Opinie o NORD FARM Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NORD FARM Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NORD FARM Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NORD FARM Sp. z o.o. w Łódź

Rep

Ja tez przeszedłem bo obiecanki, wysokie premie itp. Tylko realność tych wysokich premii równa sie zero

Zdegustowany

Przestrzegam przed firmą wszystkich przedstawicieli. Tak nieprofesjonalnego podejścia do pracownika nigdy nigdzie nie widziałem! Jeden z regionalnych, z pozoru miły i ,,misiowaty'', jest po prostu wstrętnym kłamcą, który obiecuje ludziom wiele rzeczy, o których, w rzeczywistości, nigdy nawet nie rozmawiał z dyrektorem! Omijajcie firmę szerokim łukiem!!!

mark

NIEZALEZNY Przeczytalem te wszystkie wpisy i widze ze jest jakas wewnetrzna wojna w firmie albo moze nagonka z zewnatrz Nie stosowalem jeszcze waszych suplementow ale patrzac na ich sklad sa faktyczne bardzo dobra wersja w porownaniu z podobnymi innych firm, majacych w swoim opisie skladu niemal polowe tablicy Mendelejewa, nie wspominajac o cenie. Dziwie sie ze firma pozwala tym panom na swojej stronie OPLUWANIE SIEBIE, chyba ze odchylaja oni rabka prawdy mowiac o niezbyt dobrej jakosci towaru //prywatne rozgrywki pracownikow miedzy soba i firma mnie nie interesuja // podwazajac w ten sposob wiarygodnosc firmy. A moze ktos chce was zniszczyc. Widze ze jest to strona dla pracownikow ale przeciez kazdy ma do niej dostep. Mialem zlozyc zamowienie a teraz troche sie zastanawiam Moze ktos z firmy mi odpowie. Z powazaniem NIEZALEZNY

rgt

@owca a wiesz czy na każdym stanowisku oni tak oferują ?

Firma NORD FARM Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
szef łukaszka

TOTALNY BADZIEW ,a nazywanie tego krzaka firmą farmaceutyczną zakrawa na KPINE!!!!

Jan Chryzostom Pasek

uwaga,te pozytywne opinie o tym krzaku pisza dziewczyny z "biura" oraz pewnie paru "pseudo"kierowników regionalnych,bo trzeba byc pierdolnietym zeby pisac takie brednie.Apteki jak widza ten nordfarmowski badziew proszą żeby nie przyjezdzac do nich za często,taka prawda.Zarobki 3-4 tys netto?Chyba za 2 miesiące!!

Mariusz M.

Celem firmy jest zrobienie kasy na sprzedaży badziewia - to chyba jasne!!!

Warszawiak

Misja naszej firmy jest troska o Nasze portfele, kondycję finansowa, dobre samopoczucie prezesów oraz wzmocnienie portfeli naszych wspólników,co realizujemy oferując suplementy diety, witaminy oraz preparaty oparte o nowoczesne technologie ( betoniarka , chochla, waga ) i naturalne składniki ( sól, cukier, wypełniacze itp. ) Państwa zadowolenie jest dla nas podstawową miarą sukcesu oraz najważniejszym wyznacznikiem potwierdzającym skuteczność wypełniania naszych portfeli. Taki powinien być Wasz cel i misja.

NF do nagła jagna

Będzie nowy kierownik z Kijowa, który zrobi porządek!

PF do Twój Pan

Uważaj palancie bo napiszę do twojego prawdziwego pana do Kijowa !

Twój Pan

Do PF - niby jaki czas straciłeś? Że wysłałeś CV - Olewamy twoje CV !

PF

Dlaczego robicie ukryte rekrutacje? Dlaczego otwarcie nie piszecie nazwy firmy? Straciłem niepotrzebnie czas!

ADAM
@PF

ta pseudo firemka robi ukryte rekrutacje dlatego że gdyby ludzie widzieli do jakiego badziewia aplikuja to dużo z nich wogóle by zrezygnowało i nie traciłoczasu na rozmowe z jakimis smiesznymi kierownikami którzy doswiadczenie maja praktycznie zadne a poza tym ukrywaja ze robia rekrutacje przed swoimi pracownikami których beda chcieli zwolnic gdyz rotacja w tej firmie to chleb powszedni i na miejsce zwolnionej osoby juz pare dni wczesniej przyjmowana jest nowa osoba,tak wyglada praca w nordfarm..

NF.
@ADAM

Prosimy o cierpliwość, pracujemy nad uporządkowaniem, już niedługo ,, nowa krew,, , zmiany tylko na lepsze. Będzie trochę zmian ale tylko najlepsze, zapraszamy do współpracy.

Twój Pan

Nio i dobrze.Żal ci ściska...

Z branży

Kolego pseudo Aptekarzu byle co jesz i byle co gadasz...Każdy zorientowany w temacie czytając twój wpis śmieje się z twoich dyrdymałów... To jak jest tak cudownie to proszę może się zatrudnisz.

aptekarz

Wydaje mi sie ze w tej firmie musi panowac straszny bałagan,bo jakmozna nazwac to ze przedstawiciel Nordfarmu gdy przyjezdza do mnie to promuje leki innej firmy,gdy zapytalem czy to ich,tylko mrugnął okiem ,wiec pewnie ciagnie 2 etat a Nordfarm płaci za paliwko i daje auto.Ostatnio dzwonił do mnie kolega który posiada pare aptek z zapytaniem czy nie chce kupic w dobrej cenie Lutidinu,Magnezu,oczywiscie bez faktury bo jak powiedzial przedstawiciel sprzedaje swoje zapasy-ale jakie-400 op???-)))Z tego co mówia iprzedstawiciele Nordfarmu to wystarczy dobrze grac,na cyklowkach udawac zaangazowanie,pić z kierownikami ,zarzadem i ma sie spokój,tzn mozna ciagnac gdzies dodatkowy etacik,bo ponoc kierownicy do najbystrzejszych nie należą..Wiele osób ponoć właśnie w taki sposób sobie dorabia,a wszyscy wspólnie ustalają jak i co mówić kierownictwu gdy sie czepiają o słabe sprzedaże.Jak widać praca w tej firmie musi byc naprawde ok.

Zenek
@aptekarz

Rocco dalej widzę ci sie nudzi, to idz pobiegaj, brzuszki, silka, lato idzie wilku.

trochę zorientowany

still heaven - niby pytasz o rozmowę kwalifikacyjna, a potem mówisz jak to dobrze jest w NF. (Jasiu?) - zdecyduj się, co piszesz bo wychodzi bardzo nielogicznie !

Jasiu

Rocco Spenser vs M .G z Mirkowa vs wilk L,niech wie że wiemy że to on.Niech pilnuje swoich gardloxowych groszowek ....do.....

@Jasiu

Jasiu wiem, że masz obsesję (manię prześladowczą) na temat swojego byłego szefa. Jednak tym razem nie trafiłeś - współpracowaliśmy trochę razem w Nordfarm, jeśli pomyślisz - będziesz wiedział kim jestem - Krótko bo firma jest żałosna, a ty jesteś hiper-żałosny! Od momentu, gdy wasi Panowie sprzedali folwark razem z inwentarzem czyli wami - wchodzę tu by nacieszyć się z trafności swojej decyzji, o porzuceniu w odpowiednim momencie tego badziewia. Nie chcecie się przyznać, że jest rekrutacja, albo nie wiecie, albo rekrutacja jest robiona już przez nowych ukraińskich właścicieli. Może się zdarzyć coś takiego Jasiu, że twój były szef znowu będzie twoim szefem i nakopie ci, co bardzo by mnie cieszyło - bo głupki nie zasługują na nic lepszego. Dla twojej informacji głupku - wiemy że próbowałeś pisać swoje żałosne spoty również na naszej stronie - ale nie pojawiły się - pojawiło się za to sporo CV - ale kto by chciał zatrudniać kogoś z Nordfarm w życiorysie.

trochę zorientowany

Chyba szukają! Z tego co słyszałem to jest "ukryta rekrutacja". Ale może rzeczywiście ktoś lepiej zorientowany Ci odpowie!

Rozumiem, że rozgrywacie tu jakieś swoje gierki, ale czy moglibyście powiedzieć czy jest w waszej firmie rekrutacja i gdzie znaleźć informacje o niej!

Kandydat na PM

Dowiedziałem się od waszego człowieka, że rekrutujecie. Niestety nie mogę znaleźć żadnego ogłoszenia. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, gdzie szukać?

Zostaw merytoryczną opinię o NORD FARM Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w NORD FARM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NORD FARM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NORD FARM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NORD FARM Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 196 ocen.
  • Domaniewska 37 lok. 2.43
    02-672 Łódź