Opinie o Oriflame Products Poland Sp. z o.o. Warszawa Ursus w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o. Warszawa Ursus. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o. Warszawa Ursus o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oriflame Products Poland Sp. z o.o. Warszawa Ursus w Warszawa

kabaret Nowy wpis

jak to Grzyb napisał: przyjeliśmy włąśnie nowego pracownika do kadr, pracujemy teraz w pełnym składzie...ALE JUŻ SZYKOWAŁA ZWOLNIENIA W INNYCH DZIAŁACH, ALE NIE W BIURACH, HIPOKRYZJA HARD

Xxx Nowy wpis
@kabaret

Zawsze biuro "przeżywa" nawet największe kryzysy, a lecą Ci co praca fizyczna swoich rąk ciągną to wszystko

Zawiedziona

W firmie stawiają na panie z Ukrainy bo nawet na zastępstwo liderki na EDT nie zasługuje żadna Polka tylko wybiera się Ukrainkę i to osobę która ma wysokie mniemanie o sobie,a resztę osób ma za nic.Umie tylko skarżyć do kierownika.Tak w ogóle to jest pupilek liderki.Ludzie obudźcie się bo we własnym kraju nas nie doceniaja.Ukrainki góra

smutna Nowy wpis
@Zawiedziona

Pracownica z Ukrainy ze stażem w pracy poniżej 5 lat zarabia na rękę 3500zł. Pracownica z Polski ze stażem od 15 lat wzwyż zarabia 3700 na rękę. O czym tu mowa? Wyzysk, (usunięte przez administratora), brak szacunku, ciągła inwigilacja bo ochroniarz sobie kamery pozakładał i ciągle siedzi i się w nie gapi. Może firma ma dopłaty do szoszonów i dlatego tyle ich tu jest.

smutna prawda Nowy wpis
@Zawiedziona

niestety żadna Polka nie chciała iść pracować na noce na EDT...chciały by być liderkami ale nie na nocach...i może by która się zgodziła ale niestety żadna się nie nadawała... ot prawda, wybrano najlepszą

Jak szefostwo w Oriflame Products Poland Sp. z o.o. Warszawa Ursus traktuje ludzi?

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na wątku firmy Oriflame Products Poland Sp. z o.o - Warszawa Ursus, ponieważ wchodzą tu osoby zainteresowane pracą i chciałyby się dowiedzieć informacji o przedsiębiorstwie.

paolo1970viggo

Dzień dobry....poprosze o kontakt telefoniczny,ponieważ chciałbym dowiedzieć się pewnych rzeczy odn.pracy jako kierowca-administrator..(usunięte przez administratora)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o. Warszawa Ursus? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy

arbajt i guma

you
@ziom

Dori

Wchodzę na przerwie do jadalni i jestem świadkiem otwartej dyskusji na temat sexu analnego. Magazynier pyta dziewczynę z kontroli jakości a co gdy wyjmie z czekoladą? Heh... Zachęcam do aplikowania :)

ANIA

nie warto tam pracowac ostatnio zostalam zatrudniona przez agencje i po 2 tygodniach dostałam urlop z dnia na dzien zostałam bez pracy jako firma powinna wczesniej imformowac pozatym pracuja tam stare pracownice ktore sa nie mile nic nie pokaza tylko sie madrza NIE POLECAM!!!!

Jola
@ANIA

Potwierdzam . Tydzień temu pracowałam tam , ponieważ nie zostałam zaakceptowana , to zastosowano mobbing , żebym odeszła . Zamiast powiedzieć mi wprost , że mnie nie chcę .... Takie tam są praktyki teraz .

@Jola

Mobbing w OPP ? Powszechna praktyka.

Były magazynier.

Tam jest dobra praca na magazynie ale na stałe i umowa przez firmę.Ale jak nie ma pracy to i tak cię zwolnią czy masz tak czy tak.

aktor

witam, dostałem ofertę pracy z agencji do Oriflame w Ursusie (praca przy taśmie), napiszcie czy jest ciężko i jaka jest atmosfera. dają umowy tygodniowe ale czy przedłużają czy po miesiącu zwalniają. Napiszcie coś o tym

Jola
@aktor

Nie polecam ... Byłam , odeszła tydzień temu.

Zostaw merytoryczną opinię o Oriflame Products Poland Sp. z o.o. Warszawa Ursus - Warszawa

• Jak się pracuje w Oriflame Products Poland Sp. z o.o. Warszawa Ursus?

Zobacz opinie na temat firmy Oriflame Products Poland Sp. z o.o. Warszawa Ursus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oriflame Products Poland Sp. z o.o. Warszawa Ursus?

Oriflame Products Poland Sp. z o.o. Warszawa Ursus