Opinie o NORD FARM Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NORD FARM Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NORD FARM Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NORD FARM Sp. z o.o. w Łódź

Chciałabym się zatrudnić do tej firmy. Przeglądałam sobie komentarze i zaciekawiła mnie kwestia konkursów. Ktoś już o nie dopytywał, ale bardziej ciekawi mnie, na czym właściwie polegają? Mógłby ktoś z Was wyjaśnić? Również czytam, że w tej firmie jest możliwość awansu i rozwoju. Rozwój na podstawie szkoleń/kursów? Awans po jakim czasie od zatrudnienia? :)))

Kandydat Nowy wpis

Czy wypowie się ktoś o obecnej sytuacji w biurze? Jaka atmosfera? Na jakie zarobki można liczyć?

Jak się pracuje z ludźmi z NORD FARM Sp. z o.o.?

Obecna

A ja się z tą opinią w większości nie zgadzam i każdy pracujący w firmie wie lub się domyśla kto ją napisał … Są ludzie, którzy w naturze mają pisanie paszkwili…. Łatwo w firmie nie jest i nie będzie z tymi produktami - to prawda, ale o ludziach warto pisać również prawdę. Dużo się tu nauczyłam od ludzi o których pisze były kolega i czuję się dzięki nim pewniej w branży. Co dalej czas pokaże. Jest to dobra firma na początek kariery jeśli ktoś lubi głęboką wodę.

Danka Nowy wpis

Piszesz, że ludzie zostali zastąpieni na pewnych stanowiskach. Mam rozumieć, że zostali zwolnieni, tak bez powodu? A może przeniesieni na inne stanowiska? Tak czy inaczej brzmi to dość słabo. I w sumie to co mają do tego wszystkiego nasi sąsiedzi zza granicy, że o nich wspominasz?

Firma NORD FARM Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Zoja

Hej, wrzucili ogłoszenie na stanowisko Księgowej i myślę czy aplikować. Czy ktoś byłby w stanie podać mi widełki płacowe na tym stanowisku? Oferują umowę o pracę, ale żadnej wzmianki nawet i tym czy wynagrodzenie jest atrakcyjne :P Praca w trybie stacjonarnym , jest szansa dogadać się na chociaż prace hybrydową? No i ile u nich liczy osób dział księgowości?

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko specjalista ds. jakości w NORD FARM Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem przedsiębiorstwa? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji?

Katarzyna

Trochę w ostatnim czasie się tu pusto zrobiło. Znajdzie się jakaś dobra dusza, pracująca w firmie i napisze co nieco o aktualnych warunkach? :D Dobrze widzę, że potrzebują pracowników na magazyn? ;) Trochę mieszane opinie są tutaj, jedni piszą negatywnie, drudzy wręcz przeciwnie:) To jak to u was w firmie wygląda?

Emka

Ktoś wie, jak wygląda praca na magazynie w Łodzi? Jak płacą, jak kierownictwo i wymagania?

To przeszłość

Pracowałam w firmie jakiś czas... I Chwała Bogu ze pracowalam. LUDZIE OMIJAJCIE TEN (usunięte przez administratora) SZEROKIM LUKIEM. Nowy kierownik co to poszefowal w spożywce sprzedał 3 MARGARYNY i myśli ze jest mistrzem świata. Jest totalnie odklejony... Dyr główny dramat wizyty zza krzaka, brak szacunku, brak wyobraźni, (usunięte przez administratora) GPS sprawdzany co do minuty... Fałsz fałsz i jeszcze raz Fałsz. Raz sprzedawać raz nie. Raz lekarze raz apteki.... No dramat przez duże (usunięte przez administratora)

@To przeszłość

Pracujesz rzetelnie i uczciwie - jesteś za to doceniony i dobrze wynagradzany, z tego co zauważyłem są w Firmie pracownicy ze stażem 5 lat i więcej, czyli można. Jest możliwość awansu i rozwoju, a tym co im GPS przeszkadza, życzę wszystkiego dobrego do czasu aż nowy pracodawca się na Was nie pozna.

Zaza
@To przeszłość

To dobrze że już może nie pracujesz.

@Zaza

No dobrze dobrze bo mieć takiego przełożonego to aż strach pomyśleć... Gada jak mu wiatr zawieje.. Zero kompetencji, zero wyobraźni, obdzwania byłych pracowników i wygaduje jakiej to on teraz władzy nie ma.... Gdzie to on nie sypia.... Jakimi liniami lotniczymi nie ma możliwości latania.... A Kasow ma za nic taksówkarze.... No typowy niespełniony menager z FCMG... Strach pomyśleć... tonący statek nigdzie w Europie się nie utrzymali to i w Polsce toną...

Nowa
@To przeszłość

Jest takie ludowe powiedzenie " na złodzieju czapka gore", pracuje w tej firmie od 6miesiecy- wypłata na czas, premia na czas, założenia i plany są do wykonania, premia roczna jest mega motywującą, tylko trzeba pracować a nie siedzieć w Mc Donald czy KFC. Nasze preparaty są łatwe w substytucja, więc jeśli nie jesteś zdeterminowany i nawet upierdliwy w aptekach nic nie zdziałasz.... Ja swoje wypracowuję i to mnie tylko interesuje. Pieski niech szczekaja ;).. Dziwne że mojego poprzednika co go zwolnili, nikt nie pamięta i nie kojarzy.... Kojarza na aptekach osobę co była 2017-19rok, nasuwa się pytanie co było robione przez PF później....

@Nowa

Zgadzam się z Tobą w 100%. Pracuję w firmie prawie rok i powiem tyle - jeśli tylko chcesz to można. Odpowiednia postawa, systematyczność, zaangażowanie to 80% sukcesu. Nord Farm to moja pierwsza firma farmaceutyczna - firma dała mi szansę, a ja staram się ją wykorzystać, domykam kolejny kwartal i już liczę pieniążki z premi ;). Dobre miejsce na start i rozwój, ja polecam.

już prawie rok

Postawiłam na NF na początku 2022 ( też się wahałam czytając komentarze) i nie żałuję, praca jak każda, nie jest łatwo - - jak by tak było, nie byli byśmy potrzebni. Premie i konkursy zawsze na czas wypłacane i rozliczane, pensja też na poziomie - jest dobrze. Jestem w firmie 10 miesięcy i powiem krótko, jest dobrze, pracowałam z dwoma regionalnymi i od każdego dużo się nauczyłam, chłopaki pomagają i znają się na swojej pracy. Nie jest to firma z " Big Pharm" ale mi osobiście się podoba - zaufano mi, dano mi dużą elastyczność i mi to pasuje, z dnia na dzień się rozwijam i buduję relacje. Zawsze można znaleźć to "ale" - wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma .... za darmo nikt dzisiaj nie płaci. Jak ktoś chce - można, potwierdzam. Ja polecam choć wiem że nie jest łatwo. Trzeba swoje wychodzić i taj jak mówią - efekt przyjdzie, bądź cierpliwy i rób swoje. Nikogo nie namawiam, ale w NF nie jest aż tak źle jak piszą osoby, które tu nie pracowały lub zaliczyły epizod ( nie do końca pozytywny ).

@już prawie rok

Premie se od wyników i zrobionych targetów? Mniej więcje jak to wychodzi procentowo w stosunku do wypłaty? A konkursy? Są często robione? Jakie nagrody można wygrać?

Zuzanna

Pyta ktoś o zmiany na magazynie, a ja zapytam o prace jako Specjalista ds. Kluczowych Klientów bo właśnie jest ogłoszenie. Piszą tam że wymagają entuzjazmu i optymizmu. Ciekawe. Wiecie o co z tym chodzi? Jakoś to weryfikują czy testują?

YM8

Witam, może mi ktoś napisać jakie są zmiany na magazynie? .. i jaka jest temperatura na magazynie?:)

Benedykt

Pracowalem, nie polecam firmy Nord Farm. Nigdy nie wiesz co przyniesie jutro. Jednego dnia nie przedluzaja Ci umowy zeby pod koniec jednak zapytac czy nie zechcial bys zostac, bo jednak nie znalezli innego wariata na twoje miejsce. Ciagle zmiany w zarzadzie spolki i kierownictwie a co za tym idzi zmiana planow i celow. Firma mysli ze jak jest wyplata na czas to powinienes byc wdzieczny i nosic ich na rekach, masz wykonywac swoja robote i sie nie wychylac bo reszta tylko czeka zeby ci dowalic. Zyczliwosc Pan z biura juz obrosla legenda Nie idzcie tam pracowac, dobrze radze,

Teresa
@Benedykt

Pytanie jeszcze, jaka ta wypłata? Może tak korzystna, że zniesiesz te zmiany i niepewności?

Od niedawna w NF
@Benedykt

Przepracowalem w Nord Farm swoj 1 kwartal. Jest to moja pierwsza praca w branży farmaceutycznej. Za wykonana prace otrzymalem premie, nie jest latwo i swoje trzeba w aptekach i u lekarza wychodzic. Dziwne sa te komentarze, jak pytam o poprzednika to byl w aptece raz albo wcale, lekarze tez kolegi nie kojarza, a z tego co sie zorientowalem to pracowal w firmie ponad rok. Co robil ??? Wiec prosze o troche obiektywizmu, nie jest idealnie ale mozna. Duzo jest do poprawy, ale praca jest stabilna i premie sa realne.

Julia
@Od niedawna w NF

a powiedz mi jak mozesz, jak wysoka byla ta premia, fajnie wiedziec ze za ciezka prace cos sie dostanie ;) tylko jak duzo i czy jest to odczuwalne? bedziesz pracowal dalej , przedluzyles umowe?

Od niedawna w NF
@Julia

Tak, bede. O pieniazkach na forum sie nie pisze, ale jest dobrze.

@Benedykt

Od 3 lat żaden Benedykt u nas nie pracował.

Janek
@Benedykt

No co ty Arek, aż tak źle było?

On

Pracowałem kilkanaście miesięcy w firmie. Prawdę mówiąc to za żadne pieniądze bym nie wrócił. Oczekiwania z kosmosu, zero wsparcia. Obietnic mnóstwo, ale nic poza tym. Ciągły chaos i bałagan. Jedna osoba ma ogromny zakres i obowiazkow bez dobrego wdrożenia. Szkoda sił i nerwów. Spora rotacja. Jeśli macie do wyboru inne miejsce pracy to nie rozwazajcie NordFarm.

Adrian
@On

Nie za fajnie to wygląda ;/ A zarobki chociaż były w porządku?

Emilia
@On

To co to za oczekiwania?

pablo

witam czy ktoś pracował lub pracuje w Łodzi na magazynie warto kandydowac na magazyniera w tej firmie?

Nina

Dziwny pozostaje fakt, że pozytywne opinie o Nord Farm są z tego samego numeru IP w Łodzi. Smutne :(

Moderatorski
@Nina

Ciekawe Spostrzeżenie, czy jesteś administratorem portalu GoWork że masz dostęp do IP ? Daj już sobie spokój i proszę zajmij się swoją nową praca ( o ile ja masz? ) ...szkoda twojego zdrowia....

Czy w firmie NORD FARM Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Główny Księgowy?

Szkoda zdrowia

Nie trac czasu, szkoda brudzic sobie w CV

xxxabc
@Szkoda zdrowia

zgadzam sie w zueplnosci. Szkoda czasu i zdrowia dla tej firmy

kamil

Czy potwierdzacie, że suple nord farmy są garażowej jakości? W aptekach pracownicy śmieją się z tych supli i nie chcą ich sprzedawać. Mają rację? :)

Janek
@kamil

Nie znam firmy nord farmy.... Inteligencja ślimaka, sorry nie obrażajmy ślimaków.

były pracownik NF
@kamil

Nie masz racji, suplementy te są produkowane w standardzie GMP i spełniają wszystkie normy i standardy, mamy jakiś sprzeczne informacje, przez kilka lat sprzedawałem leki jak i suplementy NF i zawsze ja jak i Moi klienci byli zadowoleni z jakości tych preparatów, pacjenci chętnie po nie wracali. NF jest na rynku od wielu lat, bardzie bym się bał suplementów firmy dla której obecnie pracujesz. :) - ( oboje wiemy co to za firma ), ..... gdyż domyślam się, że nie piszesz tego bezinteresownie, może warto się już pogodzić z faktem, że w NF Cię już nie ma z rożnych powodów i zając się swoim i swojej nowej firmy życiem. Ja tak zrobiłem i zawsze będę miło wspominał kila lat spędzonych w NF.

@były pracownik NF

Jakie leki?! Chyba że wspominasz o akcji z przeciwhistaminowym, gdzie komunikacja była iż jest na listach refundacyjnych, a w rzeczywistości jaakossss się tam nie pojawiła hahahhaha

obecna
@Była

To pokazuje twoją wiedze na temat firmy w której pracowałaś - czyli znikomą, dobrze ściemniać i kasę brać. Rupaller refundacja od 09.2021, a Pikopil, Remolexam, Septogard, Iburapid czy Pectolvan nie mają statusu leków??? Dobrze ze Cie już NF nie ma - 5 kolumna została wyeliminowana.

Maria

Bzdura

Emilia
@Maria

to jak jest? skoro piszesz że ta wypowiedź to bzdura. Dokładnie które momenty??

Mam pytanie, czy w waszej firmie rekrutacja na woj. Pomorskie się już zakończyła?

Iwona
@Zainteresowany

A na jakie stanowisko aplikowałeś? Dostałeś w ogóle od nich jakieś informacje po złożeniu cv?

@Iwona

A to po złożeniu CV przez pracuj.pl pracodawcy ma obowiązek wysyłania informacji zwrotnej ???

Łucja
@Marek

A tego to akurat w sumie nie wiem czy mają taki obowiązek. A to oni tylko przez pracuj rekrutują?

Dominik

Cześć, czy macie zapewnioną stała dostępność Waszych produktów.

Pf
@Dominik

Tak, mamy.

BX

Żałosne są te odpowiedzi. Widać że ktoś dostał misję pozytywnie odpisywać na prawdziwe komentarze w temacie jak się pracuje w Nord Farm i jaka wartość maja ludzie w tej firmie. Żadna normalna firma nie ma rotacji 70% - 80% zespołu w ciągu 3 miesięcy w Nord Farm tak jest- nikt mi nie powie że to jest normalne i może tu pisać swoje bzdury o strategiach, zmianach i tym co komu przeszkadza itp. Taka rotacja z czegoś wynika...min z tego jak pracuje się w NF i jak szanuje się tam ludzi. W wiekszosci firm sa GPSy, plany i menagerowie ale wygląda to inaczej niż w NF - chyba można pracować normalnie. Przestroga dla kandydatów!!! Praca ma 3 miesiące

@BX

Dobry Przedstawiciel o 14:22, nie siedzi na GoWork tylko rzetelnie pracuje u klientów. :)

Lidia
@Kandydat

Brawa za spostrzegawczość, ale nie ma się co czepiać, może miał przerwe :D

Ola
@BX

Potwierdzam

@Kandydat

To samo tyczy się menagera aleeeee... No cóż.... Biuro widzę też dostało misję "ociepalnie wizerunku"

Zostaw merytoryczną opinię o NORD FARM Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w NORD FARM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NORD FARM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NORD FARM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NORD FARM Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 196 ocen.
  • Domaniewska 37 lok. 2.43
    02-672 Łódź