NORD FARM Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o NORD FARM Sp. z o.o.

Angela

Czy to prawda że Farmak wycofał się z finansowania Nord farmu? Rynek huczy że to prawda

Patrycja

@Ola, co decyduje bezpośrednio o Twojej opinii o NORD FARM? Jakie stanowisko zajmowałeś w tej firmie? Proszę Cię rozwinięcie swojego wpisu. Ze względu na tematykę i cel tego forum, każda aktualna i merytoryczna informacja będzie wzięta pod uwagę przez osoby, interesujące się zatrudnieniem w tej firmie.

Magda

Nie polecam pracy w tej firmie, chyba że jako etap przejściowy dla nowych osób bez doświadczenia. Produkty ciężkie w sprzedaży , apteki nie chcą kupować tego badżiewia, brak szacunku, wynagrodzenia coraz niższe, plany nie realne, ogólnie porażka!!!

Smerfetka
@Zorro 07.03.2018 20:49

Omron leży i kwiczy :)

Ola

Nie polecam. Amatorka w czystej postaci. Omijać szerokim łukiem.

Patrycja

@Magda, czyli w Twojej ocenie, NORD FARM Sp. z o.o. pozwala osobom będącym na początku drogi zawodowej zdobyć w jej strukturze cenne doświadczenie, które będą mogli wykorzystywać na dalszych etapach kariery. Jest to ważna informacja, szczególnie dla tych wszystkich, którzy chcieliby zdobyć swoje pierwsze doświadczenia w pracy. Jakie warunki zatrudnienia mogą zostać zaproponowane kandydatom bez doświadczenia, którzy ubiegają się o współpracę z NORD FARM Sp. z o.o.?

rafaela

Pracowałam w tej Firmie niecałe dwa lata.Niestety nic dobrego nie mogę o niej powiedzieć.Odnosnie produktów to naprawdę ciężko wyprosić u lekarza żeby zechciał troche je popisać..W środowisku lekarskim firma zwyczajnie nie istnieje,jest traktowana jako firma-krzak,a produkty mają opinie takich które nie aszkodzą ,ale żaden lekarz nie poleci tych produktów do poważnego leczenia.Zawsze śmieszyły mnie wizyty kierownika który nigdy nie pracował z lekarzam (całe życie robił zamówienia w aptekach) i jego nieudolne próby dyskusji z lekarzem nt nordfarmowskiego badziewia.Zawsze po takich wizytach musiałem przepraszać lekarzy za kierownika,a oni współczuli mi ze z takim tumanem musze pracować.Ogólnie linia medyczna w tej firmie to kompletna porażka.Firma ma ambicje zeby miec przedstawicieli medycznych ale nie ma żadnego doświadczenia i pojecia jak wyglada praca w gabinetach.Wywodzą sie z jakiejs hurtowni farmaceutycznej i jedyne co potrafia to robić zamówienia w aptekach,choć coraz mniej aptek chce od nich kupować to ichnie badziewie.Śmieszny zarząd sprzedał się ukraincom,a reszta tych bałwanów którzy tam pracują zapier... żeby trzech lanserów zyło jak paczki w maśle.Ogólnie poziom zatrudnianych osób przypomina bardziej żuli spod budki z piwem.Na szkoleniach jedyne co potrafia to nachlać się,obrzygac stół i pobić miedzy sobą.Często w tych bijatykach biorą udział ludzie z zarządu.Wstyd i zenada.Nikomu nie polecam!

olka

mam niedługo rozmowę, ale nie w moim mieści. Czy możecie napisać o pensji, samochodach, bo może nie warto robić sobie kosztów.

Magda
@Staś 18.11.2017 22:19

Staś to osoba z biura ;-)

Patrycja

@Staś, napisałeś, że NORD FARM Sp. z o.o. potrafi docenić pracownika. Możesz napisać w jaki sposób pracodawca okazuje uznanie swoim pracownikom? W jaki sposób firma dba o swoich ludzi? @Ktos, dlaczego tak uważasz? Mógłbyś rozwinąć swój wpis? Będzie cenny dla osób chcących zatrudnić się w NORD FARM Sp. z o.o.

Ktos

Zero szacunku!

Ania

Cześć, ile zarabia przedstawiciel w nf? Chodzi mi o podstawę + premie. Dziękuję z góry za info.

aga
@Ania 19.08.2017 19:30

Czy ktoś w końcu może napisać o warunkach pracy w tej firmie? Czytam na forum o różnych firmach i faktycznie najczęściej zamieszczane są emocje, a wybierający sie na rozmowę potrzebują także konkretów, czyli: pensja, samochód, kilometry prywatne, itd.

Patrycja

@Śmieszek, najważniejszą kwestią na forum jest wymiana poglądów i doświadczeń między pracownikami, poruszajcie kwestie takie jak, zatrudnienie, oferty pracy. @Marco, może podzielisz się z innymi swymi doświadczeniami, podpowiesz jak należy wykonywać swoja pracę by być zadowolonym jak Ty ?

Marco

Jak dobrze wykonujesz swoją prace to i firma potrafi to docenić, ja jestem zadowolony, za darmo nic nie ma, to nie firma dla leniwych, siedząc na Maku na kurczaku , kariery tu nie zrobisz... Nowe leki coraz lepiej rotują i konkurencja już też to widzi ;)

Roten
@Marco 07.06.2017 07:12

Jak żyć Marco z Olsztyna ???

Śmieszek

Jak te opinie piszą prawdziwi przedstawiciele, a nie konkurencja to w porównaniu chyba z jedynym wpisem gościa z magazynu to uważam, że nadaje się lepiej na jednego z was, niż ktokolwiek inny. Ciągłe błędy stylistyczne, gramatyczne i pisanie capslockiem, jak jakiś gimnazjalista... nie! Przedszkolaki już wiedzą, że capslock się wyłącza bo, aby zostać dobrze zrozumianym krzyczenie, ani wielkie litery nie pomogą. Co do samej firmy i produktów to w życiu nie słyszałem złej opinii od klienta na ten temat. Nie mam powodu słodzić bo zwyczajnie tam nie pracuję. Przypuszczam, że pisane przez idio tów lub konkurencję... a w sumie to może jedno i drugie. Jeśli chodzi o zatrudnionych ludzi nie mających nic wspólnego z wykształceniem farmaceutycznym to jest to fakt. Bo aby sprzedawać suplementy diety nie trzeba być nawet technikiem farmacji. Więc nie wiem czemu czepiacie się fryzjerów, czy co tam było w tym śmiesznym poście napisane. Najbogatsi ludzie świata na ogół nie pracują w swoim zawodzie. Ba! W większości (ci najgenialniejsi) nawet nie mają studiów, a niektórzy z trudem (lub też nie) szkołę średnią więc czepianie się pierdół świadczy tylko o tym, że macie niewiele innych argumentów. Niewiele w tym przypadku równa się 0 jak przypuszczam. Będę czuwał nad tym wspaniałym działem bo jeszcze nie raz się przyczepię do gamoni, którzy próbują się wynieść ponad innych ludzi bezsensownym oczernianiem i oskarżeniami. Aha... co do KRSów to faktycznie skurczybyki i jest tak jak pisali: czyli zarobisz za dużo to ci zabiorą klientów, abyś zdobył nowych. Praktyka powszechnie stosowana także widać, że burzę o to robią jedynie niedoświadczeni pracownicy.

KTOŚ

Spójrzcie na stronę internetową firmy i zobaczcie, co wrzucają do "worka": Suplementy diety/Nowości. Więcej chyba nie trzeba czytać i oglądać aby mieć pogląd o poziomie firmy, profesjonalizmie zarządzających; brak słów, wręcz przerażające, że taka firma podejmuje się jakiejkolwiek działalności związanej z produktami leczniczymi. Niektórych miałam okazję poznać, to jest na serio przerażające.........

Czlowiek Polnocy

Dawidek idz już spać, a nie piszesz posty (3) pod roznymi nickami w odstępie 6minut.....:(

MILUTKA

FIRMA KRZAK, NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE, UKRAIŃSKIE GÓWNO. FIRMA NIE SZANUJE PRACOWNIKÓW, ZAROBKI 2,500 , SAMOCHODY -ROZLATUJĄCE SIĘ OCTAVIE, STARE FABIE,!!!!! JEDYNIE CO POTRAFIĄ TO KŁAMAĆ. PRODUKTY - ŻENADA, APTEKI NIE CHCĄ TEGO BADZIEWIA KUPOWAĆ. OSTRZEGAM WSZYSTKICH KTÓRZY ZASTANAWIAJĄ NAD PRACĄ W KRZAKU... OBECNIE POSZUKUJĄ PF NA WIELKOPOLSKIE- CHYBA ZACZNĄ ZATRUDNIAĆ UKRAINCÓW BO ŻADEN SZANUJĄCY SIĘ PF NIE BĘDZIĘ TU CHCIAŁ PRACOWAĆ!!!!!!!

Rep

Ja tez przeszedłem bo obiecanki, wysokie premie itp. Tylko realność tych wysokich premii równa sie zero

Zdegustowany

Przestrzegam przed firmą wszystkich przedstawicieli. Tak nieprofesjonalnego podejścia do pracownika nigdy nigdzie nie widziałem! Jeden z regionalnych, z pozoru miły i ,,misiowaty'', jest po prostu wstrętnym kłamcą, który obiecuje ludziom wiele rzeczy, o których, w rzeczywistości, nigdy nawet nie rozmawiał z dyrektorem! Omijajcie firmę szerokim łukiem!!!

mark

NIEZALEZNY Przeczytalem te wszystkie wpisy i widze ze jest jakas wewnetrzna wojna w firmie albo moze nagonka z zewnatrz Nie stosowalem jeszcze waszych suplementow ale patrzac na ich sklad sa faktyczne bardzo dobra wersja w porownaniu z podobnymi innych firm, majacych w swoim opisie skladu niemal polowe tablicy Mendelejewa, nie wspominajac o cenie. Dziwie sie ze firma pozwala tym panom na swojej stronie OPLUWANIE SIEBIE, chyba ze odchylaja oni rabka prawdy mowiac o niezbyt dobrej jakosci towaru //prywatne rozgrywki pracownikow miedzy soba i firma mnie nie interesuja // podwazajac w ten sposob wiarygodnosc firmy. A moze ktos chce was zniszczyc. Widze ze jest to strona dla pracownikow ale przeciez kazdy ma do niej dostep. Mialem zlozyc zamowienie a teraz troche sie zastanawiam Moze ktos z firmy mi odpowie. Z powazaniem NIEZALEZNY

rgt

@owca a wiesz czy na każdym stanowisku oni tak oferują ?

szef łukaszka

TOTALNY BADZIEW ,a nazywanie tego krzaka firmą farmaceutyczną zakrawa na KPINE!!!!

Jan Chryzostom Pasek

uwaga,te pozytywne opinie o tym krzaku pisza dziewczyny z "biura" oraz pewnie paru "pseudo"kierowników regionalnych,bo trzeba byc pierdolnietym zeby pisac takie brednie.Apteki jak widza ten nordfarmowski badziew proszą żeby nie przyjezdzac do nich za często,taka prawda.Zarobki 3-4 tys netto?Chyba za 2 miesiące!!

Mariusz M.

Celem firmy jest zrobienie kasy na sprzedaży badziewia - to chyba jasne!!!

Warszawiak

Misja naszej firmy jest troska o Nasze portfele, kondycję finansowa, dobre samopoczucie prezesów oraz wzmocnienie portfeli naszych wspólników,co realizujemy oferując suplementy diety, witaminy oraz preparaty oparte o nowoczesne technologie ( betoniarka , chochla, waga ) i naturalne składniki ( sól, cukier, wypełniacze itp. ) Państwa zadowolenie jest dla nas podstawową miarą sukcesu oraz najważniejszym wyznacznikiem potwierdzającym skuteczność wypełniania naszych portfeli. Taki powinien być Wasz cel i misja.

NF do nagła jagna

Będzie nowy kierownik z Kijowa, który zrobi porządek!

PF do Twój Pan

Uważaj palancie bo napiszę do twojego prawdziwego pana do Kijowa !

Twój Pan

Do PF - niby jaki czas straciłeś? Że wysłałeś CV - Olewamy twoje CV !

PF

Dlaczego robicie ukryte rekrutacje? Dlaczego otwarcie nie piszecie nazwy firmy? Straciłem niepotrzebnie czas!

NF.
@ADAM 10.06.2016 01:57

Prosimy o cierpliwość, pracujemy nad uporządkowaniem, już niedługo ,, nowa krew,, , zmiany tylko na lepsze. Będzie trochę zmian ale tylko najlepsze, zapraszamy do współpracy.

Twój Pan

Nio i dobrze.Żal ci ściska...

Zostaw opinię o NORD FARM Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NORD FARM Sp. z o.o.