Opinie o Usługi Transportowe Anna Morga w Sochaczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Usługi Transportowe Anna Morga. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Usługi Transportowe Anna Morga o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Anna Morga w Sochaczew

Dokładnie tak,powiem więcej,naciągają ludzi na kredyty a następnie ich nie spłacają,fałszują dokumenty,podrabiają podpisy i dużo więcej,ja osobiście mam przez nich trzech komornikuw,a takich ludzi jest więcej.Ale jeszcze trochę i to się skończy.

funkcjonuje i nadal oszukują!!

lewy

panowie komornik nie sciagnie z nich kasy, bo nie ma juz z czego ! Ewentualnie mozna podbic do lekarzy tak jak pani (usunięte przez moderatora) to od nich pozyczala ze lzami w oczach..:)(zenada)..! Ale im nie podaruje, zobacza moze w koncu jak to jest zyc w biedzie a nie wyludzac od wszystkich i zyc ponad stan... (usunięte przez moderatora)

lewy

niedlugo panowie odwiedza pana i pania (usunięte przez moderatora). Mam tylko nadzieje ze wszystkich przeprosza a nawet...w sumie ich problem :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Usługi Transportowe Anna Morga? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
lewy

z tego co mi wiadomo to oni juz sa (usunięte przez moderatora) dlugami. Teraz jest juz kwestia czasu aby w koncu sie nimi kims zajal :) tylko mi szkoda...ale bede sie smial jak beda sie prosic i blagac o litosc. Niebawem kres ich nastanie i ja tego dopilnuje :)

obserwator

napiszcie kiedy i jaki to program ?

DamainGiżycko

podpisuje sie obiema rekami pod waszymi opiniami na temat pani (usunięte przez moderatora). ja sprawe wygralem w sadzie pracy ,dodatkowo zglosilem sprawe od inspekcji pracy ale nie wiem jaki wyrok zapadl bo bylem na jednej sprawie na ktora pani (usunięte przez moderatora) sie nie wstawila dodatkowo bylem na komedzie w sochaczewie w sprawie falszowanie mojego podpisu na jakis kwitach ale tez cisza ... komornik przez prawie rok sciagna w moim 200 zl gdzie mam prawnym wyrokiem sadu duzo wiecej ...

Cichy

Drodzy poszkodowani proszę was o kontakt,właśnie skontaktowała się ze mną telewizja i są zainteresowani tą sprawą,jeżeli ktoś chce z was brać udział w programie to proszę o kontakt nr.tel.znacie pozdrawiam.

Cichy

Witam Panowie,pozew zbiorowy dobry pomysł tylko czy to coś da? Ja już dawno jestem po sprawie oczywiście wygranej ale kasy nadal nie odzyskałem,jestem w kontakcie z komornikiem i wiem że dom już wkrótce będzie licytowany,prywatne auto też komornik wystawia na licytację,podrobili mój podpis i za to (usunięte przez moderatora)ma sprawę karną,powiedziałem że im nie odpuszczę i puszczę ich z torbami.Panowie pokrzywdzeni przez tą niby firmę chcecie wiedzieć więcej?to zbierzmy się bo razem można więcej,oto mój nr.725683428.dzwońcie.Pozdrawiam.

bystry

Dzień dobry pani (usunięte przez moderatora) kiedy mogę odebrać swoje pieniądze i zawsze to samo poczekaj jeszcze troszkę bo nie było przelewu i poco to opowiadać takie rzeczy jak przelewy są tylko banki wszystko zabierają nie wiem trzeba mieć naprawdę (usunięte przez moderatora) żeby tak się za pożyczyć już z tego i tak nie wybrniecie to tylko kwestia czasu jak komornicy wszystko zabiorą (usunięte przez moderatora)

pokrzywdzony

Jest dokładnie jak napisał mój poprzednik Cichy, a nawet gorzej... Ci państwo w ogóle nie płacą pensji, każą wyjeżdżać w trasę a są po prostu totalnie spłukani.Same długi, samochody w kredytach brak gotówki na paliwo, opłaty drogowe itd.Ja na szczęście w samą porę uciekłem od tego (usunięte przez moderatora).Oddajcie pieniądze (usunięte przez administratora) wiem że już domek się licytuje i nie mogę się doczekać kiedy pójdziecie pod most trzymam kciuki aby tak dalej. Żal mi tylko tych osób od których pożyczyliście pieniądze i do dzisiaj nie oddaliście.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Anna Morga - Sochaczew

Usługi Transportowe Anna Morga
1.7/5 Na podstawie 107 ocen.
  • ul. Gawłowska 126A
    96-500 Sochaczew