Opinie o EURO-PEGAZ w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie EURO-PEGAZ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EURO-PEGAZ o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EURO-PEGAZ w Dąbrowa Górnicza

Niam

A reszta na postoju

nima

Ta firma to totalna porażka (usunięte przez moderatora)Nie dość że nikt nie ma tam do ciebie szacunku to odzywki do pracowników padają świetne. Ostatnio brygadzistka (usunięte przez moderatora)do starszej od siebie kobiety zdołała powiedzieć cytuje " co się tak gapisz jak to ciele!!! " a jak na nią wszyscy spojrzeli to spaliła (usunięte przez moderatora)buraka. Albo ruszacie się jak te krowy na łańcuchu!! jak się tak można do (usunięte przez moderatora) odzywać do Pracowników!!!!!!!!! Widać w jakim domu się wychowała i jaką wiedze na temat życia przekazali jej rodzice buahaha. Uwaga również na (usunięte przez moderatora) przydupasy brygadzistki one na papieroska wyjść mogą LIZUSY ale jeśli ty chcesz wyjść to BROŃ BOŻE przez nie już wyleciała biedna dziewczyna bo się poskarżyły niesłusznie a brygadzistka od ręki powiedziała dziewczynie dowidzenia. I (usunięte przez moderatora) rządzi się jakby nie wiem kim była a (usunięte przez moderatora) wie czy ma większą szkołe od podstawowej (usunięte przez moderatora) nie radze tam nikomu iść jak nie musi to co się tam dzieje to tragedia totalna. W ochronie jedna Blądyna przy tuszy jest (usunięte przez moderatora)totalnie przez nią też już troche ludzi wywalili bo blądyna ma urojenia także zdala od tej (usunięte przez moderatora)Reszta w ochronie ok. Nie dość że trzeba (usunięte przez moderatora)jak ciule jakieś to jeszcze zero rozmowy bo ciągle krzyczą Nie jesteście na targu a jeśli zwrócą ci na coś uwage to nie masz szans żeby się wypowiedzieć bo tam ludzie są RYBAMI "NIE MAJĄ GŁOSU" Oni mogą poniżać a tobie nie wolno się wypowiedzieć a jak zapyskujesz to Dowidzenia z miejsca,Praca nie jest na akord i kiedyś (usunięte przez moderatora)doszła do dziewczyny powiedziała jej szybko szybko a ona że praca jest na godziny a nie na akord to miała 5 sekund na wyjście, tam jest jedna dla drugiej wrogiem Bardzo fajne dziewczyny które nie obrobią ci (usunięte przez administratora) to (usunięte przez moderatora)dziewczyna w okularach. ODRADZAM PRACY

daisy

Niestety, w umowie stoi czarno na białym, że zleceniobiorca ubezpiecza się we własnym zakresie od szkód, jakich może doznać...

Kadrowa

Zgadzam sie z Beti.To raczej praca dla studentek wiec kasa marna tak tylko zeby zarobic pare groszy. A co z osobami ktorym zdarzaja sie wypadki?.. ktos sie tym zajmuje?-Nie.Jednej dziewczynie omal nie zmiazdzylo reki ,druga z rozwalona warga i nie wspomne o dziewczynie ktora zemdlala na paletach.. Z tego co mi wiadomo nie mialy i do tej pory nie maja z tego nic.. (chyba ze obiady w szpitalu;P) i uszczerbek an zdrowiu.. Praca nie jest az tak ciezka ale samo stanie na nogach 8h w jakis sposob meczy.1 przerwa..-porazka 2?-to takze za malo zeby zjescnie mowiac juz o jakimkolwiek odpoczynku.

Pakowacz

Wysłałam cv, juz następnego dnia miałam telefon. Spotkanie na zakładzie, Pani dagmara pokazała mi na czym ta praca polega. Fajnie tutaj się pracuje, pracują dziewczyny i kilku chłopaków. Praca lekka aczkolwiek monotonna.

Czy jest pani zaintresowana praca fizyczną?

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
bati26

Zgadzam się z coco za to co się tam zarobi nie zapłaci się podstawowych rachunków a nie wspomnę już o utrzymaniu rodziny. Wogóle jak takie zakłady istnieją i że nikt się nimi nie zajmie jak należy i nie zrobi z nimi nikt porządku. Nadal tam pracuję ale jak długo to wszystko zniosę to nie wiem. Jeśli możecie nie iść tu do pracy to nie idźcie, bo ja żałuję ale nie mogę narazi zrezygnować bo jestem zadłużona, a te marne pieniądze są mi bardzo potrzebne a innej pracy nie mam

coco31

Zgadzam się, że pani (usunięte przez moderatora)jest fajna i (usunięte przez administratora) równo z nami, ale jeśli nie znacie (usunięte przez moderatora)to nie mówcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A to, że one wyrobią normę w czasie i w dodatku krótszym niż poprzednio to dostają kasę, więc Ty też nie (usunięte przez administratora) głupot, że tak bezinteresownie poniżają człowieka, bo wiem jak jest. I nie tłumacz się za swoje koleżanki, bo widocznie z nimi trzymasz. Jak tak uważasz, że to taka super firma to powiedz dlaczego tak ciągle zmieniają się ludzie, czemu nie wracają starzy pracownicy którzy tam pracowali? Bo mają dość tego (usunięte przez administratora) zakładu i ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uważasz również, że się nie można tam narobić? a skąd, przecież stanie na nogach 8 godzin w jednym miejscu, bez możliwości rozmawiania i ciągłe poganianie, że za wolno robisz, że Ci z pensji obetną, że to nie przedszkole to jest oki, a że zapierdalasz, że aż ręce bolą to nic PRAWDA? Powiedz może ile ludzi już odeszło z powodu, że nadwyrężyli ręce i kręgosłup, bo przecież ile to można, ale względem Ciebie to też jest przecież w porządku.To, że jest duszno na hali i prosi się o 5 minut przerwy to jest nie możliwe, jeden raz tylko się tak zdarzyło, że były dwie przerwy, gdy zemdlały 2osoby. A co do tego kto został w pracy to Ci już powiem, nie Ci którzy (usunięte przez administratora) równo, tylko koleżanki brygadzistek i koleżanki koleżanek, więc mi nie mów kto został, jeśli uważasz, że Ty jesteś mądra, a ktoś głupi to jesteś w błędzie. Znasz takie powiedzenie "Ręka rękę myje"? Myślę że tak więc nie (usunięte przez administratora) głupot i nie tłumacz się i swoich koleżanek, bo każdy jest jak jest. Ach i jeszcze co do pensji, rzeczywiście zajebista ta kasa, bo ta suma jest tak "kolosalna", że nie wiadomo co można z nią zrobić, bo praktycznie na nie wiele starcza

toi

Zgadzam się z tobą to co napisałaś jest bardzo mądre i widać ze inteligentna z ciebie dziewczyna. To że podziękowali tylu osobom to dlatego ze nie ma zleceń .. Towar jest i zostawili tylko najlepszych pracowników a najlepsze plotkary poszły do domu.

czekoladka

to co piszecie to i może prawda w połowie czy składnie pudełek pakowanie je do wyprasek można nazwać charówą? - chyba raczej nie za bardzo.Pani [usunięte przez administratora] może są czasami nie miłe ale co wam do tego róbcie swoje a nie zajmujcie się plotami ludzie co ze mała kasa masz robotę to ją szanuj i wcale nie mam tam źle tak jak to piszecie ja jeszcze się tam nie natyrałam a brygadzistki są zajebiste pani[usunięte przez administratora] nie znam ale ciekawe jak wy były byście brygadzistkami i ciekawe ja to wy byście traktowały pracowników poganiają bo przychodzi banda nierobów i nic nie robi tylko (usunięte przez administratora) przez 8 godzin jakie to one nie są biedne i jak im źle w życiu doczepiacie się do brygadzistek ale jak nie wyrobią normy to one tez obrywają nie logiczne a Pani Ania równo z nami pracuje i pomaga dziewczyna pani Gosia to samo z całym szacunkiem ale nie zgadzam się z waszymi opiniami a te riposty są nie na miejscu prawda taka że to wy wymyślacie chore akcje zajmijcie się praco mi doceńcie to co macie a nie piordolicie głupoty

neo

to jest forum prawdy, a takie kity to swojm dziecią opowiadaj na dobranoc jak to jest cudownie pracować w firmie ero pegaz

sam

Ludzie jak wam sie nie chce pracować to nie zniechęcajcie pozostałych!!!!! Zwolnienia są spowodowane brakiem towaru w danym okresie a nie przez kaprys brygadzistek. Wszystkie trzy brygadzistki są wporządku wykonują TYLKO swoją pracę!!!!! a Pani Ania jest bardzo ułożoną i sympatyczną brygadzistką, która zna się na tej pracy jak nikt inny!!!!!

obóż pracy to EUROPEGAZ

zauważcie że jeśli jest użyte słowa obó... prac... to jest usuwane przez administratora. Czyżby się bali prawdy jaka jest?

Drogie koleżanki to co napisałyście to szczera prawda takich kur..!!!. jak w tym zakładzie jeszcze nigdzie nie poznałam

yyyyyy

co ty piszesz,chyba że jesteś brygadzistką ,i zaczyna ci brakować ludzi do poganiania, bo nowych brak.

yyyyyy

23-25

Powiem tak pani [usunięte przez administratora] podpisując umowe zapewnia nam pracę której dziś brakło mamy czekać na telefon aż pani zadzwoni to już szanowna pani jest lekkie przegięcie Jak przyjmuje ludzi jest pięknie ładnie a realia są inne. Brygadzista niby pani [usunięte przez administratora] niezorganizowana totalnie , chodzi po magazynie i za winkli szpieguje ludzi .kompletna porażka . Dużo by pisać o cudownej firmie euro- pegaz i tratowaniu tam ludzi. Ludzie idą tam do pracy bo nie mają pieniędzy chcą trochę zapracować a są traktowani jak niewolnicy , pracuj , pracuj by zarobic na cały kram a ty masz 5 zł na rękę. Ludzie kto nie musi niech niech omija ten (usunięte przez administratora) z daleka

nunia24

To, że ten zakład, przepraszam (usunięte przez administratora) to już wszyscy wiedzą, ale chcę Was poinformować również o tym jakie tam pracują suuuuuuuuuuuuki oprócz tych, które już były wymienione; jest jeszcze taka bezczelna, dwulicowa, zakłamana kurwa, która się zwie Jola z Ujejsca i jeździ czerwonym golfem. To jest dopiero (usunięte przez administratora) i mistrz nic nierobienia, a jak widzi, że nadchodzi brygadzistka to szpanuje jak ona (usunięte przez administratora) i drze mordę "szybciej, bo nie mam co robić" i zdzira podpiera boki. Nie pomijając tego, że każdemu facetowi wchodzi do łóżka i nie ważne, czy zajęty czy nie. Współczuję jej mężowi takiej suki. Najpierw udaje super kumpele jak ona to chce Ci pomóc, a potem idzie i donosi na Ciebie i obrabia dupę. Cytuje jej słowa "w pracy trzeba się wyzywać, a po pracy musi być dobrze, bo jakbym chciała się tak z każdym kłócić to nie odzywałabym się z nikim", oczywiście nie wspomnę o tym, że ona nie ma żadnych koleżanek, bo uchodzi za kawał zdziry. Jednym słowem dno jak i ten zakład

Gloria

Euro-pegaz to najgorsza z firm jaka tylko istnieje w tej (usunięte przez administratora) Polsce. Jest to (usunięte przez administratora) obóz pracy, ludzie są tam nie szanowani i pomiatani. Co chwile tylko słychać "szybko, szybko bo pójdziecie do domu" , "to nie kawiarnia, nie rozmawiajcie, jak chcecie to na kawkę możecie iść" (czyt. zwolnione) Aż chce się odpowiedzieć - jak stawiasz to (usunięte przez administratora) czemu nie! Brygadzistka Ewa tak zwana "Czerwona gwiazda śmierci" jest pierdolniętą suk*, która pogania pracowników a sama nie zna się na rzeczy. Niekiedy chce się popisać swymi umiejętnościami a jej to nie wychodzi i pali buraka, że taka wielka dama jak ona mogła się pomylić. Renata i Mariola - płaczą wciąż do Ewki jakie to one są biedne i nieszczęśliwe, że muszą pracować same bo dziewczyny się wciąż opierdalają, a pudełka składają się same do chuja!? Potocznie mówiąc krokodyle non stop kablują. Sylwia hmm... Rządzi się jak Pani na dworku w Malinowicach jakby co najmniej pracowała tam od założenia firmy a raptem robi 2 miesiące. Panoszy się jakby była kimś wyżej postawionym a jest zwykłym robolem jak inni, ma tak samą marną stawkę a urosła z 15 cm bo dali ją na kartony! Raptem maturę skończyła a osoby starsze traktuje jak gorsze od siebie. Jest arogancką i bezczelną piz**! Było by dużo pisać na temat owej firmy, po prostu NIE POLECAM!

trol

Nie wiadomo czy inspekcja pracy coś da.z tą brygadzistką trzeba coś zrobic.Ona znęca się psychicznie nad ludzmi tymi słowami "szybko i szybko,bo duzo do zrobienia"

23-25

praca w euro-pegazie jest okropna , tyranina za małe pieniądze .Wczoraj brygadzistka zwolniła 11 osob dzis odesłała do domu 20 osob przepraszam mamy podpisana umowe zlecenie czy mozna tak traktowac ludzi? Moze inspekcja pracy przyjrzy sie firmie

Zostaw merytoryczną opinię o EURO-PEGAZ - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w EURO-PEGAZ?

Zobacz opinie na temat firmy EURO-PEGAZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EURO-PEGAZ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EURO-PEGAZ?

Kandydaci do pracy w EURO-PEGAZ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EURO-PEGAZ