Opinie o GPI Poznań Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GPI Poznań Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w GPI Poznań Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GPI Poznań Sp. z o.o. w Poznań

O widzę że mój komentarz o braku informacji o podwyżkach i zbywaniu w tej kwest bolał że został usunięty a więc powtórz. Każde zapytanie szefostwa o wysokości podwyżek i kiedy będą kończy się odpowiedzią że nikt o niczym nie wie. Podwyżek nie było od roku a wiadomo jak jest z cenami ostatnie podwyżki to marne 8% co nie ma odzwierciedlania z rzeczywistością. Pobliscy pracodawcy związani z handlem od stycznia zaoferowali dwucyfrowe podwyżki. Jak macie wybór to nie sugerujcie się dobrą lokalizacją.

Pracownik 1

Jeżeli macie w zanadrzu nieszablonowe rozwiązania to praca w tej firmie jest dla was. Każdemu potencjalnemu pracownikowi zalecam zaopatrzyć się również w cierpliwość, kreatywność i zapisać się na lekcje gimnastyki bo trzeba być bardzo elastycznym by się dostosować do panujących przepisów i nakazów ze strony osób, które chyba nie maja pojęcia z jakimi wyzwaniami codziennie się mierzymy. Podniesione normy mimo niesprawnych maszyn? To pestka dla naszego zarządu. Natomiast wkład finansowy w celu naprawy uszkodzonych podzespołów już nie wchodzi w grę. Jesteśmy zapewniani że gramy w jednej drużynie, jednak to nas wystawia się w pierwszej kolejności jako mięso armatnie. Ile trzeba zgłosić awarii żeby firma w końcu zainwestowała w lepsze warunki i w porządny sprzęt do pracy? Maszyny potrafią stać po kilka dni. Czasem z powodu awarii trzeba zwolnić o polowe żeby jakkolwiek dało się ujechać. A na końcu dostaniemy pretensje o to że mamy za dużo postoi, za słabe wyniki i ogólnie się nie sprawdzamy. Niektóre awarie zgłoszone we wrześniu nadal są bagatelizowane. Ale przecież słupki powinny się zgadzać. To w czym problem? Mam wrażenie że odkąd założyciel firmy opuścił jej szeregi wszystko zmierza w bardzo złym kierunku. Dużo niedopowiedzeń, obietnic bez pokrycia i sztuczne pompowanie balonika. A to wszystko przez to że nikt „z dołu” nie mówi o tym wszystkim głośno. Organizacja logistyczna trzyma się na jeszcze niższym poziomie. Trzeba odpowiednio manewrować żeby się pomieścić z paletami na hali. Ale przecież mamy możliwość zgłoszenia pomysłu który nigdy nie dojdzie do skutku. Albo wejdzie w życie kiedy młodzi staną się starymi wygami. Zapraszam do dyskusji bo może to tylko moje odczucie.

Megi
@Pracownik 1

Witam serdecznie chyba ma pan rację w tej firmie pracuje od 2.5 roku mój syn ,stara się jak może jest operatorem ale to co robi jeden z kierowników to wola pomstę do nieba , cały czas się go czepia nie mając pojęcia o maszynach głupie docinki żeby się za babami nie oglądał tylko pracę wykonywał albo czemu maszyna stoi itd itd .Ale trzeba pracować i znosić głupie docinki

Witam

Ile zarabia pomocnik drukarza lub operator maszyny w tej firmie

Pomocnik
@Beata

Każdy ma inną. Nowy pracownik nie będzie pracować za 24zł+10% tyle co pracownik z 3 letnim doświadczeniem więc dostaję dodatkowe 10% lub 1zł.

BYŁA PRACOWNICA

Firma tragedia..... Cała kadra mówi o wewnętrznych awanasach ... Kpina i żart. Starałam się pół roku o awans wiedział o tym jeden kierownik Pan Mikołaj nie dał nikomu mojego CV w żywe oczy kłamał mi cały czas. A kierownik hali ? Również żart tak samo jak i Pan Mikołaj sprowadzają tą firmę na samo dno. Aby dostać awans w tej firmie trzeba wykonać akt seksualny z Panem Mikołajem ewentualnie bardzo mocno o niego zadbać. Od samego początku ten kierownik nie skupia się na pracy tylko na Paniach. Obamcywanie, seksualne docinki są na porządku dziennym w tej firmie. Jedne panie mogą chodzić pół nago na jego zmianie i nic im nie mówi a inne nie mogą nawet mieć podwiniętych nogawek bo od razu -20%. Nikt tego nie widzi i kierownik hali zamiata to pod dywan nie zdziwcie się jak pewnego dnia wjedzie prokurator ponieważ jest wiele poszkodowanych .....od samego początku nie liczy się praca tylko wygląd. Nie polecam. Nikt nie chce słuchać ani rozmawiać na ten temat także cała kadra to dno.

Była pracownica

Niestety ale ten kierownik w tej firmie może wszystko. Z racji tego że nie wpisuje się w jego kanon jego zachowanie w moją stronę można pokierować jako (usunięte przez administratora) Co z tego jeśli człowiek szedł po pomoc i słyszał, że jeśli chcemy coś mówić na kierowników to nie będzie ktoś tego słuchał. Umiał on zgnebic człowieka jak nikt inny. Nawet kilka miesięcy przed ślubem był widziany z pakowaczka w intymnych zdarzeniach na mieście. Wiadomo co za pracą to za pracą ale ta dziewczyna miała laby i ma dalej. Jest cwanym człowiekiem wybiera Ukrainki, które nie mają wyjścia i które nie umieją za dużo języka polskiego. One nie mają jak iść po pomoc ale spokojnie karma dorwie każdego. Szkoda tylko, że czuje się bezkarny.

Pracownik Nowy wpis
@BYŁA PRACOWNICA

To wszystko jest prawda. Jest o wiele więcej ofiar niż się wydaje. Część z nich już się z tego powodu zwolniła, a częsć musi dalej znosić te upokorzenia. XXI w mogłoby się wydawać

Pracownik GPI Nowy wpis

To co się dzieje w tej firmie zasługuje na wizytę inspekcji pracy,usuwanie wakatów,dokładanie obowiązków,wyzysk człowieka do 0,bardzo niskie pensje,obcinanie premii,brak podwyżek,tworzenie śmiesznych stanowisk,typu kierownik operacyjny,zastępca zastępcy.Firma upada z braku szacunku do człowieka,że starych pracowników,którzy tworzyli tę firmę zostało naprawdę niewiele. Tu się nie szanuje człowieka,tylko się go niszczy.

@Pracownik GPI

Nie docenia za brak elek,nie docenia za dobrą frekwencje (usunięte przez administratora) siły z człowieka,z umową też potrafią się spóźniać,nie organizują praktycznie nic dla pracowników,mają problemy z odzieżą,bo przecież ludziom nic wiecej sie nie należy,krzyki,kłótnie na hali? Czemu nie,strach chodzić po hali,bo nie wiadomo kto z którego filaru robi zdjęcia,stoper na pakowaniu ręcznym i proszę na czas robić szybko bez patrzenia na jakość.Najwazniejsze są tabelki i ich śmieszne wykresy na jakieś audyty i pokazowa jaka piękna rodzinę tworzymy.Oczywiscie na rozwój nie liczcie,nie ma żadnych szkoleń,jak zaproponują stanowisko wyżej to 4 stówki wiecej i się ciesz.

Rrrrrr Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 godziny.

Oj widzę mają państwo solidną władze w usuwaniu wiadomości. Czemu nie pozwalacie ludziom się wypowiadać ? Czyżby nie było wam to na rękę ? Jako przyszły pracownik chciałbym wiedzieć jaka panuje atmosfera w tej firmie i jak wygląda sprawa z kadrą. Wiecie Państwo ile ludzi tutaj wchodzi ? Macie zamiar blokować każdą jedną osobę ? Jednak wolę iść do konkurencji skoro tak wygląda sytuacja.

Dominika

Kontroler jakości z tego co widzę chyba nie musi koniecznie mieć doświadczenia aby się dostać na stanowisko. możecie więc opowiedzieć mi o pracy na dziale jako osobie początkującej jak mnie wdrożą i jaka jest przy tym atmosfera?

quality
@Dominika

Chciałbym aplikować do kontroli jakości. Może ktoś przybliży co jest konkretnie kontrolowane? Czy jest to praca zmianowa? Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać?

Firma GPI Poznań Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Quality Manager. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Leszno
kandydat

Nie dawno byłem na rozmowie w sprawie pracy i odniosłem wrażenie że nie jest za fajnie ze stosunkami między ludzkim w tej firmie na samej rozmowie byłem uświadomiony że premia jest w 100% uznaniowa a to już świadczy o tym że jej może nie być, ale najgorsze było jak wychodziłem z budynku C i byłem świadkiem niewłaściwego zachowania przełożonego wobec pracownika jak naśmiewał się z niego przy współpracownikach, widząc to jestem skłony uwierzyć że te złe opinie są podstawne co do dyskryminacji i m...bb...g. Po rozmowie dostałem telefon o zainteresowaniu i zrezygnowałem ponieważ w pracy jest ważna atmosfera którą tworzą ludzie tam pracujący a tutaj odniosłem inne wrażenie. Odradzam zatrudnienie w tej firmie.

Pracownik z GPI Kraków.

Widzę że atmosfera w Waszym zakładzie staje się coraz gorsza, to samo niestety zaczyna się robić u nas. Pan prezes ma głęboko w dup...ie pracowników z produkcji, cały czas mu mało i mało i mało pomimo że mamy bardzo dobre parametry produkcyjne. Traktuje nas jak roboli a administrację jak święte krowy. Jak by tego było mało w poniedziałek zwolnił kierownika produkcji który stał się dla niego niewygodny bo wykrył przekręty które robił inny kierownik. To co się u nas ostatnio odpie...rdala to jest nie do wary. Zachęcam do poczytania naszych komentarzy to dowiecie się więcej.

Mike

Po ofercie pracy na stronie Gpi kenton OH na operatora wózka widać kim jesteśmy dla grupy, tam stawka dla operatora 7.0.z.l. a w Poznaniu sami wiecie 8% i to jeszcze jak masz 100% nie chorowania ani opieki nad dzieckiem a no i krwi też nie można oddawać bo stracisz premie . Na pewno nie ma równości w GPI Poznań wbrew tym ładnym uśmiechniętym obrazkom.

kieras

wszystkie zmiany które aktualnie zachodzą w firmie są robione po to abyś tylko nie dostał premii jeśli w ogóle jeszcze ktoś z pracowników ją ma… Stary dobry zespół zastąpiony osobami aby powstał (usunięte przez administratora), liczy się tylko Excel i tabelki w nim a ty masz robić najlepiej za darmo. Jeśli ktoś chce się tam zatrudnić to zastanów się bardzo dobrze na tym wyborem bo bajki potrafią opowiadać jak tutaj świetnie cudownie itd Niestety rzeczywistość później smutno zweryfikuje

Z całkiem spoko firmy powstał (usunięte przez administratora). Za wszystko co tylko można to nacisk na karanie w postaci utraty premii, brak podwyżek w końcu firma to twój drugi dom, puste obietnice które nie mają pokrycia, wyzys, jeszcze trochę i najniższa krajowa w gpi zawita z takim podejściem do pracownika

Magazyn

To co się wyprawia ostatnie czasy to istny cyrk, za wszystko tylko ucinane premię, gra na zwłokę , co chwilę to nowe obowiązki… a gdy zapytasz kiedy jakakolwiek podwyżka to odpowiedz że związki blokują … bo nie mogą się dogadać… Mam nadzieję że nie usunięcie tego gpi bo to sama prawda o was i o tym że ludzi macie za nic

magazynier
@Magazyn

Potwierdzam tą informacje. Wszystko jest żyłowane do max a wynagrodzenie to najniższa krajowa. Odradzam prace w magazynach, logistyce i łańcuchu dostaw w tej firmie. Ludzie odnoszą wrażenie że nowe osoby co przejmują ''stery'' są zatrudnieni po to by zrujnować coś co było potęgą. Osoby co wypracowały sukces tej firmy są albo zwalniane albo zmuszane do odejść. Ale nie ma to jak pozytywny przekaz, uśmiech i szczęście w pokazówkach na zewnątrz a wewnątrz firmy horror.

Dopowiem ci że od lat to standard był 500 zł netto tym razem pierwszy raz było 500 zł brutto :) również odradzam. Razem z innymi pracownikami rozważamy podziękować pracy w GPI a zapomniałeś dodać o wszechobecnym (usunięte przez administratora) a każda próba zgłoszenia tego faktu zamiatana jest pod dywan jeżeli zgłoszenie jest na wyższe stanowiska.

Andrzej z Obracarki
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Czy to prawda, że amerykańska korporacja GPI wypłaciła w zeszłym roku na święta 500zł brutto ?

Mali

Aby dostać się na specjalistę ds. zakupów wcale nie potrzeba wyksztalcenia kierunkowego? Przynajmniej nie zostało to doprecyzowane a wymagane doświadczenie spełniam, nawet o rok więcej niż tego oczekują. Czy te trzy lata wpłyną na wysokość początkowej podstawy?

Pracownicy.

Wysokiemu Panu bez włosów przypominamy, że chodząc po halach produkcyjnych dobrym obyczajem było by powiedzieć dzień dobry. Nie jesteśmy niewolnikami a ludźmi, którzy pracują na wspólny sukces tej firmy tak jak wielu innych niepotrzebnych specjalistów, którzy zostali stworzeni przez ostanie trzy lata przez ten zarząd.

Druk
@Pracownicy.

Ze mną zawsze się wita. Ale jest dziwny Nie wiadomo czego sie spodziewać od niego. Jedni mówią że jest spoko a inni że jest nieprzyjemny.

Feniks
@Pracownicy.

Wysoki Pan jest taki jak powinien być. Mówi dzień dobry. Panowie drukarze przyłóżcie się do swojej pracy bo ostatnio to makulaturę produkujecie, sortowania tyle że nie ma gdzie palet odstawiać. Wstyd panowie Kierownicy z druku.

Część treści oferty dla Key Account Managera jest po angielsku, zastanawiam się czy również takiego stylu prowadzonej rozmowy można się spodziewać? Wstępnie mam zamiar aplikować, mam już doświadczenie. ciekawe więc jak zarobkowo będzie można wyjść?

Poszukuje obecnie pracy jako: Magazynier w mieście Poznań. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

Angelka

Nie sugerować się lokalizacją przy wyborze? Tak przynajmniej jakiś czas temu zasugerowano. Zastanawiam się przy tym co w końcu z tymi podwyżkami o których tak stale tu piszą. Jest może określony miesiąc w roku, w którym są one przyznawane? Jeśli podwyżki są uznane według niektórych za niewystarczające to czy możliwe, że Pracodawca nadrabia benefitami?

A kiedy jakiekolwiek ostatnie podwyżki wam przyznano, że ktoś tu stwierdza, że już szans na to totalnych nie ma? czyli jest tak, że to co ugadam na starcie to moje? Wiadomo ile max oferują specjalistom ds. estymacji? Interesuje mnie ta aktualna oferta

A myślicie, że jest szansa na poprawienie się warunków finansowych? były pracownik pisał, że chyba spoko mu tu było ale zrezygnował ze względu właśnie na finanse. Skoro tak to mógłby ktoś jasno określić ile zarabia teraz elektromechanik? Widnieje taka oferta i potrzebuje się rozeznać

Zostaw merytoryczną opinię o GPI Poznań Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w GPI Poznań Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GPI Poznań Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GPI Poznań Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GPI Poznań Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 118 ocen.
  • żmigrodzka 37
    60-171 Poznań