Opinie o Lehmann+Partner w Konin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Lehmann+Partner. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lehmann+Partner o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lehmann+Partner w Konin

abc

widać, ze byli pracownicy maja bardzo wiele do powiedzenia o firmie ;) ciekawe tylko dlaczego już nie pracują...

eks....

do kolka pom... sam jestes [usunięte przez moderatora],co ty myslisz ze dorwalaes boga za nogi????ta firma juz nic soba nie reprezentuje

koło pomiarowe

wiele z tego co napisane jest prawdą...jednakże większośc opinii napisali (usunięte przez administratora), którzy niewiele pożytecznego wypracowali i inni musieli to poprawiac...niestety jaka praca taka praca... jak się siedzi i nic nie robi to się należy zero... ale prl jest

byly pracownik

jesli jestes pracoholikiem i lubisz robic za darmo najlepiej 24h na dobe ...to IDEALNA FIRMA dla Ciebie. Chyba opinie powyzej oddaja realia panujace w tym obozie pracy. ZERO ergonimii srodowiska pracy, o przerwach 5 min po godzinie pracy przy komputerze nikt chyba tam nie wie. O dodatkowo platnych nadgodzinach rówież. Zdrowie sie nie liczy--- liczy sie ile metrow na godzine zrobiliscie. Kadra zarzadzajaca nie ma zielonego pojecia o pracy, każa wyrabiac normy, a gdy sie juz je wyrobi to je na nowo podnosza, a jak nie pasi ..to zwolnienie. W Biedronce na kasie chyba pracownicy maja lepiej.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Lehmann+Partner? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
ostrzeżenie

To fakt firma ta to prawie kolejny [usunięte przez moderatora] w Polsce. Może nie pracuja (usunięte przez administratora)le pracowników traktuje się tam tak samo. Więcej niż połowa firmy pracuje na umowe zlecenie i na dodatek na akord mimo iż przy rozmowie kwalif. zupełnie inne były proponowane warunki, obiecywano godziwe wynagrodzenie!!! a o akordzie nikt nawet nie wspomniał, ale widocznie tak im lepiej i taniej. Poza tym nawe umowy zlecenie nie są wypłacane w terminie, a na dodatek nie jest płacone za wszystko – nagle przy wypłacie okazuje się często, że kierownicy obcinają godziny i nie masz za to co zrobiłeś zapłaconej całej kasy. Poza tym ciągle szukają pracownikow bo już nikt tam pracować nie chce. Panuje tam też ostry bałagan, nikt niczego nie wie-kompetencje na poziomie „0” zwłaszcza kadry kierowniczej. Porażka – niedosyt że faktycznie PRL, to jeszcze wykorzystują ludzi. Najchętniej by im pampersy pozakładali, żeby(usunięte przez administratora)

byly....

do tego trzeba dodac ze jak przychodzi zima z dnia na dzień jest koniec roboty i kąpią cie(usunięte przez administratora) kadra to pożal sie boże bez studiów i bez pojęcia o geodezji czy budowie dróg......

z

Owszem jeszcze do maja-czerwca 2009 firma była bardzo dobrym pracodawcą. Niestety od tego czasu zaczęto zmieniać podejście do pracowników. Praca głównie na umowę zlecenie, aktualnie już tylko na AKORD. Normy zostały podwyższone i niestety osoby pracujące na akord zostały tym mocno pokrzywdzone. Osoby pracujące na umowie o pracę również są rozliczane akordowe - tzn, jeśli nie wyrobisz normy to zostajesz po godzinach i pracujesz za darmo-albo Cię wywalą.Tak właśnie to wygląda - (usunięte przez administratora)..

realista

Wcześniejsze opinie są chyba bardzo emocjonalne i wygłaszane przez młodych ludzi, ambitnych, kreatywnych, pracowitych, elastycznych...itp. niestety to jest ich żenujące mniemanie o sobie, prawda jest taka, że większość to życiowi nieudacznicy. Kiedyś spotkałem tam dziewczynę która wiecznie biegała po awans, zaprzestała dopiero wtedy gdy okazało się, że więcej czasu spędza na herbatce niż na stanowisku pracy. Nawiązując do PRL to można powiedzieć "jaka praca taka płaca" Ja pracowałem tam dwa lata 2007-2008 i muszę powiedzieć, że było OK.

edzio

firma jak firma, zatrudnia sie tam sporo młotów i nierobów którzy potem tylko marudzą że trzeba pracować, jednak prl kwitnie oj kwitnie

Firma nie do końca wywiązująca się ze swoich zobowiązań zarówno wobec pracowników jak i wobec klientów

były_pracownik

Firma w zaden sposób nie warta polecenia, słabe płace w dodatku bardzo nieterminowe!!!(usunięte przez administratora)akość usług również jest na bardzo niskim poziomie, robiona na tak (usunięte przez administratora) !!! Nie polecam!!!

były_pracownik

Dokładnie firma Lehmann + Partner to po prostu firma która wyzyskuje ludzi, pracowałem tam jakiś czas i nikomu nie polecam, obietnice wielkie, zarobki kiepskie. No i atmosfera kierownicy nie mają za dużego pojęcia (przynajmniej niektórzy) o tej pracy ale z racji tego że pracują od dawna i wchodzą w tyłek prezesowi mają dobre stanowisko a na pracowników patrzy się z góry NIE POLECAM

Pene

Ogólnie słabo, bardzo słabo. Poziom szkolenia słaby, a wymagania duże. Firma kompletnie nie ma pojęcia o zasadach jakie panują w zachodnich firmach, czysty PRL. Szkoda gadać. Typowa firma, której najlepiej jakby poświęciło się całe prywatne życie.

Zostaw merytoryczną opinię o Lehmann+Partner - Konin

• Jak się pracuje w Lehmann+Partner?

Zobacz opinie na temat firmy Lehmann+Partner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lehmann+Partner?

Lehmann+Partner