BSC Drukarnia Opakowań S. A.
counter
2 112 197 5 1
Zniesmaczony

Wit wszystkich praca w Bsc przypomina mi czasy mroku kierownik logistyki I magazynowania pan m.k kompletny chaos w glowie tak samo wyglada na magazynie,magazynierzy bracia L kompletny beton jak pisal poprzednik zgadza sie zero pomocy nowym pracownikom a do tego donosiciele kombinatorzy potrafia sie nabijac z, nowych ogulnie nie polecam tej firmy zla atmosfera itp

Tak38Nie33
TKAI
@Zniesmaczony

Hah ciekawe... akurat z braćmi L, jako jedynymi nie miałem przyjemności pracować, ale widać wszystko to ten sam temat. Kompletny beton wyniszczający wszelkie oznaki pozytywnego rozwoju, za nie do końca świadomym przyzwoleniem przełożonych. Muszę jednak na zakończenie tej mojej jedynej jak dotychczas negatywnej opinii na temat działu w którym pracowałem nadmienić o kilku wyjątkach, z którymi była możliwość zbudowania naprawdę fantastycznej ekipy . Dziękuję nowemu Kubie za wsparcie i zaangażowanie, Nowemu Marcinowi, bardzo doświadczonemu w pracy na magazynach, będącemu o podobnym uosobieniu, no i oczywiście Czesiowi "gołębiarzowi". Świetny człowiek z dużą wiedzą i jedyny, którego szkolenia były bezbłędne. Dziękuję.

Tak33Nie39
były pracownik Nowy wpis
@Zniesmaczony

po części zgadzam się z przedmówcą w kwestii braci szczególności jednego Typowy donosiciel, konfident i szyderca z nowych uczących się osób - przez niego nie pracuje już, większość chłopaków jest w porządku mający takie same zdanie o betonowych braciach, sama praca nie jest najgorsza raz lepiej raz gorzej kto co lubi i oczekuje

Tak15Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Jak długo trwa proces awansu w BSC Drukarnia Opakowań S. A.?

Czarownica na miotle
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam pracy w Drukarni BSC ponieważ ublirzają osobą niepełnosprawnym,wysmiewają się na oczach innych odciągają z wypłaty za frekwencje i niewyrobienie normy popedzają przy czym udają ze są mili do pracownika a za plecami obgadują który lepszy i który gorszy pracownik to ponirzanie jest nie polecam tej firmy jak ktos tam pójdzie po pewnym czasie bedzie załował ze pracował

Groch z kapustą Nowy wpis
@Czarownica na miotle

Kup sobie słownik na początek :) Bo oczy wylatują z orbit :)

Fasi Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 78 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Dzien dobry. Czy teraz prowadzicie rekrutacje pracownikow ?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

nowa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 113 dni.

Witam, ostatnio widać sporo ogłoszeń dotyczącyh pakowacza.Jak mniej wiecej wygląda taka praca w tej firmie i jakich zarobków można się spodziewać na rękę?;) dzięki z góry za pomoc

TakNie

Jak jest z pakietem medycznym w BSC Drukarnia Opakowań S. A.? Można dołączyć rodzinę?

odp
@Pytanie

najrozsądniej jest pytać u źródła bo tutaj rzetelnej odp się nie dostanie! kadry najlepiej objaśnią wszystkie tego typu zagadnienia

Maxx

Jaka stawka wstepna jest jako operator na sztancach?

TakNie1
Brrr
@Maxx

Tak1Nie3
Grzegorz
Nazwa działu: Produkcja

Witam, a jak wygląda praca w BSC na dziale utrzymania ruchu - a dokładniej na stanowisku MECHANIKA DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU? Na jakie zarobki można liczyć? jaka atmosfera?

Pati
@Grzegorz

Teraz masz sporo roboty bo ciagle przychodzą nowe maszyny na nowa hale. Ogólnie ciagle coś się (usunięte przez administratora) wiec robota jest

TakNie1
Nowy

Witam jakie macie zdanie opinie i jakie zarobki dział pakowacz

Ja
@Nowy

Właśnie jest ogłoszenie na Olx, tam jest wyjaśnienie

Janusz
@Nowy

Jeżeli jesteś zainteresowany zatrudnieniem to firma obecnie szuka kontrolera jakości, pomocnika drukarza i grafika DTP. Niestety nie znam obecnej stawiki wynagrodzenia, ale pracodawca oferuje rozwój i możliwość szkoleń branżowych. Napisz jeśli zdecydujesz się na pracę.

Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam pracy w BSC wynagrodzenie na najniższa krajową praca na 3 zmiany żadnych szkoleń wyrażających do pracy oczekują od pracownika że wszystko umie ostatnia wypłata nie na konto tylko w gotówce robią duże problemy z wypłata ostatniego wynagrodzenia. Ludzie nie rozmawiają w pracy każdy się patrzy na każdego i nawet się nie odezwą. Pierwsze 3 umowy na 16 brutto a następne już na 14 brutto to jakaś kpina jest nie polecam tego zakładu najgorsza firma w Poznaniu.

Tak1Nie3
@Były pracownik

Bzdura. To czy wypłata idzie na konto czy gotówką decyduje sam pracownik. Dodatkowo jeżeli były problemy z ostatnią wypłatą oznacza, że dana osoba nie rozliczyła się z firmą (tj. nie zwróciła np odzieży).

Tak2Nie
Lider

Hej, a jak wygląda praca na stanowisku grafika? Ktoś pracował? Jakie są mozliwości awansu? Warto się starać o pracę?

@Lider

Nie podpuszczaj, ksywka sugeruje (dla kumatych), że pracujesz/pracowałeś(aś) w dziale DTP/CAD w BSC. :-)

mały krasnal ogrodowy
Nazwa działu: Produkcja

BSC w praktyce z perspektywy byłego pracownika produkcji - dobrze zarabiają tylko ludzie będący w firmie dwie dekady a i tak wiąże się to z nadgodzinami w ilości znacznej. Każdy narzeka, pieniądze bez szału w porównaniu do analogicznych stanowisk w innych firmach, sporo nadgodzin, iluzoryczne szanse na awans jeśli nie jesteś ulubieńcem kierownika, ludzie często nie czują się dostatecznie szanowani za swoją ciężką pracę, podwyżek brak, albo bardzo niskie. Spora część załogi ma zaciągnięte kredyty i rodziny, przywykła przez lata do warunków i na co dzień wkur#ia się, przełyka gorzkie pigułki, bo przecież za coś trzeba płacić rachunki. Nie polecam nikomu kto chce chodzić do pracy z przyjemnością.

Tak3Nie
Pablo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 172 dni.
Nazwa działu: Produkcja

bardzo jestem ciekaw ile zarabiają mechanicy w tej firmie ?? stawka godzinowa ?

PD
Nazwa działu: IT

Hej! Czy ktoś z was pracował w tej drukarni jako konstruktor opakowań? Jak tam jest? I jak finansowo to wygląda? Z góry dziękuję za opinie.

ornitolog ;-)
@PD

Będziesz miała/miał najbardziej zrównoważoną i spokojną szefową jaką można sobie wyobrazić... ;-) Finansowo (w 2018) nie było najlepiej, ale polecam jako dobry wpis do CV, chociaż łatwo nie jest. Jako szkoła i kolejny etap kariery polecam. Wyzwań również raczej nie brakuje. Pozdrawiam dział CAD/DTP.

Tak5Nie
Osoba
@ornitolog ;-)

Możesz napisać coś więcej ? Jakie zarobki ? i dlaczego prawie co roku szukają do działu CAD ? Z czego wynika taka rotacja ?

@Osoba

Nie pracuję tam już. Zarobki - zawsze są zbyt niskie z punktu widzenia pracownika, myślę że na początek 3500-4000 netto max (w zależności od doświadczenia i umiejętności). Rotacja wynika wg mnie z kilu przyczyn: duża presja, dużo pracy, duzi i wymagający klienci (firma ma w portfolio światowych liderów w swoich branżach). Nie każdy jest w stanie to wytrzymać na dłuższą metę, ale jak pisałem wcześniej - polecam, bo warto przejść taką szkołę (jeśli wcześniej nie byłeś/aś w firmie o podobnej wielkości). Co do zarządzania - to nie „sztywne” korpo - co z jednej strony jest zaletą, z drugiej wadą (jak w życiu). Wyposażenie i soft raczej dobry (plotery, kompy, soft). Są tam również dobrzy fachowcy - od Ciebie zależy ile będziesz chciał/a się nauczyć.

Tak2Nie
PD
Nazwa działu: IT
@ornitolog

@ornitolog Dziękuję bardzo za opinie, bardzo pomocna! Mam jeszcze pytanie, czy jest to umowa o pracę? Zarobki faktycznie nie powalają a czy cała kwota jest na umowie, czy są jakieś kombinacje alpejskie w tej kwestii typu najniższa krajowa na umowę a reszta to premia? Jakich programów używają do projektowania opakowań, czy ArtiosCAD wchodzi w grę? Niestety stres czy presja jest w każdej dużej firmie, które ma znaczących klientów, ale dzięki temu jest co włożyć do portfolio - coś za coś. Natomiast przy obsłudze dużych firm, stresie, presji czasu i nadgodzin niestety ale oczekuje się nieco lepszych zarobków.

@PD

Tak, to kwota na umowie. Poza tym są też premie (ale za moich czasów było z tym słabo). Firma „stoi” na Esko, czyli Artios, ArtPro, AE, etc. Oczywiście do tego Kongsberg. Za to nadgodziny zawsze były płatne uczciwie (wg Kodeksu Pracy), ale nie każdemu pasuje mieszkać w pracy... Powtórzę: polecam jako szkoła i wpis do CV, może teraz po zmianie udziałowców z Niemców na Szwedów ulegnie zmianie na lepze organizacja pracy w dziale CAD/DTP/CTP. Jeśli nie to 2 lata nałapać co najlepsze i iść dalej.

kris
@ornitolog

Jak dla mnie soft tam praktycznie nie istnieje. W XXI wieku żeby pisać długopisem raporty z przebiegu pracy to żaden soft. Wynagrodzenie im dłużej pracujesz tym więcej zarabiasz. Na start 2600 netto przy pracy po 8h.

Nazwa działu: Produkcja

Witam serdecznie. Zostałem zaproszony na rozmowę o pracę w dziale druk. Proszę o informację na temat zarobków, atmosfery, godzin pracy (jakie zmiany i po ile godz.), oraz parku maszyn. Pozdrawiam.

Pomocny pomocnik
@Nowy

Moge napisac jak wyglada ze strony pomocnika. Zarobki - na start 18 zl brutto po okresie probnym 14 zl plus premia (taka jaka wyrobisz z drukarzem) drukujesz, zarabiasz, awaria... masz 10 zl na godzine na reke, slabo. Atmosfera - spoko, normalni ludzie Godziny praacy - po 8h lub 12. Nigdy nie ma moesiaca zeby spokojnie po 8h przerobic, soboty i niedziele nieraz wpadna Park maszyn - rolandy (stan sredni, pomocnicy musza czesto stawac na rekach aby maszyna szla bo aparaty wolaja o pomstwe do nieba)

Tak1Nie

Jakie są warunki zatrudnienia w BSC Drukarnia Opakowań S. A.?

@Pytanie

Polecam pójść na rozmowę kwalifikacyjną. Każdy dział, każde stanowisko to osobne wymagania i wynagrodzenie.

Tak5Nie
Now
Nazwa działu: Magazyn

Pracuje nie długo na dziale Magazyn i dziwię się z ocen wystawionych ... Praca jak Praca należy ją wykonać! lecz bez jakiegoś szaleństwa w odróżnieniu do innych firm gdzie ciągnę ktoś krzyczy lub ponagla! Co do ludzi hmm... wszyscy pomocni i wyrozumiali dla nowego pracownika, kierownik Działu sympatyczny człowiek i bardzo pomocny i wyrozumiały.

Tak51Nie16
Studento
@Now

Widze, ze na nocnej zmianie piszesz Panie Betonowy... czyzby przyszli nowi pracownicy i z nudow siedzicie przy Internetach ?

Tak2Nie43
Szukający pracy
Nazwa działu: Magazyn

Śmieszy mnie to co tutaj wypisują (jak dla mnie) dwie osoby używając kilku loginów... zero poziomu wypowiedzi świadczy o człowieku i jaki prezentuje poziom :) Hejt To Nie Opinia!!! Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i warunki zaproponowane są nie złe,zmiany 2 na magazynie, dlatego się dziwie z tych opinii... Jeszcze mam rozmowę w innym miejscu i wtedy podejmę decyzje o zatrudnieniu, co do tych ocen można odnieść wrażenie że tych dwóch zostało zwolnionych z jakiegoś powodu...i strasznie ich to gryzie skoro bawią się w jakiś hejt w internecie, Najlepiej będzie samemu ocenić i wyciągnąć wnioski... pozdrawiam wszystkich szukających

Tak52Nie15
@Szukający pracy

Właśnie szukam czegoś o rozmowie o pracę w BSC. O co Cię pytali? Napisz jeszcze, czy wymagają jakiegoś konkretnego doświadczenia, z góry dzięki.

Magazyn
@Lidia

Na ktory dzial aplikujesz przyjacielu ?

Tak1Nie48
Lidia

W ogłoszeniu o pracę widziałam, że w kontroli jakości są trzy zmiany - (usunięte przez administratora) Może na magazynie jest inaczej. W każdym bądź razie, wiecie, jak ustalany jest grafik w BSC w kontroli jakości?

TakNie41
Nazwa działu: Magazyn

Magazyn w BSC funkcjonuje fatalnie. To jest fakt. Częściowo z powodu kierownika działu, którego niespecjalnie interesuje funkcjonowanie działu magazynowego, opiera się na informacjach raptem kilku pracowników, którzy kryją swoje stołki i nie chcą usprawnień tylko zachować status quo. Proszę próbować jezeli ktoś chce, ale cienko to widzę. Powodzenia

Tak10Nie49
Nazwa działu: Magazyn

Brak mi słów (usunięte przez administratora)twierdzi że kandydaci mają kosmiczne wymagania na rozmowie kwalifikacyjnej. Widocznie sam nie zna rynku pracy. Firma która nie może dać 3000 za 3 zmiany jest żałosna. Dno.

Tak13Nie47
@666

Czyli w BSC nie dają 3000 zł? Co należy do Twoich zadań?

Tak3Nie39
Logistic
@666

Produkcja czy magazyn ?

Tak6Nie

Zostaw merytoryczną opinię o BSC Drukarnia Opakowań S. A. - Poznań

Chcę opublikować:

BSC Drukarnia Opakowań S. A.