Opinie o Lehmann+Partner w Konin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Lehmann+Partner. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lehmann+Partner o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lehmann+Partner w Konin

Iza

@Anonim Gall, skąd masz takie informacje? Pracujesz w lehmann+partner? Interesuje mnie czy po za podstawowym wynagrodzeniem firma oferuje jeszcze benefity pozapłacowe lub premie finansowe. I jeszcze jedno pytanie - jak oceniasz atmosferę pracy? Czy można liczyć na pomoc ze strony pozostałych pracowników?

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Pewnie z tego powodu nie ma rotacji?

Gall
@Andrzej

To ciekawe na lmie cały czas jest ogłoszenie o pracy do stanu nawierzchni to hyba się cos dzieje ? I teraz marketing szukaja

Anonim Gall

Rok 2018 nie jest zbyt dobry dla firmy, od początku roku odeszło wiele osób, głównie doświadczonych hyba o czymś to świadczy? Tera szukaja do marketingu Jak narazie zwolnień bank. Praca jak każda inna tylko trza robić godziny na zimę. Stawki średnie szału nie ma. W terenie jest fajnie na tojocie . Jak ktoś nie ma co robić i mu się nudzi to napęwno to przyjmą do klikania na zdjęciach do biura. Na początku dają zlecenie a jak ktoś robi dobra normę to podobno umowa o pracę.

Iza

@Adam to, że wysłałeś CV nie obliguje pracodawcy do kontaktu. Do dalszych etapów rekrutacji przechodzą najlepsze CV. Twoje niestety nie było odpowiednie na te stanowiska, na które aplikowałeś do firmy lehmann+partner. Staż 5 letni pracowników zapewne świadczy o tym, że są oni zadowoleni z pracy. Może jakiś z nich chce się wypowiedzieć o swojej ścieżce zawodowej w tym miejscu pracy?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Lehmann+Partner? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Iza

@Pracownik z tego co widzę trochę w ostatnim czasie zmieniło, bo jest kilka ogłoszeń o pracę: http://www.pomiarydrogowe.pl/o-firmie/praca. Czym jest to spowodowane? Rozwojem firmy czy raczej zwolnieniami?

@Iza

Na FB piszą że na firmowej wigilii było 75 osób, z czego polowa pracuje dłużej niż 5 lat (usunięte przez administratora). Widać że firma się rozrasta, tylko nie wiem po co te ogłoszenia bo już wysyłałem CV 3 razy i nikt się nie odezwał.

Iza

W lipcu firma lehmann+partner wstapiła do nowej grupy: GINGER http://www.pomiarydrogowe.pl/o-firmie/aktualnosci/news-item?tx_news_pi1%5Bnews%5D=85&tx_news_pi1%5Bcontroller%5D=News&tx_news_pi1%5Baction%5D=detail Czy pracownicy odczuli tą zmianę? Czy pomniejszył lub powiększył personel? Dajcie znać co sądzicie o zmianie.

Obecnie skład osobowy firmy na tyle jest ustabilizowany że nie ma potrzeby prowadzenia intensywnej rekrutacji. Mimo to każdy w dowolnej chwili może wysłać CV i spróbować swojej szansy. Jeśli ktoś jest ambitny, ma odpowiednie wykształcenie i chociaż minimalne doświadczenie w pracy związanej z naszą branżą (drogi, mosty, GIS, CAD, IT...) to na pewno dostanie możliwość zaprezentowania się na rozmowie kwalifikacyjnej. Zapraszamy.

Iza

Od roku nic się nie dzieje na forum, nie ma żadnych ogłoszeń o pracę w Lehmann+partner. Czy jakiś pracownik mógłby nam zdradzić co się dzieje w firmie? Czemu nie ma rekrutacji? Pewnie są osoby, które chciałyby pracować i zastanawiają się czemu brak ogłoszeń.

pok

To oczywiste jest, że trzeba posiadać zaświadczenie o niekaralności @moro, bo zobacz, że praca u nich jest odpowiedzialna a zarobki?

Paweł Kotlarski

Przepraszam Pana (usunięte przez administratora) za naruszenie dóbr osobistych poprzez pomówienie i narażenie na utratę zaufania wśród pracowników firmy. Treść komentarza, który pod pseudonimem Max umieściłem dnia 2016-01-24 na portalu GoWork.pl jest nieprawdziwa i nie ma odniesienia do rzeczywistości. Przepraszam Pana(usunięte przez administratora) a także innych pracowników firmy do których odnosił się komentarz, za wszelkie niedogodności wynikłe z powodu wystawienia przeze mnie nieprawdziwego oszczerczego komentarza. (usunięte przez administratora), były dyrektor finansowy Lehmann-Partner Polska Sp. Z o.o.

JAK

Trochę kiepsko ostatnio. miał być super sprzęt a trzeba robić darmowe promocje dla Leszna.

Przy blisko 30 osobowym składzie działu produkcji możliwa jest rekrutacja ciągła. Nowa osoba może zawsze okazać się lepsza niż obecny pracownik. Stosowaliśmy takie praktyki w mojej poprzedniej firmie, gdzie przy 120 osobach w produkcji była ciągła rotacja 5-10 osób. Warto wysłać CV a następnie zadzwonić z pytaniem czy dotarło i dopytać czy ogłoszenie jest aktualne czy nie.

były pracownikk

Pracowałem tam a teraz mieszkam za granicą i starcza mi kaski na wódeczkę i zagryskę ;)

Kocur

Może chodzi o zawód sercowy

Znafca

Niedawno zakończyłem przygodę z lehmanem po kilku latach współpracy z małymi przerwami. Na podstawie informacji od moich przyjaciół mogę napisać że w Koninie jest wiele zakładów pracy, które nie umywają się do tego co oferuje lehman. Elastyczne godziny pracy, świadczenia socjalne, premie kwartalne, nie najniższe wynagrodzenie (wiadomo że szału nie ma) ale przede wszystkim świetna atmosfera między ludźmi. Ktoś kto ma odrobinę ambicji i do tego nie jest głupi nie będzie narzekał (może za wyjątkiem wynagrodzenia). Osobniki, które po 3 miesiącach obijania się liczą na kierownicze stanowisko wchodzą potem na takie fora żeby napisać jaki to jest wyzysk bo ktoś każe pracować... Pozdrawiam kolegów i koleżanki z lehmana, może kiedyś znowu się spotkamy :)

Lucky
@Znafca

Potwierdzam. Mało jest takich miejsc. Nie tylko w Koninie. Serdeczna atmosfera, dużo młodych ludzi. Zero mobbingu. Normalne relacje z szefami. Żadnych zagrywek nie fair

hahaha

Ale jesteście naiwni w dyskusji - połowa wpisów to przecież od zarządzających firmą :-D

remik

Z Ostrowa i Kalisza szukają ludzi do pracy w oddziale w Ostrowie Wlkp.

Hand

stabilność zatrudnienia jest, bo jest problem z młodymi ludźmi z Konina i okolic. Trzeba nawet łapać ludzi z kalisza lub ostrowa wlkp

banka

list motywacyjny chyba lepiej zaadresować na Lehmann + Partner Polska Sp. z o.o., firma należy do grupy Vectra... Sporo jest nas, którzy pracują tu już po kilka lat.

paskud

@andro na początku przetwarzanie danych, umowa zlecenie na okres próbny, później umowa o pracę,stanowisko specjalista. można o to dopytać na rozmowie

Zostaw merytoryczną opinię o Lehmann+Partner - Konin

• Jak się pracuje w Lehmann+Partner?

Zobacz opinie na temat firmy Lehmann+Partner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lehmann+Partner?

Lehmann+Partner