Dropinex

Kazimierz Biskupi

Opinie o Dropinex

asia

też szukam informacji takich, jednak mam nadzieję że są bo z tego co słyszałam to Budowa i sprzęt drogowy w ich wykonaniu to istna poezja w branży jest

adam

bo widocznie nic z sobą nie reprezentujesz i jak nic nie potrafisz to teraz zółć ci się ulewa

katolik

Kierownik [usunięte przez moderatora] to czlowiek który ma rozdwojenie jażni raz jest w porządku innym razem zachowuje sie jak niepelnosprawny.Pracowac by sie moze i dalo gdyby nie kierownik ( ss) ludzi ma za nic.

adam

Bo praca tych osób polega na tym że jak kierownik jest to pracują a jak kierownika nie ma to stoją i dłubią w nosie są to tak zwane popychadła które nie wykazują żadnej własnej inicjatywy ani żadnej dbałości o sprzęt

Radze omijac tą firme szerokim łukiem. Pracodawca to [usunięte przez moderatora]bo jak tu nazwac kogos kto zatrudnia ludzi na czarno. Jedynie operatorzy i kierowcy sa zarejestrowani. Pracodawca stosuje pewien system by oszukac ZUS. Przed zaplata wynagrodzenia pracownikowi kaze podpisac papierek ze ten pracowal tylko osiem godzin dziennie i otrzymal wynagrodzenie w wysokosci najnizszej krajowej. Po podpisaniu dopiero wyplacana jest pensja podstawowa i za nadgodziny ale nigdy nie w terminie. Kierownik który słucha w samochodzie codziennie Radja Maryja a ludzi traktuje z pogarda jak [usunięte przez moderatora]

adam

nikomu bym nie polecil tej firmy kierownik traktuje pracownikow jak zwierzeta nie wyplaca pieniedzy na czas obcina dniowke

XD

Wiekszosc pracownikow robi na czarno !!!! A kierownik to nie kierownik !!!

pinio

słabo płaci na raty nie ma warunków nie przestrzega sie bhp

Zostaw opinię o Dropinex - Kazimierz Biskupi

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dropinex