Sanex Sp. z. o. o.

Łowce

Opinie o Sanex Sp. z. o. o.

Dominika

Sanex na swojej stronie internetowej informuje o regularnym korzystaniu ze środków z funduszy Unii Europejskiej. Czy pracownicy odczuwają realna poprawę warunków pracy dzięki nim?

Dominika

@andziej.pio a możesz opowiedzieć, dlaczego polecasz pracę w firmie? Kilka przybliżonych plusów pozwoli zrozumieć forumowiczom więcej na temat Sanex Sp. z. o. o..

andrzej.pio

super firma pracowałem i wiem mój adres . andrzej.pio@poczta.onet.pl

ważka

pokazało się przyjacielu - Pracownik obsługi hali sprzedaży - kasjer jest obecnie poszukiwany u nich w KAtowicach z tego co się orientuję. jako Hurtownia artykułów spożywczych na pewno mają jakieś rotacje i potrzseby kadrowe więc trzeba być czujnym.

taki sobie ja

( usunięte przez administratora ) Omijać szerokim łukiem

Zadzwoń i się zapytaj :) Tam szef "nie ukrywa" średnich zarobków :] Jak to się mówi w pysk nie dostaniesz jak zapytasz. W każdym razie daje więcej niż minimalna krajowa.

demon77

płaca dobra jak na podkarpackie możliwości:) najlepiej chyba pójść i zapytać u źródła..

demon77

Praca jak wszędzie-czasem stres czasem nie! Przelew z wypłaty zawsze na czas i to się liczy!

fghj

Dziwny wpis. Jest jak jest. U innych gorzej i to dużo gorzej. Stale pod telefonem? Brak chorobowego? Chyba ci się coś pomyliło.

Zostaw opinię o Sanex Sp. z. o. o. - Łowce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanex Sp. z. o. o.