Opinie o Usługi Transportowe Anna Morga w Sochaczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Usługi Transportowe Anna Morga. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Usługi Transportowe Anna Morga o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Anna Morga w Sochaczew

koszmar

Chlopaku gdzie ty sie pchasz tyle negatywnych opinii i to jest prawda a ciebie tam ciągnie? Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiesz sie ile to zarobisz,jak pieknie wszystko plynie,ze dostaniesz umowe na czas nieokreslony(sfałszowaną),zapewne nigdy nie bedziesz ubezpieczony a do tego badz pewny ze na twoje konto beda chcieli wziąć kredyt w banku ktorego nie beda placic a tobie komornik zabierze wszystko co bedzie tylko mogl.wiec zastanow sie robercik i inni w co mozecie sie wpakowac a do tego nigdy nie zobaczysz pieniedzy za przebytą trasę.

cichy

Pomyliłem datę mojego powrotu do domu to jest 7-8 czerwiec.wtedy bede dostepny,pozdrawiam

cichy

To ja założylem to forum i wiem wszystko o panstwie Morgach,toczy sie kolejna sprawa w sadzie z mojego wniosku i prokuratury. Niektorzy macie mój numer ale bede dostepny 7-8 maj juz z telewizji do mnie dzwonili,jestem za nagłośnieniem tego bagna w telewizji.Nie pchajcie sie do tej niby firmy, bo popłyniecie w długi. Cichy

t600e022l044

no szyfruje. nadal pracuje, do 31 maja. a g a t a

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Usługi Transportowe Anna Morga? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
600t622e044l

ja bym chciała napisać coś konkretnego, ale moderator mi to ciągle kasuje. Nie warto tam iść, nie płacą pracownikom. naprawdę. ja bym chciała się skontaktowac z osobami oszukanymi przez firmę, tlko nie wiem jak, bo tutaj moderator kasuje wszystkie numer telefonu itp

agata

napisałam do uwagi tvn podawajcie swoje telefony, jesli ktoś się zgodzi opowiedzieć swoją historię(usunięte przez administratora)

agata

ja jestem za. gg powyżej. czy ktoś ma kontakt do ich księgowej?

Bolo

Moj tez wykasowal Nie wyplacaja nikomu obecnie to trans-team nie idzcie tam....bo to sa nie ludzie wykorzystuja zaufanie i naiwnosc ludzi ..... Ta sprawa powinna trafic do telewizji kto jest za , odezwijcie sie jak nie po dibroci , to moze telewizja pomoze , Czekam na info

agata

moderator usunął to, co napisałam. nie wiem, dlaczego nie można pisać o niewypłacaniu pieniędzy pracownikom. nie wiem czemu, nie można pisać o braku zgłoszenia do Zusu. 2283504gg. teraz to trans-team

Bolek
@agata

Tak potwierdzam nie idzcie tam !!!!! Obecnie to trans-team sp zoo

dorot338
@Bolek

zgadzam się to chore tak robic ludzi

agata

nie idźcie tam! (usunięte przez administratora)

Zakaz robienia „weekendu” w kabinie ciężarówki – nowy pomysł francuskich władz Opublikowane 24 lut, 2014 parking_ciezarowkiJak już wcześniej zapowiadano, Francuzi podejmują walkę z kabotażem. Nową bronią ma być tu zakaz odbywania weekendowego odpoczynku w kabinie ciężarówki. Już w przyszłym tygodniu francuski parlament ma głosować na nowym prawem, które byłoby dla przedsiębiorstw z Europy Wschodniej naprawdę sporą przeszkodą. Według nowych przepisów, weekendową przerwę kierowca miałby odbywać tylko w hotelach. Co więcej, kierowany przez niego pojazd miałby w tym czasie znajdować się w strzeżonym miejscu. Jeśli natomiast ktoś nie stosowałby się do tej reguły, czekałaby na niego kara… nawet roku więzienia oraz mandat wynoszący 30 tys. euro. Nowe prawo szczególnie dotknęłoby przewoźników bułgarskich oraz rumuńskich, których kierowcy często nie zjeżdżają do domu przez długie miesiące. Tragizm ich sytuacji uzmysławia przykład bułgarskiego kierowcy, który zamieszkał w niewielkim kamperze. Więcej na jego temat TUTAJ. (usunięte przez administratora)

Dorota2338

Zły płatnik

zainteresowana 2

Zainteresowana z tego co wiem siedziba firmy EURO-AN mieści się na Gawłowskiej 126 w Sochaczewie, a co kolejny przekręt? A czym tym razem zajmuje sie firma?

Kacper
@zainteresowana 2

tak Zainteresowana jeśli wpiszesz nawet w google firme EURO-AN ANNA MORGA to wyskoczy Ci adres siedziby (usunięte przez administratora)

oszukany kierowca
@Kacper

gawłowska 126a, zółty duzy dom z tarasem od podworka.

ZAINTERESOWANA

Witam, czy ktoś zna może aktualny adres zamieszkania lub siedziby firmy EURO -AN

izabela

Witam wszystkich ta firma to jakiś cyrk po prostu (usunięte przez administratora)nic więcej pracowałam dla nich jako spedytor tydzień czasu jak zrozumiałam, że wypłaty nie dostanę na przykładzie mojego współpracownika, który się o swoją wypłatę po prostu prosił. Normalna żenada z tych ludzi.Jak pojechałam do Sochaczewa na rozmowę na swój własny koszt(mam tam ok 480 km) płacąc za paliwo i bramki na autostradzie nic zwrotu nie otrzymałam za pracę też nic nie otrzymałam, Pani właścicielce lokalu od której wynajmowali lokal nie chcieli zapłacić i głupio się tłumaczyli problemami z przelewami na konto itd. w ostatnim dniu pracy zadzwonili z telekomunikacji, że nie odnotowali zapłaty za usługi telekomunikacyjne (jak można pracować w takiej branży bez telefonu ciekawe). Poniżej krytyki (usunięte przez administratora)jakich mało żenada!!!

Tak na 23 pażdziernika na 10

DamianGizycko

ktoś jeszcze dostał wezwanie do sądu do sochaczewa na koniec pazdziernika ??

spedytor

Jestem chyba nadal ostatnim "łupem" tej spółki.Po mnie do Warszawy przyjechali i zgodnie przystali na moje warunki. Efekt jest taki ,ze sa mi winni pieniądze , które pozyczalli na chwilę. Telewizja to świetny pomysł bo warto pokazać tą jakże sympatyczną rodzinkęm wierzących głęboko katolików. Nie chce misię tu rozpisywać ale dla mnie to oboje kwalifikuja się do puchy i tam sie moze obudzą

Zyczliwa

Od niedawna panstwo (usunięte przez moderatora) prowadzi ksiegarnie przy ul. Pokoju!!!!

Wojciech

ja pracowałem u nich dwa lata po 25gr za km od samego początku. w kwietniu tego roku mieli mi wypłacić zaległe 800zl a dali mi 50 zł na bilet bym do domu wrócił i teraz cisza. niedługo idę do PIP. skoro inaczej sie nie da.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Anna Morga - Sochaczew

Usługi Transportowe Anna Morga
1.7/5 Na podstawie 107 ocen.
  • ul. Gawłowska 126A
    96-500 Sochaczew