Delphia Yachts
3 294 495 5 1
Polecam Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Od jakiegoś czasu budowane są łodzie w niskoemisyjnych technologiach. Praca niby na laminatach ale w bardzo dobrych warunkach. Niestety dość trudno dostać się do pracy przy tych łodziach. Próbować warto.

Pikej Nowy wpis
@Polecam

ooo, to dobre info... a jakieś rady co trzeba zrobić/reprezentować, żeby się jednak dostać?

Gofer

Jak tam targi Boatshow 2019? Byliście?

toto

tak

Gofer
@Gofer

Ookej, a odpowiecie jak było?

toto Nowy wpis
@Gofer

jak zwykle, dobrze, są pewnie zdjęcia na fb to sobie zobacz

Blabla

Skoro jest tak dobrze to czemu program Delphia 500+ nie działa i dalej brakuje ludzi?

Kogut
@Blabla

Ludzi nie brakuje. Za to nie każdy nadaje się do tej pracy lub/i siebie w niej nie widzi. Stąd ciągle poszukiwania.

szylko
@Kogut

Dokładnie

Amonit
@Kogut

Nie jest to praca dla każdego, więc to zrozumiałe, że może nastąpić zmiana decyzji. Ale chętnych nie brakuje tak czy siak, z tego co mi się wydaje

Sylwia
@Amonit

Program Delphia 500+? Coś takiego naprawdę działa? Na czym to polega?

xyz
@Blabla

Prawda jest taka że jak zadzwoni się w sprawie pracy na podany numer w ofercie ,pani pojedzie cię kim ty jesteś i po co dzwonisz,przepraszam mości panująca więcej nie zadzwonię.

derek Nowy wpis
@xyz

Gdziekolwiek byś nie dzwonił, spytają cię kim jesteś i po co dzwonisz, nie można tego od razu nazwać pojazdem...

Tak7Nie2
Kogut

Nie takie "figury" usuwano. Na każdego przyjdzie czas.

Tak8Nie1
Suzi

Ale rodzinka ma jak u Pana Boga za piecem czego nie można powiedzieć o reszcie załogi!

Tak6Nie2
Hgthhg
@Suzi

Już nie długo

Mala
@Suzi

Najwięcej do powiedzenia pewnie mają te osoby co miały dwie lewe ręce do pracy

Lolo
@Mala

Czyżby rodzinka i (usunięte przez administratora) w natarciu?!?!

Tak3Nie1
j. brawo
@Lolo

tylko tyle masz do powiedzenia? jedyny argument i odpowiedz na wszystko?

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Śmierć
 Rekomendacja

Jak zmienia kierownika zmiany i jego pantofla to ludzie powrócą do pracy. Słownictwo i podejście nie jest na miejscu. Pracownicy mają dość takiej atmosfery.Dyrekcja powinna zastanowić się nad tym czy taki człowiek powinien zarządzać produkcją!

Tak7Nie
Hmmm
@Śmierć

Chyba juz zmienili jednego kierownika

Śmierć
@Hmmm

Ale nie tego co trzeba!!!

Tak6Nie
Hmmm

Myślę ze to dopiero początki. Nie będzie już ,, ręka rękę myje ,,

Tak6Nie
Czarna
@Śmierć

Jak się nie chciało pracować to teraz nie trzeba winy szukać w kierowniku bo akurat kierownik jest w porządku

TakNie4
Biały
@Czarna

Tylko Ty twierdzisz że jest w porządek grubo się mylisz szybko cię sprzeda bez powodu

Tak7Nie

Czy osoby bez doświadczenia zawodowego również mogą podjąć pracę w Delphia Yachts?

Wycio

Na jakim stanowisku np?

dymek
@Wycio

szkutnik np

Phill

Nie wiem kiedy pozmieniało się na stronie ale jest lepsza, ładniejsza taka mi się wydaje. Widzieliście?

colo
@Phill

szczerze, to nawet nie pamiętam jak wyglądała wcześniej, ale możesz mieć rację

Dan

Co tak dużo ofert do was nagle?

pinkponk

raz są raz nie ma

pigeon

niesamowite

krokiet

gdzie one są?

Jak to rozumieć?

@krokiet

Na kadłubie, w okolicy dziobowej

@pigeon

No...

Łucja
@Nordic

@Nordic Obecnie widzę cztery aktualne oferty pracy w Delphia Yachts https://pl.delphiayachts.eu/oferty-pracy. Firma się rozwija, czy rotacja jest spowodowana odejściem pracowników?

krokiet
@Łucja

dzięki

@Nordic

Oferty pracy są na kadłubie w okolicy dziobowej? ;)

Warto
@Dan

Ofert dużo bo dużo zamówień

Kokot
@rong

Przecież wiadomo, że chodziło mu o post, który napisał poniżej

Otto

No właśnie nie :)

@Kokot

Wiem, ale się zgrywam.

TakNie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Delphia Yachts?

Error
@Pytanie

spełniać wymagania na konkretne stanowisko... tylko tyle i aż tyle

anana
@Pytanie

co to za pytanie w ogole?

heheszek
@Pytanie

To oczywiste, trzeba być brunetem, wzrost 187, waga 86 kg, oczy piwne, numer buta 43...

Były robotnik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.
Nazwa działu: Produkcja

To prawda brak słów wiem że jak zmieni się zarządzanie tych ludzi to wrzucę do pracy bo jest fajna ale nie w tej chwili

były
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.
Nazwa działu: Produkcja

słyszałem ze nowi pracodawcy nie do końca interesują sie planem i pracą czy t oprawda i jakie są zarobkina laminatach

Warto
Nazwa działu: Produkcja

Od jakiegoś czasu zmienione zostały zasady wynagrodzenie. Uważam, że jest to w tej chwili jeden z najuczciwiej płacących zakładów pracy. Niestety pracownicy tak uczciwie do tego nie podchodzą. Za 60 zł/ godzinę w soboty potrafią naprawdę niewiele zrobić. 15euro stawki jak na zachodzie. Na start w tej chwili 20zeta. Jeżeli ktoś się przykłada po 2-3 latach spokojnie ma 30zł. Do tego uczciwie płacone 50tki i setki.

Tak4Nie1
@Warto

Czyli,, zawód Polak". Kombinowanie we krwi

Jula

Firma ma nowy zarzad(prezas i dyrektor), który nie ma pojęcia co z pracownikami wyprawia, jak traktuje kierownik zmiany!!!

Tak6Nie1
@Jula

To prawda. Dużo się zmieniło po za...kadrą która w większości ma destrukcyjny sposób myślenia. To, że ludzie odchodzą po części przyczyniają właśnie oni. To jest dawny delphioski sposób myślenia tzn. mobbing i nepotyzm. Nic się nie zmieniło pod tym względem

Tak8Nie
Nordic
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Dlaczego 3 letnia Delphia 47 ma osmozę wielkości patelni na kadłubie? To na pewno dobra firma?

Wieloletni pracownik
Nazwa działu: Produkcja

Ja mam nadzieję, że nowy prezes poprostuje pewne tematy. Rozsądnie podchodzi do spraw które zawsze stały na głowie w tej firmie. Pożyjemy zobaczymy. Pracy wokół dużo.

Tak8Nie
Kastor
@Wieloletni pracownik

Zobaczymy, ale nadzieję warto mieć

gienio
@Kastor

będzie dobrze trzeba w to wierzyc :)

Casu
@Wieloletni pracownik

Każdy nowy chce wprowadzić swoje zmiany jakie uważa za słuszne więc sie pewnie pozmienia, tylko czasu.

neron
@Casu

no wiadomo to nie jest tez takie hop siup.

Ryszard
@Wieloletni pracownik

Delphia Yachts ma teraz nowego prezesa, tak? Jakie zmiany zaszły w firmie od tego czasu? Zmieniło się coś w zakresie warunków pracy/zatrudnienia? Napisz proszę jak na tę chwilę wygląda współpraca z tą firmą.

kargo
@Ryszard

a co ty taki ciekawski?? czyżby konkurencja robiła rozeznanie jak się u nas wewnątrz dzieje???

edyp
@kargo

Nie, spokojnie, to tylko moderator goworka ;D

Ryszard
@kargo

Warto dodać informacje o warunkach pracy w firmie, szczególnie jaki jest poziom wynagrodzenia i możliwość uzyskania benefitów. Takie komentarze bardzo przydadzą się na forum, więc zachęcam Cię do wypowiedzi.

cho
@Ryszard

Przyjdziesz to sam zobaczysz

pyt

na stronie w faq jest podany adres, na który z miejsca można wysłać cv, czy można liczyć na odpowiedź nawet jak nie ma obecnie ogłoszeń o pracę?

Genio
@pyt

Spróbować możesz, ale jaki będzie skutek to trudno powiedzieć

Totek
@pyt

hmm, ciężko powiedzieć, dużych szans pewnie nie ma, ale jak pisze Genio spróbować zawsze możesz nic do stracenia nie masz

pyt
@Totek

no dobra, myśle, ze spróbuję w takim razie

Byly

Pracowało się w Delphii kiedyś. Nie było źle, raczej dobrze wspominam. Pozdrawiam obecnych pracowników

@Byly

pozdrowionka stary ;) jak dawno pracowałeś?

Byly
@123

No dłuższy czas temu, ponad rok

Sam

Szkoda że z tych ogłoszeń o prace ze strony nie wiele idzie się dowiedzieć. Może ktoś przybliżyć jak to wygląda w realu?

Pillo
@Sam

najlepiej doprecyzuj o które stanowisko ci chodzi

Aneta
@Sam

Podbijam Twoje pytanie. Delphia Yachts poszukuje obecnie pracowników na kilka stanowisk, np. szkutnika i konstruktora: https://pl.delphiayachts.eu/oferty-pracy Ciekawa jestem, jak kształtują się zarobki na różnych stanowiskach, czy są satysfakcjonujące? Może ktoś z pracowników odpowie tu, na Gowork.pl, czy jego zdaniem warto starać się o pracę w tej firmie?

porki
@Aneta

przyzwoite, jak zdaje sie sprawe ze specyfiki pracy to warto

Bolo
@Aneta

właśnie nie mamy pewności czy są aktualne te ogłoszenia

NickraM
Nazwa działu: Produkcja

Witam, jestem posiadaczem Waszej łodzi wiosłowej - nagroda w maratonie pływackim 2017 . Na łodzi nie ma tabliczki znamienitej i nie mogę nic znaleźć w sieci na jej temat. Może ktoś posiada wiedzę o wyporności, jedno - dwu płaszczowa, jaki silnik można podczepić moc i długie. stopy

@NickraM

kurde, nie pomogę ci, ale napisz może meila, albo zadzwoń bezpośrednio?

@NickraM

Ta łódź wiosła została zrobiona...z przerobionej formy od żaglówki. Więc o wyporności się nie wiele dowiesz.

Luigi

raz lepiej raz gorzej, jak to w życiu. grunt, że idzie do przodu i jest całkiem w porządku

asdf
@Luigi

No wiadomo

Ada

Jak wygląda praca w biurze, jakie są relacje, czy jest duży stres?

quil
@Ada

jakiś stres na pewno jest, wszędzie jest coś do stresowania

montes
@Ada

nie wiem czy tu sie biuro wypowiada nikt chyba nie narzeka

Wojo
@Ada

A szukają w ogóle kogoś do biura??

@Wojo

Chyba nie, ale to nie szkodzi, żeby ktos mógł zapytać o warunki.

pingpong

podobno nie robicie już jachtów żaglowych, prawda to?

Rataj
@pingpong

Od 1 września wstrzymana jest ich produkcja. Ale nie dziwi mnie ta decyzja

@Rataj

hm, a czemu?

Rataj
@.

Nie ma już takiego popytu jak kiedyś. Lepiej skupić się na dopieszczaniu tych, na które popyt jest.

@Rataj

hm, no dosyć logiczne w sumie

Muga

Trzeba zacisnąć zęby będzie dobrze.

loco
@Muga

zawsze zdarzaja sie gorsze momenty i zawsze wychodzi sie na prosta

ghostrider
@loco

Ale przecież nie jest jakoś źle, o czym wy gadacie? mowicie akby conajmniej firma upadała...

byk
@ghostrider

zdarzają ale tu już lepszych dni nie będzie wystarczy poobserwować co się dzieję dobrzy fachowcy podchodzili i już lepszych nie biedzę za takie stawki jak są bez premii nikt Rospondy nie będzie pracował

Kokos
@byk

takie sytuacje są dobrym zapalnikiem do wyciągania wniosków, więc jest szansa, że wynikną z tego dobre rzeczy.

I D_C

coś się chyba porobiło ze stroną bo w ogóle się nie otwiera

benek
@I D_C

Musiały być jakieś chwilowe problemy albo coś robili ze stroną bo teraz normalnie śmiga

@I D_C

wszystko dziala przeciez

jest całkiem O.K

Luzik
@nik

Co tam jest ok kłamiesz tam bardzo źle jest Ludzie uciekają i ty mówisz że jest ok (usunięte przez administratora) tam muszą zrobić zmiany bo inaczej się rozpadnie firma

Tak3Nie3
@Luzik

jak niby mam kłamać mówiąc, że dla mnie jest ok, konkretnie dla mnie nie dla nikogo innego. nie mówie, że nie potrzeba zmian, ale jak chodzi o sama robote to mi pasuje i tyle wypowiadam sie za siebie a nie za wszystkich

Tak1Nie2
Luzik
@nik

Praca na pewną jest ok ale rządzący doprowadzają do obrzydzenia tym miejscem nie mów że się nie zgadzasz bo i tak nie uwierzę cofnąć 8 miesięcy do tyłu nie miałem żadnych wątpliwości że jest dobrze na pewno było zgranie brygad a teraz jest wszystko odwrotnie szkoda gadać MIŁEJ PRACY j

Abc
@Luzik

Dokładnie. Takiego syfu nie było na laminatach nigdy dotąd.

cbd
@Abc

być może ale powód do psioczenia zawsze jest jak nie ten to inny i aż mi się słuchać nie chce że 8msc temu to było super bo jak się zjedzie 8 miesięcy w dół to też była taka sama gadka "och tak źle to jeszcze nie było"

b0l0
@cbd

Chyba każdy zakład ma w którymś momencie gorszy czas, ale to mija i sytuacja sie stabilizuje, a odrobina wyrozumiałości nie zaszkodzi krzywda się nikomu nie dzieje, praca jest, narzekać zawsze na coś można, ale naprawdę wcale nie mamy źle

TakNie3
Jezus
@b0l0

C o Ty mówisz krzywda jest mają dobrze tylko ci co byli nie robrami obuć się czarno to widzę oj bardzo jest nie wyrolowana sprawiedliwość

Walo

Jakiego doświadczenia wymagają od szkutnika?

Arek
@Walo

Jest jeszcze to ogłoszenie?

Rumbo
@Arek

na stronie jest

@Walo

nie nie potrzebujesz doświadczenia- po zatrudnieniu na szkutnika zostajesz przydzielony do pracownika i przez miesiąc pracujesz z tą osobą i uczysz się pracy.

newman

czy gdzieś oprócz strony zamieszczane są ogłoszenia?

Sul
@newman

znalazlem na jooble na marketingowca sprzed 2 tyg

@Sul

to chyba jednak przy sprawdzaniu strony zostanę hehe

@Sul

a, to marketingowiec ze mnie żaden, ja to fizycznej szukałem ale może komuś się info przyda

@Sul

Wrzucisz proszę linka? Gubię się na tym całym jooble

Newman

A co ze mną?:P

link
@Newman

na pracę fizyczną akurat nie znalazłem

Bartek

Może słyszał ktoś czy firma potrzebuje pracowników? Warto składać cv?

mash
@Bartek

czemu nie ma mojego komentarza z linkiem??? generalnie na str Delphi

@mash

administratorzy z reguły usuwają linki

mash
@.

aha, no nie wiem po co, ale dobra

Karolina1
 Rekomendacja

Co sadzicie o dziale na myjce?

Kajak
@Karolina1

Tam trzeba popracować miesiąc i odpowiedź same przyjdą

Kik

Ludzie ludzmi, praca praca ale na warunki nie mozna narzekac, moim zdaniem zapewniaja wystarczajaco potrzebnych rzeczy do ochrony tylko trzeba z nich korzysac. Pracuje na laminatach i nie jest lekko ale zarabiam dobrze wiec nie moge narzekac

Poaceae

jak warunki?

@Poaceae

No tak jak mowie, pensja jest przyzwoita wypłacana zawsze w terminie, nie śmierdzi tragicznie jak niektórzy piszą, atmosfera jest okej mam z kim pogadać więc ogólnie moge Ci polecić

Poa
@Kik

Czyli się nie zniechęcać tylko próbować

Marko
@Poa

Jakby kazdy sie sugerowal opiniami na goworku to by nikt nigdzie nie pracowal bo wszedzie tragedia

Este
@Kik

właśnie jak wygląda sytuacja z zapachami jakby nie patrzeć to ciągły kontakt z chemią???

@Este

są odciągi i wszystko, działają jak należy, więc jak nosisz maseczkę to wszystko jest spoko to że śmierdzi niemożebnie czy cos, to mit

Kajak

Pachnie dosłownie hehe

Zostaw opinię o Delphia Yachts - Olecko

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie