Opinie o Duni Poland Sp.zo o w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Duni Poland Sp.zo o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Duni Poland Sp.zo o o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duni Poland Sp.zo o w Poznań

jola

a ile prezes

blo

ile zarabia mistrz?

mechanik

Witam!!! Może ktoś podpowie mi jak złożyć tam podanie o prace?? z góry dziękuje POZDRAWIAM!!!

xxxxx

Administracja nie może się meczyc... chodzeniem. To moze ruchome schody prosto do biur?

obeznana

40 miejsc na parkingu dla administracji ma być słyszałam. Żenada poprostu. Niedługo sama administracja zostanie w firmie...

Obserwator

Ludzie co wy wypisujecie wszyscy na około się z tego śmieją. A najważniejsze nasz(usunięte przez admininistratora), oni to wykorzystują. Zastanówcie się kolejnym razem jak coś napiszecie.

kaoma

Pan (usunięte przez admininistratora)cierpi chyba na syndrom zazdrości bo mu żal (usunięte przez admininistratora)sćiska Jak możesz obrażac Mistrzów jak napewno sam jesteś mechanikiem i (usunięte przez administratora) robisz tak jak wszyscy mechanicy są to ludzie bez doświadczenia, którzy nie potrafią tak naprawde nic przychodzą co 5 min do maszyny i poprawiają coś ale to jest wszystko . Widziałam kilka razy Mende w akcji i nie jest żadnym leserem tak jak ty sznaowny panie(usunięte przez admininistratora)

dunilin

sama prawda.....

478965214sparke

nie prawda ze dadza ci umowe na stale ten zaklad to jedna wielka sciema daj sobie spokoj z ta chora firma tylko wykorzystuja pracownika a o tych ala operatorkach to juz nie wspomne. robia z siebie takie wielce madre a tak naprawde to nie wiedza nic.jak masz problem to tylko sie nabijaja z innymi kolerzaneczkami z ciebie albo lataja do liderki i kapuja ze nie dajesz sobie rady tojest takie upokarzajace apotem wszystkie z tego sie smieja.

to sa zarobki dla zaczynajacych mech.ele.druk.. bo zarobki sa adekwatne do stazu i umiejetnosci np.mech.ma podstawy 2800 + dodatek stanowiskowy i tu sie liczy staz i umiejetnosci to tyle pozdrawiam

ARES

A jak będziesz sobie dawała radę to na stałe;)

Umowa o prace :) pzdr.

optymistka

Dzięki za szybką odpowiedź.Papierki złożę i zobaczymy co będzie się działo- przerażają mnie tylko te 3 zmian . Teraz pracuję tylko na jedną.Jeszcze jedno pytanko jaka jest umowa?(umowa o pracę, tymczasowa potem na stałe czy zlecenie)

ARES

Moim zdaniem zarobki średnie, ale ciężko będzie Ci się tam dostać. Bez pomocy wątpię. Pracuję tam więc coś wiem. To wiadomość do użytkownika o nicku optymistka. Pozdrowionka.

obserwator

Zarobki moim zdaniem beznadzieja operator początkujący około 1200 przy zaliczeniu maszyn około 1600 mechanik około 2500 elektryk około 2700 drukarz około 2300 Jak ci się podobają te zarobki to zapraszamy

@obserwator

W pracy zmianowej, w Poznaniu dobry mechanik (10lat doświadczenia) zarabia 3000-3500zł netto, elektryk, automatyk 4000zł netto, operator zarabia 2000-2500zł.

fergusson

Drobne sprostowanie co do zarobków mechanika. 10 lat doświadczenia 3500-4000zł netto.

optymistka

Hejka chodzi mi o zwykłego pracownika. Jeśli oczywiście możecie to podajcie zarobki ( w przybliżeniu)

cyborg

Są 3 zmiany

obserwator

Tak jak wcześniej napisali wszystko jest uzależnione od stanowiska, wiąże się to z przychodzeniem na zmiany lecz nie ma 4-brygadówki.

mickey

O jakim stanowisku mówisz?

optymistka

Hej ludzie jeśli możecie to napiszcie ile się w tej firmie zarabia. Będę mieszkać blisko tego zakładu i chcę złożyć tam papiery do pracy. Praca jednozmianowa czy dwuzmianowa. Z góry dzięki za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Duni Poland Sp.zo o - Poznań

• Jak się pracuje w Duni Poland Sp.zo o?

Zobacz opinie na temat firmy Duni Poland Sp.zo o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duni Poland Sp.zo o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duni Poland Sp.zo o?

Kandydaci do pracy w Duni Poland Sp.zo o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duni Poland Sp.zo o