Opinie o GPI Poznań Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GPI Poznań Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w GPI Poznań Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GPI Poznań Sp. z o.o. w Poznań

Szukający pracy

Śmieszy mnie to co tutaj wypisują (jak dla mnie) dwie osoby używając kilku loginów... zero poziomu wypowiedzi świadczy o człowieku i jaki prezentuje poziom :) Hejt To Nie Opinia!!! Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i warunki zaproponowane są nie złe,zmiany 2 na magazynie, dlatego się dziwie z tych opinii... Jeszcze mam rozmowę w innym miejscu i wtedy podejmę decyzje o zatrudnieniu, co do tych ocen można odnieść wrażenie że tych dwóch zostało zwolnionych z jakiegoś powodu...i strasznie ich to gryzie skoro bawią się w jakiś hejt w internecie, Najlepiej będzie samemu ocenić i wyciągnąć wnioski... pozdrawiam wszystkich szukających

@Szukający pracy

Właśnie szukam czegoś o rozmowie o pracę w BSC. O co Cię pytali? Napisz jeszcze, czy wymagają jakiegoś konkretnego doświadczenia, z góry dzięki.

Magazyn
@Lidia

Na ktory dzial aplikujesz przyjacielu ?

Lidia

W ogłoszeniu o pracę widziałam, że w kontroli jakości są trzy zmiany - (usunięte przez administratora) Może na magazynie jest inaczej. W każdym bądź razie, wiecie, jak ustalany jest grafik w BSC w kontroli jakości?

Magazyn w BSC funkcjonuje fatalnie. To jest fakt. Częściowo z powodu kierownika działu, którego niespecjalnie interesuje funkcjonowanie działu magazynowego, opiera się na informacjach raptem kilku pracowników, którzy kryją swoje stołki i nie chcą usprawnień tylko zachować status quo. Proszę próbować jezeli ktoś chce, ale cienko to widzę. Powodzenia

Brak mi słów (usunięte przez administratora)twierdzi że kandydaci mają kosmiczne wymagania na rozmowie kwalifikacyjnej. Widocznie sam nie zna rynku pracy. Firma która nie może dać 3000 za 3 zmiany jest żałosna. Dno.

@666

Czyli w BSC nie dają 3000 zł? Co należy do Twoich zadań?

Logistic
@666

Produkcja czy magazyn ?

halina

a mam pytanko, dlaczego po pół roku ponownie firma poszukuje księgowej? tak źle tam w biurach czy może osoba niekompetentna?

Loka
@halina

Tutaj robsz wszystko za darmo. Nie ma co się dziwić.

halina
@Loka

I znowu... lokalizacja mi super odpowiada ale jakoś ciężko się zdecydować. Może ktoś szepnie parę słów o tej pracy?

@halina

@halina Jesteś zainteresowana pracą w firmie BSC Drukarnia Opakowań S. A.? Jeśli lokalizacja Ci odpowiada to co zatem blokuje Cię aby aplikować? Spróbuj! Mam nadzieję, że się zdecydujesz i napiszesz nam wrażenia z rozmowy rekrutacyjnej.

Lolo
@halina

Jako były pracownik odradzam,pracowałem tam dosyć długo na dziale druku i niemiło wspominam ten czas.Kierownictwo aroganckie i zarozumiałe,bez przerwy jakieś nieplanowane nadgodziny,zero życia prywatnego czy rodzinnego.Nadgodziny setki były płacone tylko za soboty i niedziele a w tygodniu to były zwykłe godziny bez dodatków.Jeżeli komuś nie pasowały nadgodziny był niedyspozycyjny,sam to nie raz usłyszałem a nawet kończyło się to wizytą u Dyrektora (usunięte przez administratora)Firma cały czas się rozwija kosztem pracowników.Prawde mówiąc jestem bardzo szczęśliwy że nie muszę oglądać tych fałszywych twarzy które tylko czekają kiedy tu by wbić nam nóż w plecy tak żeby się ktoś wyłożył i na to miejsce wsadzić kogoś od siebie tak aby mógł kablować na innych.Nie polecam tej firmy.

@Lolo

Rozumiem, że masz nieprzyjemne doświadczenia z Dyrektorem BSC, ale mimo wszystko - staraj się o nim nie pisać w tak nieprzychylny sposób. Pisałeś o tamtejszych zarobkach, a ja jestem ciekawa, czy firma oferuje jakiś pakiet socjalny. Jak to z tym jest?

Firma GPI Poznań Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Quality Manager. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Don Kichot

Praca w kiepskiej atmosferze, ze szczególnym akcentem na szacownego pana kierownika. Szału nie ma. Są inne, ciekawsze ofert a ta złotówka więcej, nie rekompensuje takiego traktowania. Omijać te firmę szerokim łukiem.

Tajemniczy Fantomas

Omijać szerokim łukiem. To nie jest firma dla zwykłych śmiertelników ;)

kinoman

lepiej się pochwal jaki przymulony chodziłeś po magazynie :) i jak czynność zajmującą max 20 min ty robiłeś po 7 godzin... lub tym jak potrafiłeś kilka razy z rzędu nie przyjść do pracy zgłaszając to na 20 min przed rozpoczęciem pracy.... szkoda że takie osoby mogą komentować nie widząc swojej winy dodam że ''TKAI'' został zwolniony dyscyplinarnie za notoryczne opuszczanie pracy ( pomijając jakie błędy popełniał w magazynowaniu ) - tu akurat kierownik by bardzo wyrozumiały dla niego Kierownik działu akurat doskonale wie co się dzieje w zespole dlatego dłużej nie mógł tolerować takiego ''leniucha'' i osoby która wiecznie nic nie wie i opuszcza prace... pomijając to że prace zaczynaliśmy o 6 rano a ty ją zaczynałeś 0 7 czasami o 8.... ps- po co sobie pisałeś w zeszycie jak i tak nic nie wiedziałeś :) właśnie przez takie osoby BSC ma złe opinie , w większości nie słuszne!!!

baton

robię akurat na innym dziale ale kojarzę tą osobę ponieważ nie raz przychodziłem po zapotrzebowanie surowców na produkcję i albo czekałem parę godzin albo prosiłem o coś a wydawał zupełnie coś innego tym samym robiąc bałagan i zbędę zamieszanie w magazynie i na dziale druku przez złe wydanie, to moja skromna opinia z moich krótkich wizyt na magazynie. Oby firma lepiej obsadzała magazyn, ludźmi kumatymi i chcących pracować !

MM

Po twojej pracy było widać jedyne to że chyba pierwszy raz pracowałeś na magazynie logistycznym, zero organizacji, zero rozumowania przestrzennego oraz brak organizacji pracy i zadań , nie wspominając że wózkiem widłowym ledwo ledwo się poruszasz (widać że nie miałeś doświadczenia w jeżdżeniu) Jak piszesz opinie to pisz też jaki jesteś słaby a nie że opisujesz jaki ty niby doświadczony jesteś !!!! 100% wszyscy narzekali na ciebie więc nie pisz o jakiś ''betonach'' bo to zdanie wszystkich! każdy kto chce pracować , jest kreatywny, potrafi myśleć logicznie, potrafi planować czas innym jak najbardziej będzie zadowolony z pracy w BSC Magazyn

MM

Po pisowni widać jaki jest twój poziom :) a po za tym kto normalny w weekend w nocy siedzi i bawi się w komentowanie takich bzdur... na dodatek pewno z piwem przed kompem '' strasznie samotny musisz być'' hehehehehe

Nieduży Niemały

Z perspektywy osoby pracującej na dziale druku, polecam każdemu pracę w tej firmie! Czas pracy to zawsze 8 godzin, a kierownicy nigdy nie mają pretensji kiedy odmówisz przyjścia na nadgodziny z dnia na dzień, ponieważ zaplanowałeś miesiąc wcześniej i akurat tego dnia nie możesz. Nie, zawsze jest pełna życzliwość i zrozumienie. Atmosfera? Niezmiennie fantastyczna. Ludzie czują się szanowani i nie ma mowy, żeby ktokolwiek narzekał. Gwiazdą działu druku jest istny Napoleon, kierownik równie wielki, co ten wspaniały dowódca. Podwyżki? Oczywiście, że są. Raz na kilka lat. Ale kto wie, może akurat trafisz, że wypadnie to zaraz (jakieś dwa lata) po Twoim zatrudnieniu. I śpiesz się z aplikacją, bo jak wszyscy w BSC wiedzą, na Twoje miejsce już czekają chętni pod bramą zakładu. Podsumowując: WSPANIAŁA atmosfera, WIELKIE kierownictwo, możliwości rozwoju, zawsze masz czas dla siebie i rodziny, regularne (raz na 5 lat) podwyżki. Jeśli szukasz tego wszystkiego, to BSC (zdecydowanie nie) jest dla Ciebie! Jedyne minusy tego zakładu pracy, to te na akumulatorach wózków elektrycznych. Żałuję, że się zwolniłem jakiś czas temu. Serduszko zawsze bije szybciej jak pomyślę o tym wspaniałym zakładzie pracy na Żmigrodzkiej!

Pilny Obserwator
@Nieduży Niemały

Chyba umrę ze śmiechu :) Taką wspaniałą, literacką polszczyzną pisze osobia pracująca na dziale druk :) Ta wypowiedź na kilometr śmierdzi prymitywną propagandą niedorozwiniętego kierownictwa. Walcie się.

Drukarz
@Pilny Obserwator

A Ty, Pilny Obserwatorze i Tropicielu Propagandy, naprawdę nie zrozumiałeś ironii ?? I dlaczego uważasz, że drukarz jest od Ciebie gorszy? Jak widać jest zupełnie odwrotnie - tylko osoba inteligentna potrafi biegle posługiwać się sarkazmem.

pozdro dla kumatych
@Pilny Obserwator

Specjalnie dla Ciebie, za słownikiem języka polskiego: ironia «drwina, złośliwość lub szyderstwo ukryte w wypowiedzi pozornie aprobującej»

Beton

chuj z pieniędzmi w tej firmie ważne że farby można się na wąchać

Nowy on

Zastanawiam się nad stanowiskiem pomocnika drukarza (mam doświadczenie), lecz mam pytania ile dostaje się na rękę i jak to jest z nadgodzinami, można robić tylko w weekendy czy można też dłużej zostać ? Co do atmosfery w firmie jak z nią jest ? Ludzie w porządku ?

Maja

Cześć, Na jakie zarobki może liczyć kontroler jakości, bądź laborant w BSC drukarnia?

kiełbol

Nie polecam tej firmy. Startowałem na pomocnika drukarza, wiadomo rozmowa, na którą przyszedł ktoś odpowiadający za pensje itd. i osoba z produkcji najprawdopodobniej kierownik jakiś. Jestem po szkole, w kierunku poligraficznym. Ogólnie pełno pytań co robiłem w poprzedniej drukarni itp. Wymagania bardzo wysokie za marne pieniądze. NA POCZĄTEK 1870 ZŁ! na ręke. Z tego co wiem to w firmie pracuję pełno Ukraińców co źle świadczy o firmie.

Rodo
@kiełbol

Przyszło 2 kierowników. Obaj się przedstawiliśmy z funkcji i nazwiska. Nie widzę nic dziwnego w wypytywanie o przeszłość zawodową potencjalnego pracownika. Niestety przyszedł Pan nie przygotowany do rozmowy. Życzę powodzenia.

Kiełbol
@Rodo

A to dobre. Chyba opisuje cie sytuacje z jednej z ostatnich rozmów. Niestety ja byłem u was ok. rok temu... Skoro nie byłem przygotowany do rozmowy to ciekawe czemu ja wam miałem dać znać czy się decyduje u was pracować. Zadzwoniłem ze rezygnuje i tyle. Nie napisałem tez ze jest to dziwne ile pytań zdajecie. Po prostu napisałem ze jest ich pełno. Wiadomo trzeba wiedzieć co pracownik robił itp. Zresztą z taką ilością Ukraińców nie świadczy to dobrze przy tak dużym miescie jak Poznań.

Pilny Obserwator
@Rodo

"Nieprzygotowany" piszemy razem, niedouki.

Piotrasko
@Kiełbol

I pisze się opisujecie ????????

*nieprzygotowany

Adzia

Czy ktoś sie moze wypowiedziec naa temat pracy kobiet na stonowisku "pakowaczka" ? Zarobki rodzaj wykonywanej pracy itp.

Misza
@Adzia

Szkoda czasu jezdzic na rozmowe.Placa to 9,50 na godzine .Zenada

Ewka
@Adzia

Masakra.Pracuje w tej firmie pare lat jako kobieta i nie wiem co ja tu jeszcze robie?!zero szacunku dla kobietego, (usunięte przez administratora) ze strony kierownikow.a zarobki?nowe osoby które przychodzą dostają 9.5 zł brutto na godzinę. ...nie polecam..tylko stąd uciekać

Gnyk
@Ewka

No to ładnie was robią w jajo kiedy stawka minimalna to 13 na godzinę.Jawne złodziejstwo.

Mkl
@Gnyk

Dziwie sie ze nikt tego nie zglosil do P.I.P

Krytyczny
@Misza

Widocznie słabo Cię ocenili. Ja dostałam 16 brutto na okresie próbnym. Może to nie jest dużo, ale więcej niż piszesz. W wypłacie za ostatni miesiąc wszystko się zgadza.

Klient
@Krytyczny

Tak 16 zł bo przyszłas przez agencję pracy....tyle dają bez premii...natomiast zwykła umowa o pracę to podstawa 9.5 + premia tak żeby wyszła najmniejsza krajowa także twoje 16 bez premi i moje 9.5 z premia to te same pieniadze.dziwie się ze jesteś zadowolona z najniższej krajowej .ale cóż każdy ma swoją poprzacznę

Zagubiony
@Klient

poprzacznę?

Klientp
@Zagubiony

Trochę inteligencji i można się domyślić ze chodzi o poprzeczkę....no ale cóż

BSC Drukarnia Opakowań S.A.

Zwracamy uwagę na postanowienia Regulaminu serwisu GoWork.pl dostępnego pod adresem www.gowork.pl/regulamin, z których wynika m.in., że „Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, (…) treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego (…) jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste (…).” (paragraf 4 ust. 3 Regulaminu) W każdym przypadku zamieszczania w serwisie komentarzy sprzecznych z Regulaminem, Spółka będzie wnosić o usunięcie takich komentarzy przez Administratora serwisu. Jeśli komentarze będą naruszać dobra osobiste Spółki lub jej pracowników, będą podejmowane dodatkowo działania cywilnoprawne, o których mowa w art. 24 Kodeksu cywilnego lub art. 18 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

Olx

Baton chyba admin tej strony też tam pracuje bo większość twojej opinii wywalił do kosza i nie spodobało misie to.

Robol

Zarobić się tu da jedynie na wynoszeniu płyt drukujacych

@Robol

Rozumiem zatem, że uważasz, że praca w BSC Drukarnia Opakowań jest zbyt nisko opłacana. Na jaki poziom zarobków mogą więc liczyć osoby chcące podjąć pracę w tym miejscu? Jeśli oczywiście chcesz i możesz powiedzieć. Czy wypłata jest zawsze stałą, czy też jej wysokość od czegoś zależy?

osoba

Ja chciałem przyjść do pracy (polak) po 3 misiacach przestali odpowiadać czy rekrutacja się zakończyła czy coś. Także powodzenia życzę, ogłoszenia te same pojawiają się cyklicznie.

Krytyczny
@osoba

A nie pomyślałeś, że może Twój profil nie odpowiadał? Rekrutacja to jednak selekcja...

osoba
@Krytyczny

Selekcja naturalna bedzie miała miejsce, przetwaja tylko poważne firmy. Niestety mamy rynek pracownika ;-) Powodzenia w selekcji, skończą się wykwalifikowani pracownicy, co kilka miesiecy te same ogłoszenia

@Krytyczny

Skoro wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w BSC Drukarnia Opakowań to rozumiem, że w jakiś sposób byłeś lub jesteś związany z tym przedsiębiorstwem. Co mógłbyś powiedzieć o jego funkcjonowaniu? Ciekawa jestem, jakie mógłbyś wymienić pozytywne i negatywne aspekty pracy w tym miejscu.

Baton

Nie czarujmy się (usunięte przez administratora)stawka na start 7.70 na godz zero szacunku dla ludzi kierownictwo chamskie lekceważące pracowników nie pomogą w niczym wszystko u nich jest na nie.Ci którzy pracują są najgorsi nie docenią cie.Jedno wielkie podpirdalanie lizustwo nawet ukraińcy już mają w nosie tą robotę.Podwyżka raz na 5 lat dosłownie 30 groszy żenada.Ciężka praca fizyczna latasz jak idiota po wszystkich stanowiskach bo nie ma ludzi .Zadajcie sobie pytania dlaczego.Jeśli się robi cały miesiąc z dwoma sobotami pracującymi i wypłata 2 tyś zł nic dziwnego .(usunięte przez administratora)

@Baton

Zgadzam się całkowicie.Firma nie dba o pracowników tylko o swoje dobro i swój zysk. Jedynym plusem jest tyko wypłata na czas a potem nic.... Kierownictwo jest aroganckie i zrozumiałe nic do nich nie dociera a najlepiej jakby nie mieć żadnego życia prywatnego,towarzyskego czy rodzinnego. Non stop po12 a spróbuj odmówić to będziesz na cenzurowanym i cyk premie odbierają bo nie jesteś dyspozycyjny.Kieronikom (usunięte przez administratora) do krzeseł poprzyrastały bo jak trzeba się ruszyć jak jest problem na maszynie to jest FOCH.Za nadgodziny płacą tylko na papierze a w rzeczywistości są to gołe godziny bez dodatków.Soboty i niedziele to norma. Przerwy w czasie pracy jest 15 minut i nieważne czy robisz po 8 czy 12 godzin jak robisz po 12 masz dwie przerwy po 7.5 minuty bo tak jest w kodeksie.Ludzie przychodzą do pracy za 9.50 na godzinę brutto pomimo że minimalna stawka to bodajże 13.Jednym słowem wyzysk i (usunięte przez administratora) Nawet najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tej "firmie "a raczej w kołchozie.

Max

Jak wygląda praca na dziale sztanc i czy są złociarki . Czy warto składać CV i oczywiście jak z zarobkami?

nick

Tragedia.... Właśnie postanowiłam nie składać papierów do tej firmy... Myślałam, że opinie byłych pracowników z którymi miałam przyjemność rozmawiać są przesadzone ale najwyraźniej nie.

Frdafh
@nick

Gratuluje wyboru!!!!!! To dobry wybór!!!

Zostaw merytoryczną opinię o GPI Poznań Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w GPI Poznań Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GPI Poznań Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GPI Poznań Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 1 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GPI Poznań Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 119 ocen.
  • żmigrodzka 37
    60-171 Poznań