Opinie o Mondi International w Dopiewo Wyzwolenia 34,36

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mondi International. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mondi International na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondi International w Dopiewo Wyzwolenia 34,36

Hanna

@Grzegorz, @Tekturnik czy w związku z tym, że nikt Wam nie odpowiedział sami zdecydowaliście się na aplikację i jesteście już po i chcielibyście podzielić się swoimi wrażeniami. Fajnie byłoby, jeżeli moglibyście odpowiedzieć też na swoje pytania na przyszłość dla innych zainteresowanych pracą w Mondi International.

Tekturnik

Widziałem ofertę pracy na tekturnicy. Chciałbym się dowiedzieć, jakie wynagrodzenie można uzyskać na stanowisku operatora falownicy i/lub sklejarki podwójnej? Jakie fale się produkuje? Proszę o rzetelną odpowiedź.

Grzegorz

witam,czy w waszej firmie jest tekturnica,chcialbym zmienic swoja obecna firme,i sprobowac w innej firmie,innym miescie,jakie sa zarobki na tekturnicy,ile jest zmian pozdrawiam

asw

@Fryc tak tak sa owszem :) na przklad na stanowisko specjalsity do spraw sprzedazy usług TSL w Tychach wiadomo ze wymagane jest tutaj na przyklad oświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z pozyskiwaniem Klientów w branży TSL poparte sukcesami

aaaddduuu

ilu zmianowa jest tam praca ???

Mondi my life

Pracuje w tej firmie od maja i z miesiąca na miesiąc dyrekcja tej firmy wymyśla to inne głupoty. Firma najlepiej prosperuje w nocy kiedy nikt nie zawraca głowy. Ogólnie wynagrodzenie ok wszystko ok tylko przenieść dyrekcje firmy do poznania.

drukarz

Ja jestem nowym pracownikiem (pół roku) i uważam, że jest lepiej niż u innych. Atmosfera, ludzie, kasa - wporzo!

Mario

oprowadzą cię pokarzą halę z maszynami , a na końcu wybiorą swojego , można to zaobserwować na wspólnym zdjęciu w owej sali rekrutacyjnej na którym dużo par tam pracuje , pozdrawiam

nowy

W najbliższym czasie udam się na rozmowę w sprawie pracy. Mam czternastoletni staż jako drukarz. Zmieniając pracodawce, nigdy nie miałem problemu z adaptacją się do nowych warunków pracy. Czego mogę spodziewać sie po rozmowie. Proszę o szczere opinie.

czapa

powyższe ok jeśli pracuje się w biurze, a na produkcji wręcz odwrotnie. latem skwar nieziemski, zaduch i do tego na dzień dobry cały mokry od potu. Ciężko wyrobić 8 godz w tych warunkach. Oczywiście przy upałach nikogo z góry na produkcji nie widać

x

10 000zł na mies, samochód,tel służbowy,warunki dobre klima w biurach ogólnie super

czapa

witam, zaczęło się!!! Przejęcie Nordeni przez Mondi na tą chwilę przynosi obraz nędzy i rozpaczy. Poczekamy zobaczymy ale coś czuję że będzie trzeba [usunięte przez administratora].dalać w pośpie (usunięte przez administratora) [usunięte przez administratora]

Zostaw merytoryczną opinię o Mondi International - Dopiewo

• Jak się pracuje w Mondi International?

Zobacz opinie na temat firmy Mondi International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondi International?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mondi International?

Kandydaci do pracy w Mondi International napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mondi International

Mondi International