Opinie o Techkar Maciej Wiecha w Brzesko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Techkar Maciej Wiecha. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Techkar Maciej Wiecha o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Techkar Maciej Wiecha w Brzesko

baner wywiady
. Nowy wpis
Inne

Nie polecam tego sklepu kompletnie! Omijajcie szerokim łukiem ten sklep, nie kupujcie niczego, bo nie zwrócą pełnych kosztów za przedmioty, a będą proponować 20%, czyli tak naprawdę nic, wszystko co mają jest słabej jakości, zestaw do odkurzania katastrofa, 200 zł wydane, a nie da się odkurzać bo wszystko się rozlatuje i proponują mi 20% bo rzekomo przedmioty były brudne i się nie nadają do sprzedaży jako nowe ( zapewne zostały już sprzedane jako nowe), a były wszystkie te przedmioty czyszczone przeze mnie pod sprężonym powietrzem, kompletnie brak profesjonalizmu i podejścia do klienta, nigdy w życiu nic nie kupię od nich, wszystkich poinformuję że te przedmioty służą tylko do wyrzucenia na śmietnik, wszędzie gdzie się da wystawie opinie, żeby ludzie nie byli pokrzywdzeni, bo stracą tylko i wyłącznie pieniądze i nerwy. NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM!!!

Roman
Pracownik

Zanim się gdzieś wybieram to jestem odpowiednio przygotowany, byłem tam 3lata temu i mnie zbyto, tak było i ostatnio ,nie szanują klienta ten jest po to by go oszukać i sprzedać coś bardzo drogo .Chodziło mi o rzecz która w necie kosztuje od 12 stu do 15 stu zł ,ale tu 60 zł jest głupek trzeba go skroić. Kupiłem na alegro z przesyłką 21zł.Nie polecam tego punktu ,no chyba że lubicie być nabici w butelkę to zapraszam.

Zostaw merytoryczną opinię o Techkar Maciej Wiecha - Brzesko

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Techkar Maciej Wiecha?

  Zobacz opinie na temat firmy Techkar Maciej Wiecha tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Techkar Maciej Wiecha?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Techkar Maciej Wiecha
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Bartosza Głowackiego 72
  32-800 Brzesko
 • NIP: 6772299367 REGON: 120761861
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Techkar Maciej Wiecha
Przejdź do nowych opinii