EURO-PEGAZ

Dąbrowa Górnicza

EURO-PEGAZ
3 87

Opinie o EURO-PEGAZ

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w EURO-PEGAZ. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tej firmy.

ja

Praca w europegazie nie jest zła, ale szkoda że tylko sezonowa

anonymous
@ja 07.05.2018 09:25

Witam, Niestety w chwili obecnej tak to wygląda, ale pracujemy nad tym aby wkrótce się to zmieniło. Pozdrawiam Sebastian Zelek [email protected]

Posiadacie jakieś świeże informacje dotyczące EURO-PEGAZ? Dajcie znać, jak dziś wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

Co powinny wiedzieć osoby, które właśnie poszukują nowego miejsca zatrudnienia? Jakieś rady odnośnie rekrutacji w firmie EURO-PEGAZ?

Sebastian Zelek
@IWA 26.03.2018 08:27

Tel. 32 307 93 00 lub 606 899 111

Ania

Sami widzicie przyszłe kandydatki do pracy w tej firmie gdy tylko ktoś napisze prawdę która jest nie przychylna pośrednikowi InWork lub EuroPegaz to zaraz z ich strony pojawia się cięta riposta i te same hasła że płacą w terminie. To robią wszystkim łaskę bo mogli w miskach ryżu wypłacać wynagrodzenie. Ja ze swojej strony nie namawiam ani nie odradzam. Same podejmijcie decyzję tylko przemyślcie bo z dnia na dzień nie da się tak szybko od nich wyswobodzić ( jest okres wypowiedzenia). Poczytajcie więc wszystkie komentarze i powodzenia.

Sebastian Zelek
@Ania 11.01.2018 08:01

Szanowna Pani Aniu, Nie zgodzę się z Pani zdaniem. Choćby po „nick’u” wnioskuję, iż nie jest lub nie była Pani pracownikiem firmy. Dotychczas nie zabieraliśmy głosu w dyskusji, zwłaszcza jeśli jest na niskim poziomie. Dlatego proszę nas nie łączyć z poprzednimi komentarzami. Cóż w zatrudnieniu pojawiają się różni kandydaci. Zdarza się często, że trafiamy na osoby (pomimo podeszłego wieku), dla których jest to pierwsza praca, lub najzwyczajniej nie są przyzwyczajone do pracy fizycznej, czy też jakiejkolwiek innej. Takie osoby najczęściej rezygnują (dosłownie porzucają pracę), nie pojawiają się kolejnego dnia, a swoje frustracje opisują na forach. Oferta zawsze jest przedstawiona czytelnie, podane są warunki wynagrodzenia i pracy. To wszystko jest powtarzane i pokazywane kandydatom przed zatrudnieniem, w tym warunki i okres zakończenia współpracy. W opinii innych osób jesteśmy rzetelną firmą w płatnościach, jak i również pod kątem terminu wypłaty wynagrodzenia. O tym warto pisać i mówić. W wielu innych miejscach pracy (u innych pracodawców) pracownicy nie mogą liczyć na te „podstawowe rzeczy”. A jaka jest praca? Ze swojej strony mogę powiedzieć, że praca jest ciężka, ale może nie pod względem fizycznym (bardzo lekki asortyment), lecz na pewno pod względem monotonii (wielokrotnie powtarzalne czynności). Na koniec pragnę zaznaczyć iż nie jestem osoba anonimową. Proszę pamiętać że w sieci nikt nie jest anonimowy. Jeśli chce Pani obiektywnie na ten temat porozmawiać zachęcam do kontaktu lub spotkania. Można się ze mną łatwo skontaktować, choćby e-mailowo: [email protected]

Mariola

NIE POLECAM. Totalne chamstwo, nikt cię tam nie szanuje liczą się tylko zyski dla kadry ale nie dla Ciebie szary pracowniku. Najniższa krajowa a praca gorsza niż np. w sklepie spożywczym.

Wieśka
@Mariola 09.01.2018 07:30

Miałam nic nie pisać ale to co niektórzy tworzą swoimi wypocinami to już przedszkole. Jeśli planowałaś mieć zyski z pracy to się bardzo pomyliłaś...bo pracownicy mają wynagrodzenia... tutaj mogę pochwalić europegaz - zawsze terminowo wypłacane, zgodnie z tym co zarobiłyśmy. W jakich spożywczakach ty pracowałaś, bo w auchan to nawet minimalnej pensji nie mają, a praca jest znacznie cięższa. Chyba w biedronce :)

Czarek

Jak komuś jest tak bardzo ciężko pracować w firmie to ma możliwości w innych firmach!!!

Past worker

Osoby które czytają te wszystkie opinie a mają zamiar pracować w tej niby rodzinnej firmie pewnie myśłą, że to jacyś skonfliktowani pracownicy wystawili te negatywne opinie ale możecie mi wieżyć tak wiele negatywnych opini nie może się mylić. Jak wygłąda tam praca? Jest na umowe zlecenie przez pośrednika ale pewnie powiecie gdzie teraz jest inacej. Wymagrodzenie najniższe jakie może być na miesiąc. Można pracować po 10 h oraz w soboty żeby trochę więcej wyciągnąć ale za długo nie każdy da tak radę bo praca jest monottona i kto by chciał spędzić tyle czasu w pracy żeby tylko trochę więcej zarobić. Rozkład pracy jest nie równy można przepakowywać cały dzień np. kosmetyki ciągle stojąc choć nie było by to konieczne albo latać z wieloma zajęciami aż się pot leje a i tak Twoja praca nie będzie doceniona bo jak tylko nie dasz rady się ze wszystkim wyrobić to dostaniesz opiernicz, że powinnaś, powinneś zrobić już dużo więcej. Śmieszne ale nie dla kogoś kto lata i się stara. Nie ma żadnych możliwości awansu. Dojazd średni - jeździ autobus ale trzeba jeszcze swoje dojść. Ja wiem że są ludzie którym taka praca może odpowiadać i może znalazła by się inna o wiele gorsza ale jeśli tak mamy na to patrzeć to nic sie u nas nie poprawi a właściciele takich " rodzinnych firm" będą się tylko na nas bogacić. Ja ze swojej strony ODRADZAM!

Past worker
@Iwona 21.11.2017 10:18

Rozumiem że broni Pani swojej pracy. Bo idę o zakład, że pisze to Pani z agencji InWork. Kto by przyszedł pracować do Euro-Pagaz gdyby nikt nie kontrował negatywnych komentarzy?! Tak wiem, że pewnie są cięższe prace jak to Pani wymieniła "Amazon" ale tam dużo lepiej płacą! Nie twierdze, że nie są wypłacane pensje więc nie wiem skąd takie oburzenie jednak stanowczo twierdzę, że nikt nie uwierzy w to że coś można mieć dziś za darmo jak to, że cytuję "a dodatkowo zakład dopisywał nam godziny gratisowe". Na szczęście znalazłam lepszą pracę więc nie dziękuję za życzenia.

Ktoś

Pracuje już długo tam nie jest źle kto chcę ten będzie pracował i będzie mu zależało a kto nie tu ucieknie

Wiki

Praca monotonna zero rozwoju. Pracują tam osoby, którym zależy na pracy, ale też takie co cały czas gadają i chodzą na papierosa. Trzeba uważać w szczególności na jedną z nich opowidą same bajki

Julita

@wi0lka, czyli w takim razie te wcześniejsze komentarze dotyczące stawek są nieprawdziwe? Użytkownik @naszczęścieybyłypracownik, pisał o 7 zł na godzinę, więc najwidoczniej coś jest nie tak w tym względzie. A jak byś odniosła się do moich wcześniejszych zapytań, np. dotyczących pracy w sezonach?

Wi0Lka

Ja tam z zarobków jestem zadowolona, płacą nieduzo bo 13 zł, ale przynajmniej terminowo . Słyszałam historię o jednej lasce co dostała mniej, a jak się okazało to miała z 5 komorników :) Praca jest lekka, a zarazem monotonna. Te laski co przychodzą się nagadać i na papierosa raczej długo nie popracują. Fajna przedstawicielka, brygadistki trochę tępawe, ale co tam dla nich nie przychodzę.

Julita

Na jakiej podstawie w takim razie @naszcześciebyłypracownik, odbywa się w EURO-PEGAZ zatrudnienie? Jaką formę zatrudnienia oferują? Stawka, o której piszesz nie jest zgodna z żadnym kodeksem cywilnym, ani z kodeksem pracy. W jaki sposób to zatem wytłumaczyć?

Na szczęście były pracownik

Najgorsza praca w moim życiu! Stawka 7 zł / h na rękę to najbardziej śmieszna i żałosna stawka z jaką się spotkałam. Uważajcie! Na rozmowie mówią o zupełnie innej stawce. Pani brygadzistka najbardziej denerwująca ze wszystkich obecnych na zmianie. Stoi sobie przy linii i wiecznie pogania pakujące dziewczyny. Wysłuchiwanie jej gadania co dosłownie kilka minut wcale nie napędzało do pracy, a jedynie zniechęcało. Po jakimś czasie wysłuchiwania pracowałam jak najwolniej, tak bardzo wyprowadziła mnie z równowagi że uznałam że zrobię jej na złość bo na tej beznadziejnej pracy i tak mi nie zależało! Wytrzymałam tam 5 dni co było i tak sukcesem. Inne dziewczyny miały takie samo zdanie. Pracujesz jak robot, okropna nuda i rutyna. Oczywiście gdybym była zmuszona i gdyby brakowało mi na chleb, pracowałabym bo pakowanie kosmetyków jest banalnie proste, ale nie wytrzymałabym słuchania tej ograniczonej brygadzistki. Współczuję ludziom którzy są zmuszeni tam siedzieć :)

Julita

@byly pracownik a istnieje w takim czasie możliwość zatrudnienia się tyłki w sezonie letnim? Dużo osób na forum poszukuje właśnie takiej sezonowej pracy - to będzie dla nich bardzo istotna informacja.

były pracownik

Dopiero będziecie doceniać prace jak będziecie mieli dzieci i własne rodziny nie mówiąc już o innych wydatkach np.na samochód. Ja bym robiła ale jakby to nie była praca sezonowa .Nie wiem kto jest tam teraz kierownikiem .

XYZ

@Fretka szkolenie? Buhahaha aż sie zaśmiałam :))) "szkolenie" wyglada tak ze pani Koordynator mowi jak sie pakuje kosmetyki lub inny towar i to na tyle,a i codziennie podpisywalo sie jakąś śmieszną liste ze odbylo sie szkolenie na pakowacza,oklejacza itp nie rozmawialam z wiekszoscia pracownik bo tak jak napisalam wyzej,bardzo dziwna atmosfera. Pozatym jak maja sie zachowywac kobiety ktore powinny byc juz dawno na emeryturze,w domu z dziecki,wnukami itp a zamiast tego tracą zdrowie w takich "euroschwitz" bez komentarza... jak sie patrzy na nie ktore kobiety to aż serce boli :/ ja rozumiem,praca pracą ale są jakiekolwiek granice człowieczeństwa...

Julita

@XYZ czy takie same odczucie o pracy w tej firmie, maja rownież pracownicy z doświadczeniem? Przez pierwsze dni pracy wiele firm prowadzi instruktaż stanowiskowy, wtedy właśnie kontrola bywa wzmożona - pytanie - jak to wygląda pózniej? O jakiej manipulacji dokładniej mówisz?

XYZ

@Fretka za 3 tygodnie kończe 18 i z całym szacunkiem do pracy ale szanujmy się :) pracowałam tam dosłownie 3 dni bo dłużej normalny człowiek nie wytrzyma. I ten śmieszny akapit na umowie "kara 100 zł za zerwanie wcześniej umowy" :) Starsze pracownice ogólnie próbują mówić co masz robić,a nagle przychodzi koordynatorka z "krzykiem" że robisz to źle i karze ci robić w końcu co innego. Pozatym NON STOP czuć na ramieniu jej oddech. Jeśli chcesz sie napić wody po paru godzinach stania to zgadza się z łaską bo inaczej tego nie można nazwać. Dziwna atmosfera,tak jakby każdy każdego obgadywał. Przez te 3 dni co tam pracowałam zdążyłam "zakolegować" się ze starszą panią,również była nowa,przed tym jak ja tam przyszłam to ona robiła tydzień już. Samo opowiadanie mnie odstraszyło ale cóż. Wykorzystywanie i manipulowanie ludźmi. Jedyne plusy tam to stawka dla uczączych się bo bodajże 11.50/h. Ale z całego serca odradzam,lepiej już roznosić ulotki albo cokolwiek ale europegaz najlepiej omijać szerokim łukiem. Pozdrawiam i życzę szczęścia ;)

fretka

Ktoś wie jak praca dla osób poniżej 18 roku życia idę jutro na spotkanie i chce wiedzieć czy się opłaca?

Dalej w biurze pracuje mamusia z còrką?

karo

Przepracowałam tam pełne 2 dni.. najgorsza praca z jaka mialam doczynienia. Brygadzistki tragiczne, pospieszanie w chamski sposób, strach sie spytac o wyjscie do toalety, ciagle szybko szybko. Przerwy z zegarkiem w reku, tragedia. Pracowałam na innych magazynach i produkcjach i nigdzie nie byłam po prostu popłakana z myślą, ze zaraz zaczne prace :) NIKOMU NIE POLECAM!!!!!!!! Jest mnóstwo innych prac, szanujmy sie

pi

wojtrzel przeciez na stronce swojej mają sporo ofert pracy

eweeeee

Troche koloryzujecie jak juz cos to 7.70 jest na godzine netto pracuje tam tydzien i jakos dziwnie nie odczulam presji ani odmowy wyjscia do toalety czy tez pojscia sie napic robie po 5 godzin i nawet jesli poprosze o 3 minuty odsapniecia dostaje. Wystarczy byc normalnym czlowiekiem i umiec nawiazac kontakt. Tak oczywiscie trzeba latac rekoma szybko przewijac ale na kazdej produkcji tak jest! Jakos dziwnie nie odczuwam jakiegos traktowania mnie jak smiecia! W kazdej pracy brygadziata nad toba stoi i ci daje wytyczne sprawdz prace w sklepie na kasach zaufaj klienci sa gorsi niz te dwie pani brygadziatki one sa od tego zeby pilnowaly aby produkcja nie stala w miejscu. Zapraszam magneti marelli i bitron dopiero tam zobaczycie ze wcale tu nie jest tragedia. Aaaaa nie jeatem ani z rodziny ani przez znajomych badz nawet przyjaciol zatrudniona! Jesli ty do kogos z szacunkiem to ta osoba do cb tez czasem lepiej zamknac buzie i w myslach sobie pomyslec co sie o danej osobie mysli! Zasada jest prosta LEPIEJ WIELKA DUPA WEJSC KOMUS W DROGE NIZ WIELKIM RYJEM pozdawiam

Ciekawa

jaka jest sytuacja w firmie? Chciałabym się tam zatrudnić ale nie wiem czy przez jakąś firmę ? Czy kierownictwo tam pracujące jest fajne?

Ciekawa

Tomasz :))

Witam Chcial bym sie dowiedziec jak wychodza zarobki w takiej firmie ? jest ktos kto tam brakuje w 2015 ? prosze o napisanie

ziom
@Tomasz :)) 31.07.2015 15:17

Tomaszu w każdej firmie jest podpisywana klauzula poufności. Więc o zarobkach na forum nic można mówić. Jeśli jesteś zainteresowany to przejdź się tam i porozmawiaj osobiście. :)

fifek

Teraz nie ma tam żadnej kobiety , która by wywołała jakiejś zachęty do pracy. Same gaździny.3 lata temu to były Kobiety. Z chęcią przychodziłem i pracowałem.

ziomek

„Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle”. Pozdrawiam wszystkie śliczne panie z roku 2012 w okresie wakacyjnym :) mam nadzieje że dalej tam pracują . :) Bo przy takich osobach chce się przychodzić do pracy.

fif

A czy dalej jedna zmiana czy juz na dwie robicie ?

:O
@fif 03.07.2015 00:07

czytając "inteligentnie" poprzednie wpisy wynika z nich że są dwie zmiany.

Zostaw opinię o EURO-PEGAZ - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO-PEGAZ