Opinie o Polskie Towarzystwo Pożyczkowe w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Polskie Towarzystwo Pożyczkowe. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polskie Towarzystwo Pożyczkowe o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Towarzystwo Pożyczkowe w Warszawa

Kunegunda

Najpierw się zapierdziela po 14 godzin a na końcu dostaniesz kopa. Zastraszanie pracownika po odejsciu to norma. Sami wymislili zakazy konkurencji, który ch nie dotrzymuja. Najlepiej zeby pracownikom nic nie zaplacic i podkrecac śrube.

Alicja

@hmm wnioskuję, że jesteś zatrudniony w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe? Co więcej napiszesz o swoich doświadczeniach? Jakie jeszcze plusy dostrzegasz pracując w tym miejscu? @Byku jeżeli jakikolwiek komentarz został zarchiwizowany, to musiał być on niezgodny z Regulaminem Serwisu GoWork.pl

Byku
@Alicja

Widac ze centrala ostro wzięła się za zacieranie złego wizerunku . Ciężko o pracownika, bo każdy patrzy na opinie, a te są bardzo , bardzo niesprzyjającej dla firemki. Firemkach rodzinnych:p wystarczy popytac byłych pracowników i wszystko wiadomo.

Byku

Gratuluje akcji pt. zacieranie zlego wizerunku firmy... jak widac większość praciwnikow wypelnilo zadanie , zadane przez centralke.... jednak opinie z internetu nie da sie wykasować :)

Merytorycznie

Polskie Towarzystwo Pożyczkowe inaczej grupa osób, organizacja lub obecność przy kimś z ang. company, jest zarazem polskie i jednocześnie pożyczkowe. Polskie oznacza, że funkcjonuje na terenie Polski lub powstało w Polsce natomiast pożyczkowe oznaczać może, iż zajmuje się pożyczaniem, czyli dawaniem czegoś na jakiś czas lub pożycza samo.

Doradca Klienta

Zwykła rozmowa, jakich wiele miałam okazję odbyć. Dość szeroki zakres obowiązków, praca 5 dni w tygodniu, umiejętność pracy w grupie. Warto się starać i przykładać do obowiązków (premie). Praca w oddziale z min. jeszcze jedną osobą. Takie informacje otrzymałam.

Czy jestem dyspozycyjna, czy umiem pracować pod presją czasu, jakie mam doświadczenie, czy miałam w poprzedniej pracy kontakt z klientami

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
hmm

Praca w Polskim Towarzystwie Pożyczkowym to sama przyjemność. Pracujesz- zarabiasz.

Pazerny

Jak sie robi tak się zarobi.

Alicja

Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat firmy Polskie Towarzystwo Pożyczkowe.

urlop

Gdzie jedziecie na wakacje w tym roku ???

... dawno dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma rzekami, itd, itd, itd

Borys

tzn. ?????

P I Ę K N I E to ująłeś "poeto"

poeta

Chociaż trochę widać co się na świecie dzieje, pierwsze wiosenne kwiaty i rzepak pięknie kwitnie. Zapach wiosny porusza zmysły :)

gdzie ten deszcz, u mnie słońce tylko grzeje i grzeje, ma dość - chcę DESZCZU

wiatr

Ale ten maj deszczowy i zimny.

pokemon

Wreszcie pogodny dzień, dobry na spacery z rodziną. Słońce zachęca do planowania urlopów. Optymizm wraca na swoje tory.

Sokole Oko

Incognito to każdy jest najmądrzejszy i ma najwięcej do powiedzenia...

aniula

Praca to prawie jak (usunięte przez administratora) niby możesz iśc na urlop a później okazuje się że przez 2 lata tylko 3 dni na urlopie byłaś. 8 godzin nie istniej a jak powiesz że nie możesz zostać to obraza i wypier... musisz (usunięte przez administratora) po 14 godzin a na końcu i tak znajdą sposób żebyś premi nie zobaczyła. Pamiętajcie jak to ktoś powtarza "Każda zmiana jest na lepsze" a jak ktoś chce niech idzie sie przekonać jak pięknie jest i cudownie. Zakazy konkurencji dla pacowników a sami by chciel żeby z konkurencji ktoś przyszedł. Dno i tyle a tacy jak dyr i reszta góry zobaczą życie jest przewrotne dziś na górze jutro na dole...

JA
@aniula

no to Amerykę odkryłaś zawsze tak jest raz lepiej raz gorzej napisz co zrobić z zakazem konkurencji przyszedłem z bazą to fakt ale do konkurencji teraz z bazą nie mogę iść?? przecież tak powstało PTP napiszcie kto odszedł do konkurencji - i co dalej z taką lojalką?? trzeba zacząć się bronić przed hipokryzją gdzie nowe produkty - czym mam przytrzymać dobrego klienta który płaci koszty od trzech lat,co mam mu zaoferować???

ZZZ
@JA

W takcie trwania stosunku pracy zakaz niestety Cię obowiązuje. Natomiast odszkodowania z tytułu zakazu konkurencji po ustaniu stosunku pracy nie wypłacają, więc zgodnie z KP i wszelkimi orzeczeniami sądów taki zakaz nie obowiązuje ::))

Ktos inny
@ZZZ

ZZZ doucz się - umowy o zakazie konkurencji są umowami cywilno-prawnymi. Wczytaj się lepiej w Kodeks Cywilny, Kodeks Pracy nie ma nic tu do rzeczy.... A jak nie wypłacili Tobie odszkodowania do złóż pozew cywilny..

ZZZ
@Ktos inny

hahaha, KC jak najbardziej, ale KP nie ma nic do rzeczy??? doucz się... podpowiem jest na to odrębny rozdział KP

olo30
@JA

hej masz moze jakis namiar telefoniczny na ta firme

Słuchajcie, a kto tam najprzyzwoitszy w firmie...z kim warto dobrze żyć? Jest w ogóle ktoś taki?

Alicja

@Dobra dusza, czy nadgodziny są obowiązkowe dla pracowników?

Dobra dusza

Nie polecam pracy w PTP.Jak ktoś ma rodzinę i mu na niej zależy to niech poszuka pracy na cały etat.W tej firmie nikt z doradców nie pracuje po 8 godzin dziennie.Zapierdzielasz w PTP najmniej po 12 godzin dziennie.Nikt tego nie doceni .Wielka pani niby kierownik K.K.w Plocku ma się niewiadomo za kogo nie szanuje ludzi z którymi pracuje.W życiu może być różnie i za jakiś czas może pani kierownik np.będzie w Mili na kasie pracować.

Realista
@Dobra dusza

Nie tylko pani K.K nie szanuje ludzi jej mąż D.K tak samo i prezes wszystkich ma gdzieś...liczy się tylko kasa macie zasuwać i nabijać kabzę panu K.Dz. Jaki szacunek jest do pracowników to można było zobaczyć na przykładzie jednego z RKS-ów 1,5 roku po hotelach i co spuścili go po brzytwie, chłop dostał po d.....ie za błędy innych.......Prawda jest taka błędy popełnia góra a dół dostaje w tyłek....nowi którzy przychodzą rozeznają się w temacie i po miesiącu znikają, bo obiecywanych przez pana " derektora" złotych gór nie ma, a firma się nie rozwija Prezesie wizja była INNA.....

Ktoś inny
@Realista

Realista - czyta się Ciebie jak tego -cytat "chłopinę co dostał pod du.." P.S. Wszyscy udajmy kogoś kim nie jesteśmy...Go Work to forum do wylewania żali, a nie do realnego i obiektywnego przedstawiania faktów o pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Towarzystwo Pożyczkowe - Warszawa

• Jak się pracuje w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Towarzystwo Pożyczkowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie Towarzystwo Pożyczkowe?

Kandydaci do pracy w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie Towarzystwo Pożyczkowe
3.1/5 Na podstawie 127 ocen.

Polskie Towarzystwo Pożyczkowe