Opinie o Porządni w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Porządni. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Porządni o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Porządni w Bydgoszcz

CIEKAWE CO TERAZ ZROBIĆ żEBY DOSTAĆ kasę?

ANONIM

NIC NAM NIE DAJĄ KIEDYŚ WYSTARCZYŁO DAĆ [usunięte przez moderatora] I PREMIE BYŁY

Dziwna firma . Piszą o jakiś gościach a o samej firmie nic. Jaki jest pracodawca i dyrekcja?

zainteresowany

Stałemu korespondentowi proponuję zmianę portalu, bo w tym miejscu opinie powinny dotyczyć pracy lub pracodawcy. Z poruszanymi tematami należałoby przenieść się w inne miejsce. Druga opcja, chyba sensowniejsza, to udać się do psychiatry. I to jak najszybciej, bo zdaje się, że problem się nasila.

Brałeś udział w rekrutacji do Porządni. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Czytając te komentarze jebie ,śmiech na sali co za kolesie tam robią. (usunięte przez administratora)

stażystka

Pracowałam bardzo krótko w tej firmie, ale Kierownik był w porządku. O żadnym pracowniku nie mogę powiedzieć nic złego. W Porządnych była fajna i miła atmosfera aż się chciało chodzić do pracy. Można było się wiele nauczyć. Jak łatwo kogoś szkalować na forum.

ktoś
@stażystka

Może pracowałaś za krótko że tak piszesz????????

A JAKIE BĘDĄ STAWKI ZA GODZINE CZY TAKIE JAK PREMIE

TERAZ MAMY INNEGO KIERASA. CIEKAWE CZY STARY WRÓCI

SPOKO LESZCZA DOBRZE BEDZIE [usunięte przez moderatora] przenieśli do time worka ha ha ha . [usunięte przez moderatora] (usunięte przez administratora)[usunięte przez moderatora]

Zmiany i zmiany w Porządnych Tylko co z tego będzie???

Wreszcie porządek z premiami Nikt nie będzie dostawał wiadomo za co.

Niektórzy to dostają więcej ciekawe za co ?

Basia

Panie kierowniku niech się Pan nie obraża , ale takie małe premie to wie Pan co można z nimi zrobić.

misiek

Z CAŁEJ FIRMY NAJLEPSZY JEST PAN (usunięte przez moderatora) SPOKO GOŚĆ OD NIKOGO NIC NIE CHCE NIE TAK JAK TE DWA BURKI MOŻNA Z NIM ZAJARAĆ I KAWKĘ WYPIĆ

myszka

Mogą mi skoczyć (usunięte przez moderatora) . I tak ich zrobię jak będę chciała.

halineczka

Niech oni odwalą się od porządnych ludzi i pilnują domu Prezesa (usunięte przez moderatora)

miotła

Ci nowi to burki Prezesa i Dyra Jeden waruje przy budzie i szczeka jak mu każą a drugi lata wokół płotu. Czasami wyprowadzą ich na spacer. Niech się bujają

Ola

Ci nowi to gnojki nawet kurze za szafami kazali mi sprzątać. Ciekawe czy w domu tak sprzątają (usunięte przez moderatora)

aurelia

Firma ok. Kiedyś można było ściemniać ale teraz się (usunięte przez moderatora)Jakiś nowy kierownik ciągle sprawdza ludzi. Trzeba chodzić do roboty bo zwalniają i (usunięte przez moderatora) się ludzi o byle (usunięte przez moderatora)

Zostaw merytoryczną opinię o Porządni - Bydgoszcz

Porządni