lehmann+partner

Konin

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 79 ocen.

lehmann+partner
2 79

Opinie o lehmann+partner

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie lehmann+partner

Iza

@Adam to, że wysłałeś CV nie obliguje pracodawcy do kontaktu. Do dalszych etapów rekrutacji przechodzą najlepsze CV. Twoje niestety nie było odpowiednie na te stanowiska, na które aplikowałeś do firmy lehmann+partner. Staż 5 letni pracowników zapewne świadczy o tym, że są oni zadowoleni z pracy. Może jakiś z nich chce się wypowiedzieć o swojej ścieżce zawodowej w tym miejscu pracy?

Iza

@Pracownik z tego co widzę trochę w ostatnim czasie zmieniło, bo jest kilka ogłoszeń o pracę: http://www.pomiarydrogowe.pl/o-firmie/praca. Czym jest to spowodowane? Rozwojem firmy czy raczej zwolnieniami?

Adam
@Iza 14.09.2017 10:48

Na FB piszą że na firmowej wigilii było 75 osób, z czego polowa pracuje dłużej niż 5 lat (usunięte przez administratora). Widać że firma się rozrasta, tylko nie wiem po co te ogłoszenia bo już wysyłałem CV 3 razy i nikt się nie odezwał.

Iza

W lipcu firma lehmann+partner wstapiła do nowej grupy: GINGER http://www.pomiarydrogowe.pl/o-firmie/aktualnosci/news-item?tx_news_pi1%5Bnews%5D=85&tx_news_pi1%5Bcontroller%5D=News&tx_news_pi1%5Baction%5D=detail Czy pracownicy odczuli tą zmianę? Czy pomniejszył lub powiększył personel? Dajcie znać co sądzicie o zmianie.

Pracownik

Obecnie skład osobowy firmy na tyle jest ustabilizowany że nie ma potrzeby prowadzenia intensywnej rekrutacji. Mimo to każdy w dowolnej chwili może wysłać CV i spróbować swojej szansy. Jeśli ktoś jest ambitny, ma odpowiednie wykształcenie i chociaż minimalne doświadczenie w pracy związanej z naszą branżą (drogi, mosty, GIS, CAD, IT...) to na pewno dostanie możliwość zaprezentowania się na rozmowie kwalifikacyjnej. Zapraszamy.

Iza

Od roku nic się nie dzieje na forum, nie ma żadnych ogłoszeń o pracę w Lehmann+partner. Czy jakiś pracownik mógłby nam zdradzić co się dzieje w firmie? Czemu nie ma rekrutacji? Pewnie są osoby, które chciałyby pracować i zastanawiają się czemu brak ogłoszeń.

pok

To oczywiste jest, że trzeba posiadać zaświadczenie o niekaralności @moro, bo zobacz, że praca u nich jest odpowiedzialna a zarobki?

Paweł Kotlarski

Przepraszam Pana (usunięte przez administratora) za naruszenie dóbr osobistych poprzez pomówienie i narażenie na utratę zaufania wśród pracowników firmy. Treść komentarza, który pod pseudonimem Max umieściłem dnia 2016-01-24 na portalu GoWork.pl jest nieprawdziwa i nie ma odniesienia do rzeczywistości. Przepraszam Pana(usunięte przez administratora) a także innych pracowników firmy do których odnosił się komentarz, za wszelkie niedogodności wynikłe z powodu wystawienia przeze mnie nieprawdziwego oszczerczego komentarza. (usunięte przez administratora), były dyrektor finansowy Lehmann-Partner Polska Sp. Z o.o.

JAK

Trochę kiepsko ostatnio. miał być super sprzęt a trzeba robić darmowe promocje dla Leszna.

Pracownik

Przy blisko 30 osobowym składzie działu produkcji możliwa jest rekrutacja ciągła. Nowa osoba może zawsze okazać się lepsza niż obecny pracownik. Stosowaliśmy takie praktyki w mojej poprzedniej firmie, gdzie przy 120 osobach w produkcji była ciągła rotacja 5-10 osób. Warto wysłać CV a następnie zadzwonić z pytaniem czy dotarło i dopytać czy ogłoszenie jest aktualne czy nie.

były pracownikk

Pracowałem tam a teraz mieszkam za granicą i starcza mi kaski na wódeczkę i zagryskę ;)

anonim

(usunięte przez administratora)

Kocur

Może chodzi o zawód sercowy

Znafca

Niedawno zakończyłem przygodę z lehmanem po kilku latach współpracy z małymi przerwami. Na podstawie informacji od moich przyjaciół mogę napisać że w Koninie jest wiele zakładów pracy, które nie umywają się do tego co oferuje lehman. Elastyczne godziny pracy, świadczenia socjalne, premie kwartalne, nie najniższe wynagrodzenie (wiadomo że szału nie ma) ale przede wszystkim świetna atmosfera między ludźmi. Ktoś kto ma odrobinę ambicji i do tego nie jest głupi nie będzie narzekał (może za wyjątkiem wynagrodzenia). Osobniki, które po 3 miesiącach obijania się liczą na kierownicze stanowisko wchodzą potem na takie fora żeby napisać jaki to jest wyzysk bo ktoś każe pracować... Pozdrawiam kolegów i koleżanki z lehmana, może kiedyś znowu się spotkamy :)

Lucky
@Znafca 23.02.2016 10:18

Potwierdzam. Mało jest takich miejsc. Nie tylko w Koninie. Serdeczna atmosfera, dużo młodych ludzi. Zero mobbingu. Normalne relacje z szefami. Żadnych zagrywek nie fair

hahaha

Ale jesteście naiwni w dyskusji - połowa wpisów to przecież od zarządzających firmą :-D

remik

Z Ostrowa i Kalisza szukają ludzi do pracy w oddziale w Ostrowie Wlkp.

anonim

(usunięte przez administratora)

Hand

stabilność zatrudnienia jest, bo jest problem z młodymi ludźmi z Konina i okolic. Trzeba nawet łapać ludzi z kalisza lub ostrowa wlkp

banka

list motywacyjny chyba lepiej zaadresować na Lehmann + Partner Polska Sp. z o.o., firma należy do grupy Vectra... Sporo jest nas, którzy pracują tu już po kilka lat.

paskud

@andro na początku przetwarzanie danych, umowa zlecenie na okres próbny, później umowa o pracę,stanowisko specjalista. można o to dopytać na rozmowie

banka

Są umowy zlecenia, ale odprowadzane są wszystkie składki - świadczenia są zatem podobne jak na umowę o pracę. Z tego co się orientuję, to nikt nie pracuje za najniższą - nie wiem skąd takie informacje.

paskud

Pracowałam w tej firmie i muszę przyznać, że poniższe opinie bardzo mnie zaskakują.. Praca jest ok, atmosfera także. Umowa o pracę, wynagrodzenie zawsze w terminie, nadgodziny są ale zawsze są oddawane w formie dnia wolnego. Odbywają się imprezy integracyjne, szkolenia, ludzie są zgrani i sympatyczni.

były robol

Polecam pracę w terenie bo jest b.ciekawa dużo stresu i ciągle coś się dzieje. Jest to praca, która dobra dla osób samotnych którym nie zależy na pieniądzach a bardziej na przygodzie .

zainteresowany

pracuje ktos w paulanerze w munchen?? jak zarobki i jak robota wyglada?? dzieki za info

pracownik

Pamiętajmy że w każdym ogłoszeniu jest i sporo marketingu właśnie :-)

ja

Kursy nic nie pomoga w tej firmie. Szkolenia wewnetrzne sa przez pierwsze 2 tygodnie pracy. Umowa zlecenie i najnizsza placa. Po 2-3 latach moze umowa o prace i pare zlotych wiecej. Zero perspektyw.

123

Pojawiły się nowe oferty na stronie firmy :)

praca

Cześć :) jak teraz wygląda praca w tej firmie?coś się zmieniło? jakie zarobki? zastanawiam sie żeby złożyć tam CV:)

XL
@praca 09.02.2015 20:05

złóż i przekonaj się sam, sama.

zlecenie

Pat jeśli poziom Twoich kwalifikacji był taki jak wpis na tej stronie, to zapewniam cię że wykonywałeś najprostszą z możliwych czynność. Pani sprzątająca ma pewnie większe pojęcie o tym czym firma się zajmuje. Kasa na początRek umowa zlecenie i najniższa krajowa. jak już złapiesz pojęcie o tym czym będziesz się zajmował(ła), wykonasz minimum 80% - 100% normy to dostajesz umowę o pracę.Czas 1-2 lata uz potem umowa o pracę. Stawka hmm z tego co wiem około 300 zł mniej niż ludzie, którzy pracują tam od lat i mają dużą wiedzę i doświadczenie (ci odchodzą do konkurencji, lub szukają pracy). Żeby dostać umowę o prace musisz naprawdę dać z siebie dużo, dlatego większość ludzi rezygnuje bo nie wyrabia lub ma rodzinę na utrzymaniu. Czas pracy im więcej godzin pracujesz tym lepiej dla ciebie minimum te 10 dziennie + sobota oczywiście. Nie robisz nadgodzin nie jesteś rentowny, nikt cię nie zauważa, nie ma umowy o pracę :P. Projekt do skończenia 12 dziennie + sobota + czasem niedziela, oczywiście nie myśl że nadgodziny płatne lepiej. Otóż na to są odpowiednie oświadczenia do podpisania. Etatowy pracownik odbiera 1 do 1 nie podpisze oświadczenia hmm nie wiadomo nikt nie zaryzykował jeszcze :P . Ogólnie W PGKiM firma, która znajduje się w tym samym budynku pracownik ze śmieciarki ma o wiele leprze zarobki, oczywiście szacunek dla nich, chętnie bym się zamienił(ła) żeby mieć lepszą kasę. Mały mobbing czasem się zdarzy. Ogólnie jak na konin nie jest źle na łeb nie leci tyłek nie marznie. No chyba że wyruszysz na pomiary w teren (mężczyzna kobiety nie jeżdżą w teren). Tam różne rzeczy się dzieją to się popsuje, tu się zakopiesz itp. przygoda dla ambitnych. Rotacja w firmie jest bo nie każdy nadaje się do tej pracy, albo za psi grosz nie chce robić. Atmosfera jest ok, ale wśród starszych pracowników. Młodsi stażem konkurują miedzy sobą i donoszą na siebie. Trzeba uważać co się mówi i robi. Dużo by pisać. Jak bym wylał(ła) swoje żale do końca, to pewnie by nie opublikowali tego wpisu.

Pat

Mnie nawet się podobalo, cały dzień sobie przed kompem siedzialem i jakies fotki klikałem. Robota wypas hehe. Żadnych kursuw nie muslaem koncy, a prace dostaem. ludzie pisza o szkoleniach, ale po co one, robota jest prosta i fajna. lepsze niz do lopaty. pozdro dla konina

bene

"a przed użyciem skontaktuj się z lekarzem"... *Bary nie to jest celem tego portalu. Chodzi o racjonalne podjecie do kwestii zatrudnienia w firmie. Przecież piszą ludzie: brak szkoleń, brak POZYTYWNEGO systemu motywacji kadry itp. Brak większych wymagań personalnych w procesie zatrudnienia w połączeniu z nieatrakcyjnym wynagrodzeniem i mglistą ścieżką rozwoju skutkuje "uprzeciętnieniem" struktury firmy, co z kolei przekłada się na niską efektywność i słaby ZYSK. Jeżeli już na poziomie kierownictwa są ludzie, którzy nie mają opanowanej praktyki lub co gorsza porządnej podstawy teoretycznej, to choćby nie wiem jak piękne prognozy by snuli na temat kolejnych projektów, efekty będą adekwatne do ich kompetencji zawodowych. Macie wszystko jak na tacy a nadal nie wiecie co robić??? To, że chcecie zredukować koszta zatrudnienia, zatrudniając niewykwalifikowaną, nieprzeszkoloną oraz przypadkową kadrę, oczekując zrazem profesjonalnego wykonania pracy, cóż to zwykła naiwność. Z doświadczenia wiem, że większość błędnych decyzji w wielu firmach pochodzi od góry. Jesteście liderami chwała Wam za to, ale jak to wygląda od kuchni? Czy to, że byliście liderami ma jakiekolwiek znaczenie na kolejna dekadę? Rynek jest brutalny, a tych co przysypiają wywala z szeregu choćby stali nawet na jego szczycie. Złą rzeczą jest popełnić błąd, diabelską jest w nim tkwić...

fafik

praca w lehmanie nie jest dla leserów, nierobów, partaczy i gamoni. niestety takich najwięcej tu bzdury wypisuje. trzeba pracować uczciwie i bez rażących błędów ale siedzenie wiecznie w necie i słuchanie radyjka w tym mocno przeszkadza.

pracownik

Pacowałem w tej firmie kilka lat ...nastapilo tzw. zmeczenie materiału ze wzgledu na klimat (podejscie do pracownika, brak motywacji, brak szkoleń). Chce podkreslić ze zarobki nie były aż tak złe, ale jak to ktos kiedys powiedział ... ,,pieniądze to nie wszystko" ... nawet jesli o prace chodzi liczy sie tez atmosfera pracy a ta nie byla dobra.

Zostaw opinię o lehmann+partner - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie lehmann+partner