nasza Firmą.

Cieszymy się, że wykorzystujecie nową platformę komunikacji. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

GoWork jest miejscem wymiany merytorycznych informacji, namawiamy zatem do wyrażania opinii pozbawionych osobistych złośliwości personalnych. Zależy nam, aby to forum służyło do komunikacji z osobami zainteresowanymi firmą i pozyskiwania wiarygodnych i rzetelnych informacji na temat pracodawcy. Akceptujemy konstruktywną krytykę, przypominamy jednak, że swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię itp. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora. Jednocześnie jako pracodawca nie zgadzamy się na obrażanie jakiegokolwiek z naszych pracowników, prosimy więc o formułowanie swoich wypowiedzi z poszanowaniem drugiej osoby.

Serdecznie zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu, przeglądania aktualnych ofert pracy i bycia tutaj z nami. Wierzymy, że otwarta, rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą atmosfery oraz rozwojem firmy. A na tym szczególnie nam zależy.
STAŻYSTA

Pierwszy raz na rozmowie spotkałem się z tak nie kumatym dyrektorem. Ja się go pytam o jedno a on zmienia temat i gada zupełnie o czymś innym. W ogóle nie potrafi odpowiedzieć na proste pytania. Próbuje udowodnić, że się na czymś zna a tak naprawdę nie ma racji. Skąd oni go wytrzasnęli? Jakiś pociotek czy coś w tym stylu?

sbx Nowy wpis
@STAŻYSTA

to firma raczej rodzinna więc takie pytania można odpowiedzieć sobie samemu znajomek znajomka ...

Franciszek Nowy wpis
@sbx

No ale czy to oznacza, że praktycznie nie da się do niej dostać? Przecież zawsze jakiś pracownik się przyda, prawda?

Sanczo

Witam na jakie zarobki można liczyć w firmie BAMET na stanowisku konstruktora dla osoby z 3-5 lat doświadczeniem. Czy jest to 3-4 tys czy 4-6 tys netto

Maja
@Sanczo

Kwestia zarobków jest z pewnością bardzo indywidualna i wiele zależy od umiejętności negocjacyjnych. Sądzę, że zaangażowane osoby mogą dostać premię bądź podwyżkę. Czy planujesz aplikować do tego pracodawcy? Może słyszałeś dobre opinie na temat firmy?

gajowy

za p.Darka to poniżej 3000

Edyta
@gajowy

Dobrze rozumiem, że konstruktor w Bamecie miał pod koniec 2020 roku płace poniżej 3000 miesięcznie? Czy ktoś z pracowników może mi to wiarygodnie potwierdzić? Pytam, bo na ich stronie jest właśnie rekrutacja, wymagają angielskiego B1 i znajomości Solid Works.

Smótny
@Sanczo

Zapytaj konstróktorów to cie wyśmieją ktoś dobrze napisał mądrzy. Ludzie uciekają.

sbx Nowy wpis
@Edyta

kraków duże miasto to i studenciaków do poprawek jest na pęczki stąd takie stawki ...

Pytanie Nowy wpis

Na jakie wsparcie w Bamet mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Pracodawca

Aktualność
Szanowni Państwo,
Dziękujemy za zainteresowanie Naszym profilem i Nasza Firmą.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bamet na stanowisko Automatyk - Elektronik - Elektryk bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
niewiadomokto

Czytam i czytam i tak się zastanawiam, po co pisać głupoty o zarobkach. Każdy ma inne. Na ile zasługuje. Teraz bardzo dobrze płacą. Ostatnio duże podwyżki. Każdy ma na tyle ile zasługuje. Lepiej przyjść i pogadać niż zadawać takie pytania.....

Jak wygląda ścieżka awansu w Bamet?

Pomocny
@Pytanie

Nie ma ścieżki awansu w tej firmie, przychodzisz na dane stanowisko i robisz na nim aż się nie zwolnisz. Jedyna możliwość ,to tylko jeśli jesteś znajomym dyrektora, to od razu jesteś kierownikiem.

@Pomocny

Hej @Pomocny, dzięki za informacje. A co sądzisz o wypłatach oferowanych w Bamecie, czy można liczyć na jakieś comiesięczne dodatki do pensji - może płatne nadgodziny?

Romek
@Pomocny

Ewentualnie możesz awansować jak pracujesz, a nie opierdzielasz się albo wychodzisz co chwile zapalić. Zazwyczaj nie wytrzymują ciśnienia ci, co maja najwiecej do powiedzenia, a niewiele do zrobienia.

Święta prawda

Krakus

Czytam tutaj różne opinie więc podzielę się również swoją. Dla mnie praca w Bamecie jest bardzo spoko. Obowiązki i wypłata zgodnie z ustaleniami. Wszystko na co umawiałem się w trakcie przyjęcia do pracy jest dotrzymane. Niewątpliwym plusem jest mozliwość wyjazdów zagranicznych, bo wiadomo źe od razu lepsza kasa.

Franciszek
@Krakus

A jak to z kasą wygląda, jakieś konkrety podasz? Ile można zarobić?

Max
@Franciszek

Zarobki są w porządku, najlepiej jednak ustalić to już w firmie.

niedźwiedzpolarny

Kompletne bzdury. Znaczy, że każdy może dodać opinię to prawda. Ale kto ma równo pod sufitem to inna kwestia.... Każdy z nas jest inny więc sugerowanie się opiniami zwłaszcza na takim portalu jest dla tych co mają nie równo :) Ja pracuję od roku i jestem zadowolony. Może nie każdy się na wszystkim zna, ale gdzie jest inaczej??? Cała wypłata jest na umowie. Raczej zawsze w terminie. Multisport + ubezpieczenie + opieka zdrowotna dla chętnych. Po co kłamiecie??

@niedźwiedzpolarny

Po co ci Multi sport jak nie dożyjesz emerytury. Tej kturą nam płacą od najniższej krajowej.

Gienek

W firmie Bamet dobrze się pracuje. Zarobki też są niezłe. Wszystko zależy od rozmowy z zwierzchnikami. Większość osób które tu narzeka to ludzie pokroju bardzo prostego za plecami dużo mówią a wprost nic. Występują też wiejscy biznesmeni którzy tylko lewuche robią na firmowym sprzęcie i paczą co ukraść. Ja oceniam firmę bardzo dobrze co może świadczyć zakres prac na międzynarodowym rynku i czas który się na nim zajmuję.

Milena

Jaki jest powód tak długiej ciszy na forum? Jest aż tak dobrze, że nie chce się pisać?

@Milena

Nie można sie głośno wypowiadać młoda szefowa pani K. Się potem złości.

Maja
@2321678

Forum GoWork.pl to odpowiednie miejsce, aby wyrazić swoją opinię na temat pracodawcy. Dlatego jeżeli chcesz napisać coś więcej na temat aktualnych warunków zatrudnienia w firmie Bamet to zachęcam Cię do tego. Wcześniej na forum ktoś wspominał, że firma ma problemy z wypłatą wynagrodzeń w terminie - czy to prawda? Często się to zdarza?

@Milena

Proszę wpisać imię i nazwisko pani K inaczej nikt nic nie napisze. Ha ha ha.

Łukasz
@1313

Na forum obowiązuje anonimowość, a podawanie nazwisk innych osób nie jest wskazane ze względu na ochronę danych osobowych. Czy możesz przybliżyć warunki zatrudnienia i wynagrodzenia? Szczególnie interesuje mnie rodzaj benefitów oferowanych przez pracodawcę, więc liczę, że o tym napiszesz.

Romek
@Maja

Wypłata jest zawsze na czas. Można się dogadać oprócz tego na różne dodatki, ekstra ubezpieczenie albo Multi Sport. Jak jesteś fair oni są fair. Tak jak wszędzie. Idziesz do pracy żeby popracować . Firma idzie do przodu i to jest super. Można się dużo nauczyć.

Ktoś

W tym zakładzie nie ma miejsca dla pozorujących pracę. Jeżeli ktoś jest fachowcem lub chce się nauczyć czegoś konkretnego to warto poświęcić swój czas.

KAjman

No to się zatrudniłem, wyplata jest spoko i wszystko na umowie. Oby tak dalej

Moderatorzy a opinie

Ja myślicie z czego utrzymuje się serwis Go Work? Czytelnicy nie są zainteresowani płaceniem za czytanie opinii. Kasę można wyciągnąć jedynie od właścicieli firm. Ja sprawić żeby firma zapłaciła portalowi? Wystarczy że moderator podkręci atmosferę i wystawi kilka negatywnych opinii. W firmie zawsze znajdą się osoby niezadowolone które podchwycą temat. W efekcie punktacja spada. I to jest ten moment kiedy Go Work może firmie przedstawić propozycję płatnej edycji wszystkich wpisów. Firma traci kasę, opinie niezadowolonych pracowników są i tak usuwane. Jednym wygranym jest Go Work. Gratuluję pomysłu na model biznesowy

Smutny

Dobrzy ludzie uciekają z tej firmy , coś jest nie tak ????

Czy zdarzają się nadgodziny w Bamet?

Czy pracodawca Bamet organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jasiek
@Pytanie

Nie ma szkoleń, zapomnij w tej firmie

@Jasiek

Hej @Jasiek, jesteś aktualnie zatrudniony w Bamecie? Powiedz, jak firma podchodzi do tego, gdy ktoś chciałby "wybrać" cały urlop na raz?

cała prawda

nie wierzcie opiniom na tym portalu. człowiek się wypowiada i pisze jak jest na prawdę, a że to nie podoba sie pracodawcy to płaci $$ i moderator usuwa komentarze lub wycina w wygodny dla siebie sposób. Przy czym zmienai sens wypowiedzi. A w bamecie zawsze kase dają pod stołem, wiec to ma być porządna firma??

ja wiem
@cała prawda

wiecej w kieszeniu zostac. Ja bym nie plakal. Po co sie dzielic z panstwem ? na 500 + lozyc innym ? czy na bakruta ZUSa ?

informator
@ja wiem

Szanowny Panie trafiłem tutaj przypadkiem ale chciałbym Cię wyprowadzić z czeluści niewiedzy w jakiej tkwisz. Tak więc, to że pracodawca płaci potocznie mówiąc pod stołem to tylko świadczy o nim i tylko o nim i o niewiedzy Twojej i pracowników, gdyż koszty związane z pracownikami itd. idą na mniejsze płacenie podatków przez pracodawcę, a skoro tego nie robi to po prostu kantuje najpierw swoich pracowników a później Państwo Polskie! i wrzuca lewe fakturki w koszty zamiast płacić uczciwie! Dla podsumowania zaznaczam iż różnica w ogólnym rozliczeniu dla pracodawcy to zaledwie kilka procent ogólnej kwoty Twojej wypłaty! (Dla firmy zatrudniającej około 25 osób i płacach średnich na poziomie 3,5-4,0 na rękę dla pracodawcy to będzie dodatkowo około 30 tys. miesięcznie więc gdzie to te miliony oszczędności?,a fakt oszczędza na Tobie nie na ZUS-ie Szanowny Panie!

kk
Kandydat
@informator

co za bzdury, żebyś dostał na rękę 3k to koszt całkowity pracodawcy to jakieś 6k więc dwukrotnie większy a nie kilka procent, polecam się doinformować przed wytykaniem komuś niewiedzy. Nie zmienia to faktu że pracodawca który stosuje praktyki typu na umowie najniższa krajowa a reszta do ręki to zwykły oszust i taką firmę omijałbym z daleka

Ola
@kk

Niestety tak jest płacą od najniższej. Reszta do koperty.

@Ola

Rozumiem Twoją frustrację @Ola, ale chciałabym Cię zapytać o inną kwestię: czy Bamet zatrudnia osoby świeżo po studiach, które nie mają jeszcze doświadczenia zawodowego?

Elżbieta

Hej, czy na rozmowie kwalifikacyjnej do Bametu możemy spodziewać się jakichś testów sprawdzających nasze umiejętności? Liczę na pomoc ze strony aktualnych pracowników firmy - pomoże to lepiej przygotować się kandydatom ubiegającym się o pracę w firmie.

Waluś

No i koniec bamet kierownicy z McDonalda nic nie potrafią robić my nie będziemy na nich (usunięte przez administratora)

Maciek

To prawda ze dostaje się wyplate do ręki?

Oo
@Maciek

Tak. Część na konto jeśli chcesz a reszta do reki.

gajowy
@Maciek

to zależy ale nadgodziny napewno koperta

Zostaw merytoryczną opinię o Bamet - Wielka Wieś

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Bamet?

Zobacz opinie na temat firmy Bamet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bamet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!