Opinie o Polskie Towarzystwo Pożyczkowe w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Polskie Towarzystwo Pożyczkowe. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polskie Towarzystwo Pożyczkowe o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Towarzystwo Pożyczkowe w Warszawa

WSZYSTKO WIEM

Łysy to pet

WSZYSTKO WIEM

Łysy to pet, zatrudnił całą swoją rodzinę i myśli, że ktoś będzie się bał. Pani K. Kło. to zwykła pijaczka i nieudacznica, ch..j wie o pracy. Dlatego z Łysym pasują do siebie. A ta cała D.L to już totalna porażka, jak taki ktoś może pracować w firmie, jest od wszystkiego czyli od niczego, niczym nie potrafi się zająć profesjonalnie. Zachowanie D.L tez daje dużo do myślenia, zachowuje się jakby zeżarła wszystkie rozumy, nie da się z nią pracować, wszystko zależy od humoru jaki będzie miała (mam wrażenie że skończyła tylko zerówkę), chociaż dzieci z zerówki lepiej potrafią się zachować niż ta cała BLADŹ. Jak coś nie będzie po jej myśli, bądź ktoś jej zwróci uwagę to JEST ZŁOŚLIWA I WREDNA . Nawet wysyłkę do biur robi zależnie od tego kogo lubi a kogo NIE. A K.DZ potrafi tylko zastraszać pracowników!!! ŁYSY MATKOJEB....CA, ZEOFIL, i KRETYN. CAŁA TA RODZINA K.DZ CO JEST ZATRUDNIONA TO BANDA (usunięte przez administratora) ZŁODZIEI, KRETYNÓW I DWULICOWYCH (usunięte przez administratora) TYCH ZJEBÓW DO KAMIENIOŁOMÓW!!!

Towrzysz Towarzystwa

Nie polecam tej firmy.Zolniłem się sam po kilku miesiacach.Zarobki nieadekwatne do wymiaru czasu pracy. Centrala robiąca cale zycie problemy aby tylko kase wstrzymać. Ptp to jedno wielkie (usunięte przez administratora) az szkoda tych nieświadomych dłużników co mają tam pożyczki.Nie kraczesz jak reszta wron z załogi?To pojadą z tobą jak ze.... Sz...tą.Stracony czas pieniądze nery i zdrowie.Pozdrawiam całą elitke śmietanki z Radomia i Płocka. K. DZ co nie reaguje na gluche prosby pracowników co się w firmie dzieje i Pana D. K co wszystko zawsze ladnie pod dywan zamiata

olo

Plusów i minusów tej pracy jest tak samo dużo i nie ma sensu wylewać żali tylko się trzeba za robote wziąć;) Ten kto tu pracuje ładnych kilka lat to wie , ze kasa jest przyzwoita i nie wymagają niewiadomo czego. Jak ktoś robi wyniki to ma luz i nikt się do niczego nie wtrąca. Jak ktoś nie lubi pracy z innymi ludzmi to nie polecam się w to angażować. Lepiej poszukać czegoś innego.

pat
@olo

A jak jest z godzinami pracy? Zastanawiam się czy aplikować do tej firmy, chętnie się czegoś dowiem

Doradca Klienta

Zwykła rozmowa, jakich wiele miałam okazję odbyć. Dość szeroki zakres obowiązków, praca 5 dni w tygodniu, umiejętność pracy w grupie. Warto się starać i przykładać do obowiązków (premie). Praca w oddziale z min. jeszcze jedną osobą. Takie informacje otrzymałam.

Czy jestem dyspozycyjna, czy umiem pracować pod presją czasu, jakie mam doświadczenie, czy miałam w poprzedniej pracy kontakt z klientami

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
dodatek

No różnie to bywa , ostatnio chodzą plotki że firma się rozpada??? Ktoś coś ??? Premii nie płacą na czas ,niby błędy w papierach ale to ściema.... za coś ktoś bierze kasę.

Niko

Nie wiem kto wymyśla te ciekawostki, bo polowa to nieprawda, ale widać ze komus na tym zależy. Czytajcie to forum z przymrużeniem oka raczej;) Trzeba samemu spróbować, a nie oceniać przez pryzmat opinii jakiś dziadów, co nie mają odwagi się podpisać. Łatwiej jest ganić niż chwalić, a osoby, którym coś nie wyszło zawsze znajdą na to czas, bo osoby, które tu długo pracują w ogóle się nie udzielą, nie tracimy czasu na głupoty.

nick

Może kolorowo nie jest bo to jedak praca, a nie wakacje ale to co wypisują tutaj niektórzy to się w glowie nie miesci. Widac, ze się ludziom nie chce pracować ewidentnie. Bo tutaj trzeba się trochę przylozyc, żeby cale biuro dobrze zarobiło, a jak jedna osoba zawala to się frustruje i pewnie daje tutaj upust emocjom. Nie dajcie się zwariować – to praca jak kazda inna i pracować trzeb a nie odpoczywać;)

Edek

Nie wiem jakie masz doświadczenia z innej pracy ale nie zgodzę się z Tobą. Pieniądze nie są na czas A mało tego wielokrotnie prezes "pomylił się w obliczeniach " i wypłacił mi za mało (A przecież mamy tabelę do wyliczenia premii) żenujące

kajt
@Edek

u mnie wszystko jest na czas, bo na czas się ze wszystkiego rozliczam, wtedy nie ma problemu

Elka88

Pracowałam w kilku innych firmach z pożyczkami i nie wiem dlaczego tyle osób narzeka na PTP. Może nie jest to praca moich marzeń, ale doceniam to, że kasa jest na czas, nie ma atmosfery wyścigu szczurów i raczej pracuje się zespołowo. Praca jest raczej statyczna - w biurze lub (na określonym terenie) i nie wymaga wielkich umiejętności, ale jak pomyślę, że miałabym pracować w jakieś innej firmie, mieć limity paliwowe albo za swoje płacić za paliwo albo autobusem dojeżdżać na zbiórki to sory, ale wydaje mi się, że w PTP wcale nie mamy złych warunków.

Laguna

(usunięte przez administratora) dziennie przez 21 dni czasem więcej bo soboty za (usunięte przez administratora) na godzinę to bliżej niż u McDonalda.

Zdziwiona?

Jakaś straszna cisza na formum - przed burzą? Widzę, że świetnie działa inwigilacja w tej firmie - a kontrola najwyższą formą zaufania, jak widać po forum :) wpisy usuwane i "czyszczone" z niewygodnych informacji - ktoś chyba ma problem z akceptacją krytyki :) pozdrawiam!

@Zdziwiona?

Portal służy do oceny pracodawcy i wymiany doświadczeń pracowników. Wszystkie wpisy niezgodne z regulaminem lub zawierające słowa wulgarne są usuwane za zgodą administratora. Proszę zauważyć, że wypowiedzi (pozytywne i negatywne), które spełniają wymagania regulaminu są tutaj obecne. Każdy komentarz podlega weryfikacji serwisu i jeśli jest niezgodny z regulaminem, administrator go usuwa. Prosimy więc o merytoryczne wypowiedzi, które coś wnoszą do dyskusji, zamiast ją sztucznie podtrzymywać. Pozdrawiamy

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Nie ma sensu pisać. I tak wszystko jest usuwane.

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

@Zainteresowany

Poszukujemy pracowników do oddziału w Tarnobrzegu. Prosimy o maila z CV na rekrutacja@petepe.pl, jeśli jest Pan zainteresowany.

Do Wszystkich zainteresowanych pracą w firmach pokroju PTP Jeśli pracowaliście w tej branży to wiecie że "stoi się w miejscu" jeśli chodzi o rozwój zawodowy. Praca Kierownika Regionalnego polega na : windykacji klientów w terenie oraz windykacji telefonicznej i koniec. Praca Kierownika oddziału, kierownika doradców, czy jakiegokolwiek innego "kierownika" polega na windykacji klientów w terenie, windykacji telefonicznej, sprzedaży pożyczek i współpracy z doradcami, podkreślam współpracy, naklejaniu naklejek reklamowych i roznoszeniu ulotek. Praca Doradcy, polega na windykacji terenowej, windykacji telefonicznej, sprzedaży pożyczek, naklejaniu naklejek reklamowych i roznoszeniu ulotek. Praca w tego typu firmach jak PTP nie wnosi niczego w rozwój zawodowy. Powiem więcej, jest postrzegane u innych pracodawców negatywnie. Wszyscy kojarzą tego typu firmy bardzo źle, nikt nie interesuje się tym że te firmy pożyczkowe są potrzebne dla ludzi żyjących w Polsce (bardzo niskie zarobki, bardzo słaba siła nabywcza pieniądza, wynikające z tego zadłużenia, itd). Nie zmienia to faktu że firmy pożyczkowe postrzegane są jako coś złego i tak samo widzi to kolejny pracodawca. Reasumując, jeśli myślicie o tym żeby zdobyć doświadczenie i piąć się dalej to nie polecam firm pożyczkowych (kontakt z klientem który nic nie wnosi do waszego rozwoju, niestety to przykre ale tak jest). Powodzenie

@Pracodawca

Szanowny Panie, Chcemy wyjaśnić kilka spraw, o których Pan pisze, a ostatecznie odbiegają od tego, jak praca w PTP wygląda w rzeczywistości. Doradcy roznoszą ulotki sporadycznie, przy okazji, kiedy są w danym miejscu lub rozbudowują zupełnie nowy teren. Na duże kolportaże zatrudniamy dodatkowe osoby, specjalnie do tego zadania. Pana zdanie na temat rozwoju w naszej firmie to bardzo subiektywna ocena. Jeśli ktoś lubi swoją pracę, daje z siebie wszystko i jest kreatywny, nie może u nas narzekać ani na nudę, ani na to, że starania nie zostaną docenione. Istnieje przecież możliwość awansu. Poza tym, w naszej firmie (i innych w tej branży) można się wiele nauczyć. Nasi pracownicy uczą się przede wszystkim systematyczności, kontaktu z trudnym klientem, samodzielności. Praca w branży finansowej, naszym zdaniem, nie jest postrzegana przez pracodawców negatywnie, ponieważ nie należy do najłatwiejszych. Pracownik z takim doświadczeniem jest atrakcyjny dla innego pracodawcy. Świadczą o tym przykłady wielu osób. Oczywiście, umiejętność radzenia sobie na rynku pracy i pozytywne zaprezentowanie się na rozmowie kwalifikacyjnej to bardzo indywidualna sprawa. Nie każdy potrafi dać z siebie wszystko i nie każdemu na tym zależy. A gdyby nie było w naszym kraju popytu na tego typu usługi finansowe, nie byłoby firm, które zatrudniają takich specjalistów. My nie oceniamy naszych klientów. Jeśli ktoś potrzebuje krótkoterminowej pożyczki, ma do tego prawo . Sformułowanie „Wszyscy kojarzą tego typu firmy bardzo źle” jest stwierdzeniem, którego nie można udowodnić w praktyce. Dlaczego? Bo wtedy 100% ludzi na świecie musiałoby je poprzeć, a wiemy, że tak nie jest. Jest nam przykro, że tak nisko Pan ocenia naszą pracę, neguje zakres obowiązków, wysiłek, który każdego dnia w pracę wkładają nasi pracownicy. Mamy w firmie przykłady osób, które pracują, rozwijają się i awansują. Pozdrawiamy

Jarek

widzę ,że ktoś z centrali ma bojowe zadanie śledzenia wpisów i te negatywne sa usuwane.Brawo .Firma schodzi na psy.

@Jarek

Wszystkie wpisy niezgodne z regulaminem GoWork zostają usunięte za zgodą administratora portalu. Proszę zwrócić uwagę, że to administrator GoWork decyduje czy wpis powinien zostać usunięty czy nie.

józek

wszystkie negatywne wpisy są usuwane.Sprawdziłem.Pewnie ten tez będzie usuniety .Wszyscy chwalmy propagandę sukcesu .Żłlosne,alle prawdziwe

@józek

Hmmm, skasowano moja wczesniejsza wypowiedź. A wiec jak wyglada praca: na oddzial jest jeden samochód, oddzial otwierany jest o 9.00 do 17.00 lub dłuże. W pierwszej kolejności otwerasz CRMa i wysylasz smsy do wszystkich klientow od -4 ( czas dni do terminu platnosci pozyczki) do 60( ilosc dni z zakeglosciami w platnosci kosztow pozyczki). Nastepnie zaczyna sie dzwonic praktycznie do tych sanych klientów. W międzyczasie przychodza klienci i przyjmujesz wplaty, udzielasz pożyczek. Obrabiasz dokumentacje oddziału, nastepnie ponownie wykonujesz telefony do klietow do ktorych sie nie dodzwonilas. Jesli jest w oddziale druga osoba( przewaznie tak jest) to ona drukuje sobie kontakty do osob z ktorymi nie ma kontaktu i jedzie tam, jedzie rowniez po odbior pieniedzy w umowione miejsca oraz udziekic nowych pożyczek. Jeski w oddziale jest tylko jedna osoba to osoba ktora jest do 17.00 zamyka oddzial i jedzie w teren. A jeszcze jest codzienne bankowanie kasy na koniec dnia. Tak to wygląda. A jaka kasa? to zalezy ile wynegocjujesz na poczatku. Srednia z premia to okolo do (usunięte przez administratora)tys. Oczywiscie jesli zrealizujesz minimum 100% celu zbiorki + ilosc klientów( klienci sie splacaja dosyc mocno , a przyrost w calej firmie jest mizerny)- raczej firma sie kurczy niz rozwija, ale moze "pacjenci z chwilowek pomogą" :) powodzenia.

@pracownik

Taki komentarz już tu kiedyś widziałem i nie został usunięty, nawet treść się zgadza. Czyżby ktoś ci płacił za kopiuj wklej?

@ja

ja odradzam

ona

Pensja z premią około 3,5 tyś netto (słownie trzy tysiące pięćset)(jeśli zrealizujesz cele - 100% zbiórki, + przyrost klienta)

Nie jestem zadowolony z pracy w tym miejscu. Nie docenia się pracowników a szuka się złotego środka w postaci osób w firm konkurencyjnych. Ciężko o podwyżkę, jak już dochodzi do rozmowy o finansach to odpowiedzi brak. Owszem kasa na czas, premie do wyrobienia. Atmosfera po przyjęciu nowych osób bardzo kiepska

zastanawiając się

Hmmm.... skończyłeś pracę tak późno i już zasiadasz na forum, żeby się tym pochwalić... Szczególnie, że to ostatni dzień przed świętami. Musisz mieć dużą motywację, żeby o tym wspominać. Ciekawe co można robić tak długo w piątek wieczorem, bo klientów chyba brak?

zastanawiając się

Może jednak warto zgłosić swój problem gdzieś jeszcze poza tym forum? Albo szukać nowej pracy?

luźnaguma

Śledzę to forum od kilku miesięcy i własnym oczom nie wierzę, postanowiłam sama zabrać głos. Kto pisze takie bzdury ? Pracuję w PTP od dwóch lat i nigdy nie zdarzyło się, aby pensja lub premia nie wpłynęły na czas. Jesteś zatrudniony / a na cały etat , składki są odprowadzane, nic nie wypłacają " pod stołem " jak w innym firmach. Cele spokojnie do wyrobienia , więc można zarobić. Nikt nie karze mi pracować po godzinach, jeżeli wyrabiam się ze wszystkim w 6 godzin to jadę do domu i tyle w temacie. Oczywiście czasami trzeba popracować dłużej, ale robię to też dla siebie bo wiem ile mogę zarobić. Po co siedzieć , biadolić i narzekać ?? Nie lepiej znaleźć pracę z której będziecie zadowoleni ? ? Rynek pracy stoi przed Nami otworem

@luźnaguma

Dziękujemy za pozytywną wypowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Towarzystwo Pożyczkowe - Warszawa

• Jak się pracuje w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Towarzystwo Pożyczkowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie Towarzystwo Pożyczkowe?

Kandydaci do pracy w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie Towarzystwo Pożyczkowe
3.1/5 Na podstawie 127 ocen.

Polskie Towarzystwo Pożyczkowe