Opinie o Lehmann+Partner w Konin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Lehmann+Partner. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lehmann+Partner o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lehmann+Partner w Konin

były

Kiedyś tam pracowałem i ostrzegam przed tą firmą i pracą w dziele produkcji. Firma funkcjonuje na granicy prawa w aspekcie zasad prawa pracy. Maksimum wkładu pracy za minimum wynagrodzenia, czyli kolejna, beznadziejna, niczym specjalnym nie wyróżniająca się działalność gospodarcza w szarej polskiej rzeczywistości...

?

Ciągle poszukują na umowe zlecenie ds. przetwarzania danych... Czym się zajmuje taka osoba na tym stanowisku?Jakie są obowiązki?

Nie polecam nikomu! Wielkie obietnice na poczatku, a potem pracownik kopany jest po [usunięte przez moderatora] na każdym kroku. Przez moją kadencje przewineło się ok. 40 osób. Bez komentarza.

intersant

A jak praca w 2012 ? Cały czas wyzysk , nędzna atmosfera , kiepskie zarobki ? do tego wymuszanie nadgodzin ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Lehmann+Partner? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
gosc

Pracowałem w tej firmie 1,5 roku. Jedno co moge powiedzieć żałuje że wcześniej nie uciekłem[usunięte przez moderatora]. Wyzysk totalny, straszne tępo pracy, ciągłe nadgodziny płatne 1:1. Najlepiej całe życie spędzić jeżdżąc jako pracownik terenowy za bagatela 1900 zł. Z dnia na dzień można zostać bez pracy. Ludzie którzy tam pracują czują stałą presje, w rzaden sposób nie są wynagradzani. Nie polecam.

sedno

Jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o kasę tylko wytłumacz to prezesowi , a później kierownictwo musi się męczyć :) , bo jak ma przekonać ludzi, że za frajer mają robić i nikogo nie obchodzi że nie masz za co żyć.

hop bęc

zapomniałeś dodać ;) to tyle w tym temacie

p84

pewnie pisałes z pracy :) godzina nooo prawie 3 :)

ktos

Jeżeli ktoś jest pracowity można liczyć na profity w firmie. Obecnie pracuję tu i nie mam żadnych zastrzeżeń. Praca dla ambitnych , miła atmosfera, dobre zarobki.

Pfeile

Mialem ostatnio do czynienia z ta firma, nie jako pracownik. Napisze tylko mialem duzo klientow z calej Europy, ale to przeroslo nawet moja wyobraznie o typie klienta z horroru.

ktos

A Jak to wygląda w 2012 roku?

Aha

A Pani(usunięte przez administratora)? to jest agentka jakich mało, ona w ogóle wie czym się zajmuje ta firma. Dziewczyna kompletnie nie ogrania pracy. Zresztą wszyscy w tej firmie wiedzą(usunięte przez administratora)

piko friko

ciekawe co przyniesie nowy rok. oby było lepiej :)

who

i znow kogos zwolnili........................................

szkoda

praca w tej firmie jednym się podoba innym nie szkoda że pieniążki takie a nie inne no i brak motywacji bo jak się za bardzo starasz to dostajesz więcej obowiązków a nie idzie za tym(usunięte przez administratora)dla nowych ;) -praca sezonowa. Przynajmniej atmosfera pomiędzy większością ludzi tam pracujących fajna

szkoda czasu na prace w tej firmie nie polecam, bardzo nieżyciowe podeście kadry kierowniczej i menadżerskiej. kurs PR by się przydał i rozsądne zarobki.

kkkka

No fakt kierowniczka (usunięte przez administratora) człowiek który rzeczywiście nie ma za bardzo kontaktu z rzeczywistością, mimo że nie pracowałam w jej dziale widać było że ma nierealne podejście do sprawy, to jest firma dobra na jakiś czas ale nie na dłużej i tyle, a praca jak to praca

hehe

No ładnie a myślałem, że to tylko ja myślę źle o tej firmie..(usunięte przez administratora)

Lusiu

anonim, mój przedostatni mówca napisał niestety w większości prawdę... nic dodać

taki jeden

Mnie się w tej firmie nie podoba

Zostaw merytoryczną opinię o Lehmann+Partner - Konin

• Jak się pracuje w Lehmann+Partner?

Zobacz opinie na temat firmy Lehmann+Partner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lehmann+Partner?

Lehmann+Partner