Delphia Yachts

Olecko

Delphia Yachts

Opinie o Delphia Yachts

ddobrik

Jestem zainteresowany praca. Jakies info o przyjeciach?

Luk

Szkoda tylko że w firmie awansuje się du.. ą a nie latami doświadczenia. Nie pytajcie o konkrety bo osoby które wiedzą to wiedza o co chodzi

Pracownica
@Luk 27.09.2018 14:30

To jak ludzie wiedzą o co chodzi to po co to pisać na forum? Widać kogoś żółć zalała bo awans przeszedł koło nosa? Żal!

Ajj
@Luk 27.09.2018 14:30

To fakt. Jest jedną pani P. co ją wszyscy po (usunięte przez administratora) klepią

Lubi to
@Ajj 12.10.2018 14:22

A ją samą duma rozpiera z tego powodu. Hah wielka "pani"

rollik

PAtrzac tak na calosc to nie mam powodow zeby obrzucać blotem tej firmy.

Anety

Przypatruję się Waszym dywagacją i mam wrażenie , że prowadzicie ustawiany dialog. Co chcecie osiągnąć ? Ze jest super, nie jest źle itd. Nasi szefowie nie do końca zdają sobie sprawę z tego co się wyprawia w firmie. Firma ma ogromny potencjał i możliwości ale nie są one w pełni wykorzystywane. Nepotyzm i mobbing to jest zjawisko powszednie. Niektórym przełożonym trzeba by podziękować. Nie mają szacunku do ludzi, którzy są największym dobrem. Fachowcy odchodzą bo mają serdecznie dość i nikt ich nie zatrzymuje. Wielu wspaniałych ludzi odeszło i jeszcze odejdzie. Jeżeli ktoś pisze , że atmosfera jest ok ! tzn. że przyzwyczaił się do patologi i uważa to za coś normalnego. Szefowie nie wiedzą ile utopiono ich pieniędzy i ile ich się topi. Może kiedyś się ktoś obudzi. Jeśli Francuzi przejmą firmę w 80 % to może się coś zmieni. Oby. Bo szkoda tego co szefowie wypracowali przez lata

Dawid
@Anety 02.09.2018 12:41

Zauważ, że osoba, która wychwala firmę wciąż używa (nadużywa) słowa "no". Widać, że to ten sam podstawiony człowiek ????

Edzi

Zluzujcie troche...normalnie sie robi i w porownaniu z poprzednimi miejscami w ktorych bylem to jest lepiej. tak moge smialo powiedziec.

Dawid

Widzę wysyp podstawionych wpisów. Kto pisze te wszystkie pochwalne peany? Chyba sami właściciele. Żenada

fery
@Dawid 02.10.2018 17:58

przeciez ludzie pracuja i niektorzy calkiem dlugo to jednak sa ludzie, ktorzy sie tej pracy trzymaja. ludzie nie dajmy sie zwariowac. jednym pasuje drugim nie jak wszedzie..

tak

nie ma co wieszac psow na ta firma, nie oszukuja no zwykla robota. Pozdrawiam!

Serdek
@tak 19.09.2018 14:58

Nie wiem czego ludzie oczekuja od roboty no to nie wczasy ale tak czy siak nie czuje sie tu zle i jak tak wymienialismy doswiadczenia z poprzednich prac z kumplami to kazdy mowil, ze tu mu lepiej no i cos w tym jest.

Aneta

@tak, co chcesz przekazać poprzez swój wpis? Nie podajesz zbyt wielu informacji, czy jesteś zadowolony? Co najbardziej Ci się podoba? Dobrze oceniasz atmosferę wśród pracowników?

Anety
@Aneta 24.09.2018 11:22

Aneta, czemu zadajesz tyle pytań

Aneta

@rydek, możesz opowiedzieć coś więcej? Co jest dla Ciebie największą zaletą? Miałeś już jakieś doświadczenie w branży? @Anety, piszesz, że szefowie nie zdają sobie sprawy, co się dzieje- mógłbyś przybliżyć temat? Co dokładnie chcesz przekazać w tych słowach? Co Twoim zdaniem powinno się zmienić, by firma wciąż się rozwijała?

goper

Praca dla konkretnych osob z fachem w reku, dobrze sprawdza sie tu osoby konkretne i doswiadczone. Nie ma co tu owijac w bawelne, szukaja raczej solidnych osob no a sama praca calkiem przyzwoita.

Apacz
@goper 12.09.2018 12:22

no ale fachowcy to raczej maja tu calkiem dobrze

JOT

Gdyby bylo mi tu zle to bym sie zwolnil no a dla mnie jest znosnie po prostu,

Gasik
@JOT 10.08.2018 14:55

no raczej kazdy chce sie trzymac miejsca gdzie ma w miare warunki pracy jakby nie patrzec to podstawa

Ktoś

A jak z wypłatami? Coś się zmieniło? Czy dalej poniżej 2k?

Felek

firmma lubi stawiac na osoby doswiadczone, z konkretnym fachem w reku i wiedza w danej dziedzinie. No takie osoby sa na pewno sie tu sprawdza. Bez dwoch zdan.

byku
@Felek 13.08.2018 13:55

No tu sie zgodze

TEDI

wedlug mnie to jak sie wie co ma sie robic to nie ma sie zadnych problemow w tej pracy

dyrdzik

Normalnie się pracuje, jest w miare ok.

rydek

Dlugo szukalem miejsca, w ktorym moglbym czuc sie w miare pewnie jesli chodzi o prace, az trafilem na prace tutaj. Calkiem sobie chwale.

Aneta

@Felek, możesz zatem powiedzieć, jakie umiejętności pracodawca ceni najbardziej? Czy osoby na początku kariery zawodowej także mają szansę na zatrudnienie, czy preferowani są specjaliści? Istnieje jakaś określona ścieżka rozwoju w firmie?

Mikko
@Aneta 21.08.2018 15:21

kazdy ma szanse, ale rozchodzi sie tu pewnie o to, ze teraz w kazdej firmie prawidziwi specjalisci sa jak na wage zlota

Kusiu

Jak dla mnie jest okej i to mowi wszystko.

Nie rozumiem ludzi ,którzy ciągle narzekają na pracę w Delphia. Pracuję tu już kilka lat i wiadomo ,że czasem są dni lepsze ,a czasami gorsze jak wszędzie gdzie pracuje grupa ludzi. Głównym problemem jest to ,że ludzie sami niepotrzebnie się nakręcają plotkując ,wymyślając "teorie spiskowe" i negatywnie nastawiając się do wszystkiego. Praca nie jest zła sama w sobie , jak solidnie pracujesz to i odzwierciedla to wypłata , która jest zawsze na czas. Z przełożonymi też można się dogadać tylko trzeba chcieć.

kylu
@pracownik 16.08.2018 14:30

dobrze mowisz

Rickey
@pracownik 16.08.2018 14:30

Wszędzie jest tak samo. Jak to się mówi - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jak się chce pracować to można, Delphia naprawde zapewnia godne warunki

Modi

Bylem tam jako monter i nie uwazalem zeby ta praca byla zla. Zmienilem miejsce praccy bo nie chcialem dlugo siedziec w jednym miejscu i sie przeprowadzilem, ale jakby ktos sie mnie zapytal to nie mowilbym, ze odradzam czy cos.

Aneta

@Borsu, rozumiem, że już nie pracujesz w firmie? Piszesz jednak, że było w porządku, możesz powiedzieć, co podobało Ci się najbardziej? @Laki, a czy Ty jesteś osobą związaną z Delphia Yachts? Rozumiem, że firma zatrudnia doświadczone osoby? Napisz, proszę, jakie jest Twoje wrażenie dotyczące tego pracodawcy.

monterr

ja sie tu nie czuje zle, siedze w tej pracy juz troche. No rzeczywiscie trzeba miec fach w reku.

Laki
@monterr 03.08.2018 11:24

Nooo fach potrzebny teraz wszedzie.

Pikak

Generalnie to pracuje tu juz jakis czas i moge powiedziec, ze moj stosunek do tej firmy jest raczej pozytywny. Terminowo.

malywoz

Nie mam wiekszych problemow w tej firmie, z reszta pracownikow tez idzie sie zgrac przez to czuje sie tam calkiem swobodnie i robie co do mnie nalezy.

irys

Na razie tu zostaje bo jest całkiem stabilnie.

Borsu

Oceniam na 4, jak tam robilem to jakos nie bylo duzo rzeczy ktore mi przeszkadzaly.

Aneta

@jawa, relacje między pracownikami są bardzo ważne, dlatego też miło słyszeć, że oceniasz je na plus, na pewno wiele osób zainteresuje się dzięki temu pracą w Delphia Yachts. @takto, dlaczego sądzisz, że w firmie będzie się źle działo? Zauważyłeś jakieś zmiany, które Ci nie odpowiadają? Na pewno niektóre z nich są pozytywne. Twój komentarz obraża inne nacje i tym samym narusza regulamin. Zapoznaj się proszę z jego treścią: https://www.gowork.pl/regulamin

jawa
@Aneta 23.07.2018 03:14

mam nadzieje, bo warto

Aneta

Większość z Was pozytywnie pisze o firmie, jesteście zadowoleni ze stabilności zatrudnienia i atmosfery. A czy pracodawca zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy, odzież ochronną i tym podobne? Czy praca jest zmianowa? Można liczyć na elastyczny grafik? Jakie stanowisko szczególnie możecie polecić?

ksiksi
@Aneta 06.07.2018 16:12

ja moge polecic stanowisko laminatora

jakkk
@ksiksi 10.07.2018 15:52

Pracowałem jako stolarz i tez bylo znosnie

gabi
@Aneta 06.07.2018 16:12

Aneta,nudzisz .Zadzwoń do kadr .Dziewczyny powiedzą

jawa

kontakty z pracownikami na plus, od razu mielismy o czym pogadać

Aneta

@ksiksi, dlaczego akurat to stanowisko wydaje Ci się najlepsze? Czy praca na nim jest nieco lżejsza, przyjemniejsza? A może więcej się dzieje? @Giogl, wspominasz, że "ludzie mogą nie pasować", nie do końca rozumiem co masz na myśli. Za to widzę że twierdzisz że ogólnie jesteś zadowolony - czy mógłbyś napisać coś więcej o oferowanych ci warunkach zatrudnienia? Rozumiem, że wynagrodzenie jest wypłacane w terminie, a pracodawca zapewnia niezbędny sprzęt?

Zostaw opinię o Delphia Yachts - Olecko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delphia Yachts