Opinie o Bamet w Wielka Wieś

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bamet. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bamet o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bamet w Wielka Wieś

Było, mineło

W Bamecie jest tak: jak mają dużo zleceń i kasa płynie, to będą całować Cię po stopach, a jak jest gorszy okres to wypad i zero szacunku. Taka jest ta rodzinna firma. Odeszło dużo fajnych i wartościowych ludzi, których firma straciła przez swoją dziwną politykę, niekompetentnego dyrektora oraz kierowników. Nie polecam na dłuższą karierę, gdyż Cię ta firma przeżuje i wypluje.

@ me
@Było, mineło

jest tu ktoś z Bamet? Słyszałem o wielu awansach wewnątrz firmy jak to jest naprawdę?

Jak wygląda kwestia awansu w Bamet? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Frezer CNC?

@me

jak z tymi awansami?

Antośka Nowy wpis

Kupiec / logistyk od jakiej podstawy teraz zacznie? Z opisu nie jestem jeszcze pewna jakie i czy w ogóle premie występują. czy ma się w ogóle większy wpływ na generowana sprzedaż? nie ma niczego o wynikach w opisie

Szukają właśnie na stanowisko specjalisty ds. gospodarki materiałowej. Na szybko potrzebuje roboty, mam doświadczenie z pracy w magazynie a pisali, że to mile widziane. jak się teraz zgłoszę to kiedy podpisze umowę i zacznę pracę? ile się czeka?

Administrator Nowy wpis

Bamet prowadzi rekrutację na stanowisko Programista CNC. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz, co sądzisz o tym spotkaniu. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

A tu jest jeszcze czego doświadczać? Zastanawiam się czemu w sieci przy firmie o tej samej nazwie spod tego samego adresu widnieje teraz przypis o usunięciu z rejestru wraz z nowym rokiem. tam jednak pokazała mi się data założenia 2013 a tutaj jest wpisany 1983. Wiecie może o co z tym chodziło?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Bamet? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Do teraz cisza względem awansów? Ktoś o nie z tego co widzę w czerwcu się pytał. Myślę o pracy jako automatyk, ciekawi mnie to, że właśnie szukają do Krakowa i Wielkiej Wsi, wiecie czy w ogóle warunki różnią się jakkolwiek miedzy lokalizacjami? Ludzie jeżdżą tu czasami w delegacje?

Jan

Cześć, jestem zainteresowany pracą w Bamecie jako mechanik jak tam płacą??

Długoletni pracownik

Jako Frezer w przyszłości możesz awansować na Technologa bądź na Mistrza CNC.Firma nie jest tak duża abyś na stanowisku Frezera był anonimowy i nie były znane twoje podstawowe zalety i wady. W razie wakatu przełożeni biorą pod uwagę rekrutację wewnętrzną bo jest to najszybszy sposób na udaną rekrutacje. Co do przykładu awansu w ramach organizacji, w zeszłym roku wyróżniający się Kierowca - zaopatrzeniowiec został awansowany na koordynatora projektów. Technolog poprzednio pracował jako Frezer CNC. Mistrzowie CNC również rozpoczynali pracę jako Frezerzy.

xD
@Długoletni pracownik

Tylko ze ten kierowca który awansował jest z rodziny... Ale o tm się już nie pisze.

xD
@Długoletni pracownik

Tylko ze ten kierowca jest z rodziny... Ale o tym się nie pisze...

xd
@Długoletni pracownik

Tylko nikt nie napisał ze ten kierowca jest z rodziny...Poprzedni kierowcy nie mieli szans na awans..

@xd

tylko czy faktycznie posiadał jednak wymagane co do tego kompetencje? podkreślone zostało, że czymś się wyróżniał. czym konkretnie, co warto robić, żeby mieć szanse na awans?

@me

jak z tymi awansami?

Było, mineło

Weronika
@Było, mineło

A jaka jest umowa, która pozwala tak szybko zwalniać? Jaki jest okres wypowiedzenia? Widziałam ogłoszenie na Kontrolera jakości i ciekawi mnie czy opcja na UoP?

@Było, mineło

Dziękujemy za Twoją opinię. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog zarówno z obecnymi jak i z byłymi pracownikami. Odpowiedź zwrotna od nich jest zawsze dla nas cennym doświadczeniem, z którego możemy wyciągnąć wnioski by nieustanie usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Niestety Twoja opinia jest zbyt ogólna abyśmy mogli się do niej odnieść, dlatego podamy może kilka faktów. Zatrudniamy 150 pracowników na umowę o pracę na okres próbny, określony jak i nieokreślony. Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie w zgodzie z kompetencjami pracowników. Trudny okres pandemii przetrwaliśmy w niezmienionym składzie co nie było łatwe. Rozumiemy, że zawsze może być lepiej i dlatego doceniamy i będziemy doceniać każdą inicjatywę pracowników, która pozwoli nam się rozwijać. Jeśli chciałbyś porozmawiać o swoich wątpliwościach to zapraszamy do dialogu.

Konstruktywna opinia
@Bamet

1. Przyjęcie nowych pracowników, nie powinien prowadzić dyrektor, od tego są kierownicy działów , którzy znają się na robocie i to oni powinni prowadzić takie rozmowy. Z dyrektorem to o pogodzie można porozmawiać, gdyż takie ma pojęcie. Nie ocenia umiejętności, ani kompetencji, tylko ile urwać kasy. 2. Kierownicy , koordynatorzy , bardziej powinni wsłuchać się w prośby , sugestie pracowników, bo z tym bywa różnie. Powinni dowodzić załogą, a to było słabe. 3. Rządzą mechanicy , którzy są najbliżej kierownika, to oni ze swoimi zaufanymi ludźmi jeżdżą na atrakcyjne delegacje, to powinno być bardziej unormowane i uczciwie dzielone, przez zarzadzajacych kierowników. Pozdrawiam i powodzenia.

Konstruktywna opinia
@Konstruktywna opinia

4. Podwyżki, tego zawsze brakowało, nigdy nie było. Cykliczne , inflacyjne , od opini kierownika , a tak jest zero.

@Konstruktywna opinia

czekaj, wymieniłeś 3 rodzaje podwyżek które w roku występują i twierdzisz, że ich nie ma? ktoś też widziałam, że rok temu oceniał je dobrze, czyli nie każdy dostał?

Wypad!!!
@Karolina

Karolina!!! Jesteś pracownikiem Gowork lub trolem przestań pisać te durne pytania lub czytaj ze zrozumieniem

Nieistotne
@Było, mineło

Witam, to co napisałeś to całkowita prawda ! Od czasu pojawienia się pseudo dyrektorka firma pada na ryj , ludzi mają za nic i pełno uprzejmie donoszących . Można by więcej napisać ale ugryzę się w język. Pozdrawiam.

@Nieistotne

Dziękujemy że wyraził Pan/Pani swoją opinię. Musi Pan/Pani pamiętać, że atmosferę w zespole tworzymy My sami. "Uprzejmie donoszących" jak ich Pan/Pani nazwała można spotkać wszędzie. Szanujemy swoich pracowników i dlatego nasze drzwi są otwarte dla wszystkich. Zapraszamy osobiście to porozmawiamy, może właśnie dzięki Pana/Pani uwagom zyskamy nową jakość. Nie myli się ten co nic nie robi. Bierzemy na siebie, że nie jesteśmy idealni. Oczernianie na tego typu portalach pomijając, że często jest zwykłą prowokacją osób, które nigdy u nas czy w innych firmach nie pracowały….. niestety nic konstruktywnego nie wnosi. Zdecydowanie jesteśmy jak już wcześniej napisaliśmy otwarci na konstruktywną krytykę – twarzą w twarz:)

Klient
@Było, mineło

Nie kompetentni kierownicy mało powiedziane raczej pijani w stos w pracy. Jak kierownik jest pijany i idzie na rozmowę z szefem idzie pijany i dalej pracuje to nie mam więcej pytań kto tam rzadzi

@Klient

Pan nie ma pytań ale ja mam pytanie. Jak klient może mieć wgląd do tego typu sytuacji? Skąd pan posiada te informacje?

@Konstruktywna opinia

Ja byłem rekrutowany przez Kierownika a na koniec jak przyszło do ustalenia stawki został poproszony Dyrektor. Gorącej kawy na spotkanie nie dostaniesz ale ogólnie proces rekrutacji OK.

@ me
@Było, mineło

W styczniu został uruchomiony kanał firmy na (usunięte przez administratora) na którym będą przedstawiane nasze projekty. Zapraszam do oglądania :) https://www.youtube.com/@BametPolska/featured

Meches

Przy tym robocie to się nieźle namęczyłem. Ale jak ruszył to jest satysfakcja :)

Frezik

Widziałem ogłoszenie na (usunięte przez administratora) że poszukiwany jest frezer CNC. Zastanawiam się nad aplikacją ale nie patrząc na średnią ocen na gowork mam obawy. Czy jest to miejsce gdzie można normalnie pracować czy lepiej trzymać się z daleka od tej firmy?

Meches
@Frezik

Bamet to narzędziownia więc będziesz miała do czynienia z produkcją jednostkową. Detale są wymagające a większość operacji będzie programował sam. Monotonia więc w takiej pracy nie grozi. Żeby jednak przetrwać okres próbny musisz coś umieć. Jeżeli pracowałeś jako ustawiacz może być trudno. Jeżeli pracował byś jako frezer trafisz na nową halę. To oczywiście zależy od charakteru ale większości odpowiada atmosfera. Nowy szef CNC jest bardziej skłonny do tłumaczenia niż do (usunięte przez administratora). Mi się z nim dobrze współpracuje.

sbx

to firma raczej rodzinna więc takie pytania można odpowiedzieć sobie samemu znajomek znajomka ...

Franciszek
@sbx

No ale czy to oznacza, że praktycznie nie da się do niej dostać? Przecież zawsze jakiś pracownik się przyda, prawda?

Długi
@Franciszek

Szanowni, kto ma głowę to może zobaczyć, które komentarze są faktycznie pracowników a które nie....Jest dużo ogłoszeń bo średnia wieku pracowników jest spora i cały czas są nowe osoby zatrudniane. Kolejna sprawa...jeśli jest tak źle to po co niby pracownicy polecają swoim pociotkom pracę w tej firmie...tam gdzie tak źle się nie poleca. Zachowajcie trochę rozsądku na tym portalu! Czy zarabia na dobrych opiniach czy złych????? Gdzie ta uczciwość. Najlepiej iść na rozmowę i samemu sprawdzić...

Zainteresowana

Chcę aplikować do działu księgowości. Jak wygląda tam praca, jakie są zarobki, jaka jest atmosfera?

@Zainteresowana

W tym momencie poszukujemy głównej księgowej/głównego księgowego z doświadczeniem w firmie produkcyjnej. O warunkach pracy i płacy rozmawiamy na indywidualnym spotkaniu rekrutacyjnym. Jeśli czujesz się na siłach to wyślij do Nas swoje CV. Zapraszamy do kontaktu

Dam.G

A ja jestem zadowolony z warunków na start. Rozmowa kwalifikacyjna rzeczowa, fajna atmosfera. Jak jesteś dobry w tym co robisz to dostaniesz 5k na rękę jak ja :). A ci co nie wierzą... no cóż nie wszystkich da się przekonać.

@Dam.G

Czyli jakieś spore doświadczenie pewnie masz? Ile lat? I tak właściwie to o którym stanowisku piszesz? ;)

Jak wygląda kwestia awansu w Bamet? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Konstruktor?

NIKI

Jak bedziesz miał doswiadczenie, chęci i w firmie beda możliwosci masz dużo mozliwości rozwoju. Jest duzo zmian wewnątrz organizacji. Będąc konstruktorem możesz być starszym konstruktorem, szefem kontruktorów oraz łatwo możesz zostać koordymatorem projeķtów.

Zobaczysz awans jak świnia niebo ! Tyle w temacie !

Irena

Czemu uważasz, że to niemożliwe skoro osoba przed Tobą opisała jak można awansować? Komu mam teraz wierzyc?

@Irena

Proszę się wybrać do tej pracy a po miesiącu przekona się Pani komu wierzyć.

Ewelina

Po miesiącu będzie już wszystko jasne?

Marzena

Ale jak mogą to akceptować? Przecież taka osoba jest nie produktywna…

Sanczo

Witam na jakie zarobki można liczyć w firmie BAMET na stanowisku konstruktora dla osoby z 3-5 lat doświadczeniem. Czy jest to 3-4 tys czy 4-6 tys netto

Maja
@Sanczo

Kwestia zarobków jest z pewnością bardzo indywidualna i wiele zależy od umiejętności negocjacyjnych. Sądzę, że zaangażowane osoby mogą dostać premię bądź podwyżkę. Czy planujesz aplikować do tego pracodawcy? Może słyszałeś dobre opinie na temat firmy?

gajowy

za p.Darka to poniżej 3000

Edyta
@gajowy

Dobrze rozumiem, że konstruktor w Bamecie miał pod koniec 2020 roku płace poniżej 3000 miesięcznie? Czy ktoś z pracowników może mi to wiarygodnie potwierdzić? Pytam, bo na ich stronie jest właśnie rekrutacja, wymagają angielskiego B1 i znajomości Solid Works.

Smótny
@Sanczo

Zapytaj konstróktorów to cie wyśmieją ktoś dobrze napisał mądrzy. Ludzie uciekają.

sbx
@Edyta

kraków duże miasto to i studenciaków do poprawek jest na pęczki stąd takie stawki ...

Aktualność
Szanowni Państwo,
Dziękujemy za zainteresowanie Naszym profilem i Nasza Firmą.

Cieszymy się, że wykorzystujecie nową platformę komunikacji. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

GoWork jest miejscem wymiany merytorycznych informacji, namawiamy zatem do wyrażania opinii pozbawionych osobistych złośliwości personalnych. Zależy nam, aby to forum służyło do komunikacji z osobami zainteresowanymi firmą i pozyskiwania wiarygodnych i rzetelnych informacji na temat pracodawcy. Akceptujemy konstruktywną krytykę, przypominamy jednak, że swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię itp. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora. Jednocześnie jako pracodawca nie zgadzamy się na obrażanie jakiegokolwiek z naszych pracowników, prosimy więc o formułowanie swoich wypowiedzi z poszanowaniem drugiej osoby.

Serdecznie zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu, przeglądania aktualnych ofert pracy i bycia tutaj z nami. Wierzymy, że otwarta, rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą atmosfery oraz rozwojem firmy. A na tym szczególnie nam zależy.
niewiadomokto

Czytam i czytam i tak się zastanawiam, po co pisać głupoty o zarobkach. Każdy ma inne. Na ile zasługuje. Teraz bardzo dobrze płacą. Ostatnio duże podwyżki. Każdy ma na tyle ile zasługuje. Lepiej przyjść i pogadać niż zadawać takie pytania.....

Jak wygląda ścieżka awansu w Bamet?

Pomocny

Nie ma ścieżki awansu w tej firmie, przychodzisz na dane stanowisko i robisz na nim aż się nie zwolnisz. Jedyna możliwość ,to tylko jeśli jesteś znajomym dyrektora, to od razu jesteś kierownikiem.

Elżbieta
@Pomocny

Hej @Pomocny, dzięki za informacje. A co sądzisz o wypłatach oferowanych w Bamecie, czy można liczyć na jakieś comiesięczne dodatki do pensji - może płatne nadgodziny?

Romek
@Pomocny

Ewentualnie możesz awansować jak pracujesz, a nie opierdzielasz się albo wychodzisz co chwile zapalić. Zazwyczaj nie wytrzymują ciśnienia ci, co maja najwiecej do powiedzenia, a niewiele do zrobienia.

Święta prawda

Krakus

Czytam tutaj różne opinie więc podzielę się również swoją. Dla mnie praca w Bamecie jest bardzo spoko. Obowiązki i wypłata zgodnie z ustaleniami. Wszystko na co umawiałem się w trakcie przyjęcia do pracy jest dotrzymane. Niewątpliwym plusem jest mozliwość wyjazdów zagranicznych, bo wiadomo źe od razu lepsza kasa.

Franciszek
@Krakus

A jak to z kasą wygląda, jakieś konkrety podasz? Ile można zarobić?

Max
@Franciszek

Zarobki są w porządku, najlepiej jednak ustalić to już w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Bamet - Wielka Wieś

• Jak się pracuje w Bamet?

Zobacz opinie na temat firmy Bamet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bamet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042