Opinie o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. w Zabrze

"ZARYS" International Group jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. w Zabrze

Am

Ile się zarabia?

Sanchez

Czy ktoś wie jak wygląda praca przedstawiciela? Jakie są zarobki, plany, premie etc.?

Ph
@Sanchez

Nie znajdziesz lepszej pracy dla PH. Warunki są naprawdę dobre. O przedstawicieli dba się aż za bardzo. Gorąco polecam.

On od zawsze był kolesiem, który dużo gada, dopowiada do realnych historii jakieś wymyślone rzeczy, żeby tym zatuszować swoje nierobstwo. Innym chce zrobić pod gorke i wymyśla jakieś chore historie. Na magazynie nikt ale to dosłownie chyba nikt tego typa nie lubi. Ja przynajmniej nie słyszałem, żeby chociaż raz ktoś powiedział o nim coś dobrego. Zwykły (usunięte przez administratora)

Zięć
@Tomek

Dobrze ze to nie jo jestech jego Szwogrem.

Tesciowa
@Zięć

Do tej pory magazynier wykonywał następujące czynnosci: Przenosił Podnosił Odnosił Teraz mozna jeszcze wyroznic: Donoszenie

Pablo z pokoiku
@Tesciowa

Hit miesiaca:=)

Peja
@Pablo z pokoiku

Już raz miał dostać za swoje od dwóch chłopaków co ma nich donosił wymyślone historie to siedział na l4

bdb

chciałem aplikować na stanowisko biurowe jednak po przeczytaniu wrażeń z rekrutacji sobie odpuszczę. Rekruterzy świetnie się bawią cudzym kosztem.

Zgadnij kto?

Bardzo dobra decyzja

krt
@bdb

jak tam dalej pracują ci sławni rekruterzy to ja dziękuję.

dziurkaczka
@bdb

Ja bym chociaż przejechała się zobaczyć tą sekretarkę.

Harold
@dziurkaczka

Przestańcie pisać bo później my pracownicy mamy przerabane. Dajcie sobie spokój na tym forum.

Harold
@dziurkaczka

Dodam jeszcze, że później my pracownicy widzimy jak Pan Paweł się denerwuje i stresujemy się podwójnie. Naprawdę darujcie sobie te wpisy.

zdziwiona
@dziurkaczka

Nie wiem z czego robicie sensację. Jakiś czas temu byłam na rekrutacji i nie zauważyłam, żeby sekretarka wyglądała wyzywająco. Dziewczyna jest chyba bardzo młoda, ubiera się młodzieżowo, ale nic w tym niestosownego. Nie macie innych problemów?

Adrianna
@Harold

oj biedny nóżką tupać będzie musiał

Jolanta
@bdb

Oczywiście, opinie na tym forum są na pewno nieocenionym źródłem wiedzy. Jednak pamiętaj, że każdy ma zupełnie inne wymagania oraz oczekiwania, co oznacza, iż Ty akurat możesz mieć zupełnie odmienne wrażenia, jeśli chodzi o rekrutację w ZARYS International Group. Aktualnie firma ta poszukuje również kandydata na stanowisko analityka wsparcia sprzedaży: https://zarys.pl/pl/kariera/ Może postanowisz spróbować swoich sił w tym miejscu? Daj nam znać w kolejnym wpisie.

jakas

Dlaczego poruszyłeś ten wątek? Co się stało, że postanowiłeś się podzielić opinią o prawie najważniejszej osobie w firmie? Kiedy byłeś na rozmowie? Zostałeś zatrydniony?

Look
@Harold

To może (usunięte przez administratora)zamiast się denerwować opiniami o jego firmie wdroży jakiś plan naprawczy?! Ludzie piszą źle o zarysie od lat. To nie przypadek. Sami sobie zapracowujecie na taką opinię na rynku farmaceutycznym, w szpitalach, aptekach. Jest wiele normalnych firm w tej branży o których nikt nie rozpisuje się na goworku. To o czymś świadczy!

What?
@Look

Jaki plan naprawczy. Firma sobie świetnie radzi. Naszą dewizą jest: chwila nieuwagi i znowu sukces. Nie rozsiewajcie nieprawdziwych plotek. Zarys miał się dobrze, ma się dobrze i wszystko wskazuje, że nadal będzie miał się dobrze.

Majk
@krt

nadal ten sam poziom rekrutacji.

brak mozliwosci wykazania swoich mocnych stron, bardziej komisja niz rozmowa rekrutacyjna, po prostu szukanie robota ktory jest zaprogramowany na taka robote, nie bylo widac checi pomocy przy wdrozeniu do pracy, brak konkretnej odpowiedzi na moje pytanie jak wyglada dzien na tym stanowisku, po krotce mowione, ze caly czas przy komputerze jakby chcieli zniechecic. Nie wiem, niby powazana firma, a takie dziwne podejscie jakby króla zaryskiego szukali. Nie pozdrawiam raczej

przebanalne, dlaczego zmieniam prace, co robie w wolnym czasie XD

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services

Zenek

Brednie piszesz. Też tam kiedyś pracowałem. Wszystko było normalnie płacone. Praca i atmosfera były super

Nn

A może jest odwrotnie? Skąd u właścicieli zarysu tak duża niechęć do ludzi? Skoro tyle osób pisze o tym na forum to coś jest na rzeczy. Zarys latami zapracowuje na takie opinie.

On

Miałem okazję brać udział w rekrutacji i pierwszy etap zorganizowany profesjonalnie, nie mam żadnych zastrzeżeń. Drugi odwrotnie, brał w nim udział chyba Prezes firmy i w ogóle go nie interesowała przedstawiana prezentacja. Było to smutne bo człowiek poświecił na nią sporo czasu. Ogólnie polecam brać udział w rekrutacjach tej firmy. Można się sporo nauczyć.

Zabrzaniec

Asystent pomaga managerowi w pracy administracyjnej, tj. odpowiada za zamówienia od momentu wprowadzenia do systemu do wysyłki. Dyrektora exportu nie ma. Kawę co najwyżej może zaparzyć sobie.

Szukam pracy

O co chodzi z tym Dżekiem? Oceniasz syna właściciela negatywnie. Dlaczego? Dlaczego jest tyle zmian Prezesów?

Zniesmaczony

Nie mam pojęcia co magazynierzy w Gliwicach robią ze sobą, ale żeby tak w szatni cuchneło psią karmą to głowa mała... Zadbajcie o siebie!!!

Łukasz

Skorzystam z okazji, że wypowiedziała się osoba pracująca na magazynie i zapytam o warunki zatrudnienia w tym miejscu. Napisałeś, że pracownicy magazynowi pracują ciężko, dlatego chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda poziom wynagrodzeń na tym stanowisku w firmie ZARYS International Group? Bądź tak uprzejmy i podziel się, jak ta kwestia wygląda.

Zigi zag
@Łukasz

Normalna praca. Chodzisz po magazynie, kompletujesz zamówienie i tyle. Zarobki. Przyjdź a się dowiesz.

Stranger
@Zigi zag

Zarobki to tajemnica mocno chroniona. Nie chcemy odstrasza potencjalnych dawców tfu tzn pracowników

onnn

Jakie tesciki? Chodzi o drugi etap?

Praca biurowa

chciałam aplikować na stanowisko biurowe. A co wy na to? Proszę o odpowiedź czy warto aplikować?

jakas
@Praca biurowa

Tego nie wie nikt, musisz sama spróbować i wyrobić sobie opinię. Każdy zwraca uwagę na coś innego. Dlatego aplikuj, próbuj, przekonaj się i dopiero oceniaj pozytywnie lub negatywnie.

Patrycja

Możecie powiedzieć jaka atmosfera panuje w firmie, chodzi mi o biuro? Ludzie współpracują czy się wzajemnie eliminują? :D Dziękuję.

Zabrzanka
@Patrycja

Jesteśmy jak rodzina. Pomagamy sobie, wspieramy a to wszystko daje ekstra atmosferę.

Iza
@Zabrzanka

Czyli generalnie polecasz aplikowanie do Zarys? Ile można zarobić w biurze?

Zabrzanka
@Iza

Można zarobić tyle, na ile pozwalają twoje kwalifikacje. Jak coś umiesz, coś zarobisz. Jak umiesz dużo, zarobisz odpowiednio więcej. Jak to będzie Twoja pierwsza praca, swoje trzeba pewnie odczekać. Wszystko zależy od kilku czynników. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi.

rzadko

Bardzo uważajcie na tą firmę , uważnie przeczytajcie wszelkie uwagi , są prawdziwe

Iza
@rzadko

Szkoda, że sam nie napisałeś nic o swoich doświadczeniach z ZARYS. Taka opinia bez żadnego uzasadnienia jest średnio wiarygodna. A wiesz może, czy aktualnie szukają osób do pracy?

alojka

pojawiła sie oferta pracy z Zarys, jak oceniacie firmę i czy warto wysyłam cv

Stupido
@alojka

Widać, że nie jesteś zbyt bystrą osobą. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że głupią. Nie czytałaś komentarzy poniżej?

Łukasz
@alojka

Złożyłaś już swoje Cv do firmy? Podziel się swoją opinią o rekrutacji do Zarys. Jak wygląda rozmowa i jakie warunki proponują na początek? Dzięki za informacje.

Bene be 05

Czy Bułkowski wynósł już psią karmę z szafki?

Blue car
@Bene be 05

Zbiera na najdroższe auto. droższe od Super Toyoty. budzet 300 tys zł.

Bob

Firma dbając o swoją opinię wycięła z forum posty z 2019 roku. Dziwnym zbiegiem okoliczności wszystkie negatywne. A te w czasie ostatniego czasu wysypały się lawinowo! I to zarówno od pracowników i osób zewnętrznych. Takie działania pokazują niewiarygodność firmy i brak transparentności!

Klocek
@Bob

Bobek, posty są. Zrob klocek to moze Cisinienie miedzy tylkiem a glowa sie wyrowna i je dojrzysz.

Unikatowy

Dobra Praca, Dobra płaca

Unikat
@Unikatowy

Możesz jaśniej? W ostatnich dniach dużo się tutaj dzieje. Ja tez interesuje się firma Zarys i mam delikatnie mówiąc dużo wątpliwości co do tej firmy po tym co się tutaj wypisuje.

Unikat

Ale ta koperta to co to jest? Bo nie rozumiem? Dodatkowe świadczenie? Premia? Od czego zależy czy się ją dostanie czy nie? Ona rzeczywiście nie jest płacono w normalnym obiegu tylko pod tzw. stołem?

HR

Wiadomo, dzień bez odrobieniu komuś tyłka nie ma sensu.

Ona 77
@HR

(usunięte przez administratora) Szkoda tylko, że nikt się nie zastanawia nad tym dlaczego w firmie jest taka rotacja. Dlaczego skoro Pani Dyrektor jak się okazuje dokonuje ciągle złych wyborów i pracownicy co chwile zostają zwolnieni(usunięte przez administratora)

@Ona 77

Szanowni Państwo, nie tylko Pani Dyrektor HR odpowiada za wynik końcowy procesów rekrutacyjnych, chociaż na pewno gdyby nieco solidniej czytała CV kandydatów, później nie podawałaby powodów nieprzyjęcia kandydata do pracy (zawartych przez Kandydata w CV) po dwóch etapach rekrutacji i fatygowaniu Kandydata do procesu . Ja miałem okazję uczestniczyć w rekrutacji z udziałem innych Osób decyzyjnych Firmy i muszę przyznać, że zawsze imponowali mi ludzie, którzy ciężką pracą własnych rąk zdobyli wiedzę, doświadczenie i sukces biznesowy. Tym bardziej bardzo żałuję, że nie będzie mi dane być Pracownikiem Firmy. Oczywiście kibicuję Firmie Zarys w jej dalszym rozwoju.

Ktos
@rekrutacje Zarys

Piękna propaganda. Nie zesraj się.

@rekrutacje Zarys

Najśmieszniejsze jest to że sami piszecie sobie opinie . " ciężką pracą własnych rąk zdobyli wiedzę, doświadczenie i sukces biznesowy" a może co niektórzy przyszli na gotowe???

@pracownik

Pisząc opinię zakładałem, że czytają ludzie inteligentni, którzy umieją czytać między wierszami i interpretować treść "wspak". Chyba jednak przelicytowałem :-) Ok. jak krowie na rowie........ co jest odwrotnością "ciężkiej pracy własnych rąk.....sukces biznesowy " ......... otrzymanie czegoś od kogoś za free. Mam nadzieję, że wątek wiedzy i doświadczenia biznesowego nie musi być już tak tłumaczony.

Coma
@Ona 77

Nie znam firmy w której nie zwalniają ludzi...rotacja? Do pracy przychodzi się aby pracować, a nie zbijać bąki. Cyt.:" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot? Niech się trują jadem".

Ekonom
@Coma

Masz racje. Każda firma zwalnia pracownikow lub sami odchodzą. Z tym, że w jednych firmach rotacja jest mniejsza, w drugich większą. Jaki jest wskaźnik fluktuacji w Zarys?

@Ona 77

Jestem zainteresowany pracą w firmie, ale ....jak czytam te komentarze to się zastanawiam do jakiego towarzystwa trafię? I nie chodzi mi o przytaczane osoby decyzyjne bo zawsze obwinia się " górę " nie znając tak naprawdę powodów, a uwierzcie w kilku firmach medycznych i farmaceutycznych pracowałem i praca to nie przedszkole, ale o całą resztę pracowników którzy tak obrzydliwie plują na firmę w której pracują. To jest okropne!!Macie świadomość, że piszecie o swojej firmie, o swoim miejscu pracy? Jak tam jest tak źle to po co tam nadal pracujecie? Nie spotkałem się jeszcze z taka obłudą wśród pracowników. Kultura organizacyjna? Jeśli na pokładzie ma się takich ludzi to szczerze współczuję wspominanej tu często Pani Dyrektor i reszcie Managementu. Kulturę organizacji tworzą ludzie organizacji, ale często sama kultura jest przeszkodą i nic się nie zrobi!

@Kandydat

Jak weźmiesz udział w procesie rekrutacji dołączysz do grona, które obecnie krytykujesz. Ja nie byłem, nie jestem i nie będę pracownikiem Firmy Zarys a moja przygoda z tą Firmą polegała jedynie na uczestnictwie w rekrutacjach. I wystarczy :-)

ktoś
@Kandydat

Cóż.... ryba zawsze psuje się od głowy..

@ktoś

Fakt, ryba psuje się od głowy. Jednak czasami organizm ma raka. Tym rakiem w Zarysie jesteśmy my, sami pracownicy. Dwulicowosc, obgadywanie, zdobywanie celów za wszelką cenę, brak lojalności itd. niszczy firmę i wpływa na wspomnianą głowę ryby. Chodzicie do pokoiku, jedni częściej, drudzy, rzadziej (mowie o grupie wiecznych kapusów) i mówicie mniej lub bardziej wymyślone historie nakrecajac młodego i starego. Gdyby każdy z Was poszedł po rozum do głowy to ta zabawa naturalnie uległa by zakończeniu. Ludzie w firmie pracują, moim zdaniem rzetelnie (jedynie wątpliwości mam do wspomnianej Pani Dyrektor, nie osadza jednak bo nie siedzę z nia). Jak skonczymy zabawę w Pudełka wszystkim wyjdzie na dobre.

###
@Kandydat

Na pokładzie ma się takich ludzi jakich się zrekrutowało ; wersja ekonomiczna to hasło przewodnie Zarysu

@###

To niestety prawda. Wersja ekonomiczna polega głównie na doborze jak najtańszych pracowników. Chociaż kilku z wyższej półki w aspekcie zarobków tez było. To były jednak biale kruki. Nie bronie właścicieli całkowicie, jednak pracownicy swoje tez dorzucają. Mimo wszystko w wypowiedziach koleżanek i kolegów w kwestii firmy to w dużej mierze prawda.

@Ktos

Wiesz co to sarkazm i cynizm ? Czy tylko rozumiesz i piszesz o bąkach na magazynie? Najpierw zrozum co czytasz a później komentuj. Chyba, że wcześniej zanim zrozumiesz sam się z......sz :-)

Można?

A ja chciałem zapytać o grafik, tj. Czy pracuje sie tam na 2zmiany czy 3 i czy soboty są obowiązkowe.

@Można?

Powiem ci że jako magazynier na początku dostaniesz zwykłą krajową ale jak się sprawdzisz to po 3 miesiącach jak dostaniesz umowę o pracę to 2500zł spokojnie zarobisz

@pracownik

To ile teraz zarabia magazynier w Zarys jak juz 5 lat temu zarobki były na poziomie 2500? Na start jest 3 tys. netto?

@Strefa

I zapomniałem zapytać jakie są dodatki? Ubezpieczenie grupowe, multisport są za darmo czy jest jakaś minimalna dopłata? Firma płaci 13 lub wczasy pod grusza? Są posiłki regenerujące? Bony na święta lub premie miecieczne lub kwartalne?

@Strefa

Jest jakiś system oceny pracownika na magazynie? Jeździ się wózkiem elektrykiem przy kompletacji czy ręcznym? Ile trzeba zebrać linii podczas 8?

Można
@Można?

2500 ale brutto bo na rękę to możesz zapomnieć chyba że bedziesz chodzil na nadgodzinki, soboty i na "kawe" do biura na pogaduszki o magazynie ;)

@Można

Za 2500 brutto przecież nikt do Was nie przyjdzie. Mapie, Roca, Decathlon dają dużo więcej, wszystkie są na tej samej ulicy.

Można
@Strefa

Zarobek adekwatny do pracy. Czy będziesz pracował czy też chował się połowe czasu jak inni po regałach i plotkował to i tak zarobisz tyle samo jak każdy

Kliper

Witam, jestem zainteresowany pracą na magazynie w Gliwicach, słyszałem że jest mega fajna atmosfera i można podnieść kwalifikacje zawodowe. Jak z płacą? Czy są jakieś dodatki w postaci kopert bez podatku? Bo mam komornika

Guza szukasz?

Kliper

Joł Joł szukam gangsterze

Ruby
@Kliper

Dlaczego piszesz o kopertach? Skąd taki pomysł?

Ziutek
@Ruby

A co już zapomniałeś jak na zebraniu żeśmy się zgodzili na taki układ że lepiej bez podatku?

.....
@Ziutek

Tak duża firma i takie praktyki? Pani Dyrektor Personalna, co Pani szlachetne serce na takie pomówienia?

Paycholog
@.....

Widać, że jest dobra atmosfera w firmie. To dobrze.

@Kliper

Wypłacanie pensji pracownikowi bez podatku jest niedozwolone. Firmie grożą za to poważne konsekwencje, więc nawet nie powinieneś o to pytać na forum pracowniczym. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą umów się na rozmowę kwalifikacyjną, a rekruterzy na pewno przedstawią Ci warunki zatrudnienia i wynagrodzenia. Daj znać co postanowiłeś.

World of war
@Piotr

Niedozwolone, to prawda. Jednak takie oskarżenia padły. Szkoda, że Pani kadrowa nie jest w tej kwestii tak chętna do udzielenia wyjaśnień. W poprzednim wątku rozpisała się jak głupia, teraz milczy.

Zdziwiony
@World of war

Myslalem, że wiele z komenyarzy, szczególnie tych negatywnych jest wyssana z palca. Okazuje się jednak, że np. w przypadku posadzenia o wypłacanie świadczeń pieniężnych na czarno, nikt z firmy nie wypowiada się. Wspomniana Pani HR czy PR milczy, chociaż wcześniej chyba ta sama osoba zaatakowała potencjalnego kandydata. Trochę to dziwne, że teraz tak ochoczo nie wypowiada się. Pewnie gdyby to zrobiła narazilaby się na śmieszność. Czy w takim razie to jest ta wysoko rozwinięta polityka Personalna, która firma się tak chwali?

Zostaw merytoryczną opinię o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. - Zabrze

• Jak się pracuje w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.
2.5/5 Na podstawie 206 ocen.

ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.