Opinie o Verbeek Uitzendbureau w Velden Lingsendijk 15

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Verbeek Uitzendbureau. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Verbeek Uitzendbureau o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verbeek Uitzendbureau w Velden Lingsendijk 15

s1emano

Rozmawialem dzisiaj z kolegą i powiedział że nalepsze firmy zrezygnowały ze współpracy z VERBEEKIEM. Zadzwonili po niego w lutym, on pojechał pracował dwa dni i dwa tygodnie siedzial na du.ie. Zjechał do Polski i powiedział że nigdy więcej. Wyzyskiwacze którzy zarabiają nie tylko na waszej cięzkiej pracy, ale głównie na śmierdzących kempingach. 85 kempingów x 6 osób po 320 Euro = 163.200 Euro - co MIESIĄC.

s1emano

VERBEEK praca- Ja mialem dobrą pracę i jakoś mogło być. Ale moją żonę to rzucali z jednej pracy na drugą. Po innych ludzi Verbeek dzwonił, i mówił że praca jest, ty przyjeżdzasz i pracujesz dwa dni w tygodniu, aby tylko zarobić na śmierdzący kemping. Jak pracy nie ma, to ci wkręcają czekaj na następny tydzięn, bo będzie i znowu pójdziesz na dwa dni. i tak co tydzień. Codziennie wieczorem chodzisz na tablicę, żeby zobaczyć czy jutro masz do Pracy. Wielka niepewność. NIE POLECAM I NIE DAJCIE SIĘ W CH..A ZROBIĆ.

s1emano

VERBEEK zakwaterownie- mieszkasz w szóstkę w zagrzybionym kempingu przystosowanym dla 4 osób. Co tydzień odciągają tobie 320 euro za zakwaterowanie i za internet, który rzadko kiedy działa. Latem w kempingach straszny skwar, że się zapocisz leżąc (spać się nie da).W chłodniesze dni zimno bo piecyk automatycznie się włącza i wyłącza(czujnik ruchu, czyli w nocy nie chodzi). Dwie malutkie lodowki dla sześc osob, czyli jedzenie musisz kupywać na bieżąco. Często mieszkasz z patologią. Za pralnie płacisz osobno(kupujesz żetony). Jak kontrola przychodzi, to nawet szefostwo wynosi materace żeby wyglądało, że w kempingu mieszka tylko 4 osób.

sisis

Hej Bożenka a co chciałabyś dokładnie wiedzieć?jak chcesz to mogę odpowiedzieć na jakieś twoje pytania?może będzie ci załtwiej

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Verbeek Uitzendbureau? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Nowa

Hej :) zamierzam się wybrać do pracy z tej firmy... i mam takie pytania... czy wyjazd z Polski trzeba zorganizować na własną rękę? Czy tam, na miejscu trzeba posiadać własny samochód żeby dojeżdżać do pracy czy firma sama załatwia transport?

sisis
@Nowa

Możesz na własną rękę np przewoźnik nie wiem jak jest teraz tam,ale kiedyś można było jechać vegaturem a później oni odciągali z wypłaty bo mają podpisane coś tam z nimi,że organizują takie przyjazdy busem i potem odciągają z wypłaty.Dla nie których to dobra obcja bo w podróż też trzeba zainwestować.Nie trzeba posiadać własnego samochodu są samochody firmowe aczkolwiek lepiej jechać swoim żeby w wolnych chwilach można było,gdzieś się wyrwać a nie siedzieć w tych czterech ścianach,na jakieś zakupy albo coś a tak człowiek jest uziemiony bez samochodu.

nowy

niech mi ktos napisze o tej firmie coś bede nie długo jechał i pracował dla nich

kogut

wrocilem ze znajomymi po 2 dniach pracy w verbeku masakra syf brut w domkach pijaki strasznie..mail co nam wyslali roznil sie z rzeczywistoscia (usunięte przez administratora) za damski hu...do tego nie zaplacili nam ani centa za nasza prace..nie polecam zdala od takich firm

babunia

Załamaliście mnie, mamy jechać z koleżanką we wtorek, bus-y już pozałatwiane, prawie spakowane i czytam takie tragiczne opinie??

Beata

Omijać tą firmę szerokim łukiem! Pojechałam i to co zastałam na miejscu to woła o pomstę do nieba! Kempingi, przystosowane na 4 osoby max, na parku w Verbeek lokują do nich aż 6 osób! Libacje alkoholowe na porządku dziennym, syf, łóżka i szafki metalowe jak dla bezdomnych. Nie dajcie się nabrać na zaświadczenie o niekaralności, są tam ludzie po wyrokach i którzy nie mają innych perspektyw zatrudnienia. Parkmanager pan S. cham i prostak, niesamowicie odpychający człowiek. Jeśli jesteś osobą myślącą, zaczniesz zadawać pytania , co z umową itp. , już na starcie jesteś skreślony, tam potrzebują murzynów do roboty a nie do myślenia. Wyjazd mój zakończył się tam po 1 dniu, odradzam!

Ja pracuje juz w verbeek rok bardzo fajna firma i nie jest tak zle co muwią jak jestes w porzatku i pracujesz to jest ok ale jak inni maja dwie lewe rece to niech idą w polsce papierki zbierac i to niewwiem czy by potrafili to zrobic firma verbeek jest naprawde zajebista. P.M

zygi
@4455

Naucz się prawidłowej pisowni wyrazów .Widać że masz mało szkoły i że Verbeek to jedyna twoja szansa na zarobek,bo tam nie potrzeba ludzi mądrych tylko niewkształconych do prac za grosze.I nie pisz jaka to firma jest zajebista bo wszyscy znają prawdę co tam pracują i co tam teraz sie dzieje .

Adi
@4455

Firma ok

Pan Verbeeka

co o firmie, zlodzieje, zero pomocy ze strony firmy, holendrowi sie nie spodobasz wywala Cie bez slowa, dzwonisz do biura to musisz miec szczescie zebys nie trafil na suke ktora sie zajmuje przelewaniem pieniedzy odrazu sie rozlacza i na nic nie ma czasu, moim zdaniem w biurze mozesz spotkac osoby ktore nie ukonczyly 18 lat. Rozmawiasz jak z dzieckiem...

schowaj sie gosciu razem z tym werbeekiem :D:D:D:D:D:D

JONNY

PRACA JAK ZADZWONIA I POJEDZIESZ Z POLSKI TO JA MASZ NA JAKIS CZA ZAZWYCZAJ :). ALE TEZ JEST TAK ZE SIEDZISZ NA KEMPINGU I JEDEN MOZE DWA DNI W TYGODNIU POJDZIESZ DO PRACY BO AKURAT CIE POTRZEBUJA A FIRMA ZALATWI CI TO BYS POSZEDL BO WKONCU MUSISZ JAKOS ZAROBIC KASE NA OPLATE DOMKU W KTORYM MIESZKASZ I CO NAJLEPSZE MIESZKASZ W 6 OSOB A NIE TAK JAK PRZYSTOSOWANO DOMEK NA 4 I MOZE TE DWIE OSOBY NA PIERWSZY RZUT OKA TO NIE DUZO ALE WIERZCIE NA TYCH KILKU METRACH TO ROBI WIELKA ROZNICE. WIEKSZOSC LUDZI TAM SIEDZI I CODZIENNIE CHODZI SPRAWDZAC TABLICE INFORMACYJNA Z NADZIEJA ZE MOZE DNIA NSTEPNEGO DANE JEST IM POJSC DO PRACY A SIEDZA BO W POLSCE PRACY NIE MAJA I ZYJA Z MYSLA ZE MOZE DOSTANA OD VERBEKA STALA PRACE. KARY NA KEMPINGU TO W SUMIE NIC DZIWNEGO I DOSTAJE SIE JE BEZ NICZEGO ZA BYLE CO. PORZADEK NIE POWIEM JEST UTRZTYMYWANY AZ NADTO CZYLI CISZE NOCNE SPRZATANIA ,DBANIE O CZYSTOSC ITD TO SIE CHWALI ALE WIECIE CO ZA DUZO TO NIE ZDROWO DLATEGO LUDZIE CZESTO OKRESLAJA TO JAK (usunięte przez administratora) W SUMIE JAK NIE POJEDZIESZ TO SIE NIE PRZEKONASZ NA PIERWSZY RZUT OKA JEST OK ALE JUZ PO TYGODNIU WIDZISZ ZE JEDNAK TO KOLEJNA LIPA NA KTORA TRAFIASZ :) AHA I TEN CALY PARKMENAGER(usunięte przez administratora) CIOLEK NIESAMOWITY ZGRYWA WIELKIEGO FIFARAFA CO TO NIE ON STRASZNIE TYM LUDZI(usunięte przez administratora) .. ALE CO ZROBISZ SKORO JESLI TYLKO BURKNIESZ TO WYLECISZ I TAK OTO KOLEJNY POLACZEK ZA GRANICA KTORY RESZTE POLACZKOW TRAKTUJE JAK (usunięte przez administratora) A ON NIBY NAJMADRZEJSZY :) TO WLASNIE TEN AS OD ROZDAWANIA KAR :). JEDYNY JEGO PLUS TO TAKI ZE PILNUJE BY NIE ODBYWALY SIE TAM JAKIEKOLWIEK CHAMSKIE POPIJAWY I TO SIE CHWALI BO WYPIC PRZECIEZ MOZNA ALE WSZYSTKO Z GLOWA A NIE KTORZY JEJ NIE MAJA :)

Fastum
@JONNY

Na dodatek Pan parkmenager podrzucam rzeczy ludziom żeby się ich pozbyć wiklina każdego najlepiej zaopatrzyć się w kamerkę radzę to jest okropny jak ktoś ma haka na niego to nawet jak zdemoluje doszczętnie domek to on się boi go usunąć wogole masakra tam jest cpuny i pijaki imprezy w nocy

Fastum
@JONNY

Poza tym jak podpadniecie już to nie macie czasu na pakowanie rzeczy wasze zostają i wywoza nie patrząc która godzina nawet 22 do venlo zostawiają was jak psa i róbcie co chcecie masakra chamstwo jakich mało omijacie verbeek szerokim łukiem dziadostwo

Zostaw merytoryczną opinię o Verbeek Uitzendbureau - Velden

• Jak się pracuje w Verbeek Uitzendbureau?

Zobacz opinie na temat firmy Verbeek Uitzendbureau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verbeek Uitzendbureau?

Verbeek Uitzendbureau